404197-2026 - Състезателна процедура
Полша – Фармацевтични продукти – Dostawy leków i wyrobów medycznych - znak sprawy: Z/47/PN/26
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим - Обявление за промяна
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеDostawy leków i wyrobów medycznych - znak sprawy: Z/47/PN/26
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków i wyrobów medycznych w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Zamawiający określił w Załączniku nr 2 do SWZ wymagania jakościowe odnoszące się co najmniej do głównych elementów składających się na przedmiot zamówienia. Zamawiający gwarantuje, że minimalna wartość dostaw w okresie obowiązywania umowy w "zakresie podstawowym" wyniesie 75 % maksymalnej wartości umowy w "zakresie podstawowym" określonej w § 5 umowy dla danego zadania. - nie dotyczy zadania nr 9, 10, 36; zapis "zakres podstawowy" dotyczy zadania nr 9, 29. Oferowany przez Wykonawcę towar objęty przedmiotem zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i do używania w Polsce bądź musi posiadać jednorazowe zezwolenie Ministerstwa Zdrowia. Wykonawca winien zaoferować i wycenić wszystkie pozycje asortymentowe wymienione w formularzu cenowym. Wykonawca w formularzu cenowym powinien podać nazwę handlową zaoferowanego towaru oraz kod EAN. . Ceny zaoferowanych produktów nie mogą przekraczać wysokości limitów ich refundacji ogłaszanych w obwieszczeniach Ministra Zdrowia w sprawie wykazu refundowanych leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych. - dotyczy pozycji znajdujących się w wykazie leków refundowanych. W przypadku wykreślenia danego leku z listy leków refundowanych bądź w razie zaprzestania jego produkcji, wygaśnięcia pozwolenia na dopuszczenie do obrotu, wstrzymania lub wycofania leku z obrotu Wykonawca będzie zobowiązany do zaoferowania Zamawiającemu leku o tej samej nazwie międzynarodowej (o ile występuje), dawce, postaci, wskazaniach, znajdującego się na liście leków refundowanych, po najniższej cenie spośród pozostałych leków, pod warunkiem, że cena ta nie przekroczy limitu refundacji, z zastrzeżeniem § 6 ust.3 pkt 5 Załącznika nr 4 do SWZ.- dotyczy pozycji znajdujących się w wykazie leków refundowanych. Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego przewiduje możliwość zastosowania procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy p.z.p. Zamawiający przy zastosowaniu wymienionej procedury najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Вътрешен идентификаторZ/47/PN/26
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускорявада
Обосновка на ускорената процедураKonieczne jest zachowanie ciągłości farmakoterapii pacjentów ze względu na nowe leki oraz wzrost ilości pacjentów w programach terapeutycznych realizowanych przez szpital. W związku z powyższym zasadnym jest skorzystanie z art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy p.z.p
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 33600000 Фармацевтични продукти
Допълнителна класификация (cpv): 33141110 Превръзки, 33124000 Оборудване и материали за диагностика и радиодиагностика
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ЗаглавиеZadanie nr 1 – Dostawy leków z programów terapeutycznych
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków i wyrobów medycznych w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Zadanie nr 1 – Dostawy leków z programów terapeutycznych
Вътрешен идентификаторZadanie nr 1
Обособена позицияLOT-0002
ЗаглавиеZadanie nr 2 – Dostawy leków z programów terapeutycznych
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków i wyrobów medycznych w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Zadanie nr 2 – Dostawy leków z programów terapeutycznych
Вътрешен идентификаторZadanie nr 2
Обособена позицияLOT-0003
ЗаглавиеZadanie nr 3 – Dostawy leków z programów terapeutycznych
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków i wyrobów medycznych w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Zadanie nr 3 – Dostawy leków z programów terapeutycznych
Вътрешен идентификаторZadanie nr 3
Обособена позицияLOT-0004
ЗаглавиеZadanie nr 4 – Dostawy leków z programów terapeutycznych
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków i wyrobów medycznych w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Zadanie nr 4 – Dostawy leków z programów terapeutycznych
Вътрешен идентификаторZadanie nr 4
Обособена позицияLOT-0005
ЗаглавиеZadanie nr 5 – Dostawy leków z programów terapeutycznych
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków i wyrobów medycznych w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Zadanie nr 5 – Dostawy leków z programów terapeutycznych
Вътрешен идентификаторZadanie nr 5
Обособена позицияLOT-0006
ЗаглавиеZadanie nr 6 – Dostawy leków z programów terapeutycznych
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków i wyrobów medycznych w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Zadanie nr 6 – Dostawy leków z programów terapeutycznych
Вътрешен идентификаторZadanie nr 6
Обособена позицияLOT-0007
ЗаглавиеZadanie nr 7 – Dostawy leków z programów terapeutycznych
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków i wyrobów medycznych w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Zadanie nr 7– Dostawy leków z programów terapeutycznych
Вътрешен идентификаторZadanie nr 7
Обособена позицияLOT-0008
ЗаглавиеZadanie nr 8 – Dostawy leków z programów terapeutycznych
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków i wyrobów medycznych w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Zadanie nr 8– Dostawy leków z programów terapeutycznych
Вътрешен идентификаторZadanie nr 8
Обособена позицияLOT-0009
ЗаглавиеZadanie nr 9 – Dostawy leków z programów terapeutycznych
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków i wyrobów medycznych w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Zadanie nr 9– Dostawy leków z programów terapeutycznych
Вътрешен идентификаторZadanie nr 9
Варианти
Описание на опциите1. Zamawiający jest uprawniony do skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ustawy Prawo zamówień publicznych (dalej jako: „prawo opcji”) polegającej na możliwości zwiększenia ilości towaru objętego przedmiotem umowy względem ilości podanych w Załączniku nr 1 do umowy (formularzu cenowym) w kolumnie „Ilość szt. (zakres podstawowy)” maksymalnie o ilości określone w Załączniku nr 1 do umowy (formularzu cenowym) w kolumnie „Ilość szt. (prawo opcji)”. 2. Możliwość skorzystania z opcji jest jedynie prawem Zamawiającego i nie stanowi dla Zamawiającego wiążącego zobowiązania. Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia w stosunku do Zamawiającego w przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji. Zamawiający jest uprawniony do skorzystania z prawa opcji zgodnie z zapotrzebowaniem, w szczególności: 1) gdy wymagać tego będzie prawidłowa, ciągła i nieprzerwana realizacja zadań Zamawiającego polegających na udzielaniu świadczeń zdrowotnych, w tym zapewnienie odpowiedniego poziomu zabezpieczenia medycznego pacjentów; 2) w przypadku zwiększonego zapotrzebowania Zamawiającego na dany asortyment wynikającego z nieprzewidzianego wzrostu liczby pacjentów, liczby hospitalizacji lub procedur medycznych; 3) w przypadku realizacji przez Zamawiającego nowych lub rozszerzonych procedur medycznych tj. gdy Zamawiający rozpocznie wykonywanie nowych świadczeń medycznych lub zwiększy liczbę wykonywanych procedur, co wymaga zwiększonych ilości asortymentu objętego przedmiotem umowy; 4) w przypadku wystąpienia sytuacji nagłych, kryzysowych lub zdarzeń o charakterze epidemicznym, które generują zwiększone zapotrzebowanie na asortyment objęty przedmiotem umowy; 5) w przypadku wzrostu zapotrzebowania na asortyment objęty przedmiotem umowy wynikającego z decyzji lub zezwoleń określonych organów, w szczególności NFZ, Ministerstwa Zdrowia, konsultantów krajowych/wojewódzkich itp., które wprowadzają określone standardy lub obowiązki; 6) w przypadku, gdy wystąpi konieczność zwiększenia stanów magazynowych Zamawiającego lub utrzymywania podwyższonego poziomu zapasów asortymentu objętego przedmiotem umowy celem zapobieżenia ryzyku przerwania ciągłości udzielania świadczeń zdrowotnych m.in. w związku z ryzykiem przerw w dostawach, ryzykiem opóźnień logistycznych, problemami z dostępnością asortymentu; 7) w przypadku, gdy ze względów organizacyjnych lub technicznych zaistnieje potrzeba zwiększenia intensywności wykorzystania asortymentu objętego przedmiotem umowy np. na skutek planowanego zwiększenia liczby zabiegów, zmiany organizacji pracy oddziałów lub uruchomienia przez Zamawiającego nowych oddziałów/jednostek, przekształcenia oddziału, uruchomienia dodatkowych łóżek, zwiększenia liczby stanowisk zabiegowych, realizacji projektów medycznych lub programów zdrowotnych; 8) w przypadku zwiększenia zapotrzebowania na asortyment objęty przedmiotem umowy ze względu na realizację projektów finansowanych ze środków zewnętrznych np. grantów lub programów krajowych, unijnych, które generują dodatkowe procedury i zużycie asortymentu; 9) w innych przypadkach, niż przewidziane powyżej, wynikających z okoliczności, których Zamawiający nie mógł przewidzieć na etapie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, w wyniku którego została zawarta niniejsza umowa. 3. Prawo opcji ilościowej może być realizowane przez Zamawiającego częściowo. 2. Zamawiający może korzystać z prawa opcji wielokrotnie, aż do momentu wyczerpania w całości ilości asortymentu przewidzianego w zakresie opcjonalnym. 3. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie stanowi zmiany umowy i nie będzie wymagało sporządzenia aneksu do umowy. 4. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w dowolnym momencie obowiązywania umowy poprzez złożenie Wykonawcy oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji w formie pisemnej na adres Wykonawcy wskazany w komparycji niniejszej Umowy, w formie elektronicznej w rozumieniu art. 781 k.c., lub w formie dokumentowej za pośrednictwem poczty elektronicznej na wskazany adres e-mail Wykonawcy, jednak nie później niż na 10 dni przed upływem terminu obowiązywania umowy. W oświadczeniu, o którym mowa powyżej Zamawiający wskaże każdorazowo rodzaj i ilość asortymentu, który zamierza nabyć w ramach prawa opcji. Niezłożenie oświadczenia w powyższym terminie będzie oznaczało, że Zamawiający rezygnuje ze skorzystania z prawa opcji. 5. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji wynagrodzenie Wykonawcy za zwiększoną ilość danego asortymentu zostanie ustalone na podstawie cen jednostkowych określonych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 1 do umowy.
Обособена позицияLOT-0010
ЗаглавиеZadanie nr 10 – Dostawy leków z chemioterapii
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków i wyrobów medycznych w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Zadanie nr 10– Dostawy leków z z chemioterapii
Вътрешен идентификаторZadanie nr 10
Обособена позицияLOT-0011
ЗаглавиеZadanie nr 11 – Dostawy leków antybiotyków
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków i wyrobów medycznych w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Zadanie nr 11– Dostawy leków antybiotyków
Вътрешен идентификаторZadanie nr 11
Обособена позицияLOT-0012
ЗаглавиеZadanie nr 12 – Dostawy płynów infuzyjnych
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków i wyrobów medycznych w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Zadanie nr 12– Dostawy płynów infuzyjnych
Вътрешен идентификаторZadanie nr 12
Обособена позицияLOT-0013
ЗаглавиеZadanie nr 13 – Dostawy płynów infuzyjnych
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków i wyrobów medycznych w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Zadanie nr 13– Dostawy płynów infuzyjnych
Вътрешен идентификаторZadanie nr 13
Обособена позицияLOT-0014
ЗаглавиеZadanie nr 14 – Dostawy płynów infuzyjnych
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków i wyrobów medycznych w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Zadanie nr 14– Dostawy płynów infuzyjnych
Вътрешен идентификаторZadanie nr 14
Обособена позицияLOT-0015
ЗаглавиеZadanie nr 15 – Dostawy płynów infuzyjnych
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków i wyrobów medycznych w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Zadanie nr 15– Dostawy płynów infuzyjnych
Вътрешен идентификаторZadanie nr 15
Обособена позицияLOT-0016
ЗаглавиеZadanie nr 16 – Dostawy płynów infuzyjnych
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków i wyrobów medycznych w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Zadanie nr 16– Dostawy płynów infuzyjnych
Вътрешен идентификаторZadanie nr 16
Обособена позицияLOT-0017
ЗаглавиеZadanie nr 17 – Dostawy płynów infuzyjnych
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków i wyrobów medycznych w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Zadanie nr 17– Dostawy płynów infuzyjnych
Вътрешен идентификаторZadanie nr 17
Обособена позицияLOT-0018
ЗаглавиеZadanie nr 18 – Dostawy leków różnych
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków i wyrobów medycznych w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Zadanie nr 18 – Dostawy leków różnych
Вътрешен идентификаторZadanie nr 18
Обособена позицияLOT-0019
ЗаглавиеZadanie nr 19 – Dostawy leków różnych
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków i wyrobów medycznych w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Zadanie nr 19 – Dostawy leków różnych
Вътрешен идентификаторZadanie nr 19
Обособена позицияLOT-0020
ЗаглавиеZadanie nr 20 – Dostawy leków różnych
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków i wyrobów medycznych w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Zadanie nr 20 – Dostawy leków różnych
Вътрешен идентификаторZadanie nr 20
Обособена позицияLOT-0021
ЗаглавиеZadanie nr 21 – Dostawy leków różnych
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków i wyrobów medycznych w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Zadanie nr 21 – Dostawy leków różnych
Вътрешен идентификаторZadanie nr 21
Обособена позицияLOT-0022
ЗаглавиеZadanie nr 22 – Dostawy leków różnych
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków i wyrobów medycznych w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Zadanie nr 22 – Dostawy leków różnych
Вътрешен идентификаторZadanie nr 22
Обособена позицияLOT-0023
ЗаглавиеZadanie nr 23 – Dostawy leków różnych
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków i wyrobów medycznych w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Zadanie nr 23 – Dostawy leków różnych
Вътрешен идентификаторZadanie nr 23
Обособена позицияLOT-0024
ЗаглавиеZadanie nr 24 – Dostawy leków różnych
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków i wyrobów medycznych w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Zadanie nr 24 – Dostawy leków różnych
Вътрешен идентификаторZadanie nr 24
Обособена позицияLOT-0025
ЗаглавиеZadanie nr 25 – Dostawy leków różnych
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków i wyrobów medycznych w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Zadanie nr 25 – Dostawy leków różnych
Вътрешен идентификаторZadanie nr 25
Обособена позицияLOT-0026
ЗаглавиеZadanie nr 26 – Dostawy leków różnych
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków i wyrobów medycznych w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Zadanie nr 26 – Dostawy leków różnych
Вътрешен идентификаторZadanie nr 26
Обособена позицияLOT-0027
ЗаглавиеZadanie nr 27 – Dostawy leków różnych
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków i wyrobów medycznych w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Zadanie nr 27 – Dostawy leków różnych
Вътрешен идентификаторZadanie nr 27
Обособена позицияLOT-0028
ЗаглавиеZadanie nr 28 – Dostawy leków różnych
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków i wyrobów medycznych w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Zadanie nr 28 – Dostawy leków różnych
Вътрешен идентификаторZadanie nr 28
Обособена позицияLOT-0029
ЗаглавиеZadanie nr 29 – Dostawy leków różnych
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków i wyrobów medycznych w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Zadanie nr 29 – Dostawy leków różnych
Вътрешен идентификаторZadanie nr 29
Описание на опциите1. Zamawiający jest uprawniony do skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ustawy Prawo zamówień publicznych (dalej jako: „prawo opcji”) polegającej na możliwości zwiększenia ilości towaru objętego przedmiotem umowy względem ilości podanych w Załączniku nr 1 do umowy (formularzu cenowym) w kolumnie „Ilość szt. (zakres podstawowy)” maksymalnie o ilości określone w Załączniku nr 1 do umowy (formularzu cenowym) w kolumnie „Ilość szt. (prawo opcji)”. 2. Możliwość skorzystania z opcji jest jedynie prawem Zamawiającego i nie stanowi dla Zamawiającego wiążącego zobowiązania. Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia w stosunku do Zamawiającego w przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji. Zamawiający jest uprawniony do skorzystania z prawa opcji zgodnie z zapotrzebowaniem, w szczególności: 1) gdy wymagać tego będzie prawidłowa, ciągła i nieprzerwana realizacja zadań Zamawiającego polegających na udzielaniu świadczeń zdrowotnych, w tym zapewnienie odpowiedniego poziomu zabezpieczenia medycznego pacjentów; 2) w przypadku zwiększonego zapotrzebowania Zamawiającego na dany asortyment wynikającego z nieprzewidzianego wzrostu liczby pacjentów, liczby hospitalizacji lub procedur medycznych; 3) w przypadku realizacji przez Zamawiającego nowych lub rozszerzonych procedur medycznych tj. gdy Zamawiający rozpocznie wykonywanie nowych świadczeń medycznych lub zwiększy liczbę wykonywanych procedur, co wymaga zwiększonych ilości asortymentu objętego przedmiotem umowy; 4) w przypadku wystąpienia sytuacji nagłych, kryzysowych lub zdarzeń o charakterze epidemicznym, które generują zwiększone zapotrzebowanie na asortyment objęty przedmiotem umowy; 5) w przypadku wzrostu zapotrzebowania na asortyment objęty przedmiotem umowy wynikającego z decyzji lub zezwoleń określonych organów, w szczególności NFZ, Ministerstwa Zdrowia, konsultantów krajowych/wojewódzkich itp., które wprowadzają określone standardy lub obowiązki; 6) w przypadku, gdy wystąpi konieczność zwiększenia stanów magazynowych Zamawiającego lub utrzymywania podwyższonego poziomu zapasów asortymentu objętego przedmiotem umowy celem zapobieżenia ryzyku przerwania ciągłości udzielania świadczeń zdrowotnych m.in. w związku z ryzykiem przerw w dostawach, ryzykiem opóźnień logistycznych, problemami z dostępnością asortymentu; 7) w przypadku, gdy ze względów organizacyjnych lub technicznych zaistnieje potrzeba zwiększenia intensywności wykorzystania asortymentu objętego przedmiotem umowy np. na skutek planowanego zwiększenia liczby zabiegów, zmiany organizacji pracy oddziałów lub uruchomienia przez Zamawiającego nowych oddziałów/jednostek, przekształcenia oddziału, uruchomienia dodatkowych łóżek, zwiększenia liczby stanowisk zabiegowych, realizacji projektów medycznych lub programów zdrowotnych; 8) w przypadku zwiększenia zapotrzebowania na asortyment objęty przedmiotem umowy ze względu na realizację projektów finansowanych ze środków zewnętrznych np. grantów lub programów krajowych, unijnych, które generują dodatkowe procedury i zużycie asortymentu; 9) w innych przypadkach, niż przewidziane powyżej, wynikających z okoliczności, których Zamawiający nie mógł przewidzieć na etapie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, w wyniku którego została zawarta niniejsza umowa. 3. Prawo opcji ilościowej może być realizowane przez Zamawiającego częściowo. 2. Zamawiający może korzystać z prawa opcji wielokrotnie, aż do momentu wyczerpania w całości ilości asortymentu przewidzianego w zakresie opcjonalnym. 3. Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie stanowi zmiany umowy i nie będzie wymagało sporządzenia aneksu do umowy. 4. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w dowolnym momencie obowiązywania umowy poprzez złożenie Wykonawcy oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji w formie pisemnej na adres Wykonawcy wskazany w komparycji niniejszej Umowy, w formie elektronicznej w rozumieniu art. 781 k.c., lub w formie dokumentowej za pośrednictwem poczty elektronicznej na następujący adres e-mail Wykonawcy: ………………………..…., jednak nie później niż na 10 dni przed upływem terminu obowiązywania umowy. W oświadczeniu, o którym mowa powyżej Zamawiający wskaże każdorazowo rodzaj i ilość asortymentu, który zamierza nabyć w ramach prawa opcji. Niezłożenie oświadczenia w powyższym terminie będzie oznaczało, że Zamawiający rezygnuje ze skorzystania z prawa opcji. 5. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji wynagrodzenie Wykonawcy za zwiększoną ilość danego asortymentu zostanie ustalone na podstawie cen jednostkowych określonych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 1 do umowy.
Обособена позицияLOT-0030
ЗаглавиеZadanie nr 30 – Dostawy leków różnych
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków i wyrobów medycznych w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Zadanie nr 30 – Dostawy leków różnych
Вътрешен идентификаторZadanie nr 30
Обособена позицияLOT-0031
ЗаглавиеZadanie nr 31 – Dostawy leków różnych
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków i wyrobów medycznych w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Zadanie nr 31 – Dostawy leków różnych
Вътрешен идентификаторZadanie nr 31
Обособена позицияLOT-0032
ЗаглавиеZadanie nr 32 – Dostawy środków kontrastowych
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków i wyrobów medycznych w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Zadanie nr 32 – Dostawy środków kontrastowych
Вътрешен идентификаторZadanie nr 32
Обособена позицияLOT-0033
ЗаглавиеZadanie nr 33 – Dostawy leków różnych
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków i wyrobów medycznych w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Zadanie nr 33 – Dostawy leków różnych
Вътрешен идентификаторZadanie nr 33
Обособена позицияLOT-0034
ЗаглавиеZadanie nr 34 – Dostawy leków różnych
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków i wyrobów medycznych w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Zadanie nr 34 – Dostawy leków różnych
Вътрешен идентификаторZadanie nr 34
Обособена позицияLOT-0035
ЗаглавиеZadanie nr 35 – Dostawy leków różnych
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków i wyrobów medycznych w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Zadanie nr 35 – Dostawy leków różnych
Вътрешен идентификаторZadanie nr 35
Обособена позицияLOT-0036
ЗаглавиеZadanie nr 36 – Dostawy leków różnych
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków i wyrobów medycznych w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Zadanie nr 36 – Dostawy leków różnych
Вътрешен идентификаторZadanie nr 36
Обособена позицияLOT-0037
ЗаглавиеZadanie nr 37 – Dostawy leków różnych
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków i wyrobów medycznych w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Zadanie nr 37 – Dostawy leków różnych
Вътрешен идентификаторZadanie nr 37
Обособена позицияLOT-0038
ЗаглавиеZadanie nr 38 – Dostawy barwników diagnostycznych
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków i wyrobów medycznych w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Zadanie nr 38 – Dostawy barwników diagnostycznych
Вътрешен идентификаторZadanie nr 38
Обособена позицияLOT-0039
ЗаглавиеZadanie nr 39 – Dostawy leków różnych
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków i wyrobów medycznych w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Zadanie nr 39 – Dostawy leków różnych
Вътрешен идентификаторZadanie nr 39
Обособена позицияLOT-0040
ЗаглавиеZadanie nr 40 – Dostawy leków z programów terapeutycznych
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków i wyrobów medycznych w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Zadanie nr 40 – Dostawy leków leków z programów terapeutycznych
Вътрешен идентификаторZadanie nr 40
Обособена позицияLOT-0041
ЗаглавиеZadanie nr 41 – Dostawy wyrobów medycznych stosowanych w okulistyce
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków i wyrobów medycznych w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Zadanie nr 41 – Dostawy wyrobów medycznych stosowanych w okulistyce
Вътрешен идентификаторZadanie nr 41
Основна класификация (cpv): 33124000 Оборудване и материали за диагностика и радиодиагностика
Обособена позицияLOT-0042
ЗаглавиеZadanie nr 42 – Dostawy opatrunków specjalistycznych
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków i wyrobów medycznych w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Zadanie nr 42– Dostawy opatrunków specjalistycznych
Вътрешен идентификаторZadanie nr 42
Основна класификация (cpv): 33141110 Превръзки
Обособена позицияLOT-0043
ЗаглавиеZadanie nr 43 – Dostawy opatrunków specjalistycznych
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków i wyrobów medycznych w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Zadanie nr 43– Dostawy opatrunków specjalistycznych
Вътрешен идентификаторZadanie nr 43
Обособена позицияLOT-0044
ЗаглавиеZadanie nr 44 – Dostawy płynu do kardioplegii (HTK formuła solution)
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków i wyrobów medycznych w asortymentach i ilościach podanych w formularzu cenowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ oraz zgodnie z projektowanymi postanowieniami umowy stanowiącymi Załącznik nr 4 do niniejszej SWZ. Zadanie nr 44– Dostawy płynu do kardioplegii (HTK formuła solution)
Вътрешен идентификаторZadanie nr 44
See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Intern ID: Z/47/PN/26
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: ja
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33600000 Lægemidler
Supplerende klassifikation (cpv): 33141110 Forbindsstoffer, 33124000 Udstyr og artikler til diagnostik og radiodiagnostik
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: Zadanie nr 1
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: Zadanie nr 2
Delkontrakt: LOT-0003
Intern ID: Zadanie nr 3
Delkontrakt: LOT-0004
Intern ID: Zadanie nr 4
Delkontrakt: LOT-0005
Intern ID: Zadanie nr 5
Delkontrakt: LOT-0006
Intern ID: Zadanie nr 6
Delkontrakt: LOT-0007
Intern ID: Zadanie nr 7
Delkontrakt: LOT-0008
Intern ID: Zadanie nr 8
Delkontrakt: LOT-0009
Intern ID: Zadanie nr 9
Valgmuligheder:
Delkontrakt: LOT-0010
Intern ID: Zadanie nr 10
Delkontrakt: LOT-0011
Intern ID: Zadanie nr 11
Delkontrakt: LOT-0012
Intern ID: Zadanie nr 12
Delkontrakt: LOT-0013
Intern ID: Zadanie nr 13
Delkontrakt: LOT-0014
Intern ID: Zadanie nr 14
Delkontrakt: LOT-0015
Intern ID: Zadanie nr 15
Delkontrakt: LOT-0016
Intern ID: Zadanie nr 16
Delkontrakt: LOT-0017
Intern ID: Zadanie nr 17
Delkontrakt: LOT-0018
Intern ID: Zadanie nr 18
Delkontrakt: LOT-0019
Intern ID: Zadanie nr 19
Delkontrakt: LOT-0020
Intern ID: Zadanie nr 20
Delkontrakt: LOT-0021
Intern ID: Zadanie nr 21
Delkontrakt: LOT-0022
Intern ID: Zadanie nr 22
Delkontrakt: LOT-0023
Intern ID: Zadanie nr 23
Delkontrakt: LOT-0024
Intern ID: Zadanie nr 24
Delkontrakt: LOT-0025
Intern ID: Zadanie nr 25
Delkontrakt: LOT-0026
Intern ID: Zadanie nr 26
Delkontrakt: LOT-0027
Intern ID: Zadanie nr 27
Delkontrakt: LOT-0028
Intern ID: Zadanie nr 28
Delkontrakt: LOT-0029
Intern ID: Zadanie nr 29
Delkontrakt: LOT-0030
Intern ID: Zadanie nr 30
Delkontrakt: LOT-0031
Intern ID: Zadanie nr 31
Delkontrakt: LOT-0032
Intern ID: Zadanie nr 32
Delkontrakt: LOT-0033
Intern ID: Zadanie nr 33
Delkontrakt: LOT-0034
Intern ID: Zadanie nr 34
Delkontrakt: LOT-0035
Intern ID: Zadanie nr 35
Delkontrakt: LOT-0036
Intern ID: Zadanie nr 36
Delkontrakt: LOT-0037
Intern ID: Zadanie nr 37
Delkontrakt: LOT-0038
Intern ID: Zadanie nr 38
Delkontrakt: LOT-0039
Intern ID: Zadanie nr 39
Delkontrakt: LOT-0040
Intern ID: Zadanie nr 40
Delkontrakt: LOT-0041
Intern ID: Zadanie nr 41
Primær klassifikation (cpv): 33124000 Udstyr og artikler til diagnostik og radiodiagnostik
Delkontrakt: LOT-0042
Intern ID: Zadanie nr 42
Primær klassifikation (cpv): 33141110 Forbindsstoffer
Delkontrakt: LOT-0043
Intern ID: Zadanie nr 43
Delkontrakt: LOT-0044
Intern ID: Zadanie nr 44
404197-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungZ/47/PN/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial, 33124000 Ausrüstung und Ausstattung für Diagnostik und Röntgendiagnostik
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungZadanie nr 1
LosLOT-0002
Interne KennungZadanie nr 2
LosLOT-0003
Interne KennungZadanie nr 3
LosLOT-0004
Interne KennungZadanie nr 4
LosLOT-0005
Interne KennungZadanie nr 5
LosLOT-0006
Interne KennungZadanie nr 6
LosLOT-0007
Interne KennungZadanie nr 7
LosLOT-0008
Interne KennungZadanie nr 8
LosLOT-0009
Interne KennungZadanie nr 9
Optionen
LosLOT-0010
Interne KennungZadanie nr 10
LosLOT-0011
Interne KennungZadanie nr 11
LosLOT-0012
Interne KennungZadanie nr 12
LosLOT-0013
Interne KennungZadanie nr 13
LosLOT-0014
Interne KennungZadanie nr 14
LosLOT-0015
Interne KennungZadanie nr 15
LosLOT-0016
Interne KennungZadanie nr 16
LosLOT-0017
Interne KennungZadanie nr 17
LosLOT-0018
Interne KennungZadanie nr 18
LosLOT-0019
Interne KennungZadanie nr 19
LosLOT-0020
Interne KennungZadanie nr 20
LosLOT-0021
Interne KennungZadanie nr 21
LosLOT-0022
Interne KennungZadanie nr 22
LosLOT-0023
Interne KennungZadanie nr 23
LosLOT-0024
Interne KennungZadanie nr 24
LosLOT-0025
Interne KennungZadanie nr 25
LosLOT-0026
Interne KennungZadanie nr 26
LosLOT-0027
Interne KennungZadanie nr 27
LosLOT-0028
Interne KennungZadanie nr 28
LosLOT-0029
Interne KennungZadanie nr 29
LosLOT-0030
Interne KennungZadanie nr 30
LosLOT-0031
Interne KennungZadanie nr 31
LosLOT-0032
Interne KennungZadanie nr 32
LosLOT-0033
Interne KennungZadanie nr 33
LosLOT-0034
Interne KennungZadanie nr 34
LosLOT-0035
Interne KennungZadanie nr 35
LosLOT-0036
Interne KennungZadanie nr 36
LosLOT-0037
Interne KennungZadanie nr 37
LosLOT-0038
Interne KennungZadanie nr 38
LosLOT-0039
Interne KennungZadanie nr 39
LosLOT-0040
Interne KennungZadanie nr 40
LosLOT-0041
Interne KennungZadanie nr 41
Haupteinstufung (cpv): 33124000 Ausrüstung und Ausstattung für Diagnostik und Röntgendiagnostik
LosLOT-0042
Interne KennungZadanie nr 42
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
LosLOT-0043
Interne KennungZadanie nr 43
LosLOT-0044
Interne KennungZadanie nr 44
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Z/47/PN/26
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: ναι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33600000 Φαρμακευτικά προϊόντα
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33141110 Επίδεσμοι, 33124000 Συσκευές και προμήθειες διαγνωστικής και ακτινοδιαγνωστικής
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 1
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 2
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 3
Παρτίδα: LOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 4
Παρτίδα: LOT-0005
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 5
Παρτίδα: LOT-0006
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 6
Παρτίδα: LOT-0007
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 7
Παρτίδα: LOT-0008
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 8
Παρτίδα: LOT-0009
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 9
Επιλογές:
Παρτίδα: LOT-0010
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 10
Παρτίδα: LOT-0011
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 11
Παρτίδα: LOT-0012
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 12
Παρτίδα: LOT-0013
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 13
Παρτίδα: LOT-0014
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 14
Παρτίδα: LOT-0015
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 15
Παρτίδα: LOT-0016
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 16
Παρτίδα: LOT-0017
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 17
Παρτίδα: LOT-0018
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 18
Παρτίδα: LOT-0019
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 19
Παρτίδα: LOT-0020
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 20
Παρτίδα: LOT-0021
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 21
Παρτίδα: LOT-0022
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 22
Παρτίδα: LOT-0023
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 23
Παρτίδα: LOT-0024
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 24
Παρτίδα: LOT-0025
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 25
Παρτίδα: LOT-0026
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 26
Παρτίδα: LOT-0027
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 27
Παρτίδα: LOT-0028
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 28
Παρτίδα: LOT-0029
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 29
Παρτίδα: LOT-0030
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 30
Παρτίδα: LOT-0031
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 31
Παρτίδα: LOT-0032
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 32
Παρτίδα: LOT-0033
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 33
Παρτίδα: LOT-0034
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 34
Παρτίδα: LOT-0035
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 35
Παρτίδα: LOT-0036
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 36
Παρτίδα: LOT-0037
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 37
Παρτίδα: LOT-0038
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 38
Παρτίδα: LOT-0039
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 39
Παρτίδα: LOT-0040
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 40
Παρτίδα: LOT-0041
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 41
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33124000 Συσκευές και προμήθειες διαγνωστικής και ακτινοδιαγνωστικής
Παρτίδα: LOT-0042
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 42
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33141110 Επίδεσμοι
Παρτίδα: LOT-0043
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 43
Παρτίδα: LOT-0044
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 44
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: Z/47/PN/26
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: sí
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33600000 Productos farmacéuticos
Clasificación adicional (cpv): 33141110 Apósitos, 33124000 Aparatos y material para diagnóstico y radiodiagnóstico
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: Zadanie nr 1
Lote: LOT-0002
Identificador interno: Zadanie nr 2
Lote: LOT-0003
Identificador interno: Zadanie nr 3
Lote: LOT-0004
Identificador interno: Zadanie nr 4
Lote: LOT-0005
Identificador interno: Zadanie nr 5
Lote: LOT-0006
Identificador interno: Zadanie nr 6
Lote: LOT-0007
Identificador interno: Zadanie nr 7
Lote: LOT-0008
Identificador interno: Zadanie nr 8
Lote: LOT-0009
Identificador interno: Zadanie nr 9
Opciones:
Lote: LOT-0010
Identificador interno: Zadanie nr 10
Lote: LOT-0011
Identificador interno: Zadanie nr 11
Lote: LOT-0012
Identificador interno: Zadanie nr 12
Lote: LOT-0013
Identificador interno: Zadanie nr 13
Lote: LOT-0014
Identificador interno: Zadanie nr 14
Lote: LOT-0015
Identificador interno: Zadanie nr 15
Lote: LOT-0016
Identificador interno: Zadanie nr 16
Lote: LOT-0017
Identificador interno: Zadanie nr 17
Lote: LOT-0018
Identificador interno: Zadanie nr 18
Lote: LOT-0019
Identificador interno: Zadanie nr 19
Lote: LOT-0020
Identificador interno: Zadanie nr 20
Lote: LOT-0021
Identificador interno: Zadanie nr 21
Lote: LOT-0022
Identificador interno: Zadanie nr 22
Lote: LOT-0023
Identificador interno: Zadanie nr 23
Lote: LOT-0024
Identificador interno: Zadanie nr 24
Lote: LOT-0025
Identificador interno: Zadanie nr 25
Lote: LOT-0026
Identificador interno: Zadanie nr 26
Lote: LOT-0027
Identificador interno: Zadanie nr 27
Lote: LOT-0028
Identificador interno: Zadanie nr 28
Lote: LOT-0029
Identificador interno: Zadanie nr 29
Lote: LOT-0030
Identificador interno: Zadanie nr 30
Lote: LOT-0031
Identificador interno: Zadanie nr 31
Lote: LOT-0032
Identificador interno: Zadanie nr 32
Lote: LOT-0033
Identificador interno: Zadanie nr 33
Lote: LOT-0034
Identificador interno: Zadanie nr 34
Lote: LOT-0035
Identificador interno: Zadanie nr 35
Lote: LOT-0036
Identificador interno: Zadanie nr 36
Lote: LOT-0037
Identificador interno: Zadanie nr 37
Lote: LOT-0038
Identificador interno: Zadanie nr 38
Lote: LOT-0039
Identificador interno: Zadanie nr 39
Lote: LOT-0040
Identificador interno: Zadanie nr 40
Lote: LOT-0041
Identificador interno: Zadanie nr 41
Clasificación principal (cpv): 33124000 Aparatos y material para diagnóstico y radiodiagnóstico
Lote: LOT-0042
Identificador interno: Zadanie nr 42
Clasificación principal (cpv): 33141110 Apósitos
Lote: LOT-0043
Identificador interno: Zadanie nr 43
Lote: LOT-0044
Identificador interno: Zadanie nr 44
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: Z/47/PN/26
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: kyllä
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33600000 Farmaseuttiset tuotteet
Lisäluokitus (cpv): 33141110 Siteet, 33124000 Diagnostiikka- ja radiodiagnostiikkalaitteet ja -tarvikkeet
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisäinen tunniste: Zadanie nr 1
Osa: LOT-0002
Sisäinen tunniste: Zadanie nr 2
Osa: LOT-0003
Sisäinen tunniste: Zadanie nr 3
Osa: LOT-0004
Sisäinen tunniste: Zadanie nr 4
Osa: LOT-0005
Sisäinen tunniste: Zadanie nr 5
Osa: LOT-0006
Sisäinen tunniste: Zadanie nr 6
Osa: LOT-0007
Sisäinen tunniste: Zadanie nr 7
Osa: LOT-0008
Sisäinen tunniste: Zadanie nr 8
Osa: LOT-0009
Sisäinen tunniste: Zadanie nr 9
Optiot:
Osa: LOT-0010
Sisäinen tunniste: Zadanie nr 10
Osa: LOT-0011
Sisäinen tunniste: Zadanie nr 11
Osa: LOT-0012
Sisäinen tunniste: Zadanie nr 12
Osa: LOT-0013
Sisäinen tunniste: Zadanie nr 13
Osa: LOT-0014
Sisäinen tunniste: Zadanie nr 14
Osa: LOT-0015
Sisäinen tunniste: Zadanie nr 15
Osa: LOT-0016
Sisäinen tunniste: Zadanie nr 16
Osa: LOT-0017
Sisäinen tunniste: Zadanie nr 17
Osa: LOT-0018
Sisäinen tunniste: Zadanie nr 18
Osa: LOT-0019
Sisäinen tunniste: Zadanie nr 19
Osa: LOT-0020
Sisäinen tunniste: Zadanie nr 20
Osa: LOT-0021
Sisäinen tunniste: Zadanie nr 21
Osa: LOT-0022
Sisäinen tunniste: Zadanie nr 22
Osa: LOT-0023
Sisäinen tunniste: Zadanie nr 23
Osa: LOT-0024
Sisäinen tunniste: Zadanie nr 24
Osa: LOT-0025
Sisäinen tunniste: Zadanie nr 25
Osa: LOT-0026
Sisäinen tunniste: Zadanie nr 26
Osa: LOT-0027
Sisäinen tunniste: Zadanie nr 27
Osa: LOT-0028
Sisäinen tunniste: Zadanie nr 28
Osa: LOT-0029
Sisäinen tunniste: Zadanie nr 29
Osa: LOT-0030
Sisäinen tunniste: Zadanie nr 30
Osa: LOT-0031
Sisäinen tunniste: Zadanie nr 31
Osa: LOT-0032
Sisäinen tunniste: Zadanie nr 32
Osa: LOT-0033
Sisäinen tunniste: Zadanie nr 33
Osa: LOT-0034
Sisäinen tunniste: Zadanie nr 34
Osa: LOT-0035
Sisäinen tunniste: Zadanie nr 35
Osa: LOT-0036
Sisäinen tunniste: Zadanie nr 36
Osa: LOT-0037
Sisäinen tunniste: Zadanie nr 37
Osa: LOT-0038
Sisäinen tunniste: Zadanie nr 38
Osa: LOT-0039
Sisäinen tunniste: Zadanie nr 39
Osa: LOT-0040
Sisäinen tunniste: Zadanie nr 40
Osa: LOT-0041
Sisäinen tunniste: Zadanie nr 41
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33124000 Diagnostiikka- ja radiodiagnostiikkalaitteet ja -tarvikkeet
Osa: LOT-0042
Sisäinen tunniste: Zadanie nr 42
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33141110 Siteet
Osa: LOT-0043
Sisäinen tunniste: Zadanie nr 43
Osa: LOT-0044
Sisäinen tunniste: Zadanie nr 44
404197-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire - Avis de changement
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Identifiant interneZ/47/PN/26
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréeoui
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 33600000 Produits pharmaceutiques
Nomenclature complémentaire (cpv): 33141110 Pansements, 33124000 Équipements et matériels de diagnostic et de radiodiagnostic
5. Lot
LotLOT-0001
Identifiant interneZadanie nr 1
LotLOT-0002
Identifiant interneZadanie nr 2
LotLOT-0003
Identifiant interneZadanie nr 3
LotLOT-0004
Identifiant interneZadanie nr 4
LotLOT-0005
Identifiant interneZadanie nr 5
LotLOT-0006
Identifiant interneZadanie nr 6
LotLOT-0007
Identifiant interneZadanie nr 7
LotLOT-0008
Identifiant interneZadanie nr 8
LotLOT-0009
Identifiant interneZadanie nr 9
Options
LotLOT-0010
Identifiant interneZadanie nr 10
LotLOT-0011
Identifiant interneZadanie nr 11
LotLOT-0012
Identifiant interneZadanie nr 12
LotLOT-0013
Identifiant interneZadanie nr 13
LotLOT-0014
Identifiant interneZadanie nr 14
LotLOT-0015
Identifiant interneZadanie nr 15
LotLOT-0016
Identifiant interneZadanie nr 16
LotLOT-0017
Identifiant interneZadanie nr 17
LotLOT-0018
Identifiant interneZadanie nr 18
LotLOT-0019
Identifiant interneZadanie nr 19
LotLOT-0020
Identifiant interneZadanie nr 20
LotLOT-0021
Identifiant interneZadanie nr 21
LotLOT-0022
Identifiant interneZadanie nr 22
LotLOT-0023
Identifiant interneZadanie nr 23
LotLOT-0024
Identifiant interneZadanie nr 24
LotLOT-0025
Identifiant interneZadanie nr 25
LotLOT-0026
Identifiant interneZadanie nr 26
LotLOT-0027
Identifiant interneZadanie nr 27
LotLOT-0028
Identifiant interneZadanie nr 28
LotLOT-0029
Identifiant interneZadanie nr 29
LotLOT-0030
Identifiant interneZadanie nr 30
LotLOT-0031
Identifiant interneZadanie nr 31
LotLOT-0032
Identifiant interneZadanie nr 32
LotLOT-0033
Identifiant interneZadanie nr 33
LotLOT-0034
Identifiant interneZadanie nr 34
LotLOT-0035
Identifiant interneZadanie nr 35
LotLOT-0036
Identifiant interneZadanie nr 36
LotLOT-0037
Identifiant interneZadanie nr 37
LotLOT-0038
Identifiant interneZadanie nr 38
LotLOT-0039
Identifiant interneZadanie nr 39
LotLOT-0040
Identifiant interneZadanie nr 40
LotLOT-0041
Identifiant interneZadanie nr 41
Nomenclature principale (cpv): 33124000 Équipements et matériels de diagnostic et de radiodiagnostic
LotLOT-0042
Identifiant interneZadanie nr 42
Nomenclature principale (cpv): 33141110 Pansements
LotLOT-0043
Identifiant interneZadanie nr 43
LotLOT-0044
Identifiant interneZadanie nr 44
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: Z/47/PN/26
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: da
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33600000 Farmaceutski proizvodi
Dodatna klasifikacija (cpv): 33141110 Zavojni materijal, 33124000 Dijagnostički i radiodijagnostički uređaji i potrepštine
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 1
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 2
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 3
Grupa: LOT-0004
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 4
Grupa: LOT-0005
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 5
Grupa: LOT-0006
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 6
Grupa: LOT-0007
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 7
Grupa: LOT-0008
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 8
Grupa: LOT-0009
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 9
Opcije:
Grupa: LOT-0010
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 10
Grupa: LOT-0011
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 11
Grupa: LOT-0012
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 12
Grupa: LOT-0013
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 13
Grupa: LOT-0014
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 14
Grupa: LOT-0015
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 15
Grupa: LOT-0016
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 16
Grupa: LOT-0017
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 17
Grupa: LOT-0018
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 18
Grupa: LOT-0019
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 19
Grupa: LOT-0020
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 20
Grupa: LOT-0021
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 21
Grupa: LOT-0022
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 22
Grupa: LOT-0023
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 23
Grupa: LOT-0024
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 24
Grupa: LOT-0025
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 25
Grupa: LOT-0026
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 26
Grupa: LOT-0027
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 27
Grupa: LOT-0028
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 28
Grupa: LOT-0029
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 29
Grupa: LOT-0030
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 30
Grupa: LOT-0031
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 31
Grupa: LOT-0032
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 32
Grupa: LOT-0033
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 33
Grupa: LOT-0034
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 34
Grupa: LOT-0035
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 35
Grupa: LOT-0036
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 36
Grupa: LOT-0037
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 37
Grupa: LOT-0038
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 38
Grupa: LOT-0039
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 39
Grupa: LOT-0040
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 40
Grupa: LOT-0041
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 41
Glavna klasifikacija (cpv): 33124000 Dijagnostički i radiodijagnostički uređaji i potrepštine
Grupa: LOT-0042
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 42
Glavna klasifikacija (cpv): 33141110 Zavojni materijal
Grupa: LOT-0043
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 43
Grupa: LOT-0044
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 44
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: Z/47/PN/26
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: sì
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33600000 Prodotti farmaceutici
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33141110 Materiale per fasciatura, 33124000 Apparecchi e presidi per diagnostica e radiodiagnostica
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: Zadanie nr 1
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: Zadanie nr 2
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: Zadanie nr 3
Lotto: LOT-0004
Identificativo interno: Zadanie nr 4
Lotto: LOT-0005
Identificativo interno: Zadanie nr 5
Lotto: LOT-0006
Identificativo interno: Zadanie nr 6
Lotto: LOT-0007
Identificativo interno: Zadanie nr 7
Lotto: LOT-0008
Identificativo interno: Zadanie nr 8
Lotto: LOT-0009
Identificativo interno: Zadanie nr 9
Opzioni:
Lotto: LOT-0010
Identificativo interno: Zadanie nr 10
Lotto: LOT-0011
Identificativo interno: Zadanie nr 11
Lotto: LOT-0012
Identificativo interno: Zadanie nr 12
Lotto: LOT-0013
Identificativo interno: Zadanie nr 13
Lotto: LOT-0014
Identificativo interno: Zadanie nr 14
Lotto: LOT-0015
Identificativo interno: Zadanie nr 15
Lotto: LOT-0016
Identificativo interno: Zadanie nr 16
Lotto: LOT-0017
Identificativo interno: Zadanie nr 17
Lotto: LOT-0018
Identificativo interno: Zadanie nr 18
Lotto: LOT-0019
Identificativo interno: Zadanie nr 19
Lotto: LOT-0020
Identificativo interno: Zadanie nr 20
Lotto: LOT-0021
Identificativo interno: Zadanie nr 21
Lotto: LOT-0022
Identificativo interno: Zadanie nr 22
Lotto: LOT-0023
Identificativo interno: Zadanie nr 23
Lotto: LOT-0024
Identificativo interno: Zadanie nr 24
Lotto: LOT-0025
Identificativo interno: Zadanie nr 25
Lotto: LOT-0026
Identificativo interno: Zadanie nr 26
Lotto: LOT-0027
Identificativo interno: Zadanie nr 27
Lotto: LOT-0028
Identificativo interno: Zadanie nr 28
Lotto: LOT-0029
Identificativo interno: Zadanie nr 29
Lotto: LOT-0030
Identificativo interno: Zadanie nr 30
Lotto: LOT-0031
Identificativo interno: Zadanie nr 31
Lotto: LOT-0032
Identificativo interno: Zadanie nr 32
Lotto: LOT-0033
Identificativo interno: Zadanie nr 33
Lotto: LOT-0034
Identificativo interno: Zadanie nr 34
Lotto: LOT-0035
Identificativo interno: Zadanie nr 35
Lotto: LOT-0036
Identificativo interno: Zadanie nr 36
Lotto: LOT-0037
Identificativo interno: Zadanie nr 37
Lotto: LOT-0038
Identificativo interno: Zadanie nr 38
Lotto: LOT-0039
Identificativo interno: Zadanie nr 39
Lotto: LOT-0040
Identificativo interno: Zadanie nr 40
Lotto: LOT-0041
Identificativo interno: Zadanie nr 41
Classificazione principale (cpv): 33124000 Apparecchi e presidi per diagnostica e radiodiagnostica
Lotto: LOT-0042
Identificativo interno: Zadanie nr 42
Classificazione principale (cpv): 33141110 Materiale per fasciatura
Lotto: LOT-0043
Identificativo interno: Zadanie nr 43
Lotto: LOT-0044
Identificativo interno: Zadanie nr 44
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: Z/47/PN/26
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: taip
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33600000 Farmacijos produktai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33141110 Tvarsliava, 33124000 Diagnostikos, radiodiagnostikos prietaisai ir medžiagos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: Zadanie nr 1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: Zadanie nr 2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: Zadanie nr 3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Vidaus identifikatorius: Zadanie nr 4
Pirkimo dalis: LOT-0005
Vidaus identifikatorius: Zadanie nr 5
Pirkimo dalis: LOT-0006
Vidaus identifikatorius: Zadanie nr 6
Pirkimo dalis: LOT-0007
Vidaus identifikatorius: Zadanie nr 7
Pirkimo dalis: LOT-0008
Vidaus identifikatorius: Zadanie nr 8
Pirkimo dalis: LOT-0009
Vidaus identifikatorius: Zadanie nr 9
Pasirinkimo galimybės:
Pirkimo dalis: LOT-0010
Vidaus identifikatorius: Zadanie nr 10
Pirkimo dalis: LOT-0011
Vidaus identifikatorius: Zadanie nr 11
Pirkimo dalis: LOT-0012
Vidaus identifikatorius: Zadanie nr 12
Pirkimo dalis: LOT-0013
Vidaus identifikatorius: Zadanie nr 13
Pirkimo dalis: LOT-0014
Vidaus identifikatorius: Zadanie nr 14
Pirkimo dalis: LOT-0015
Vidaus identifikatorius: Zadanie nr 15
Pirkimo dalis: LOT-0016
Vidaus identifikatorius: Zadanie nr 16
Pirkimo dalis: LOT-0017
Vidaus identifikatorius: Zadanie nr 17
Pirkimo dalis: LOT-0018
Vidaus identifikatorius: Zadanie nr 18
Pirkimo dalis: LOT-0019
Vidaus identifikatorius: Zadanie nr 19
Pirkimo dalis: LOT-0020
Vidaus identifikatorius: Zadanie nr 20
Pirkimo dalis: LOT-0021
Vidaus identifikatorius: Zadanie nr 21
Pirkimo dalis: LOT-0022
Vidaus identifikatorius: Zadanie nr 22
Pirkimo dalis: LOT-0023
Vidaus identifikatorius: Zadanie nr 23
Pirkimo dalis: LOT-0024
Vidaus identifikatorius: Zadanie nr 24
Pirkimo dalis: LOT-0025
Vidaus identifikatorius: Zadanie nr 25
Pirkimo dalis: LOT-0026
Vidaus identifikatorius: Zadanie nr 26
Pirkimo dalis: LOT-0027
Vidaus identifikatorius: Zadanie nr 27
Pirkimo dalis: LOT-0028
Vidaus identifikatorius: Zadanie nr 28
Pirkimo dalis: LOT-0029
Vidaus identifikatorius: Zadanie nr 29
Pirkimo dalis: LOT-0030
Vidaus identifikatorius: Zadanie nr 30
Pirkimo dalis: LOT-0031
Vidaus identifikatorius: Zadanie nr 31
Pirkimo dalis: LOT-0032
Vidaus identifikatorius: Zadanie nr 32
Pirkimo dalis: LOT-0033
Vidaus identifikatorius: Zadanie nr 33
Pirkimo dalis: LOT-0034
Vidaus identifikatorius: Zadanie nr 34
Pirkimo dalis: LOT-0035
Vidaus identifikatorius: Zadanie nr 35
Pirkimo dalis: LOT-0036
Vidaus identifikatorius: Zadanie nr 36
Pirkimo dalis: LOT-0037
Vidaus identifikatorius: Zadanie nr 37
Pirkimo dalis: LOT-0038
Vidaus identifikatorius: Zadanie nr 38
Pirkimo dalis: LOT-0039
Vidaus identifikatorius: Zadanie nr 39
Pirkimo dalis: LOT-0040
Vidaus identifikatorius: Zadanie nr 40
Pirkimo dalis: LOT-0041
Vidaus identifikatorius: Zadanie nr 41
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33124000 Diagnostikos, radiodiagnostikos prietaisai ir medžiagos
Pirkimo dalis: LOT-0042
Vidaus identifikatorius: Zadanie nr 42
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33141110 Tvarsliava
Pirkimo dalis: LOT-0043
Vidaus identifikatorius: Zadanie nr 43
Pirkimo dalis: LOT-0044
Vidaus identifikatorius: Zadanie nr 44
Iekšējais identifikators: Z/47/PN/26
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: jā
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33600000 Farmācijas izstrādājumi
Papildu klasifikācija (cpv): 33141110 Pārsēji, 33124000 Diagnostikas un staru diagnostikas ierīces un piederumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: Zadanie nr 1
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: Zadanie nr 2
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: Zadanie nr 3
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: Zadanie nr 4
Daļa: LOT-0005
Iekšējais identifikators: Zadanie nr 5
Daļa: LOT-0006
Iekšējais identifikators: Zadanie nr 6
Daļa: LOT-0007
Iekšējais identifikators: Zadanie nr 7
Daļa: LOT-0008
Iekšējais identifikators: Zadanie nr 8
Daļa: LOT-0009
Iekšējais identifikators: Zadanie nr 9
Iespējas:
Daļa: LOT-0010
Iekšējais identifikators: Zadanie nr 10
Daļa: LOT-0011
Iekšējais identifikators: Zadanie nr 11
Daļa: LOT-0012
Iekšējais identifikators: Zadanie nr 12
Daļa: LOT-0013
Iekšējais identifikators: Zadanie nr 13
Daļa: LOT-0014
Iekšējais identifikators: Zadanie nr 14
Daļa: LOT-0015
Iekšējais identifikators: Zadanie nr 15
Daļa: LOT-0016
Iekšējais identifikators: Zadanie nr 16
Daļa: LOT-0017
Iekšējais identifikators: Zadanie nr 17
Daļa: LOT-0018
Iekšējais identifikators: Zadanie nr 18
Daļa: LOT-0019
Iekšējais identifikators: Zadanie nr 19
Daļa: LOT-0020
Iekšējais identifikators: Zadanie nr 20
Daļa: LOT-0021
Iekšējais identifikators: Zadanie nr 21
Daļa: LOT-0022
Iekšējais identifikators: Zadanie nr 22
Daļa: LOT-0023
Iekšējais identifikators: Zadanie nr 23
Daļa: LOT-0024
Iekšējais identifikators: Zadanie nr 24
Daļa: LOT-0025
Iekšējais identifikators: Zadanie nr 25
Daļa: LOT-0026
Iekšējais identifikators: Zadanie nr 26
Daļa: LOT-0027
Iekšējais identifikators: Zadanie nr 27
Daļa: LOT-0028
Iekšējais identifikators: Zadanie nr 28
Daļa: LOT-0029
Iekšējais identifikators: Zadanie nr 29
Daļa: LOT-0030
Iekšējais identifikators: Zadanie nr 30
Daļa: LOT-0031
Iekšējais identifikators: Zadanie nr 31
Daļa: LOT-0032
Iekšējais identifikators: Zadanie nr 32
Daļa: LOT-0033
Iekšējais identifikators: Zadanie nr 33
Daļa: LOT-0034
Iekšējais identifikators: Zadanie nr 34
Daļa: LOT-0035
Iekšējais identifikators: Zadanie nr 35
Daļa: LOT-0036
Iekšējais identifikators: Zadanie nr 36
Daļa: LOT-0037
Iekšējais identifikators: Zadanie nr 37
Daļa: LOT-0038
Iekšējais identifikators: Zadanie nr 38
Daļa: LOT-0039
Iekšējais identifikators: Zadanie nr 39
Daļa: LOT-0040
Iekšējais identifikators: Zadanie nr 40
Daļa: LOT-0041
Iekšējais identifikators: Zadanie nr 41
Galvenā klasifikācija (cpv): 33124000 Diagnostikas un staru diagnostikas ierīces un piederumi
Daļa: LOT-0042
Iekšējais identifikators: Zadanie nr 42
Galvenā klasifikācija (cpv): 33141110 Pārsēji
Daļa: LOT-0043
Iekšējais identifikators: Zadanie nr 43
Daļa: LOT-0044
Iekšējais identifikators: Zadanie nr 44
Wewnętrzny identyfikator: Z/47/PN/26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: tak
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33600000 Produkty farmaceutyczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33141110 Opatrunki, 33124000 Urządzenia i wyroby diagnostyczne i radiodiagnostyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 1
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 2
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 3
Część zamówienia: LOT-0004
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 4
Część zamówienia: LOT-0005
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 5
Część zamówienia: LOT-0006
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 6
Część zamówienia: LOT-0007
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 7
Część zamówienia: LOT-0008
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 8
Część zamówienia: LOT-0009
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 9
Opcje:
Część zamówienia: LOT-0010
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 10
Część zamówienia: LOT-0011
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 11
Część zamówienia: LOT-0012
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 12
Część zamówienia: LOT-0013
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 13
Część zamówienia: LOT-0014
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 14
Część zamówienia: LOT-0015
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 15
Część zamówienia: LOT-0016
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 16
Część zamówienia: LOT-0017
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 17
Część zamówienia: LOT-0018
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 18
Część zamówienia: LOT-0019
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 19
Część zamówienia: LOT-0020
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 20
Część zamówienia: LOT-0021
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 21
Część zamówienia: LOT-0022
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 22
Część zamówienia: LOT-0023
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 23
Część zamówienia: LOT-0024
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 24
Część zamówienia: LOT-0025
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 25
Część zamówienia: LOT-0026
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 26
Część zamówienia: LOT-0027
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 27
Część zamówienia: LOT-0028
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 28
Część zamówienia: LOT-0029
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 29
Część zamówienia: LOT-0030
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 30
Część zamówienia: LOT-0031
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 31
Część zamówienia: LOT-0032
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 32
Część zamówienia: LOT-0033
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 33
Część zamówienia: LOT-0034
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 34
Część zamówienia: LOT-0035
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 35
Część zamówienia: LOT-0036
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 36
Część zamówienia: LOT-0037
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 37
Część zamówienia: LOT-0038
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 38
Część zamówienia: LOT-0039
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 39
Część zamówienia: LOT-0040
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 40
Część zamówienia: LOT-0041
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 41
Główna klasyfikacja (cpv): 33124000 Urządzenia i wyroby diagnostyczne i radiodiagnostyczne
Część zamówienia: LOT-0042
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 42
Główna klasyfikacja (cpv): 33141110 Opatrunki
Część zamówienia: LOT-0043
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 43
Część zamówienia: LOT-0044
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 44
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: Z/47/PN/26
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: da
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33600000 Farmacevtski proizvodi
Dodatna klasifikacija (cpv): 33141110 Obvezilni material, 33124000 Naprave in potrebščine za diagnostiko in radiodiagnostiko
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: Zadanie nr 1
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: Zadanie nr 2
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: Zadanie nr 3
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: Zadanie nr 4
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: Zadanie nr 5
Sklop: LOT-0006
Notranji identifikator: Zadanie nr 6
Sklop: LOT-0007
Notranji identifikator: Zadanie nr 7
Sklop: LOT-0008
Notranji identifikator: Zadanie nr 8
Sklop: LOT-0009
Notranji identifikator: Zadanie nr 9
Možnosti:
Sklop: LOT-0010
Notranji identifikator: Zadanie nr 10
Sklop: LOT-0011
Notranji identifikator: Zadanie nr 11
Sklop: LOT-0012
Notranji identifikator: Zadanie nr 12
Sklop: LOT-0013
Notranji identifikator: Zadanie nr 13
Sklop: LOT-0014
Notranji identifikator: Zadanie nr 14
Sklop: LOT-0015
Notranji identifikator: Zadanie nr 15
Sklop: LOT-0016
Notranji identifikator: Zadanie nr 16
Sklop: LOT-0017
Notranji identifikator: Zadanie nr 17
Sklop: LOT-0018
Notranji identifikator: Zadanie nr 18
Sklop: LOT-0019
Notranji identifikator: Zadanie nr 19
Sklop: LOT-0020
Notranji identifikator: Zadanie nr 20
Sklop: LOT-0021
Notranji identifikator: Zadanie nr 21
Sklop: LOT-0022
Notranji identifikator: Zadanie nr 22
Sklop: LOT-0023
Notranji identifikator: Zadanie nr 23
Sklop: LOT-0024
Notranji identifikator: Zadanie nr 24
Sklop: LOT-0025
Notranji identifikator: Zadanie nr 25
Sklop: LOT-0026
Notranji identifikator: Zadanie nr 26
Sklop: LOT-0027
Notranji identifikator: Zadanie nr 27
Sklop: LOT-0028
Notranji identifikator: Zadanie nr 28
Sklop: LOT-0029
Notranji identifikator: Zadanie nr 29
Sklop: LOT-0030
Notranji identifikator: Zadanie nr 30
Sklop: LOT-0031
Notranji identifikator: Zadanie nr 31
Sklop: LOT-0032
Notranji identifikator: Zadanie nr 32
Sklop: LOT-0033
Notranji identifikator: Zadanie nr 33
Sklop: LOT-0034
Notranji identifikator: Zadanie nr 34
Sklop: LOT-0035
Notranji identifikator: Zadanie nr 35
Sklop: LOT-0036
Notranji identifikator: Zadanie nr 36
Sklop: LOT-0037
Notranji identifikator: Zadanie nr 37
Sklop: LOT-0038
Notranji identifikator: Zadanie nr 38
Sklop: LOT-0039
Notranji identifikator: Zadanie nr 39
Sklop: LOT-0040
Notranji identifikator: Zadanie nr 40
Sklop: LOT-0041
Notranji identifikator: Zadanie nr 41
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33124000 Naprave in potrebščine za diagnostiko in radiodiagnostiko
Sklop: LOT-0042
Notranji identifikator: Zadanie nr 42
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33141110 Obvezilni material
Sklop: LOT-0043
Notranji identifikator: Zadanie nr 43
Sklop: LOT-0044
Notranji identifikator: Zadanie nr 44