2. Процедура
Процедура
Заглавие: Set container dezinfectie grefa osoasa
Описание: Set container dezinfectie grefa osoasa set 330 770 447.150,00 1.043.350,00
Вътрешен идентификатор: 5062357/20.04.02/1/26
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 44619000 Други видове контейнери
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Заглавие: Default lot
Вътрешен идентификатор: 1
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 5062357/20.04.02/1/26
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 44619000 Jiné nádoby
5. Část
Část: LOT-0000
Název: Default lot
Interní identifikátor: 1
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 5062357/20.04.02/1/26
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 44619000 Andre beholdere
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
Titel: Default lot
Intern ID: 1
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5062357/20.04.02/1/26
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 44619000 Άλλα δοχεία
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Τίτλος: Default lot
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Internal identifier: 5062357/20.04.02/1/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44619000 Other containers
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Internal identifier: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 5062357/20.04.02/1/26
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 44619000 Otros recipientes
5. Lote
Lote: LOT-0000
Título: Default lot
Identificador interno: 1
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 5062357/20.04.02/1/26
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 44619000 Muud konteinerid
5. Osa
Osa: LOT-0000
Pealkiri: Default lot
Sisemine tunnus: 1
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 5062357/20.04.02/1/26
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 44619000 Muut säilytysastiat
Ilmoituksen nimi: Default lot
Sisäinen tunniste: 1
404120-2026 - Mise en concurrence
Roumanie – Autres conteneurs – Set container dezinfectie grefa osoasa
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne5062357/20.04.02/1/26
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 44619000 Autres conteneurs
LotLOT-0000
TitreDefault lot
Identifiant interne1
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 5062357/20.04.02/1/26
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 44619000 Druge posude
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
Naslov: Default lot
Interna identifikacijska oznaka: 1
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 5062357/20.04.02/1/26
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 44619000 Egyéb konténerek
5. Rész
Rész: LOT-0000
Cím: Default lot
Belső azonosító: 1
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 44619000 Altri contenitori
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
Titolo: Default lot
Identificativo interno: 1
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 5062357/20.04.02/1/26
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 44619000 Reċipjenti oħrajn
5. Lott
Lott: LOT-0000
Titlu: Default lot
Identifikatur intern: 1
Interne identificatiecode: 5062357/20.04.02/1/26
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44619000 Overige opbergmiddelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 44619000 Outros contentores
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 44619000 Alte containere
Identificator intern: 1
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 5062357/20.04.02/1/26
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 44619000 Drugi kontejnerji
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Notranji identifikator: 1
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 5062357/20.04.02/1/26
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44619000 Andra behållare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Intern identifierare: 1