2. Процедура
Процедура
Заглавие: Analiza znaczących oddziaływań antropogenicznych wraz z oceną ich wpływu na stan wód powierzchniowych oraz ryzykiem nieosiągnięcia celów środowiskowych
Описание: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie analizy presji antropogenicznych ze wskazaniem presji znaczących oraz ocena ich wpływu na stan wód powierzchniowych dla każdej jednolitej części wód powierzchniowych (jcwp) z osobna. Przeprowadzona zostanie również ocena ryzyka nieosiągnięcia celów środowiskowych dla każdej jcwp. Przedmiotem pracy jest: opracowanie metodyki analizy znaczących oddziaływań antropogenicznych, przeprowadzenie, dla każdej jcwp, analizy presji antropogenicznych wraz ze wskazaniem presji znaczących i oceną ich wpływu na stan wód, dokonanie oceny ryzyka nieosiągnięcia celów środowiskowych przez jcwp (z uwzględnieniem obszarów chronionych w rozumieniu art. 16 pkt 32 ustawy Prawo wodne). Zamówienie będzie realizowane w ramach Projektu: Opracowanie projektów III aktualizacji planów gospodarowania wodami na obszarach dorzeczy (III aPGW) wraz z dokumentacją planistyczną stanowiącą podstawę ich sporządzenia; nr Projektu: FENX.02.04-IW.01-0047/24, finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat i Środowisko 2021-2027. Przedmiotowa praca będzie się składać z dwóch etapów: Etap I - Opracowanie metodyki analizy znaczących oddziaływań antropogenicznych wraz z oceną ich wpływu na stan wód powierzchniowych oraz ryzykiem nieosiągnięcia celów środowiskowych; Etap II - Analiza znaczących oddziaływań antropogenicznych wraz z oceną ich wpływu na stan wód powierzchniowych oraz oceną ryzyka nieosiągnięcia celów środowiskowych.
Вътрешен идентификатор: KAP.270.2.11.2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 71313000 Консултантски инженерни услуги по оценка на въздействието на проекта върху околната среда
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Analiza znaczących oddziaływań antropologicznych wraz z oceną ich wpływu na stan wód powierzchniowych oraz ryzykiem nieosiągnięcia celów środowiskowych.
Описание: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie analizy presji antropogenicznych ze wskazaniem presji znaczących oraz ocena ich wpływu na stan wód powierzchniowych dla każdej jednolitej części wód powierzchniowych (jcwp) z osobna. Przeprowadzona zostanie również ocena ryzyka nieosiągnięcia celów środowiskowych dla każdej jcwp. Przedmiotem pracy jest: A. opracowanie metodyki analizy znaczących oddziaływań antropogenicznych; B. przeprowadzenie, dla każdej jcwp, analizy presji antropogenicznych wraz ze wskazaniem presji znaczących i oceną ich wpływu na stan wód' C. dokonanie oceny ryzyka nieosiągnięcia celów środowiskowych przez jcwp (z uwzględnieniem obszarów chronionych w rozumieniu art. 16 pkt 32 ustawy Prawo wodne) Zamówienie będzie realizowane w ramach Projektu: Opracowanie projektów III aktualizacji planów gospodarowania wodami na obszarach dorzeczy (III aPGW) wraz z dokumentacją planistyczną stanowiącą podstawę ich sporządzenia; nr Projektu: FENX.02.04-IW.01-0047/24, finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat i Środowisko 2021-2027. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ.
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: KAP.270.2.11.2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 71313000 Poradenství v oblasti tvorby a ochrany životního prostředí
5. Část
Část: LOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: KAP.270.2.11.2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 71313000 Υπηρεσίες παροχής συμβουλών για θέματα περιβαλλοντικής μηχανικής
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: KAP.270.2.11.2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71313000 Servicios de consultoría en ingeniería ambiental
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: KAP.270.2.11.2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 71313000 Services de conseil en ingénierie de l'environnement
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: KAP.270.2.11.2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 71313000 Environmental engineering consultancy services
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: KAP.270.2.11.2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 71313000 Savjetodavne usluge u području okolišne tehnike
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: KAP.270.2.11.2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 71313000 Környezetvédelmi mérnöki tanácsadó szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 71313000 Servizi di consulenza in ingegneria ambientale
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: KAP.270.2.11.2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 71313000 Aplinkosaugos projektavimo konsultacinės paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: KAP.270.2.11.2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71313000 Advies inzake milieutechniek
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: KAP.270.2.11.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71313000 Usługi doradcze w zakresie środowiska naturalnego
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 71313000 Serviços de consultoria em matéria de engenharia do ambiente
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: KAP.270.2.11.2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 71313000 Servicii de consultanţă în ingineria mediului
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 71313000 Storitve svetovanja na področju okoljske tehnike
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: KAP.270.2.11.2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71313000 Miljötekniska konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001