2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dodávka mulčovačů a lesních fréz (2026)
Описание: Předmětem veřejné zakázky je dodávka strojů dle specifikace v příloze č. 1 zadávací dokumentace pro potřeby organizačních jednotek zadavatele, a to včetně zabezpečení servisních služeb na dodaných strojích. Zadavatel předpokládá bezodkladné objednání strojů po nabytí účinnosti smlouvy, nejpozději však do 31. 12. 2026. Předmět plnění veřejné zakázky je rozdělen na více částí, které budou plněny samostatně. Zadavatel pořádá organizovanou prohlídku místa plnění týkající se všech částí VZ, aby měli dodavatelé veškeré potřebné informace ke zpracování nabídky. Jedná se o prohlídku traktorů zadavatele, se kterými budou stroje agregovány (specifikace traktorů je uvedena v příloze č. 1 zadávací dokumentace). Detaily prohlídky viz čl. 2.6 zadávací dokumentace.
Вътрешен идентификатор: VLS-NAK-2026-400-1900
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: otevřené řízení dle § 56 ZVZ
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 16000000 Селскостопански машини
Допълнителна класификация (cpv): 16100000 Машини, използвани в селското и горското стопанство за подготовка или култивиране на земи, 16340000 Зърнокомбайни, 16600000 Специализирани машини с употреба в селското или горското стопанство
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Profesionální mulčovač pro SPS Lučiny
Описание: Část VZ 6: Profesionální mulčovač pro SPS Lučiny 1 stroj
Вътрешен идентификатор: 6
Варианти:
Описание на опциите: § 100 odst. 2 ZVZ (viz článek 11 zadávací dokumentace)
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Mulčovač pro LS Libavá
Описание: Část VZ 5: Mulčovač pro LS Libavá 1 stroj
Вътрешен идентификатор: 5
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Půdní fréza pro LS Potštát
Описание: Část VZ 4: Půdní fréza pro LS Potštát 1 stroj
Вътрешен идентификатор: 4
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Příkopové rameno za traktor pro SPS Plumlov
Описание: Část VZ 3: Příkopové rameno za traktor pro SPS Plumlov 1 stroj
Вътрешен идентификатор: 3
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Mulčovač zadní a stranový s naklápěcím ramenem pro SPS Mirošov
Описание: Část VZ 1: Mulčovač zadní a stranový s naklápěcím ramenem pro SPS Mirošov 1 stroj
Вътрешен идентификатор: 1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Příkopové rameno s mulčovací hlavou pro SPS Horní Planá
Описание: Část VZ 2: Příkopové rameno s mulčovací hlavou pro SPS Horní Planá 1 stroj
Вътрешен идентификатор: 2
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: VLS-NAK-2026-400-1900
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: otevřené řízení dle § 56 ZVZ
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 16000000 Zemědělské stroje
Další klasifikace (cpv): 16100000 Zemědělské a lesnické stroje na přípravu nebo obdělávání půdy, 16340000 Žací a mlátící stroje, 16600000 Speciální stroje pro zahradnictví a lesnictví
5. Část
Část: LOT-0006
Interní identifikátor: 6
Možnosti:
Část: LOT-0005
Název: Mulčovač pro LS Libavá
Interní identifikátor: 5
Část: LOT-0004
Název: Půdní fréza pro LS Potštát
Interní identifikátor: 4
Část: LOT-0003
Interní identifikátor: 3
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: 1
Část: LOT-0002
Interní identifikátor: 2
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: VLS-NAK-2026-400-1900
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: otevřené řízení dle § 56 ZVZ
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16100000 Land- und forstwirtschaftliche Maschinen für die Bodenbearbeitung oder -bewirtschaftung, 16340000 Ernte- und Dreschmaschinen, 16600000 Maschinen für besondere land- oder forstwirtschaftliche Zwecke
5. Los
Los: LOT-0006
Interne Kennung: 6
Optionen:
Los: LOT-0005
Titel: Mulčovač pro LS Libavá
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0004
Titel: Půdní fréza pro LS Potštát
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 2
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: VLS-NAK-2026-400-1900
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: otevřené řízení dle § 56 ZVZ
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 16000000 Maquinaria agrícola
Clasificación adicional (cpv): 16100000 Máquinas, aparatos y artefactos agrícolas, hortícolas o silvícolas, para la preparación o el trabajo del suelo o para el cultivo, 16340000 Cosechadoras y trilladoras, 16600000 Maquinaria agrícola o forestal especializada
5. Lote
Lote: LOT-0006
Identificador interno: 6
Opciones:
Lote: LOT-0005
Título: Mulčovač pro LS Libavá
Identificador interno: 5
Lote: LOT-0004
Título: Půdní fréza pro LS Potštát
Identificador interno: 4
Lote: LOT-0003
Identificador interno: 3
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 2
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: VLS-NAK-2026-400-1900
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Menettelyn tärkeimmät piirteet: otevřené řízení dle § 56 ZVZ
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 16000000 Maatalouskoneet
Lisäluokitus (cpv): 16100000 Maan muokkaamisessa tai viljelyssä käytettävät maa- ja metsätalouskoneet, 16340000 Sadonkorjuukoneet ja puimakoneet, 16600000 Maa- tai metsätaloudessa käytettävät erikoiskoneet
5. Osa
Osa: LOT-0006
Sisäinen tunniste: 6
Optiot:
Osa: LOT-0005
Ilmoituksen nimi: Mulčovač pro LS Libavá
Sisäinen tunniste: 5
Osa: LOT-0004
Ilmoituksen nimi: Půdní fréza pro LS Potštát
Sisäinen tunniste: 4
Osa: LOT-0003
Sisäinen tunniste: 3
Osa: LOT-0001
Sisäinen tunniste: 1
Osa: LOT-0002
Sisäinen tunniste: 2
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: VLS-NAK-2026-400-1900
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: otevřené řízení dle § 56 ZVZ
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 16000000 Machines agricoles
Nomenclature complémentaire (cpv): 16100000 Machines agricoles et sylvicoles pour la préparation ou la culture des sols, 16340000 Moissonneuses-batteuses, 16600000 Machines spécialisées à usage agricole ou sylvicole
5. Lot
Lot: LOT-0006
Identifiant interne: 6
Options:
Lot: LOT-0005
Titre: Mulčovač pro LS Libavá
Identifiant interne: 5
Lot: LOT-0004
Titre: Půdní fréza pro LS Potštát
Identifiant interne: 4
Lot: LOT-0003
Identifiant interne: 3
Lot: LOT-0001
Identifiant interne: 1
Lot: LOT-0002
Identifiant interne: 2
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: VLS-NAK-2026-400-1900
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Príomhghnéithe an nóis imeachta: otevřené řízení dle § 56 ZVZ
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 16000000 Agricultural machinery
Aicmiú breise (cpv): 16100000 Agricultural and forestry machinery for soil preparation or cultivation, 16340000 Harvesting and threshing machinery, 16600000 Specialist agricultural or forestry machinery
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0006
Aitheantóir inmheánach: 6
Roghanna:
Luchtóg: LOT-0005
Teideal: Mulčovač pro LS Libavá
Aitheantóir inmheánach: 5
Luchtóg: LOT-0004
Teideal: Půdní fréza pro LS Potštát
Aitheantóir inmheánach: 4
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: 3
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 1
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: 2
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: VLS-NAK-2026-400-1900
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Az eljárás legfontosabb jellemzői: otevřené řízení dle § 56 ZVZ
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 16000000 Mezőgazdasági gépek
További osztályozás (cpv): 16100000 Mezőgazdasági és erdőgazdasági gép talaj előkészítésére vagy megmunkálására, 16340000 Arató- és cséplőgép, 16600000 Különleges mezőgazdasági vagy erdészeti gép
5. Rész
Rész: LOT-0006
Belső azonosító: 6
Opciók:
Rész: LOT-0005
Cím: Mulčovač pro LS Libavá
Belső azonosító: 5
Rész: LOT-0004
Cím: Půdní fréza pro LS Potštát
Belső azonosító: 4
Rész: LOT-0003
Belső azonosító: 3
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: 1
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: 2
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Caratteristiche principali della procedura: otevřené řízení dle § 56 ZVZ
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 16000000 Macchinari agricoli
Classificazione aggiuntiva (cpv): 16100000 Macchinari agricoli e silvicoli per la lavorazione e coltivazione del suolo, 16340000 Macchinari per la raccolta e la trebbiatura, 16600000 Macchinari specialistici per l'agricoltura o la silvicoltura
5. Lotto
Lotto: LOT-0006
Identificativo interno: 6
Opzioni:
Lotto: LOT-0005
Titolo: Mulčovač pro LS Libavá
Identificativo interno: 5
Lotto: LOT-0004
Titolo: Půdní fréza pro LS Potštát
Identificativo interno: 4
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: 3
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 1
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: 2
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: VLS-NAK-2026-400-1900
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Pagrindiniai procedūros ypatumai: otevřené řízení dle § 56 ZVZ
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 16000000 Žemės ūkio mašinos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 16100000 Žemės ir miškų ūkio mašinos dirvai paruošti ar kultivuoti, 16340000 Kertamosios kuliamosios mašinos, 16600000 Specialiosios žemės ar miškų ūkio mašinos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0006
Vidaus identifikatorius: 6
Pasirinkimo galimybės:
Pirkimo dalis: LOT-0005
Pavadinimas: Mulčovač pro LS Libavá
Vidaus identifikatorius: 5
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pavadinimas: Půdní fréza pro LS Potštát
Vidaus identifikatorius: 4
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: 3
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: 2
Iekšējais identifikators: VLS-NAK-2026-400-1900
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: otevřené řízení dle § 56 ZVZ
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 16000000 Lauksaimniecības tehnika
Papildu klasifikācija (cpv): 16100000 Lauksaimniecības un mežkopības tehnika augsnes sagatavošanai vai kultivēšanai, 16340000 Ražas novākšanas tehnika un kuļmašīnas, 16600000 Specializētā lauksaimniecības vai mežkopības tehnika
5. Daļa
Daļa: LOT-0006
Iekšējais identifikators: 6
Iespējas:
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: Mulčovač pro LS Libavá
Iekšējais identifikators: 5
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Půdní fréza pro LS Potštát
Iekšējais identifikators: 4
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: 3
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: 2
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: VLS-NAK-2026-400-1900
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Elementi prinċipali tal-proċedura: otevřené řízení dle § 56 ZVZ
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 16000000 Makkinarju agrikolu
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 16100000 Makkinarju għall-preparazzjoni tal-ħamrija jew tal-koltivazzjoni agrikola jew tal-foresterija, 16340000 Makkinarju tal-ħsad u tad-dris, 16600000 Makkinarju speċjalizzat għall-agrikoltura u l-foresterija
5. Lott
Lott: LOT-0006
Identifikatur intern: 6
Għażliet:
Lott: LOT-0005
Titlu: Mulčovač pro LS Libavá
Identifikatur intern: 5
Lott: LOT-0004
Titlu: Půdní fréza pro LS Potštát
Identifikatur intern: 4
Lott: LOT-0003
Identifikatur intern: 3
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: 1
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: 2
Wewnętrzny identyfikator: VLS-NAK-2026-400-1900
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: otevřené řízení dle § 56 ZVZ
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 16000000 Maszyny rolnicze
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 16100000 Maszyny używane w rolnictwie i leśnictwie do przygotowywania lub uprawy gleby, 16340000 Maszyny żniwne i młockarki, 16600000 Specjalne maszyny używane w rolnictwie lub leśnictwie
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0006
Wewnętrzny identyfikator: 6
Opcje:
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Mulčovač pro LS Libavá
Wewnętrzny identyfikator: 5
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Půdní fréza pro LS Potštát
Wewnętrzny identyfikator: 4
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: 3
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 1
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: 2
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: otevřené řízení dle § 56 ZVZ
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação adicional (cpv): 16100000 Máquinas para agricultura e silvicultura, para preparação e cultivo dos solos, 16340000 Máquinas para colheita e debulha, 16600000 Máquinas especializadas para a agricultura ou a silvicultura
Opções:
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 16000000 Poľnohospodárske stroje
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 16100000 Poľnohospodárske a lesnícke mechanizmy na prípravu alebo kultiváciu pôdy, 16340000 Žacie mechanizmy a mláťačky, 16600000 Špeciálne mechanizmy pre poľnohospodárstvo alebo lesníctvo
5. Časť
Časť: LOT-0006
Interný identifikátor: 6
Časť: LOT-0005
Názov: Mulčovač pro LS Libavá
Interný identifikátor: 5
Časť: LOT-0004
Názov: Půdní fréza pro LS Potštát
Interný identifikátor: 4
Časť: LOT-0003
Interný identifikátor: 3
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: 1
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: 2
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Glavne značilnosti postopka: otevřené řízení dle § 56 ZVZ
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 16000000 Kmetijski stroji
Dodatna klasifikacija (cpv): 16100000 Stroji za pripravo ali kultiviranje zemlje v kmetijstvu in gozdarstvu, 16340000 Stroji za pobiranje kmetijskih pridelkov (žetev in obiranje itd.) in stroji za ločevanje zrn od rastline (za mlatev, robkanje itd.), 16600000 Specialni stroji za kmetijstvo ali gozdarstvo
5. Sklop
Sklop: LOT-0006
Notranji identifikator: 6
Sklop: LOT-0005
Naslov: Mulčovač pro LS Libavá
Notranji identifikator: 5
Sklop: LOT-0004
Naslov: Půdní fréza pro LS Potštát
Notranji identifikator: 4
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: 3
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 1
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 2
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: VLS-NAK-2026-400-1900
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: otevřené řízení dle § 56 ZVZ
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 16000000 Jordbruksmaskiner
Ytterligare klassificering (cpv): 16100000 Jordbruks- och skogsmaskiner för markberedning eller odling, 16340000 Skördetröskor och tröskverk, 16600000 Specialmaskiner för jordbruk eller skogsbruk
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0006
Intern identifierare: 6
Optioner:
Del (anbudsområde): LOT-0005
Intern identifierare: 5
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: 4
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: 3
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 2