2. Процедура
Процедура
Заглавие: Léčiva pro Jihnem (152026)
Описание: Předmětem veřejné zakázky jsou průběžné dodávky léčivých přípravků rozdělených do jednotlivých anatomicko-terapeuticko-chemických skupin (tzv. ATC skupin).
Вътрешен идентификатор: 021J2026ZN
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33697000 Медицински препарати, с изключение на зъболекарските консумативи
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Léčiva pro Jihnem (152026) - Část 1 L01FG01 BEVACIZUMAB
Вътрешен идентификатор: 021J202601ZN
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Léčiva pro Jihnem (152026) - Část 2 L01EX09 NINTEDANIB
Вътрешен идентификатор: 021J202602ZN
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33697000 Léčivé přípravky kromě dentálních spotřebních materiálů
Místo plnění
Nižší územní jednotka země (NUTS): Jihočeský kraj (CZ031)
Země: Česko
Další informace: jihočeské nemocnice
Odhadovaná doba trvání
404293-2026 - Konkurrencevilkår
Tjekkiet – Medicinske præparater, undtagen forbrugsvarer til tandpleje – Léčiva pro Jihnem (152026)
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Varer
2. Procedure
Procedure
TitelLéčiva pro Jihnem (152026)
Intern ID021J2026ZN
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 33697000 Medicinske præparater, undtagen forbrugsvarer til tandpleje
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Intern ID021J202601ZN
DelkontraktLOT-0002
Intern ID021J202602ZN
404293-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Medizinische Präparate, ohne zahnärztliches Verbrauchsmaterial – Léčiva pro Jihnem (152026)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung021J2026ZN
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33697000 Medizinische Präparate, ohne zahnärztliches Verbrauchsmaterial
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung021J202601ZN
LosLOT-0002
Interne Kennung021J202602ZN
404293-2026 - Διαγωνισμός
Τσεχία – Ιατρικά παρασκευάσματα εκτός από αναλώσιμα οδοντιατρικά υλικά – Léčiva pro Jihnem (152026)
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς - Γνωστοποίηση αλλαγών
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
ΤίτλοςLéčiva pro Jihnem (152026)
Εσωτερικό αναγνωριστικό021J2026ZN
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33697000 Ιατρικά παρασκευάσματα εκτός από αναλώσιμα οδοντιατρικά υλικά
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό021J202601ZN
ΠαρτίδαLOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό021J202602ZN
404293-2026 - Competition
Czechia – Medical preparations excluding dental consumables – Léčiva pro Jihnem (152026)
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
TitleLéčiva pro Jihnem (152026)
Internal identifier021J2026ZN
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33697000 Medical preparations excluding dental consumables
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifier021J202601ZN
LotLOT-0002
Internal identifier021J202602ZN
404293-2026 - Hange
Tšehhi – Ravimpreparaadid, v.a hambaravis kasutatavad tarbekaubad – Léčiva pro Jihnem (152026)
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
PealkiriLéčiva pro Jihnem (152026)
Sisemine tunnus021J2026ZN
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 33697000 Ravimpreparaadid, v.a hambaravis kasutatavad tarbekaubad
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisemine tunnus021J202601ZN
OsaLOT-0002
Sisemine tunnus021J202602ZN
404293-2026 - Kilpailu
Tšekki – Lääkinnälliset valmisteet, lukuun ottamatta hammashoitotarvikkeita – Léčiva pro Jihnem (152026)
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä - Ilmoituksen muutos
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimiLéčiva pro Jihnem (152026)
Sisäinen tunniste021J2026ZN
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33697000 Lääkinnälliset valmisteet, lukuun ottamatta hammashoitotarvikkeita
Sisäinen tunniste021J202601ZN
Sisäinen tunniste021J202602ZN
404293-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras - Fógra maidir le hathrú
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
TeidealLéčiva pro Jihnem (152026)
Aitheantóir inmheánach021J2026ZN
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Aitheantóir inmheánach021J202601ZN
LuchtógLOT-0002
Aitheantóir inmheánach021J202602ZN
404293-2026 - Nadmetanje
Češka – Medicinski preparati, isključujući zubarski potrošni materijal – Léčiva pro Jihnem (152026)
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Roba
2. Postupak
Postupak
NaslovLéčiva pro Jihnem (152026)
Interna identifikacijska oznaka021J2026ZN
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 33697000 Medicinski preparati, isključujući zubarski potrošni materijal
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Interna identifikacijska oznaka021J202601ZN
GrupaLOT-0002
Interna identifikacijska oznaka021J202602ZN
404293-2026 - Gara
Cechia – Preparati medici, esclusi i prodotti correnti ad uso odontoiatrico – Léčiva pro Jihnem (152026)
Bando di gara o di concessione – regime ordinario - Avviso di rettifica
Forniture
2. Procedura
Procedura
TitoloLéčiva pro Jihnem (152026)
Identificativo interno021J2026ZN
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 33697000 Preparati medici, esclusi i prodotti correnti ad uso odontoiatrico
5. Lotto
LottoLOT-0001
Identificativo interno021J202601ZN
LottoLOT-0002
Identificativo interno021J202602ZN
404293-2026 - Konkursas
Čekija – Medicininiai preparatai, išskyrus stomatologines medžiagas – Léčiva pro Jihnem (152026)
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka - Skelbimas apie pakeitimą
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
PavadinimasLéčiva pro Jihnem (152026)
Vidaus identifikatorius021J2026ZN
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33697000 Medicininiai preparatai, išskyrus stomatologines medžiagas
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Vidaus identifikatorius021J202601ZN
Pirkimo dalisLOT-0002
Vidaus identifikatorius021J202602ZN
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33697000 Medicīnas preparāti, izņemot zobārstniecības preces
Izpildes vieta
Valsts apakšiedalījums (NUTS): Jihočeský kraj (CZ031)
Valsts: Čehija
Papildu informācija: jihočeské nemocnice
Paredzamais ilgums
404293-2026 - Mededinging
Tsjechië – Medische preparaten, met uitzondering van verbruiksartikelen voor gebitsverzorging – Léčiva pro Jihnem (152026)
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling - Bericht van wijziging van een aankondiging
Leveringen
Interne identificatiecode021J2026ZN
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33697000 Medische preparaten, met uitzondering van verbruiksartikelen voor gebitsverzorging
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Interne identificatiecode021J202601ZN
PerceelLOT-0002
Interne identificatiecode021J202602ZN
404293-2026 - Procedura konkurencyjna
Czechy – Preparaty lecznicze, z wyłączeniem produktów stomatologicznych – Léčiva pro Jihnem (152026)
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Dostawy
TytułLéčiva pro Jihnem (152026)
Wewnętrzny identyfikator021J2026ZN
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33697000 Preparaty lecznicze, z wyłączeniem produktów stomatologicznych
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Wewnętrzny identyfikator021J202601ZN
Część zamówieniaLOT-0002
Wewnętrzny identyfikator021J202602ZN
404293-2026 - Concurso
Chéquia – Preparações para fins médicos excepto os produtos de odontologia – Léčiva pro Jihnem (152026)
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal - Anúncio de alteração
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
TítuloLéčiva pro Jihnem (152026)
Identificador interno021J2026ZN
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 33697000 Preparações para fins médicos excepto os produtos de odontologia
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador interno021J202601ZN
LoteLOT-0002
Identificador interno021J202602ZN
404293-2026 - Javni razpis
Češka – Medicinski preparati, brez zobarskega potrošnega blaga – Léčiva pro Jihnem (152026)
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev - Obvestilo o spremembi obvestila
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator021J2026ZN
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33697000 Medicinski preparati, brez zobarskega potrošnega blaga
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikator021J202601ZN
SklopLOT-0002
Notranji identifikator021J202602ZN
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33697000 Läkemedelsberedningar utom förbrukningsartiklar för tandvård
Leveransplats
Del av land (NUTS): Jihočeský kraj (CZ031)
Land: Tjeckien
Kompletterande information: jihočeské nemocnice
Värde