2. Процедура
Процедура
Заглавие: Plagiaadituvastustarkvara
Описание: Hanke eesmärgiks on soetada plagiaadituvastustarkvara litsentsid koos tootetoega, võimaldamaks haridusasutustel kontrollida akadeemiliste tekstide originaalsust, vältimaks akadeemilist petturlust. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Вътрешен идентификатор: 307539-0000
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Avatud hankemenetlus
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 72200000 Програмиране и софтуерни консултантски услуги
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
2. Řízení
Řízení
Název: Plagiaadituvastustarkvara
Interní identifikátor: 307539-0000
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: Avatud hankemenetlus
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 72200000 Programování programového vybavení a poradenské služby
5. Část
Část: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Titel: Plagiaadituvastustarkvara
Intern ID: 307539-0000
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Hovedpunkterne i proceduren: Avatud hankemenetlus
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 72200000 Programmering af software og konsulentvirksomhed
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Plagiaadituvastustarkvara
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 307539-0000
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: Avatud hankemenetlus
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 72200000 Υπηρεσίες προγραμματισμού λογισμικού και παροχής συμβουλών
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Title: Plagiaadituvastustarkvara
Internal identifier: 307539-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72200000 Software programming and consultancy services
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Plagiaadituvastustarkvara
Identificador interno: 307539-0000
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Avatud hankemenetlus
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 72200000 Servicios de programación de software y de consultoría
5. Lote
Lote: LOT-0000
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: Plagiaadituvastustarkvara
Sisemine tunnus: 307539-0000
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 72200000 Tarkvara programmeerimis- ja nõustamisteenused
5. Osa
Osa: LOT-0000
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimi: Plagiaadituvastustarkvara
Sisäinen tunniste: 307539-0000
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Menettelyn tärkeimmät piirteet: Avatud hankemenetlus
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 72200000 Ohjelmointi ja siihen liittyvät neuvontapalvelut
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Teideal: Plagiaadituvastustarkvara
Aitheantóir inmheánach: 307539-0000
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Príomhghnéithe an nóis imeachta: Avatud hankemenetlus
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
2. Postupak
Postupak
Naslov: Plagiaadituvastustarkvara
Interna identifikacijska oznaka: 307539-0000
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Glavna obilježja postupka: Avatud hankemenetlus
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 72200000 Usluge programiranja i usluge savjetovanja
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
2. Procedura
Procedura
Titolo: Plagiaadituvastustarkvara
Identificativo interno: 307539-0000
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Caratteristiche principali della procedura: Avatud hankemenetlus
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 72200000 Programmazione di software e servizi di consulenza
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
404292-2026 - Konkursas
Estija – Programinės įrangos programavimo ir konsultacinės paslaugos – Plagiaadituvastustarkvara
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka - Skelbimas apie pakeitimą
Paslaugos
2. Procedūra
Procedūra
PavadinimasPlagiaadituvastustarkvara
Vidaus identifikatorius307539-0000
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Pagrindiniai procedūros ypatumaiAvatud hankemenetlus
Tikslas
Sutarties objektasPaslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 72200000 Programinės įrangos programavimo ir konsultacinės paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0000
Nosaukums: Plagiaadituvastustarkvara
Iekšējais identifikators: 307539-0000
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: Avatud hankemenetlus
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72200000 Programmatūras izstrādes un konsultāciju pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: Avatud hankemenetlus
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 72200000 Serviços de consultoria e de programação de software
2. Procedură
Procedură
Titlu: Plagiaadituvastustarkvara
Identificator intern: 307539-0000
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Principalele caracteristici ale procedurii: Avatud hankemenetlus
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 72200000 Servicii de programare şi de consultanţă software
2. Postup
Postup
Názov: Plagiaadituvastustarkvara
Interný identifikátor: 307539-0000
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Hlavné prvky postupu: Avatud hankemenetlus
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 72200000 Programovanie softvéru a poradenstvo
5. Časť
Časť: LOT-0000
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 307539-0000
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Glavne značilnosti postopka: Avatud hankemenetlus
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 72200000 Storitve programiranja programske opreme in svetovanja pri programski opremi
5. Sklop
Sklop: LOT-0000