See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Studie renovatie pastorijsite en gemeentehuis te Doel + opvolging werken tot definitieve oplevering
Описание: Het voorwerp van de opdracht is de studie van de renovatie van 2 sites in het dorp Doel: het gemeentehuis en de pastorij. De pastorij bestaat uit 2 gebouwen nl. een woning en een wagenhuis. Beide sites dienen een nieuwe bestemming te krijgen volgens de projectdefinities in bijlage aan dit contract. De opdrachtnemer krijgt de meest uitgebreide opdracht waaronder ook o.m. de omgevingsaanlegwerken in het private deel rond de panden. Ook de opvolging van de uitvoering van de werken tot en met de definitieve oplevering is voorzien in de opdracht. De opdracht wordt uitgebreid toegelicht in hoofdstuk 5 van dit document, nl. de technische voorschriften. Beide sites zijn al lange tijd verlaten en zijn in zeer slechte staat. In het dorp zijn simultaan ook andere bouwprojecten gepland of lopende dus afstemming tussen de verschillende projecten zal wellicht nuttig zijn. De beide sites zijn niet op de lijst van beschermd erfgoed maar zijn wel op de inventaris van bouwkundig erfgoed. De lokale erfgoedbeheerder is betrokken in het project en zal adviseren tijdens de studiefase. De sites zijn geen onderdeel van een beschermd dorpsgezicht, landschap of archeologische zone.
Вътрешен идентификатор: 2026/HFB/OP/157444
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 71200000 Архитектурни и свързани с тях услуги
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: 2026/HFB/OP/157444 - 1
Вътрешен идентификатор: 1
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 2026/HFB/OP/157444
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 71200000 Arkitektvirksomhed samt hermed beslægtet virksomhed
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: 2026/HFB/OP/157444 - 1
Intern ID: 1
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 2026/HFB/OP/157444
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2026/HFB/OP/157444
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 71200000 Αρχιτεκτονικές και συναφείς υπηρεσίες
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: 2026/HFB/OP/157444 - 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Internal identifier: 2026/HFB/OP/157444
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71200000 Architectural and related services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: 2026/HFB/OP/157444 - 1
Internal identifier: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 2026/HFB/OP/157444
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71200000 Servicios de arquitectura y servicios conexos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: 2026/HFB/OP/157444 - 1
Identificador interno: 1
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 2026/HFB/OP/157444
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 71200000 Arkkitehtipalvelut
5. Osa
Osa: LOT-0001
Ilmoituksen nimi: 2026/HFB/OP/157444 - 1
Sisäinen tunniste: 1
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 2026/HFB/OP/157444
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 71200000 Építészeti és ezzel kapcsolatos szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: 2026/HFB/OP/157444 - 1
Belső azonosító: 1
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 71200000 Servizi architettonici e servizi affini
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: 2026/HFB/OP/157444 - 1
Identificativo interno: 1
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 2026/HFB/OP/157444
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 71200000 Architektūros ir susijusios paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: 2026/HFB/OP/157444 - 1
Vidaus identifikatorius: 1
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 2026/HFB/OP/157444
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 71200000 Servizzi ta' l-arkitettura u dawk relatati
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: 2026/HFB/OP/157444 - 1
Identifikatur intern: 1
Interne identificatiecode: 2026/HFB/OP/157444
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71200000 Dienstverlening op het gebied van architectuur en dergelijke
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 71200000 Serviços de arquitectura e afins
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 71200000 Servicii de arhitectură şi servicii conexe
Identificator intern: 1
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 2026/HFB/OP/157444
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 71200000 Architektonické a súvisiace služby
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: 2026/HFB/OP/157444 - 1
Interný identifikátor: 1
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 2026/HFB/OP/157444
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 71200000 Arhitekturne storitve in z njimi povezane storitve
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Naslov: 2026/HFB/OP/157444 - 1
Notranji identifikator: 1
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 2026/HFB/OP/157444
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71200000 Arkitekttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 1