2. Процедура
Процедура
Заглавие: Autoutilitara 5 locuri – 4 bucati, necesare pentru interventii in caz de urgenta la Sectia Autostrazi, CIC Bals, CIM Negreni, CIC Oarja, din cadrul proiectului “Drum expres Craiova - Pitesti si legaturile la drumurile existente”
Описание: DRDP Craiova dorește achiziționarea unor ,,autoutilitare 5 locuri, 4x4“- 4 bucati pentru dotarea DRDP Craiova, Drum expres Craiova – Pitesti, necesare pentru interventii de urgenta in locuri greu accesibile. Nota: A) In temeiul art. 160 alin. 1 din Legea 98/2016, modificata si completata, termenul limita pana la care operatorii economici interesati de participarea la procedura de achizitie publica au dreptul de a solicita clarificari in legatura cu documentatia de atribuire este de 20 zile inainte de termenul limita de depunere a ofertelor. B) Conform obligatiei prevazute la art. 160 alin 2 din Legea 98/2016, modificata si completata, autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si concret la toate solicitarile de clarificari in a 11 a zi inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor. Orice solicitare de clarificare transmisa dupa data mentionata la punctul A), va pune autoritatea contractanta in imposibilitatea de a oferi un raspuns in termenul mentionat la punctul B) si drept urmare orice solicitare de clarificare in afara termenelor mentionate se va considera tardiva. Atat solicitarile de clarificari ale operatorilor economici in legatura cu documentatia de atribuire, cat si raspunsul autorităţii contractante la solicitările de clarificări sau informaţii suplimentare, primite în condiţiile art. 160 alin. (1) din Lege, se postează în SEAP la secţiunea specifică, disponibilă în sistemul informatic.
Вътрешен идентификатор: 16054368/2026/2599/S13
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 34131000 Камионетки (пикапи)
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Заглавие: Default lot
Описание: DRDP Craiova dorește achiziționarea unor ,,autoutilitare 5 locuri, 4x4“- 4 bucati pentru dotarea DRDP Craiova, Drum expres Craiova – Pitesti, necesare pentru interventii de urgenta in locuri greu accesibile.
Вътрешен идентификатор: 1
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 16054368/2026/2599/S13
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 34131000 Pick-upy
5. Část
Část: LOT-0000
Název: Default lot
Interní identifikátor: 1
404328-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung16054368/2026/2599/S13
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34131000 Pritschenkleinlastwagen
5. Los
LosLOT-0000
TitelDefault lot
Interne Kennung1
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 16054368/2026/2599/S13
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34131000 Pick-ups
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: Default lot
Internal identifier: 1
404328-2026 - Licitación
Rumanía – Furgonetas con caja abierta ("pick-ups") – Autoutilitara 5 locuri – 4 bucati, necesare pentru interventii in caz de urgenta la Sectia Autostrazi, CIC Bals, CIM Negreni, CIC Oarja, din cadrul proiectului “Drum expres Craiova - Pitesti si legaturile la drumurile existente”
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno16054368/2026/2599/S13
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 34131000 Furgonetas con caja abierta ("pick-ups")
5. Lote
LoteLOT-0000
TítuloDefault lot
Identificador interno1
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 16054368/2026/2599/S13
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 34131000 Pikapid
5. Osa
Osa: LOT-0000
Pealkiri: Default lot
Sisemine tunnus: 1
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 16054368/2026/2599/S13
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 34131000 Camionnettes à espace ouvert à l'arrière (pick-up)
Titre: Default lot
Identifiant interne: 1
404328-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach16054368/2026/2599/S13
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 34131000 Pick-ups
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0000
TeidealDefault lot
Aitheantóir inmheánach1
404328-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító16054368/2026/2599/S13
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 34131000 Nyitott rakterű kisteherautók
5. Rész
RészLOT-0000
CímDefault lot
Belső azonosító1
404328-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 34131000 Camioncino a pianale basso (pick-up)
5. Lotto
LottoLOT-0000
TitoloDefault lot
Identificativo interno1
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 16054368/2026/2599/S13
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 34131000 Pick-ups
5. Lott
Lott: LOT-0000
Titlu: Default lot
Identifikatur intern: 1
Interne identificatiecode: 16054368/2026/2599/S13
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34131000 Kleine vrachtwagentjes
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Default lot
Interne identificatiecode: 1
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: 16054368/2026/2599/S13
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 34131000 Carrinhas de caixa aberta (pick-ups)
Lote: LOT-0000
Título: Default lot
Identificador interno: 1
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 34131000 Pikapy
5. Časť
Časť: LOT-0000
Názov: Default lot
Interný identifikátor: 1