2. Процедура
Процедура
Заглавие: Wykonywanie przeglądów konserwacyjnych oraz sprawowanie nadzoru nad systemami, urządzeniami i instalacjami przeciwpożarowymi
Описание: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przeglądów konserwacyjnych oraz sprawowanie bieżącego nadzoru nad systemami, urządzeniami przeciwpożarowymi i instalacjami oddymiania i usuwania ciepła oraz instalacji sygnalizacji alarmu pożarowego – SAP w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1a do SWZ. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Вътрешен идентификатор: DFP.271.92.2026.PS
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 75251110 Услуги, свързани с предотвратяване на пожари
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Описание: Wykonywanie przeglądów konserwacyjnych oraz sprawowanie nadzoru nad systemami, urządzeniami i instalacjami przeciwpożarowymi. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1a do SWZ. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: DFP.271.92.2026.PS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75251110 Brandverhütung
5. Los
Los: LOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: DFP.271.92.2026.PS
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 75251110 Υπηρεσίες πρόληψης πυρκαγιών
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
404207-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoDFP.271.92.2026.PS
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 75251110 Servicios de prevención de incendios
5. Lote
LoteLOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: DFP.271.92.2026.PS
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 75251110 Tuletõrje profülaktikateenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: DFP.271.92.2026.PS
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 75251110 Palontorjunta
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: DFP.271.92.2026.PS
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 75251110 Services de prévention des incendies
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: DFP.271.92.2026.PS
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 75251110 Fire-prevention services
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: DFP.271.92.2026.PS
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 75251110 Usluge sprečavanja požara
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: DFP.271.92.2026.PS
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 75251110 Tűzmegelőzési szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: DFP.271.92.2026.PS
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 75251110 Servizi di prevenzione degli incendi
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: DFP.271.92.2026.PS
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 75251110 Gaisrų prevencijos paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
404207-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Pakalpojumi
Iekšējais identifikatorsDFP.271.92.2026.PS
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 75251110 Ugunsgrēka novēršanas pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
404207-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard - Avviż tal-bidla
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internDFP.271.92.2026.PS
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 75251110 Servizzi tal-prevenzjoni tan-nar
5. Lott
LottLOT-0001
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: DFP.271.92.2026.PS
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 75251110 Brandpreventiediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
404207-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal - Anúncio de alteração
Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 75251110 Serviços de prevenção de incêndios
404207-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim - Oznámenie o zmene
Služby
2. Postup
Postup
Interný identifikátorDFP.271.92.2026.PS
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 75251110 Prevencia proti požiarom
5. Časť
ČasťLOT-0001
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: DFP.271.92.2026.PS
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 75251110 Storitve preprečevanja požarov
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: DFP.271.92.2026.PS
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 75251110 Brandskyddstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001