2. Процедура
Процедура
Заглавие: DOSTAWA LEKKIEGO SAMOCHODU RATOWNICZO – GAŚNICZEGO DLA JEDNOSTKI OSP WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO – POMORSKIEGO – 1 SZTUKA W RAMACH PROJEKTU „BEZPIECZNE KUJAWY I POMORZE – ZAKUP SPRZĘTU I POJAZDÓW DLA JEDNOSTEK OCHOTNICZYCH STRAŻY POŻARNYCH"
Описание: Przedmiotem zamówienia jest dostawa lekkiego samochodu ratowniczo – gaśniczego dla jednostki OSP województwa kujawsko – pomorskiego – 1sztuka w ramach projektu „Bezpieczne Kujawy i Pomorze – zakup sprzętu i pojazdów dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych”.
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 34144210 Пожарни коли
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Описание: Przedmiot zamówienia powinien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w SWZ, b) być fabrycznie nowy i zgodny z obowiązującymi normami. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 - opis przedmiotu zamówienia (specyfikacja techniczna), a szczegółowe warunki realizacji załącznik nr 4 – projekt umowy. 1. Niniejsze postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, o jakim stanowi art. 132 Pzp zgodnie z niniejszą Specyfikacją Warunków Zamówienia, zwaną dalej „SWZ”. 2. Ogłoszenie o zamówieniu zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej oraz udostępnione na stronie internetowej prowadzonego postępowania. 3. Zamawiający nie przewiduje prowadzenia negocjacji. 4. Szacunkowa wartość przedmiotowego zamówienia przekracza progi unijne o jakich mowa w art. 3 ustawy Pzp. 5. Zgodnie z art. 257 Pzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 6. Zamawiający nie przewiduje aukcji elektronicznej. 7. Zamawiający nie przewiduje złożenia oferty w postaci katalogów elektronicznych. 8. Zamawiający nie prowadzi postępowania w celu zawarcia umowy ramowej. 9. Zamawiający nie przewiduje wymagań, o których mowa w art. 94, 95 i 96 Pzp. 10. Zgodnie z art. 139 Pzp Zamawiający przewiduje odwróconą kolejność czynności, tj. może najpierw dokonać badanie i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniana, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału postępowania.
Варианти:
Описание на опциите: brak
404135-2026 - Zadávání
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 34144210 Hasičská vozidla
5. Část
ČástLOT-0001
Možnosti
Popis možnostíbrak
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 34144210 Πυροσβεστικά οχήματα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Επιλογές:
Περιγραφή των επιλογών: brak
404135-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 34144210 Firefighting vehicles
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Roghanna
Cur síos ar na roghannabrak
404135-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 34144210 Vatrogasna vozila
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Opcije
Opis opcijabrak
404135-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 34144210 Veicoli di lotta antincendio
5. Lotto
LottoLOT-0001
Opzioni
Descrizione delle opzionibrak
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34144210 Ugniagesių automobiliai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pasirinkimo galimybės:
Galimybių aprašymas: brak
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 34144210 Vetturi għat-tifi tan-nar
5. Lott
Lott: LOT-0001
Għażliet:
Deskrizzjoni tal-għażliet: brak
404135-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34144210 Brandbluswagens
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Opties
Beschrijving van de optiesbrak
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34144210 Wozy strażackie
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
404135-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 34144210 Vehicule de pompieri
5. Lot
LotLOT-0001
Opțiuni
Descrierea opțiunilorbrak
404135-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary
2. Postup
Postup
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 34144210 Požiarnické vozidlá
5. Časť
ČasťLOT-0001
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34144210 Gasilska vozila
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Možnosti:
Opis možnosti: brak