2. Процедура
Процедура
Заглавие: Talihooldus- ja niitmisteenus Lääneranna valla kohalikel teedel ja tänavatel 2026-2030
Описание: Talihooldus- ja niitmisteenus Lääneranna valla kohalikel teedel ja tänavatel 2026-2030 / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Вътрешен идентификатор: 310056-0000
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Avatud hankemenetlus
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 90620000 Услуги по почистване на улици от сняг
Допълнителна класификация (cpv): 77314000 Услуги по поддържане на други зелени площи
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Virtsu
Описание: Talihooldus- ja niitmisteenus Virtsu piirkonnas / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Вътрешен идентификатор: 310056-0001
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Oidremaa
Описание: Talihooldus- ja niitmisteenus Oidremaa piirkonnas / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Вътрешен идентификатор: 310056-0002
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Lõpe
Описание: Talihooldus- ja niitmisteenus Lõpe piirkonnas / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Вътрешен идентификатор: 310056-0003
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Koonga
Описание: Talihooldus- ja niitmisteenus Koonga piirkonnas / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Вътрешен идентификатор: 310056-0004
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Mihkli ja Kõima
Описание: Talihooldus- ja niitmisteenus Mihkli, Kõima piirkonnas / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Вътрешен идентификатор: 310056-0005
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Tuudi
Описание: Talihooldus- ja niitmisteenus Tuudi piirkonnas / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Вътрешен идентификатор: 310056-0006
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Alaküla
Описание: Talihooldus- ja niitmisteenus Alaküla piirkonnas / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Вътрешен идентификатор: 310056-0007
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Kirbla
Описание: Talihooldus- ja niitmisteenus Kirbla piirkonnas / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Вътрешен идентификатор: 310056-0008
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: Saulepi
Описание: Talihooldus- ja niitmisteenus Saulepi piirkonnas / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Вътрешен идентификатор: 310056-0009
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: Varbla
Описание: Talihooldus- ja niitmisteenus Varbla piirkonnas / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Вътрешен идентификатор: 310056-0010
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: Paatsalu
Описание: Talihooldus- ja niitmisteenus Paatsalu piirkonnas / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Вътрешен идентификатор: 310056-0011
Обособена позиция: LOT-0012
Заглавие: Paadremaa
Описание: Talihooldus- ja niitmisteenus Paadremaa piirkonnas / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Вътрешен идентификатор: 310056-0012
Обособена позиция: LOT-0013
Заглавие: Kõmsi
Описание: Talihooldus- ja niitmisteenus Kõmsi piirkonnas / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Вътрешен идентификатор: 310056-0013
Обособена позиция: LOT-0014
Заглавие: Vatla
Описание: Talihooldus- ja niitmisteenus Vatla piirkonnas / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Вътрешен идентификатор: 310056-0014
Обособена позиция: LOT-0015
Заглавие: Matsalu
Описание: Talihooldus- ja niitmisteenus Matsalu piirkonnas / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Вътрешен идентификатор: 310056-0015
Обособена позиция: LOT-0016
Заглавие: Rooglaiu
Описание: Talihooldus- ja niitmisteenus Rooglaiu piirkonnas / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Вътрешен идентификатор: 310056-0016
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 310056-0000
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: Avatud hankemenetlus
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 90620000 Odklízení sněhu
Další klasifikace (cpv): 77314000 Služby při údržbě pozemků
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Virtsu
Interní identifikátor: 310056-0001
Část: LOT-0002
Název: Oidremaa
Interní identifikátor: 310056-0002
Část: LOT-0003
Název: Lõpe
Interní identifikátor: 310056-0003
Část: LOT-0004
Název: Koonga
Interní identifikátor: 310056-0004
Část: LOT-0005
Název: Mihkli ja Kõima
Interní identifikátor: 310056-0005
Část: LOT-0006
Název: Tuudi
Interní identifikátor: 310056-0006
Část: LOT-0007
Název: Alaküla
Interní identifikátor: 310056-0007
Část: LOT-0008
Název: Kirbla
Interní identifikátor: 310056-0008
Část: LOT-0009
Název: Saulepi
Interní identifikátor: 310056-0009
Část: LOT-0010
Název: Varbla
Interní identifikátor: 310056-0010
Část: LOT-0011
Název: Paatsalu
Interní identifikátor: 310056-0011
Část: LOT-0012
Název: Paadremaa
Interní identifikátor: 310056-0012
Část: LOT-0013
Název: Kõmsi
Interní identifikátor: 310056-0013
Část: LOT-0014
Název: Vatla
Interní identifikátor: 310056-0014
Část: LOT-0015
Název: Matsalu
Interní identifikátor: 310056-0015
Část: LOT-0016
Název: Rooglaiu
Interní identifikátor: 310056-0016
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 310056-0000
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Hovedpunkterne i proceduren: Avatud hankemenetlus
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 90620000 Snerydning
Supplerende klassifikation (cpv): 77314000 Vedligeholdelse af arealer
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Virtsu
Intern ID: 310056-0001
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Oidremaa
Intern ID: 310056-0002
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: Lõpe
Intern ID: 310056-0003
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: Koonga
Intern ID: 310056-0004
Delkontrakt: LOT-0005
Titel: Mihkli ja Kõima
Intern ID: 310056-0005
Delkontrakt: LOT-0006
Titel: Tuudi
Intern ID: 310056-0006
Delkontrakt: LOT-0007
Titel: Alaküla
Intern ID: 310056-0007
Delkontrakt: LOT-0008
Titel: Kirbla
Intern ID: 310056-0008
Delkontrakt: LOT-0009
Titel: Saulepi
Intern ID: 310056-0009
Delkontrakt: LOT-0010
Titel: Varbla
Intern ID: 310056-0010
Delkontrakt: LOT-0011
Titel: Paatsalu
Intern ID: 310056-0011
Delkontrakt: LOT-0012
Titel: Paadremaa
Intern ID: 310056-0012
Delkontrakt: LOT-0013
Titel: Kõmsi
Intern ID: 310056-0013
Delkontrakt: LOT-0014
Titel: Vatla
Intern ID: 310056-0014
Delkontrakt: LOT-0015
Titel: Matsalu
Intern ID: 310056-0015
Delkontrakt: LOT-0016
Titel: Rooglaiu
Intern ID: 310056-0016
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 310056-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 310056-0001
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 310056-0002
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 310056-0003
Los: LOT-0004
Interne Kennung: 310056-0004
Los: LOT-0005
Interne Kennung: 310056-0005
Los: LOT-0006
Interne Kennung: 310056-0006
Los: LOT-0007
Interne Kennung: 310056-0007
Los: LOT-0008
Interne Kennung: 310056-0008
Los: LOT-0009
Interne Kennung: 310056-0009
Los: LOT-0010
Interne Kennung: 310056-0010
Los: LOT-0011
Interne Kennung: 310056-0011
Los: LOT-0012
Interne Kennung: 310056-0012
Los: LOT-0013
Interne Kennung: 310056-0013
Los: LOT-0014
Interne Kennung: 310056-0014
Los: LOT-0015
Interne Kennung: 310056-0015
Los: LOT-0016
Interne Kennung: 310056-0016
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 310056-0000
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: Avatud hankemenetlus
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 90620000 Υπηρεσίες εκχιονισμού
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 77314000 Υπηρεσίες συντήρησης οικοπέδων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Virtsu
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 310056-0001
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Oidremaa
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 310056-0002
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: Lõpe
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 310056-0003
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: Koonga
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 310056-0004
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: Mihkli ja Kõima
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 310056-0005
Παρτίδα: LOT-0006
Τίτλος: Tuudi
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 310056-0006
Παρτίδα: LOT-0007
Τίτλος: Alaküla
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 310056-0007
Παρτίδα: LOT-0008
Τίτλος: Kirbla
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 310056-0008
Παρτίδα: LOT-0009
Τίτλος: Saulepi
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 310056-0009
Παρτίδα: LOT-0010
Τίτλος: Varbla
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 310056-0010
Παρτίδα: LOT-0011
Τίτλος: Paatsalu
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 310056-0011
Παρτίδα: LOT-0012
Τίτλος: Paadremaa
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 310056-0012
Παρτίδα: LOT-0013
Τίτλος: Kõmsi
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 310056-0013
Παρτίδα: LOT-0014
Τίτλος: Vatla
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 310056-0014
Παρτίδα: LOT-0015
Τίτλος: Matsalu
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 310056-0015
Παρτίδα: LOT-0016
Τίτλος: Rooglaiu
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 310056-0016
Internal identifier: 310056-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90620000 Snow-clearing services
Additional classification (cpv): 77314000 Grounds maintenance services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Virtsu
Internal identifier: 310056-0001
Lot: LOT-0002
Title: Oidremaa
Internal identifier: 310056-0002
Lot: LOT-0003
Title: Lõpe
Internal identifier: 310056-0003
Lot: LOT-0004
Title: Koonga
Internal identifier: 310056-0004
Lot: LOT-0005
Title: Mihkli ja Kõima
Internal identifier: 310056-0005
Lot: LOT-0006
Title: Tuudi
Internal identifier: 310056-0006
Lot: LOT-0007
Title: Alaküla
Internal identifier: 310056-0007
Lot: LOT-0008
Title: Kirbla
Internal identifier: 310056-0008
Lot: LOT-0009
Title: Saulepi
Internal identifier: 310056-0009
Lot: LOT-0010
Title: Varbla
Internal identifier: 310056-0010
Lot: LOT-0011
Title: Paatsalu
Internal identifier: 310056-0011
Lot: LOT-0012
Title: Paadremaa
Internal identifier: 310056-0012
Lot: LOT-0013
Title: Kõmsi
Internal identifier: 310056-0013
Lot: LOT-0014
Title: Vatla
Internal identifier: 310056-0014
Lot: LOT-0015
Title: Matsalu
Internal identifier: 310056-0015
Lot: LOT-0016
Title: Rooglaiu
Internal identifier: 310056-0016
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 310056-0000
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 90620000 Lumekoristusteenused
Täiendav liigitus (cpv): 77314000 Maa-alade hooldusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: Virtsu
Sisemine tunnus: 310056-0001
Osa: LOT-0002
Pealkiri: Oidremaa
Sisemine tunnus: 310056-0002
Osa: LOT-0003
Pealkiri: Lõpe
Sisemine tunnus: 310056-0003
Osa: LOT-0004
Pealkiri: Koonga
Sisemine tunnus: 310056-0004
Osa: LOT-0005
Pealkiri: Mihkli ja Kõima
Sisemine tunnus: 310056-0005
Osa: LOT-0006
Pealkiri: Tuudi
Sisemine tunnus: 310056-0006
Osa: LOT-0007
Pealkiri: Alaküla
Sisemine tunnus: 310056-0007
Osa: LOT-0008
Pealkiri: Kirbla
Sisemine tunnus: 310056-0008
Osa: LOT-0009
Pealkiri: Saulepi
Sisemine tunnus: 310056-0009
Osa: LOT-0010
Pealkiri: Varbla
Sisemine tunnus: 310056-0010
Osa: LOT-0011
Pealkiri: Paatsalu
Sisemine tunnus: 310056-0011
Osa: LOT-0012
Pealkiri: Paadremaa
Sisemine tunnus: 310056-0012
Osa: LOT-0013
Pealkiri: Kõmsi
Sisemine tunnus: 310056-0013
Osa: LOT-0014
Pealkiri: Vatla
Sisemine tunnus: 310056-0014
Osa: LOT-0015
Pealkiri: Matsalu
Sisemine tunnus: 310056-0015
Osa: LOT-0016
Pealkiri: Rooglaiu
Sisemine tunnus: 310056-0016
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 310056-0000
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Menettelyn tärkeimmät piirteet: Avatud hankemenetlus
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 90620000 Lumenaurauspalvelut
Lisäluokitus (cpv): 77314000 Maa-alueiden hoito
Ilmoituksen nimi: Virtsu
Sisäinen tunniste: 310056-0001
Ilmoituksen nimi: Oidremaa
Sisäinen tunniste: 310056-0002
Ilmoituksen nimi: Lõpe
Sisäinen tunniste: 310056-0003
Ilmoituksen nimi: Koonga
Sisäinen tunniste: 310056-0004
Ilmoituksen nimi: Mihkli ja Kõima
Sisäinen tunniste: 310056-0005
Ilmoituksen nimi: Tuudi
Sisäinen tunniste: 310056-0006
Ilmoituksen nimi: Alaküla
Sisäinen tunniste: 310056-0007
Ilmoituksen nimi: Kirbla
Sisäinen tunniste: 310056-0008
Ilmoituksen nimi: Saulepi
Sisäinen tunniste: 310056-0009
Ilmoituksen nimi: Varbla
Sisäinen tunniste: 310056-0010
Ilmoituksen nimi: Paatsalu
Sisäinen tunniste: 310056-0011
Ilmoituksen nimi: Paadremaa
Sisäinen tunniste: 310056-0012
Ilmoituksen nimi: Kõmsi
Sisäinen tunniste: 310056-0013
Ilmoituksen nimi: Vatla
Sisäinen tunniste: 310056-0014
Ilmoituksen nimi: Matsalu
Sisäinen tunniste: 310056-0015
Ilmoituksen nimi: Rooglaiu
Sisäinen tunniste: 310056-0016
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 310056-0000
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Avatud hankemenetlus
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 90620000 Services de déneigement
Nomenclature complémentaire (cpv): 77314000 Services d'entretien de terrains
Titre: Virtsu
Identifiant interne: 310056-0001
Titre: Oidremaa
Identifiant interne: 310056-0002
Titre: Lõpe
Identifiant interne: 310056-0003
Titre: Koonga
Identifiant interne: 310056-0004
Titre: Mihkli ja Kõima
Identifiant interne: 310056-0005
Titre: Tuudi
Identifiant interne: 310056-0006
Titre: Alaküla
Identifiant interne: 310056-0007
Titre: Kirbla
Identifiant interne: 310056-0008
Titre: Saulepi
Identifiant interne: 310056-0009
Titre: Varbla
Identifiant interne: 310056-0010
Titre: Paatsalu
Identifiant interne: 310056-0011
Titre: Paadremaa
Identifiant interne: 310056-0012
Titre: Kõmsi
Identifiant interne: 310056-0013
Titre: Vatla
Identifiant interne: 310056-0014
Titre: Matsalu
Identifiant interne: 310056-0015
Titre: Rooglaiu
Identifiant interne: 310056-0016
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 310056-0000
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Glavna obilježja postupka: Avatud hankemenetlus
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 90620000 Usluge čišćenja snijega
Dodatna klasifikacija (cpv): 77314000 Usluge održavanja terena
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Virtsu
Interna identifikacijska oznaka: 310056-0001
Grupa: LOT-0002
Naslov: Oidremaa
Interna identifikacijska oznaka: 310056-0002
Grupa: LOT-0003
Naslov: Lõpe
Interna identifikacijska oznaka: 310056-0003
Grupa: LOT-0004
Naslov: Koonga
Interna identifikacijska oznaka: 310056-0004
Grupa: LOT-0005
Naslov: Mihkli ja Kõima
Interna identifikacijska oznaka: 310056-0005
Grupa: LOT-0006
Naslov: Tuudi
Interna identifikacijska oznaka: 310056-0006
Grupa: LOT-0007
Naslov: Alaküla
Interna identifikacijska oznaka: 310056-0007
Grupa: LOT-0008
Naslov: Kirbla
Interna identifikacijska oznaka: 310056-0008
Grupa: LOT-0009
Naslov: Saulepi
Interna identifikacijska oznaka: 310056-0009
Grupa: LOT-0010
Naslov: Varbla
Interna identifikacijska oznaka: 310056-0010
Grupa: LOT-0011
Naslov: Paatsalu
Interna identifikacijska oznaka: 310056-0011
Grupa: LOT-0012
Naslov: Paadremaa
Interna identifikacijska oznaka: 310056-0012
Grupa: LOT-0013
Naslov: Kõmsi
Interna identifikacijska oznaka: 310056-0013
Grupa: LOT-0014
Naslov: Vatla
Interna identifikacijska oznaka: 310056-0014
Grupa: LOT-0015
Naslov: Matsalu
Interna identifikacijska oznaka: 310056-0015
Grupa: LOT-0016
Naslov: Rooglaiu
Interna identifikacijska oznaka: 310056-0016
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 310056-0000
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Az eljárás legfontosabb jellemzői: Avatud hankemenetlus
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 90620000 Hólapátolási szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 77314000 Rétfenntartási szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Virtsu
Belső azonosító: 310056-0001
Rész: LOT-0002
Cím: Oidremaa
Belső azonosító: 310056-0002
Rész: LOT-0003
Cím: Lõpe
Belső azonosító: 310056-0003
Rész: LOT-0004
Cím: Koonga
Belső azonosító: 310056-0004
Rész: LOT-0005
Cím: Mihkli ja Kõima
Belső azonosító: 310056-0005
Rész: LOT-0006
Cím: Tuudi
Belső azonosító: 310056-0006
Rész: LOT-0007
Cím: Alaküla
Belső azonosító: 310056-0007
Rész: LOT-0008
Cím: Kirbla
Belső azonosító: 310056-0008
Rész: LOT-0009
Cím: Saulepi
Belső azonosító: 310056-0009
Rész: LOT-0010
Cím: Varbla
Belső azonosító: 310056-0010
Rész: LOT-0011
Cím: Paatsalu
Belső azonosító: 310056-0011
Rész: LOT-0012
Cím: Paadremaa
Belső azonosító: 310056-0012
Rész: LOT-0013
Cím: Kõmsi
Belső azonosító: 310056-0013
Rész: LOT-0014
Cím: Vatla
Belső azonosító: 310056-0014
Rész: LOT-0015
Cím: Matsalu
Belső azonosító: 310056-0015
Rész: LOT-0016
Cím: Rooglaiu
Belső azonosító: 310056-0016
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 310056-0000
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Caratteristiche principali della procedura: Avatud hankemenetlus
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 90620000 Servizi di sgombero neve
Classificazione aggiuntiva (cpv): 77314000 Servizi di manutenzione terreni
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Virtsu
Identificativo interno: 310056-0001
Lotto: LOT-0002
Titolo: Oidremaa
Identificativo interno: 310056-0002
Lotto: LOT-0003
Titolo: Lõpe
Identificativo interno: 310056-0003
Lotto: LOT-0004
Titolo: Koonga
Identificativo interno: 310056-0004
Lotto: LOT-0005
Titolo: Mihkli ja Kõima
Identificativo interno: 310056-0005
Lotto: LOT-0006
Titolo: Tuudi
Identificativo interno: 310056-0006
Lotto: LOT-0007
Titolo: Alaküla
Identificativo interno: 310056-0007
Lotto: LOT-0008
Titolo: Kirbla
Identificativo interno: 310056-0008
Lotto: LOT-0009
Titolo: Saulepi
Identificativo interno: 310056-0009
Lotto: LOT-0010
Titolo: Varbla
Identificativo interno: 310056-0010
Lotto: LOT-0011
Titolo: Paatsalu
Identificativo interno: 310056-0011
Lotto: LOT-0012
Titolo: Paadremaa
Identificativo interno: 310056-0012
Lotto: LOT-0013
Titolo: Kõmsi
Identificativo interno: 310056-0013
Lotto: LOT-0014
Titolo: Vatla
Identificativo interno: 310056-0014
Lotto: LOT-0015
Titolo: Matsalu
Identificativo interno: 310056-0015
Lotto: LOT-0016
Titolo: Rooglaiu
Identificativo interno: 310056-0016
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 310056-0000
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Pagrindiniai procedūros ypatumai: Avatud hankemenetlus
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 90620000 Sniego valymo paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 77314000 Aikštelių priežiūros paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: Virtsu
Vidaus identifikatorius: 310056-0001
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: Oidremaa
Vidaus identifikatorius: 310056-0002
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: Lõpe
Vidaus identifikatorius: 310056-0003
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pavadinimas: Koonga
Vidaus identifikatorius: 310056-0004
Pirkimo dalis: LOT-0005
Pavadinimas: Mihkli ja Kõima
Vidaus identifikatorius: 310056-0005
Pirkimo dalis: LOT-0006
Pavadinimas: Tuudi
Vidaus identifikatorius: 310056-0006
Pirkimo dalis: LOT-0007
Pavadinimas: Alaküla
Vidaus identifikatorius: 310056-0007
Pirkimo dalis: LOT-0008
Pavadinimas: Kirbla
Vidaus identifikatorius: 310056-0008
Pirkimo dalis: LOT-0009
Pavadinimas: Saulepi
Vidaus identifikatorius: 310056-0009
Pirkimo dalis: LOT-0010
Pavadinimas: Varbla
Vidaus identifikatorius: 310056-0010
Pirkimo dalis: LOT-0011
Pavadinimas: Paatsalu
Vidaus identifikatorius: 310056-0011
Pirkimo dalis: LOT-0012
Pavadinimas: Paadremaa
Vidaus identifikatorius: 310056-0012
Pirkimo dalis: LOT-0013
Pavadinimas: Kõmsi
Vidaus identifikatorius: 310056-0013
Pirkimo dalis: LOT-0014
Pavadinimas: Vatla
Vidaus identifikatorius: 310056-0014
Pirkimo dalis: LOT-0015
Pavadinimas: Matsalu
Vidaus identifikatorius: 310056-0015
Pirkimo dalis: LOT-0016
Pavadinimas: Rooglaiu
Vidaus identifikatorius: 310056-0016
Iekšējais identifikators: 310056-0000
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: Avatud hankemenetlus
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90620000 Sniega tīrīšanas pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 77314000 Laukumu kopšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Virtsu
Iekšējais identifikators: 310056-0001
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Oidremaa
Iekšējais identifikators: 310056-0002
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Lõpe
Iekšējais identifikators: 310056-0003
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Koonga
Iekšējais identifikators: 310056-0004
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: Mihkli ja Kõima
Iekšējais identifikators: 310056-0005
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: Tuudi
Iekšējais identifikators: 310056-0006
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: Alaküla
Iekšējais identifikators: 310056-0007
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: Kirbla
Iekšējais identifikators: 310056-0008
Daļa: LOT-0009
Nosaukums: Saulepi
Iekšējais identifikators: 310056-0009
Daļa: LOT-0010
Nosaukums: Varbla
Iekšējais identifikators: 310056-0010
Daļa: LOT-0011
Nosaukums: Paatsalu
Iekšējais identifikators: 310056-0011
Daļa: LOT-0012
Nosaukums: Paadremaa
Iekšējais identifikators: 310056-0012
Daļa: LOT-0013
Nosaukums: Kõmsi
Iekšējais identifikators: 310056-0013
Daļa: LOT-0014
Nosaukums: Vatla
Iekšējais identifikators: 310056-0014
Daļa: LOT-0015
Nosaukums: Matsalu
Iekšējais identifikators: 310056-0015
Daļa: LOT-0016
Nosaukums: Rooglaiu
Iekšējais identifikators: 310056-0016
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 310056-0000
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Elementi prinċipali tal-proċedura: Avatud hankemenetlus
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 90620000 Servizzi tat-tindif tal-borra
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 77314000 Servizzi tal-manutenzjoni ta' l-artijiet
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: Virtsu
Identifikatur intern: 310056-0001
Lott: LOT-0002
Titlu: Oidremaa
Identifikatur intern: 310056-0002
Lott: LOT-0003
Titlu: Lõpe
Identifikatur intern: 310056-0003
Lott: LOT-0004
Titlu: Koonga
Identifikatur intern: 310056-0004
Lott: LOT-0005
Titlu: Mihkli ja Kõima
Identifikatur intern: 310056-0005
Lott: LOT-0006
Titlu: Tuudi
Identifikatur intern: 310056-0006
Lott: LOT-0007
Titlu: Alaküla
Identifikatur intern: 310056-0007
Lott: LOT-0008
Titlu: Kirbla
Identifikatur intern: 310056-0008
Lott: LOT-0009
Titlu: Saulepi
Identifikatur intern: 310056-0009
Lott: LOT-0010
Titlu: Varbla
Identifikatur intern: 310056-0010
Lott: LOT-0011
Titlu: Paatsalu
Identifikatur intern: 310056-0011
Lott: LOT-0012
Titlu: Paadremaa
Identifikatur intern: 310056-0012
Lott: LOT-0013
Titlu: Kõmsi
Identifikatur intern: 310056-0013
Lott: LOT-0014
Titlu: Vatla
Identifikatur intern: 310056-0014
Lott: LOT-0015
Titlu: Matsalu
Identifikatur intern: 310056-0015
Lott: LOT-0016
Titlu: Rooglaiu
Identifikatur intern: 310056-0016
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: 310056-0000
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: Avatud hankemenetlus
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 90620000 Serviços de limpeza de neve
Classificação adicional (cpv): 77314000 Serviços de manutenção de terrenos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Virtsu
Identificador interno: 310056-0001
Lote: LOT-0002
Título: Oidremaa
Identificador interno: 310056-0002
Lote: LOT-0003
Título: Lõpe
Identificador interno: 310056-0003
Lote: LOT-0004
Título: Koonga
Identificador interno: 310056-0004
Lote: LOT-0005
Título: Mihkli ja Kõima
Identificador interno: 310056-0005
Lote: LOT-0006
Título: Tuudi
Identificador interno: 310056-0006
Lote: LOT-0007
Título: Alaküla
Identificador interno: 310056-0007
Lote: LOT-0008
Título: Kirbla
Identificador interno: 310056-0008
Lote: LOT-0009
Título: Saulepi
Identificador interno: 310056-0009
Lote: LOT-0010
Título: Varbla
Identificador interno: 310056-0010
Lote: LOT-0011
Título: Paatsalu
Identificador interno: 310056-0011
Lote: LOT-0012
Título: Paadremaa
Identificador interno: 310056-0012
Lote: LOT-0013
Título: Kõmsi
Identificador interno: 310056-0013
Lote: LOT-0014
Título: Vatla
Identificador interno: 310056-0014
Lote: LOT-0015
Título: Matsalu
Identificador interno: 310056-0015
Lote: LOT-0016
Título: Rooglaiu
Identificador interno: 310056-0016
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 310056-0000
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Hlavné prvky postupu: Avatud hankemenetlus
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 90620000 Odpratávanie snehu
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 77314000 Údržba pozemkov
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Virtsu
Interný identifikátor: 310056-0001
Časť: LOT-0002
Názov: Oidremaa
Interný identifikátor: 310056-0002
Časť: LOT-0003
Názov: Lõpe
Interný identifikátor: 310056-0003
Časť: LOT-0004
Názov: Koonga
Interný identifikátor: 310056-0004
Časť: LOT-0005
Názov: Mihkli ja Kõima
Interný identifikátor: 310056-0005
Časť: LOT-0006
Názov: Tuudi
Interný identifikátor: 310056-0006
Časť: LOT-0007
Názov: Alaküla
Interný identifikátor: 310056-0007
Časť: LOT-0008
Názov: Kirbla
Interný identifikátor: 310056-0008
Časť: LOT-0009
Názov: Saulepi
Interný identifikátor: 310056-0009
Časť: LOT-0010
Názov: Varbla
Interný identifikátor: 310056-0010
Časť: LOT-0011
Názov: Paatsalu
Interný identifikátor: 310056-0011
Časť: LOT-0012
Názov: Paadremaa
Interný identifikátor: 310056-0012
Časť: LOT-0013
Názov: Kõmsi
Interný identifikátor: 310056-0013
Časť: LOT-0014
Názov: Vatla
Interný identifikátor: 310056-0014
Časť: LOT-0015
Názov: Matsalu
Interný identifikátor: 310056-0015
Časť: LOT-0016
Názov: Rooglaiu
Interný identifikátor: 310056-0016
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 310056-0000
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Glavne značilnosti postopka: Avatud hankemenetlus
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 90620000 Storitve odstranjevanja snega
Dodatna klasifikacija (cpv): 77314000 Storitve vzdrževanja zemljišč
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 310056-0001
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 310056-0002
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: 310056-0003
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: 310056-0004
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: 310056-0005
Sklop: LOT-0006
Notranji identifikator: 310056-0006
Sklop: LOT-0007
Notranji identifikator: 310056-0007
Sklop: LOT-0008
Notranji identifikator: 310056-0008
Sklop: LOT-0009
Notranji identifikator: 310056-0009
Sklop: LOT-0010
Notranji identifikator: 310056-0010
Sklop: LOT-0011
Notranji identifikator: 310056-0011
Sklop: LOT-0012
Notranji identifikator: 310056-0012
Sklop: LOT-0013
Notranji identifikator: 310056-0013
Sklop: LOT-0014
Notranji identifikator: 310056-0014
Sklop: LOT-0015
Notranji identifikator: 310056-0015
Sklop: LOT-0016
Notranji identifikator: 310056-0016
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 310056-0000
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Avatud hankemenetlus
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
Ytterligare klassificering (cpv): 77314000 Markskötsel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 310056-0001
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 310056-0002
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: 310056-0003
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: 310056-0004
Del (anbudsområde): LOT-0005
Intern identifierare: 310056-0005
Del (anbudsområde): LOT-0006
Intern identifierare: 310056-0006
Del (anbudsområde): LOT-0007
Intern identifierare: 310056-0007
Del (anbudsområde): LOT-0008
Intern identifierare: 310056-0008
Del (anbudsområde): LOT-0009
Intern identifierare: 310056-0009
Del (anbudsområde): LOT-0010
Intern identifierare: 310056-0010
Del (anbudsområde): LOT-0011
Intern identifierare: 310056-0011
Del (anbudsområde): LOT-0012
Intern identifierare: 310056-0012
Del (anbudsområde): LOT-0013
Intern identifierare: 310056-0013
Del (anbudsområde): LOT-0014
Intern identifierare: 310056-0014
Del (anbudsområde): LOT-0015
Intern identifierare: 310056-0015
Del (anbudsområde): LOT-0016
Intern identifierare: 310056-0016