404324-2026 - Състезателна процедура
Полша – Химически реактиви – RZP/PN/40/26 Sukcesywne dostawy odczynników chemicznych i laboratoryjnych producenta Bio Rad lub równoważny dla jedn. org. ŚUM w K-cach przez okr. 12 m-cy
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим - Обявление за промяна
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеRZP/PN/40/26 Sukcesywne dostawy odczynników chemicznych i laboratoryjnych producenta Bio Rad lub równoważny dla jedn. org. ŚUM w K-cach przez okr. 12 m-cy
ОписаниеRZP/PN/40/26 Sukcesywne dostawy odczynników chemicznych i laboratoryjnych producenta Bio Rad lub równoważny dla jedn. org. ŚUM w K-cach przez okr. 12 m-cy
Предишно обявление33605-2026
Вътрешен идентификаторRZP/PN/40/26
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 33696300 Химически реактиви
Допълнителна класификация (cpv): 33696500 Лабораторни реактиви
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ЗаглавиеSukcesywne dostawy odczynników chemicznych i laboratoryjnych producenta BioRad lub równoważny dla jednostek organizacyjnych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach przez okres 12 miesięcy
ОписаниеSukcesywne dostawy odczynników chemicznych i laboratoryjnych producenta BioRad lub równoważny dla jednostek organizacyjnych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach przez okres 12 miesięcy
Вътрешен идентификаторSukcesywne dostawy odczynników chemicznych i laboratoryjnych producenta BioRad lub równoważny dla jednostek organizacyjnych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach przez okres 12 miesięcy
404324-2026 - Zadávání
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim - Oznámení oprav
Dodávky
2. Řízení
Řízení
Předchozí oznámení33605-2026
Interní identifikátorRZP/PN/40/26
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33696300 Chemická činidla
Další klasifikace (cpv): 33696500 Laboratorní činidla
5. Část
ČástLOT-0001
404324-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Varer
2. Procedure
Procedure
Tidligere bekendtgørelse33605-2026
Intern IDRZP/PN/40/26
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 33696300 Kemiske reagenser
Supplerende klassifikation (cpv): 33696500 Laboratoriereagenser
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696300 Chemische Reagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Katowicki (PL22A)
Land: Polen
Allgemeine Informationen
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33696300 Chemical reagents
Additional classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
Place of performance
Country subdivision (NUTS): Katowicki (PL22A)
Country: Poland
General information
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33696300 Reactivos químicos
Clasificación adicional (cpv): 33696500 Reactivos de laboratorio
Lugar de ejecución
Subdivisión del país (NUTS): Katowicki (PL22A)
País: Polonia
Información general
404324-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Eelmine teade33605-2026
Sisemine tunnusRZP/PN/40/26
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 33696300 Keemilised reaktiivid
Täiendav liigitus (cpv): 33696500 Laboratooriumireaktiivid
5. Osa
OsaLOT-0001
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33696300 Kemialliset reagenssit
Lisäluokitus (cpv): 33696500 Laboratorioreagenssit
Suorituspaikka
Maaryhmittely (NUTS): Katowicki (PL22A)
Maa: Puola
Yleistä tietoa
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33696300 Réactifs chimiques
Nomenclature complémentaire (cpv): 33696500 Réactifs de laboratoire
Lieu d’exécution
Pays: Pologne
Informations générales
404324-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras - Fógra maidir le hathrú
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An fógra roimhe seo33605-2026
Aitheantóir inmheánachRZP/PN/40/26
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33696300 Chemical reagents
Aicmiú breise (cpv): 33696500 Laboratory reagents
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
404324-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok - Változtatásról szóló hirdetmény
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Előző hirdetmény33605-2026
Belső azonosítóRZP/PN/40/26
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33696300 Kémiai reagensek
További osztályozás (cpv): 33696500 Laboratóriumi reagensek
5. Rész
RészLOT-0001
404324-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario - Avviso di rettifica
Forniture
2. Procedura
Procedura
Avviso o bando precedente33605-2026
Identificativo internoRZP/PN/40/26
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 33696300 Reattivi chimici
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33696500 Reattivi per laboratorio
5. Lotto
LottoLOT-0001
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33696300 Cheminiai reagentai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33696500 Laboratoriniai reagentai
Sutarties vykdymo vieta
Šalies administracinis vienetas (NUTS): Katowicki (PL22A)
Šalis: Lenkija
Bendra informacija
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33696300 Ķīmiskie reaģenti
Papildu klasifikācija (cpv): 33696500 Laboratorijas reaģenti
Izpildes vieta
Valsts apakšiedalījums (NUTS): Katowicki (PL22A)
Valsts: Polija
Paredzamais ilgums
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33696300 Reaġenti kimiċi
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33696500 Reaġenti tal-laboratorju
Post tal-prestazzjoni
Sottodiviżjoni tal-pajjiż (NUTS): Katowicki (PL22A)
Pajjiż: Il-Polonja
Informazzjoni ġenerali
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33696300 Chemische reagentia
Aanvullende classificatie (cpv): 33696500 Laboratoriumreagentia
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Katowicki (PL22A)
Algemene informatie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33696300 Odczynniki chemiczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33696500 Odczynniki laboratoryjne
Miejsce realizacji
Podpodział krajowy (NUTS): Katowicki (PL22A)
Kraj: Polska
Szacowany okres obowiązywania
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33696300 Reagentes químicos
Classificação adicional (cpv): 33696500 Reagentes de laboratório
Local de execução
País: Polónia
Informações gerais
404324-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard - Anunț de schimbare
Produse
2. Procedură
Procedură
Anunț anterior33605-2026
Identificator internRZP/PN/40/26
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 33696300 Reactivi chimici
Clasificare suplimentară (cpv): 33696500 Reactivi de laborator
5. Lot
LotLOT-0001
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33696300 Chemické činidlá
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33696500 Laboratórne činidlá
Miesto plnenia
Nižšia územná jednotka krajiny (NUTS): Katowicki (PL22A)
Krajina: Poľsko
Všeobecné informácie
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33696300 Kemični reagenti
Dodatna klasifikacija (cpv): 33696500 Laboratorijski reagenti
Kraj izvajanja
Država: Poljska
Splošne informacije
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33696300 Kemiska reagenser
Ytterligare klassificering (cpv): 33696500 Laboratoriereagenser
Leveransplats
Del av land (NUTS): Katowicki (PL22A)
Allmänna upplysningar