2. Процедура
Процедура
Заглавие: Europees openbare aanbesteding ICT-beheer
Описание: De inhoud van de opdracht ziet op dienstverlening met betrekking tot ICT-Beheer. De opdracht heeft betrekking op kantoorautomatisering, netwerkbeheer, mobiele telefonie, Azure, onderzoek software, op afroep aanwezigheid, consignatiediensten, SIEM/SOC.
Вътрешен идентификатор: 2026/EA/03
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 72000000 ИТ услуги: консултации, разработване на софтуер, Интернет и поддръжка
Допълнителна класификация (cpv): 72250000 Услуги по поддържане на системи и оказване на помощ, 72510000 Услуги по управление, свързани с използване на компютри
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Вътрешен идентификатор: 1
Варианти:
Описание на опциите: Eenzijdige verlenging door 113 van drie (3) maal één (1) jaar.
404174-2026 - Zadávání
Nizozemsko – Informační technologie: poradenství, vývoj programového vybavení, internet a podpora – Europees openbare aanbesteding ICT-beheer
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Služby
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor2026/EA/03
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 72000000 Informační technologie: poradenství, vývoj programového vybavení, internet a podpora
Další klasifikace (cpv): 72250000 Systémové a podpůrné služby, 72510000 Počítačové řízení
5. Část
ČástLOT-0000
Interní identifikátor1
Možnosti
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 2026/EA/03
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72510000 Mit der Datenverarbeitung verbundene Verwaltungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
404174-2026 - Διαγωνισμός
Κάτω Χώρες – Υπηρεσίες τεχνολογίας των πληροφοριών: παροχή συμβουλών, ανάπτυξη λογισμικού, Διαδίκτυο και υποστήριξη – Europees openbare aanbesteding ICT-beheer
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό2026/EA/03
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 72000000 Υπηρεσίες τεχνολογίας των πληροφοριών: παροχή συμβουλών, ανάπτυξη λογισμικού, Διαδίκτυο και υποστήριξη
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 72250000 Υπηρεσίες συστήματος και υποστήριξης, 72510000 Υπηρεσίες διαχείρισης που σχετίζονται με ηλεκτρονικούς υπολογιστές
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0000
Εσωτερικό αναγνωριστικό1
Επιλογές
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 2026/EA/03
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
Additional classification (cpv): 72250000 System and support services, 72510000 Computer-related management services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 2026/EA/03
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 72000000 Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo
Clasificación adicional (cpv): 72250000 Servicios de sistemas y apoyo, 72510000 Servicios de gestión relacionados con la informática
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 2026/EA/03
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 72000000 IT-teenused: nõuande-, tarkvaraarendus-, Interneti- ja tugiteenused
Täiendav liigitus (cpv): 72250000 Süsteemi hooldus- ja tugiteenused, 72510000 Arvutiga seotud haldamisteenused
5. Osa
Osa: LOT-0000
Sisemine tunnus: 1
Täiendavad hankevõimalused:
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 2026/EA/03
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 72000000 Tietotekniset palvelut: neuvonta, ohjelmistojen kehittäminen, Internet ja tuki
Lisäluokitus (cpv): 72250000 Järjestelmä- ja tukipalvelut, 72510000 Tietokoneisiin liittyvät hallintopalvelut
Sisäinen tunniste: 1
Optiot:
404174-2026 - Mise en concurrence
Pays-Bas – Services de technologies de l'information, conseil, développement de logiciels, internet et appui – Europees openbare aanbesteding ICT-beheer
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Services
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne2026/EA/03
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 72000000 Services de technologies de l'information, conseil, développement de logiciels, internet et appui
Nomenclature complémentaire (cpv): 72250000 Services de maintenance des systèmes et services d'assistance, 72510000 Services de gestion relatifs à l'informatique
LotLOT-0000
Identifiant interne1
Options
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 2026/EA/03
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
Aitheantóir inmheánach: 1
Roghanna:
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 2026/EA/03
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 72000000 Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška
Dodatna klasifikacija (cpv): 72250000 Sistemske usluge i usluge potpore, 72510000 Usluge upravljanja povezane s računalom
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
Interna identifikacijska oznaka: 1
Opcije:
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 2026/EA/03
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 72000000 IT paslaugos: konsultavimas, programinės įrangos kūrimas, internetas ir aptarnavimo paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 72250000 Sistemų ir aptarnavimo paslaugos, 72510000 Su kompiuteriais susijusios valdymo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Vidaus identifikatorius: 1
Pasirinkimo galimybės:
Iekšējais identifikators: 2026/EA/03
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72000000 IT pakalpojumi konsultēšana, programmatūras izstrāde, internets un atbalsts
Papildu klasifikācija (cpv): 72250000 Sistēmas un atbalsta pakalpojumi, 72510000 Datorsaistītie vadības pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1
Iespējas:
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 2026/EA/03
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 72000000 Servizzi ta' IT: konsulenza, żvilupp ta' softwer, Internet u appoġġ
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 72250000 Servizzi ta' sistemi u appoġġ, 72510000 Servizzi ta' amministrazzjoni relatati mal-kompjuter
5. Lott
Lott: LOT-0000
Identifikatur intern: 1
Għażliet:
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 72000000 Serviços de TI: consultoria, desenvolvimento de software, Internet e apoio
Classificação adicional (cpv): 72250000 Serviços de sistemas e de apoio, 72510000 Serviços de gestão relacionados com a informática
Opções:
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 2026/EA/03
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 72000000 Servicii IT: consultanţă, dezvoltare de software, internet şi asistenţă
Clasificare suplimentară (cpv): 72250000 Servicii pentru sisteme şi asistenţă, 72510000 Servicii de gestionare informatică
Identificator intern: 1
Opțiuni:
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 2026/EA/03
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 72000000 Storitve informacijske tehnologije: svetovanje, razvoj programske opreme, internet in podpora
Dodatna klasifikacija (cpv): 72250000 Sistemske in podporne storitve, 72510000 Storitve upravljanja, povezane z računalniki
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Notranji identifikator: 1
Možnosti:
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 2026/EA/03
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 72250000 System- och stödtjänster, 72510000 Administrativa tjänster för datorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Intern identifierare: 1
Optioner: