2. Процедура
Процедура
Заглавие: Kommunikationsbyrå
Описание: Upphandling av fullservicebyrå inom kommunikationstjänster.
Вътрешен идентификатор: 214-00221-26
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 79340000 Рекламни и маркетингови услуги
Допълнителна класификация (cpv): 79341000 Рекламни услуги, 79341100 Услуги по планиране, създаване и разполагане на рекламата, 79341200 Услуги по управление на рекламата, 79341400 Услуги, свързани с рекламни кампании, 79342000 Маркетингови услуги, 79413000 Консултантски услуги по търговската дейност, 79416000 Услуги в областта на връзките с обществеността, 79416100 Услуги по управление на връзките с обществеността, 79416200 Консултантски услуги по връзки с обществеността
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Generell del
Описание: Upphandlingen omfattar ramavtal med en (1) leverantör som ska tillgodose UKÄ:s samtliga behov av kommunikationsbyråtjänster. Syftet är att stödja UKÄ:s kommunikationsverksamhet genom att tillhandahålla tjänster som tillgodoser UKÄ:s kommunikationsbehov med fokus på att sprida myndighetens resultat och som därigenom stärker UKÄ:s varumärke och säkerställer en enhetlig och tillgänglig kommunikation i olika kanaler.
Вътрешен идентификатор: 1919412-0
Допълнителна класификация (cpv): 79341000 Рекламни услуги, 79341100 Услуги по планиране, създаване и разполагане на рекламата, 79341200 Услуги по управление на рекламата, 79341400 Услуги, свързани с рекламни кампании, 79413000 Консултантски услуги по търговската дейност, 79416000 Услуги в областта на връзките с обществеността, 79416100 Услуги по управление на връзките с обществеността, 79416200 Консултантски услуги по връзки с обществеността
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Del Krav på leverantören
Описание: Denna del ska besvaras om anbudsgivaren önskar att lämna bevis för de krav som ställs i avsnitt 3 Krav på leverantören direkt i anbudet, istället för att lämna en egen försäkran (ESPD). Del Egen försäkran (ESPD) ska då INTE besvaras.
Вътрешен идентификатор: 1919413-1
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kommunikationsbyrå
Interne Kennung: 214-00221-26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79341000 Werbedienste, 79341100 Werbeberatung, 79341200 Werbeverwaltung, 79341400 Werbekampagnen, 79342000 Marketing, 79413000 Marketing-Beratung, 79416000 Öffentlichkeitsarbeit, 79416100 Verwaltung von Öffentlichkeitsarbeit, 79416200 Beratung im Bereich Öffentlichkeitsarbeit
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Generell del
Interne Kennung: 1919412-0
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79341000 Werbedienste, 79341100 Werbeberatung, 79341200 Werbeverwaltung, 79341400 Werbekampagnen, 79413000 Marketing-Beratung, 79416000 Öffentlichkeitsarbeit, 79416100 Verwaltung von Öffentlichkeitsarbeit, 79416200 Beratung im Bereich Öffentlichkeitsarbeit
Los: LOT-0002
Titel: Del Krav på leverantören
Interne Kennung: 1919413-1
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Kommunikationsbyrå
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 214-00221-26
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 79340000 Υπηρεσίες διαφήμισης και μάρκετινγκ
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 79341000 Υπηρεσίες διαφήμισης, 79341100 Υπηρεσίες παροχής συμβουλών σε θέματα διαφήμισης, 79341200 Υπηρεσίες διαχείρισης διαφημίσεων, 79341400 Υπηρεσίες διαφημιστικής εκστρατείας, 79342000 Υπηρεσίες μάρκετινγκ, 79413000 Υπηρεσίες παροχής συμβουλών σε θέματα μάρκετινγκ, 79416000 Υπηρεσίες δημοσίων σχέσεων, 79416100 Υπηρεσίες διαχείρισης θεμάτων που αφορούν τις δημόσιες σχέσεις, 79416200 Υπηρεσίες παροχής συμβουλών σε θέματα δημοσίων σχέσεων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Generell del
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1919412-0
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 79341000 Υπηρεσίες διαφήμισης, 79341100 Υπηρεσίες παροχής συμβουλών σε θέματα διαφήμισης, 79341200 Υπηρεσίες διαχείρισης διαφημίσεων, 79341400 Υπηρεσίες διαφημιστικής εκστρατείας, 79413000 Υπηρεσίες παροχής συμβουλών σε θέματα μάρκετινγκ, 79416000 Υπηρεσίες δημοσίων σχέσεων, 79416100 Υπηρεσίες διαχείρισης θεμάτων που αφορούν τις δημόσιες σχέσεις, 79416200 Υπηρεσίες παροχής συμβουλών σε θέματα δημοσίων σχέσεων
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Del Krav på leverantören
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1919413-1
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Kommunikationsbyrå
Identificador interno: 214-00221-26
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79340000 Servicios de publicidad y de marketing
Clasificación adicional (cpv): 79341000 Servicios de publicidad, 79341100 Servicios de consultoría en publicidad, 79341200 Servicios de gestión publicitaria, 79341400 Servicios de campañas de publicidad, 79342000 Servicios de marketing, 79413000 Servicios de consultoría en gestión de marketing, 79416000 Servicios de relaciones públicas, 79416100 Servicios de gestión en relaciones públicas, 79416200 Servicios de consultoría en relaciones públicas
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Generell del
Identificador interno: 1919412-0
Clasificación adicional (cpv): 79341000 Servicios de publicidad, 79341100 Servicios de consultoría en publicidad, 79341200 Servicios de gestión publicitaria, 79341400 Servicios de campañas de publicidad, 79413000 Servicios de consultoría en gestión de marketing, 79416000 Servicios de relaciones públicas, 79416100 Servicios de gestión en relaciones públicas, 79416200 Servicios de consultoría en relaciones públicas
Lote: LOT-0002
Título: Del Krav på leverantören
Identificador interno: 1919413-1
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Teideal: Kommunikationsbyrå
Aitheantóir inmheánach: 214-00221-26
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 79340000 Advertising and marketing services
Aicmiú breise (cpv): 79341000 Advertising services, 79341100 Advertising consultancy services, 79341200 Advertising management services, 79341400 Advertising campaign services, 79342000 Marketing services, 79413000 Marketing management consultancy services, 79416000 Public relations services, 79416100 Public relations management services, 79416200 Public relations consultancy services
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: Generell del
Aitheantóir inmheánach: 1919412-0
Aicmiú breise (cpv): 79341000 Advertising services, 79341100 Advertising consultancy services, 79341200 Advertising management services, 79341400 Advertising campaign services, 79413000 Marketing management consultancy services, 79416000 Public relations services, 79416100 Public relations management services, 79416200 Public relations consultancy services
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: Del Krav på leverantören
Aitheantóir inmheánach: 1919413-1
2. Postupak
Postupak
Naslov: Kommunikationsbyrå
Interna identifikacijska oznaka: 214-00221-26
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 79340000 Usluge oglašavanja i plasmana
Dodatna klasifikacija (cpv): 79341000 Usluge oglašavanja, 79341100 Usluge savjetovanja u oglašavanju, 79341200 Usluge vođenja oglašavanja, 79341400 Usluge kampanje oglašavanja, 79342000 Usluge plasmana, 79413000 Usluge savjetovanja na području upravljanja plasmanom, 79416000 Usluge na području odnosa s javnošću, 79416100 Usluge vođenja odnosa s javnošću, 79416200 Usluge savjetovanja na području odnosa s javnošću
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Generell del
Interna identifikacijska oznaka: 1919412-0
Dodatna klasifikacija (cpv): 79341000 Usluge oglašavanja, 79341100 Usluge savjetovanja u oglašavanju, 79341200 Usluge vođenja oglašavanja, 79341400 Usluge kampanje oglašavanja, 79413000 Usluge savjetovanja na području upravljanja plasmanom, 79416000 Usluge na području odnosa s javnošću, 79416100 Usluge vođenja odnosa s javnošću, 79416200 Usluge savjetovanja na području odnosa s javnošću
Grupa: LOT-0002
Naslov: Del Krav på leverantören
Interna identifikacijska oznaka: 1919413-1
2. Eljárás
Eljárás
Cím: Kommunikationsbyrå
Belső azonosító: 214-00221-26
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 79340000 Hirdetési és marketingszolgáltatások
További osztályozás (cpv): 79341000 Hirdetési szolgáltatások, 79341100 Hirdetési tanácsadási szolgáltatások, 79341200 Hirdetésszervezési szolgáltatások, 79341400 Hirdetési kampánnyal kapcsolatos szolgáltatások, 79342000 Marketingszolgáltatás, 79413000 Marketingvezetői tanácsadó szolgáltatások, 79416000 Public relations szolgáltatások, 79416100 Public relations vezetői szolgáltatások, 79416200 Public relations tanácsadó szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Generell del
Belső azonosító: 1919412-0
További osztályozás (cpv): 79341000 Hirdetési szolgáltatások, 79341100 Hirdetési tanácsadási szolgáltatások, 79341200 Hirdetésszervezési szolgáltatások, 79341400 Hirdetési kampánnyal kapcsolatos szolgáltatások, 79413000 Marketingvezetői tanácsadó szolgáltatások, 79416000 Public relations szolgáltatások, 79416100 Public relations vezetői szolgáltatások, 79416200 Public relations tanácsadó szolgáltatások
Rész: LOT-0002
Cím: Del Krav på leverantören
Belső azonosító: 1919413-1
2. Procedūra
Procedūra
Pavadinimas: Kommunikationsbyrå
Vidaus identifikatorius: 214-00221-26
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 79340000 Reklamos ir rinkodaros paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 79341000 Reklamos paslaugos, 79341100 Reklamos konsultacinės paslaugos, 79341200 Reklamos vadybos paslaugos, 79341400 Reklamos kampanijų paslaugos, 79342000 Rinkodaros paslaugos, 79413000 Rinkodaros valdymo konsultacinės paslaugos, 79416000 Viešųjų ryšių paslaugos, 79416100 Viešųjų ryšių valdymo paslaugos, 79416200 Viešųjų ryšių konsultacinės paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: Generell del
Vidaus identifikatorius: 1919412-0
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 79341000 Reklamos paslaugos, 79341100 Reklamos konsultacinės paslaugos, 79341200 Reklamos vadybos paslaugos, 79341400 Reklamos kampanijų paslaugos, 79413000 Rinkodaros valdymo konsultacinės paslaugos, 79416000 Viešųjų ryšių paslaugos, 79416100 Viešųjų ryšių valdymo paslaugos, 79416200 Viešųjų ryšių konsultacinės paslaugos
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: Del Krav på leverantören
Vidaus identifikatorius: 1919413-1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 214-00221-26
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79340000 Reclame- en marketingdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79341000 Reclamediensten, 79341100 Diensten voor advies inzake reclame, 79341200 Diensten voor reclamebeheer, 79341400 Reclamecampagnediensten, 79342000 Marketingdiensten, 79413000 Advies inzake marketing management, 79416000 Public relationsdiensten, 79416100 Diensten voor public relationsbeheer, 79416200 Advies inzake public relations
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1919412-0
Aanvullende classificatie (cpv): 79341000 Reclamediensten, 79341100 Diensten voor advies inzake reclame, 79341200 Diensten voor reclamebeheer, 79341400 Reclamecampagnediensten, 79413000 Advies inzake marketing management, 79416000 Public relationsdiensten, 79416100 Diensten voor public relationsbeheer, 79416200 Advies inzake public relations
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 1919413-1
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 79340000 Serviços de publicidade e marketing
Classificação adicional (cpv): 79341000 Serviços de publicidade, 79341100 Serviços de consultoria em matéria de publicidade, 79341200 Serviços de gestão publicitária, 79341400 Serviços de campanhas publicitárias, 79342000 Serviços de marketing, 79413000 Serviços de consultoria em matéria de gestão de marketing, 79416000 Serviços de relações públicas, 79416100 Serviços de gestão em matéria de relações públicas, 79416200 Serviços de consultoria em matéria de relações públicas
Classificação adicional (cpv): 79341000 Serviços de publicidade, 79341100 Serviços de consultoria em matéria de publicidade, 79341200 Serviços de gestão publicitária, 79341400 Serviços de campanhas publicitárias, 79413000 Serviços de consultoria em matéria de gestão de marketing, 79416000 Serviços de relações públicas, 79416100 Serviços de gestão em matéria de relações públicas, 79416200 Serviços de consultoria em matéria de relações públicas
404396-2026 - Javni razpis
Švedska – Storitve oglaševanja in trženja – Kommunikationsbyrå
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Storitve
2. Postopek
Postopek
NaslovKommunikationsbyrå
Notranji identifikator214-00221-26
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 79340000 Storitve oglaševanja in trženja
Dodatna klasifikacija (cpv): 79341000 Oglaševalske storitve, 79341100 Storitve svetovanja pri oglaševanju, 79341200 Storitve upravljanja oglaševanja, 79341400 Storitve oglaševalskih kampanj, 79342000 Storitve trženja, 79413000 Storitve svetovanja na področju trženja, 79416000 Storitve na področju odnosov z javnostmi, 79416100 Storitve upravljanja odnosov z javnostmi, 79416200 Storitve svetovanja na področju odnosov z javnostmi
5. Sklop
SklopLOT-0001
NaslovGenerell del
Notranji identifikator1919412-0
Dodatna klasifikacija (cpv): 79341000 Oglaševalske storitve, 79341100 Storitve svetovanja pri oglaševanju, 79341200 Storitve upravljanja oglaševanja, 79341400 Storitve oglaševalskih kampanj, 79413000 Storitve svetovanja na področju trženja, 79416000 Storitve na področju odnosov z javnostmi, 79416100 Storitve upravljanja odnosov z javnostmi, 79416200 Storitve svetovanja na področju odnosov z javnostmi
SklopLOT-0002
NaslovDel Krav på leverantören
Notranji identifikator1919413-1
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 214-00221-26
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring
Ytterligare klassificering (cpv): 79341000 Reklam, 79341100 Reklamrådgivning, 79341200 Managementtjänster avseende reklam, 79341400 Reklamkampanjer, 79342000 Marknadsföring, 79413000 Konsulttjänster för marknadsföring, 79416000 Public relations, 79416100 Managementtjänster avseende public relations, 79416200 Konsulttjänster för public relations
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 1919412-0
Ytterligare klassificering (cpv): 79341000 Reklam, 79341100 Reklamrådgivning, 79341200 Managementtjänster avseende reklam, 79341400 Reklamkampanjer, 79413000 Konsulttjänster för marknadsföring, 79416000 Public relations, 79416100 Managementtjänster avseende public relations, 79416200 Konsulttjänster för public relations
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 1919413-1