2. Процедура
Процедура
Заглавие: ΤΥΠ2026/012/Α/Α - Σχεδιασμός, υλοποίηση, συντήρηση και τεχνική υποστήριξη Πληροφοριακού Συστήματος για την Υπηρεσία Διαχείρισης Τουρκοκυπριακών Περιουσιών και παροχή υποδομής ως υπηρεσία
Описание: Σχεδιασμός, υλοποίηση, συντήρηση και τεχνική υποστήριξη ενός ολοκληρωμένου Πληροφοριακού Συστήματος (NTCL) για την Υπηρεσία Διαχείρισης Τουρκοκυπριακών Περιουσιών (ΥΔΤΚΠ) και παροχή υποδομής ως υπηρεσία - ΤΥΠ2026/012/Α/Α
Вътрешен идентификатор: ΤΥΠ2026/012/Α/Α
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 72000000 ИТ услуги: консултации, разработване на софтуер, Интернет и поддръжка
Допълнителна класификация (cpv): 72245000 Услуги на договорна основа по системен анализ и програмиране, 72253200 Поддържане на системи, 72267000 Услуги по поддържане и ремонт на софтуер
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
404231-2026 - Zadávání
Kypr – Informační technologie: poradenství, vývoj programového vybavení, internet a podpora – ΤΥΠ2026/012/Α/Α - Σχεδιασμός, υλοποίηση, συντήρηση και τεχνική υποστήριξη Πληροφοριακού Συστήματος για την Υπηρεσία Διαχείρισης Τουρκοκυπριακών Περιουσιών και παροχή υποδομής ως υπηρεσία
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim - Oznámení oprav
Služby
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátorΤΥΠ2026/012/Α/Α
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 72000000 Informační technologie: poradenství, vývoj programového vybavení, internet a podpora
Další klasifikace (cpv): 72245000 Smluvní analýza systémů a programování, 72253200 Systémová podpora, 72267000 Údržba a opravy programového vybavení
5. Část
ČástLOT-0001
404231-2026 - Competition
Cyprus – IT services: consulting, software development, Internet and support – ΤΥΠ2026/012/Α/Α - Σχεδιασμός, υλοποίηση, συντήρηση και τεχνική υποστήριξη Πληροφοριακού Συστήματος για την Υπηρεσία Διαχείρισης Τουρκοκυπριακών Περιουσιών και παροχή υποδομής ως υπηρεσία
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifierΤΥΠ2026/012/Α/Α
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
Additional classification (cpv): 72245000 Contract systems analysis and programming services, 72253200 Systems support services, 72267000 Software maintenance and repair services
5. Lot
LotLOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: ΤΥΠ2026/012/Α/Α
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 72000000 IT-teenused: nõuande-, tarkvaraarendus-, Interneti- ja tugiteenused
Täiendav liigitus (cpv): 72245000 Lepinguliste süsteemide analüüsi- ja programmeerimisteenused, 72253200 Süsteemi tugiteenused, 72267000 Tarkvara hooldus- ja parandusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: ΤΥΠ2026/012/Α/Α
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 72000000 Tietotekniset palvelut: neuvonta, ohjelmistojen kehittäminen, Internet ja tuki
Lisäluokitus (cpv): 72245000 Sopimuspohjaiset järjestelmän analyysi- ja ohjelmointipalvelut, 72253200 Järjestelmien tukipalvelut, 72267000 Ohjelmistojen ylläpito- ja korjauspalvelut
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: ΤΥΠ2026/012/Α/Α
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 72000000 Services de technologies de l'information, conseil, développement de logiciels, internet et appui
Nomenclature complémentaire (cpv): 72245000 Services contractuels d'analyse et de programmation de systèmes, 72253200 Services d'assistance relative aux systèmes, 72267000 Services de maintenance et de réparation de logiciels
Lot: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: ΤΥΠ2026/012/Α/Α
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 72000000 Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška
Dodatna klasifikacija (cpv): 72245000 Usluge ugovorne sistemske analize i programiranja, 72253200 Usluge sistemske podrške, 72267000 Usluge održavanja i popravaka programske podrške
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: ΤΥΠ2026/012/Α/Α
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 72000000 IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás
További osztályozás (cpv): 72245000 Szerződéses rendszerelemzési és programozási szolgáltatások, 72253200 Rendszer-támogatási szolgáltatások, 72267000 Szoftver-karbantartási és -javítási szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: ΤΥΠ2026/012/Α/Α
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 72000000 IT paslaugos: konsultavimas, programinės įrangos kūrimas, internetas ir aptarnavimo paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 72245000 Sutarčių sistemų analizės ir programavimo paslaugos, 72253200 Sistemų palaikymo paslaugos, 72267000 Programinės įrangos priežiūros ir tvarkymo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Interne identificatiecode: ΤΥΠ2026/012/Α/Α
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 72245000 Contractsysteemanalyse en -programmering, 72253200 Systeemondersteuningsdiensten, 72267000 Onderhouds- en reparatiediensten voor software
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: ΤΥΠ2026/012/Α/Α
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 72000000 Služby informačných technológií: konzultácie, vývoj softvéru, internet a podpora
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 72245000 Systémové analýzy a programovanie na zmluvu, 72253200 Systémové podporné služby, 72267000 Služby na údržbu a opravu softvéru
5. Časť
Časť: LOT-0001