2. Процедура
Процедура
Заглавие: Būvprojekta izstrāde un autoruzraudzība ūdenssaimniecības attīstībai Eduarda Šmita, Šķērsielas un Mazās Bolderājas ielas rajonā, Rīgā
Описание: Būvprojekta izstrāde un autoruzraudzība ūdenssaimniecības attīstībai Eduarda Šmita, Šķērsielas un Mazās Bolderājas ielas rajonā, Rīgā
Вътрешен идентификатор: RŪ-2025/186
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 71000000 Архитектурни, строителни, инженерни и инспекционни услуги
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: RŪ-2025/186
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 71000000 Architektonické, stavební, technické a inspekční služby
5. Část
Část: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Intern ID: RŪ-2025/186
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 71000000 Arkitekt-, konstruktions-, ingeniør- og inspektionsvirksomhed
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: RŪ-2025/186
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000
Internal identifier: RŪ-2025/186
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: RŪ-2025/186
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 71000000 Arhitektuuri-, ehitus-, inseneri- ja ehitusjärelevalveteenused
5. Osa
Osa: LOT-0000
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: RŪ-2025/186
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 71000000 Arkkitehti-, rakennus-, insinööri- ja tarkastuspalvelut
404344-2026 - Mise en concurrence
Lettonie – Services d'architecture, services de construction, services d'ingénierie et services d'inspection – Būvprojekta izstrāde un autoruzraudzība ūdenssaimniecības attīstībai Eduarda Šmita, Šķērsielas un Mazās Bolderājas ielas rajonā, Rīgā
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Services
2. Procédure
Procédure
Identifiant interneRŪ-2025/186
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 71000000 Services d'architecture, services de construction, services d'ingénierie et services d'inspection
LotLOT-0000
404344-2026 - Iomaíocht
An Laitvia – Architectural, construction, engineering and inspection services – Būvprojekta izstrāde un autoruzraudzība ūdenssaimniecības attīstībai Eduarda Šmita, Šķērsielas un Mazās Bolderājas ielas rajonā, Rīgā
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Seirbhísí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachRŪ-2025/186
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSeirbhísí
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0000
404344-2026 - Verseny
Lettország – Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások – Būvprojekta izstrāde un autoruzraudzība ūdenssaimniecības attīstībai Eduarda Šmita, Šķērsielas un Mazās Bolderājas ielas rajonā, Rīgā
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Szolgáltatásmegrendelés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosítóRŪ-2025/186
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeSzolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 71000000 Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások
5. Rész
RészLOT-0000
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: RŪ-2025/186
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 71000000 Servizi architettonici, di costruzione, ingegneria e ispezione
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: RŪ-2025/186
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 71000000 Architektūros, statybų, inžinerijos ir inspektavimo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Iekšējais identifikators: RŪ-2025/186
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71000000 Arhitektūras, būvniecības, inženiertehniskie un pārbaudes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Interne identificatiecode: RŪ-2025/186
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: RŪ-2025/186
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71000000 Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
404344-2026 - Procedură concurențială
Letonia – Servicii de arhitectură, de construcţii, de inginerie şi de inspecţie – Būvprojekta izstrāde un autoruzraudzība ūdenssaimniecības attīstībai Eduarda Šmita, Šķērsielas un Mazās Bolderājas ielas rajonā, Rīgā
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Servicii
2. Procedură
Procedură
Identificator internRŪ-2025/186
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 71000000 Servicii de arhitectură, de construcţii, de inginerie şi de inspecţie
404344-2026 - Súťaž
Lotyšsko – Architektonické, stavebné, inžinierske a inšpekčné služby – Būvprojekta izstrāde un autoruzraudzība ūdenssaimniecības attīstībai Eduarda Šmita, Šķērsielas un Mazās Bolderājas ielas rajonā, Rīgā
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Služby
2. Postup
Postup
Interný identifikátorRŪ-2025/186
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 71000000 Architektonické, stavebné, inžinierske a inšpekčné služby
5. Časť
ČasťLOT-0000