2. Процедура
Процедура
Заглавие: SZP.281.24.2026 - Roboty budowlane w systemie „zaprojektuj i wybuduj” w ramach projektu „Poprawa jakości i dostępności do ambulatoryjnych świadczeń medycznych poprzez modernizację Poradni Specjalistycznych Instytutu „CZMP” w Łodzi”
Описание: Roboty budowlane w systemie „zaprojektuj i wybuduj” w ramach projektu „Poprawa jakości i dostępności do ambulatoryjnych świadczeń medycznych poprzez modernizację Poradni Specjalistycznych Instytutu „CZMP” w Łodzi”
Вътрешен идентификатор: SZP.281.24.2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Строителство
Допълнителен характер на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 45000000 Строителни и монтажни работи
Допълнителна класификация (cpv): 71000000 Архитектурни, строителни, инженерни и инспекционни услуги
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Roboty budowlane w systemie „zaprojektuj i wybuduj” w ramach projektu „Poprawa jakości i dostępności do ambulatoryjnych świadczeń medycznych poprzez modernizację Poradni Specjalistycznych Instytutu „CZMP” w Łodzi”
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w systemie „zaprojektuj i wybuduj” w ramach projektu „Poprawa jakości i dostępności do ambulatoryjnych świadczeń medycznych poprzez modernizację Poradni Specjalistycznych Instytutu „CZMP” w Łodzi”. 2. Finansowanie: Przedmiot zamówienia finansowany będzie ze środków Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat i Środowisko 2021-2027 w ramach działania FENX.06.01 System ochrony zdrowia, priorytet FENX.06 Zdrowie (umowa o dofinansowanie nr FENX.06.01-IP.03-0024/25-00/62/2025/153 projektu pn. „Poprawa jakości i dostępności do ambulatoryjnych świadczeń medycznych poprzez modernizację Poradni Specjalistycznych Instytutu „CZMP” w Łodzi”). 3. Wykaz prac do wykonania: W ramach zadania zaplanowano przeprowadzenie robót budowlanych, w tym prac przygotowawczych związanych z organizacją budowy, prac rozbiórkowych oraz remontowych, przebudowę i rozbudowę instalacji wewnętrznych, w tym m.in. instalacji wod.-kan., elektrycznej oraz niskoprądowej, kontroli dostępu (KD), monitoringu wizyjnego (CCTV), dźwiękowego systemu ostrzegawczego (DSO) oraz systemu sygnalizacji pożaru (SSP), montaż stałych zabudów meblowych.
Варианти:
Описание на опциите: Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 PZP, w przypadku możliwości sfinansowania zamówienia i podjęcia decyzji przez Zamawiającego o jego realizacji w zakresie: - Wymiany stolarki okiennej zewnętrznej w całym zakresie - dla całego zakresu opracowania, szczegółowo opisanej w Programie Funkcjonalno-Użytkowym, stanowiącym Załącznik nr 4 do SWZ. Zamawiający może z prawa opcji nie skorzystać, lub skorzystać w części. Zamówienie realizowane w ramach prawa opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego. Nieskorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. Zamówienie objęte prawem opcji Wykonawca będzie zobowiązany wykonać po uprzednim otrzymaniu zawiadomienia od Zamawiającego, że zamierza z prawa opcji skorzystać. Zamawiający przekaże informację o zamiarze skorzystania z prawa opcji w chwili zawarcia umowy. Zasady dotyczące realizacji zamówienia objętego prawem opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego.
404319-2026 - Zadávání
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim - Oznámení oprav
Práce - Služby
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátorSZP.281.24.2026
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyPráce
Další charakteristika zakázkySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 45000000 Stavební práce
Další klasifikace (cpv): 71000000 Architektonické, stavební, technické a inspekční služby
5. Část
ČástLOT-0001
Možnosti
404319-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Bygge- og anlægsarbejder - Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
Intern IDSZP.281.24.2026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålBygge- og anlægsarbejder
Supplerende kontrakttypeTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 45000000 Bygge- og anlægsarbejder
Supplerende klassifikation (cpv): 71000000 Arkitekt-, konstruktions-, ingeniør- og inspektionsvirksomhed
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Valgmuligheder
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: SZP.281.24.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Internal identifier: SZP.281.24.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
Additional classification (cpv): 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: SZP.281.24.2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Naturaleza complementaria del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 45000000 Trabajos de construcción
Clasificación adicional (cpv): 71000000 Servicios de arquitectura, construcción, ingeniería e inspección
5. Lote
Lote: LOT-0001
Opciones:
404319-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Ehitustööd - Teenused
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusSZP.281.24.2026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusEhitustööd
Lepingu täiendav olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 45000000 Ehitustööd
Täiendav liigitus (cpv): 71000000 Arhitektuuri-, ehitus-, inseneri- ja ehitusjärelevalveteenused
5. Osa
OsaLOT-0001
Täiendavad hankevõimalused
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: SZP.281.24.2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Oibreacha
Cineál breise an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Roghanna:
404319-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Radovi - Usluge
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaSZP.281.24.2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRadovi
Dodatna priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 45000000 Građevinski radovi
Dodatna klasifikacija (cpv): 71000000 Arhitektonske, građevne, tehničke i inspekcije usluge
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Opcije
404319-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok - Változtatásról szóló hirdetmény
Építési beruházás - Szolgáltatásmegrendelés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosítóSZP.281.24.2026
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÉpítési beruházás
A szerződés kiegészítő jellegeSzolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 45000000 Építési munkák
További osztályozás (cpv): 71000000 Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások
5. Rész
RészLOT-0001
Opciók
404319-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario - Avviso di rettifica
Lavori - Servizi
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoSZP.281.24.2026
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoLavori
Natura aggiuntiva dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 45000000 Lavori di costruzione
Classificazione aggiuntiva (cpv): 71000000 Servizi architettonici, di costruzione, ingegneria e ispezione
5. Lotto
LottoLOT-0001
Opzioni
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: SZP.281.24.2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Līguma papildveids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45000000 Celtniecības darbi
Papildu klasifikācija (cpv): 71000000 Arhitektūras, būvniecības, inženiertehniskie un pārbaudes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iespējas:
Interne identificatiecode: SZP.281.24.2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Opties:
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: SZP.281.24.2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Práce
Doplňujúci druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 45000000 Stavebné práce
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 71000000 Architektonické, stavebné, inžinierske a inšpekčné služby
5. Časť
Časť: LOT-0001
Možnosti:
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: SZP.281.24.2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Dodatna vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45000000 Gradbena dela
Dodatna klasifikacija (cpv): 71000000 Arhitekturne, gradbeniške, inženirske in inšpekcijske storitve
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
404319-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Byggentreprenader - Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareSZP.281.24.2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Ytterligare om kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
Ytterligare klassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Optioner