See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Raamovereenkomst voor de aankoop en levering van koude dranken voor lokaal bestuur Oudenburg
Описание: Deze raamovereenkomst omvat de aankoop en levering van koude dranken voor de stad Oudenburg, het OCMW Oudenburg en de vzw Sport en Recreatie Oudenburg vanaf 1 september 2026 tot en met 31 augustus 2030. Het lokaal bestuur wenst binnen deze raamovereenkomst kwalitatieve (niet-)alcoholische dranken aan te kopen, op afroep, bij één leverancier.
Вътрешен идентификатор: ODB/2026/RO koude dranken
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 15900000 Напитки, тютюн и свързани с него продукти
Допълнителна класификация (cpv): 15980000 Минерални води и безалкохолни напитки, 15321000 Плодови сокове, 15981000 Минерална вода, 15982000 Безалкохолни напитки, 15982200 Мляко с шоколад, 15511000 Мляко, 15961000 Бира
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: ODB/2026/RO koude dranken - 1
Описание: Binnen het lokaal bestuur worden door verschillende diensten koude dranken besteld voor de dagelijkse werking, voor de cafetaria's en voor recepties, activiteiten en evenementen. Het lokaal bestuur wenst hiervoor een raamovereenkomst af te sluiten met één leverancier voor de aankoop en levering van kwalitatieve (niet-)alcoholische dranken. Deze raamovereenkomst zou aldus gelden voor de aankoop en levering van koude dranken voor de stad, het OCMW en de vzw Sport en Recreatie Oudenburg vanaf 1 september 2026 tot en met 31 augustus 2030. Het betreft een niet-exclusieve raamovereenkomst waardoor er noch een exclusiviteitscontract noch een afnameverplichting van toepassing is, behoudens voor wat betreft de huurders van de zalen in de sporthal en de concessiehouder van de cafetaria van de sporthal. De goederen dienen geleverd te worden op verschillende stedelijke locaties. De leveringsadressen en -plaatsen kunnen wijzigen gedurende de looptijd van het contract. Het OCMW zal optreden als opdrachtgevend bestuur en de plaatsingsprocedure voeren.
Вътрешен идентификатор: 1
2. Procedure
Procedure
Intern ID: ODB/2026/RO koude dranken
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 15900000 Drikkevarer, tobak og beslægtede produkter
Supplerende klassifikation (cpv): 15980000 Alkoholfrie drikkevarer, 15321000 Frugtsaft, 15981000 Mineralvand, 15982000 Læskedrikke, 15982200 Chokolademælk, 15511000 Mælk, 15961000 Øl
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: ODB/2026/RO koude dranken - 1
Intern ID: 1
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: ODB/2026/RO koude dranken
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15900000 Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15980000 Alkoholfreie Getränke, 15321000 Fruchtsäfte, 15981000 Mineralwasser, 15982000 Erfrischungsgetränke, 15982200 Schokoladenmilch, 15511000 Milch, 15961000 Bier
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ODB/2026/RO koude dranken
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 15900000 Ποτά, καπνός και συναφή προϊόντα
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15980000 Μη αλκοολούχα ποτά, 15321000 Χυμοί φρούτων, 15981000 Μεταλλικό νερό, 15982000 Αναψυκτικά, 15982200 Σοκολατούχο γάλα, 15511000 Γάλα, 15961000 Μπίρα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: ODB/2026/RO koude dranken - 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Internal identifier: ODB/2026/RO koude dranken
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15900000 Beverages, tobacco and related products
Additional classification (cpv): 15980000 Non-alcoholic beverages, 15321000 Fruit juices, 15981000 Mineral water, 15982000 Soft drinks, 15982200 Chocolate milk, 15511000 Milk, 15961000 Beer
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: ODB/2026/RO koude dranken - 1
Internal identifier: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: ODB/2026/RO koude dranken
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 15900000 Bebidas, tabaco y productos relacionados
Clasificación adicional (cpv): 15980000 Bebidas sin alcohol, 15321000 Zumos de frutas, 15981000 Agua mineral, 15982000 Refrescos, 15982200 Leche chocolateada, 15511000 Leche, 15961000 Cerveza
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: ODB/2026/RO koude dranken - 1
Identificador interno: 1
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 15900000 Juomat, tupakka ja vastaavat tuotteet
Lisäluokitus (cpv): 15980000 Alkoholittomat juomat, 15321000 Hedelmätuoremehut, 15981000 Kivennäisvesi, 15982000 Virvoitusjuomat, 15982200 Maitokaakaojuoma, 15511000 Maito, 15961000 Olut
5. Osa
Osa: LOT-0001
Ilmoituksen nimi: ODB/2026/RO koude dranken - 1
Sisäinen tunniste: 1
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: ODB/2026/RO koude dranken
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 15900000 Boissons, tabac et produits connexes
Nomenclature complémentaire (cpv): 15980000 Boissons sans alcool, 15321000 Jus de fruits, 15981000 Eau minérale, 15982000 Boissons non alcoolisées, 15982200 Lait chocolaté, 15511000 Lait, 15961000 Bière
Titre: ODB/2026/RO koude dranken - 1
Identifiant interne: 1
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: ODB/2026/RO koude dranken
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: ODB/2026/RO koude dranken - 1
Aitheantóir inmheánach: 1
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: ODB/2026/RO koude dranken
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 15900000 Pića, duhan i srodni proizvodi
Dodatna klasifikacija (cpv): 15980000 Bezalkoholna pića, 15321000 Voćni sokovi, 15981000 Mineralna voda, 15982000 Bezalkoholni osvježavajući napici, 15982200 Čokoladno mlijeko, 15511000 Mlijeko, 15961000 Pivo
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: ODB/2026/RO koude dranken - 1
Interna identifikacijska oznaka: 1
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 15900000 Italok, dohány és kapcsolódó termékek
További osztályozás (cpv): 15980000 Alkoholmentes italok, 15321000 Gyümölcslevek, 15981000 Ásványvíz, 15982000 Üdítőitalok, 15982200 Csokoládés tej, 15511000 Tej, 15961000 Sör
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: ODB/2026/RO koude dranken - 1
Belső azonosító: 1
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 15900000 Bevande, tabacco e prodotti affini
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15980000 Bibite analcoliche, 15321000 Succhi di frutta, 15981000 Acqua minerale, 15982000 Bevande analcoliche, 15982200 Latte al cioccolato, 15511000 Latte, 15961000 Birra
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: ODB/2026/RO koude dranken - 1
Identificativo interno: 1
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: ODB/2026/RO koude dranken
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 15900000 Gėrimai, tabakas ir susiję produktai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 15980000 Nealkoholiniai gėrimai, 15321000 Vaisių sultys, 15981000 Mineralinis vanduo, 15982000 Gazuoti gaivieji gėrimai, 15982200 Šokoladinis pienas, 15511000 Pienas, 15961000 Alus
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 1
Iekšējais identifikators: ODB/2026/RO koude dranken
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 15900000 Dzērieni, tabaka un saistītā produkcija
Papildu klasifikācija (cpv): 15980000 Bezalkoholiskie dzērieni, 15321000 Augļu sulas, 15981000 Minerālūdens, 15982000 Atspirdzinošie dzērieni, 15982200 Šokolādes piens, 15511000 Piens, 15961000 Alus
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 1
Interne identificatiecode: ODB/2026/RO koude dranken
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15900000 Dranken, tabak en aanverwante producten
Aanvullende classificatie (cpv): 15980000 Niet-alcoholische dranken, 15321000 Vruchtensappen, 15981000 Mineraalwater, 15982000 Frisdranken, 15982200 Chocolademelk, 15511000 Melk, 15961000 Bier
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Wewnętrzny identyfikator: ODB/2026/RO koude dranken
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 15900000 Napoje, tytoń i produkty podobne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15980000 Napoje bezalkoholowe, 15321000 Soki owocowe, 15981000 Wody mineralne, 15982000 Napoje orzeźwiające, 15982200 Mleko czekoladowe, 15511000 Mleko, 15961000 Piwo
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: ODB/2026/RO koude dranken - 1
Wewnętrzny identyfikator: 1
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 15900000 Bebidas, tabaco e produtos afins
Classificação adicional (cpv): 15980000 Bebidas não alcoólicas, 15321000 Sumos de fruta, 15981000 Águas minerais, 15982000 Refrigerantes, 15982200 Leite chocolatado, 15511000 Leite, 15961000 Cerveja
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: ODB/2026/RO koude dranken
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 15900000 Băuturi, tutun şi produse conexe
Clasificare suplimentară (cpv): 15980000 Băuturi fără alcool, 15321000 Sucuri de fructe, 15981000 Apă minerală, 15982000 Băuturi nealcoolice, 15982200 Lapte cu ciocolată, 15511000 Lapte, 15961000 Bere
Titlu: ODB/2026/RO koude dranken - 1
Identificator intern: 1
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: ODB/2026/RO koude dranken
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15900000 Drycker, tobak o d
Ytterligare klassificering (cpv): 15980000 Alkoholfria drycker, 15321000 Fruktjuicer, 15981000 Mineralvatten, 15982000 Läskedrycker, 15982200 Chokladmjölk, 15511000 Mjölk, 15961000 Öl
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 1