2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dostawa zestawu do drenażu klatki piersiowej
Описание: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawu do drenażu klatki piersiowej szczegółowo opisanego w załączniku nr 2 i nr 8 do SWZ
Вътрешен идентификатор: 49/EZP/26
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33140000 Медицински консумативи
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Dostaw zestawu do drenażu klatki piersiowej
Описание: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawu do drenażu klatki piersiowej szczegółowo opisanego w załączniku nr 2 i nr 8 do SWZ.
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33140000 Zdravotnický spotřební materiál
Místo plnění
Poštovní adresa: ul.M.Curie-Skłodowskiej 9
Obec: Zabrze
PSČ: 41-800
Nižší územní jednotka země (NUTS): Gliwicki (PL229)
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33140000 Medicinske forbrugsmaterialer
Udførelsessted
Postadresse: ul.M.Curie-Skłodowskiej 9
By: Zabrze
Postnummer: 41-800
Landsdel (NUTS): Gliwicki (PL229)
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 49/EZP/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33140000 Ιατρικά αναλώσιμα
Τόπος εκτέλεσης
Ταχυδρομική διεύθυνση: ul.M.Curie-Skłodowskiej 9
Πόλη: Zabrze
Ταχυδρομικός κώδικας: 41-800
Υποδιαίρεση χώρας (NUTS): Gliwicki (PL229)
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33140000 Meditsiinilised tarbekaubad
Lepingu täitmise koht
Postiaadress: ul.M.Curie-Skłodowskiej 9
Linn: Zabrze
Sihtnumber: 41-800
Riik – jaotus (NUTS): Gliwicki (PL229)
404305-2026 - Kilpailu
Puola – Lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet – Dostawa zestawu do drenażu klatki piersiowej
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä - Ilmoituksen muutos
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste49/EZP/26
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33140000 Lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet
5. Osa
OsaLOT-0001
404305-2026 - Iomaíocht
An Pholainn – Medical consumables – Dostawa zestawu do drenażu klatki piersiowej
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras - Fógra maidir le hathrú
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach49/EZP/26
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33140000 Medical consumables
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33140000 Medicinski potrošni materijal
Mjesto izvršenja
Grad: Zabrze
Poštanski broj: 41-800
Zemlja – podregija (NUTS): Gliwicki (PL229)
404305-2026 - Verseny
Lengyelország – Orvosi fogyóeszközök – Dostawa zestawu do drenażu klatki piersiowej
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok - Változtatásról szóló hirdetmény
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító49/EZP/26
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33140000 Orvosi fogyóeszközök
5. Rész
RészLOT-0001
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33140000 Materiali medici
Luogo di esecuzione
Località: Zabrze
Codice postale: 41-800
Suddivisione del paese (NUTS): Gliwicki (PL229)
404305-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka - Skelbimas apie pakeitimą
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius49/EZP/26
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33140000 Medicinos reikmenys
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33140000 Material médico de consumo
Local de execução
Cidade: Zabrze
Código postal: 41-800
Subdivisão do país (NUTS): Gliwicki (PL229)
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33140000 Consumabile medicale
Locul de executare
Localitate: Zabrze
Cod poștal: 41-800
Subdiviziunea țării (NUTS): Gliwicki (PL229)
404305-2026 - Súťaž
Poľsko – Zdravotnícky spotrebný materiál – Dostawa zestawu do drenażu klatki piersiowej
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim - Oznámenie o zmene
Tovary
2. Postup
Postup
Interný identifikátor49/EZP/26
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33140000 Zdravotnícky spotrebný materiál
5. Časť
ČasťLOT-0001
404305-2026 - Javni razpis
Poljska – Proizvodi za medicinsko uporabo – Dostawa zestawu do drenażu klatki piersiowej
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev - Obvestilo o spremembi obvestila
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator49/EZP/26
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33140000 Proizvodi za medicinsko uporabo
5. Sklop
SklopLOT-0001