404430-2026 - Състезателна процедура
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим - Обявление за промяна
Услуги
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеZakup usługi hotelarskiej, gastronomicznej i konferencyjnej dla uczestników specjalistycznych warsztatów z zakresu nowoczesnych metod analizy i wymiany informacji kryminalnych w ramach projektu pn. „BIG DATA II – Rozbudowa systemu wymiany i analizy informacji BIG DATA w szczególności przepływów finansowych” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Funduszu Bezpieczeństwa Wewnętrznego 2021
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi hotelarskiej, gastronomicznej, konferencyjnej w jednym z następujących terminów: • I tura 06-10.09.2026 r., 13-17.09.2026 r. w obiekcie zlokalizowanym na terenie jednego z wymienionych województw: zachodnio-pomorskiego, pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego; • II tura 04-08.10.2026 r., 11-15.10.2026 r., 18.10-22.10.2026 r. w obiekcie zlokalizowanym na terenie jednego z wymienionych województw: lubuskiego, dolnośląskiego, opolskiego, śląskiego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Załączniku nr 3 do SWZ.
Вътрешен идентификатор116/BF/26/IŁ/FBW
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускорявада
Обосновка на ускорената процедураPrzedmiotem zamówienia są usługi społeczne. Zgodnie z art. 360 pkt. 3 ustawy Pzp Zamawiający może nie stosować przepisów ustawy dotyczących minimalnych terminów składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub terminów składania ofert;
Цел
Естество на поръчкатаУслуги
Основна класификация (cpv): 55120000 Услуги по организирането на срещи и събрания в хотели
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
Допълнителна класификация (cpv): 55300000 Услуги на ресторанти, столове и заведения за приготвяне и доставяне на храна
404430-2026 - Zadávání
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim - Oznámení oprav
Služby
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor116/BF/26/IŁ/FBW
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíano
Účel
Charakter smlouvySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 55120000 Konferenční služby
5. Část
ČástLOT-0001
Další klasifikace (cpv): 55300000 Provozování restaurací a podávání jídel
404430-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung116/BF/26/IŁ/FBW
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste
404430-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς - Γνωστοποίηση αλλαγών
Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό116/BF/26/IŁ/FBW
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιναι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 55120000 Υπηρεσίες ξενοδοχείων σε σχέση με συναντήσεις και συνέδρια
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 55300000 Υπηρεσίες εστιατορίου και παροχής φαγητού
404430-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Teenused
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus116/BF/26/IŁ/FBW
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusjah
Eesmärk
Lepingu olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 55120000 Hotelli konverentsiteenused
5. Osa
OsaLOT-0001
Täiendav liigitus (cpv): 55300000 Restorani- ja toiduserveerimisteenused
404430-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä - Ilmoituksen muutos
Palvelut
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste116/BF/26/IŁ/FBW
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäkyllä
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 55120000 Hotellien kokous- ja konferenssipalvelut
Lisäluokitus (cpv): 55300000 Ravintola- ja tarjoilupalvelut
404430-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire - Avis de changement
Services
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne116/BF/26/IŁ/FBW
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréeoui
Objet
Nature principale du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 55120000 Services de réunions et de conférences organisés dans des hôtels
5. Lot
LotLOT-0001
Nomenclature complémentaire (cpv): 55300000 Services de restaurant et services de personnel en salle
404430-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras - Fógra maidir le hathrú
Seirbhísí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach116/BF/26/IŁ/FBW
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú
Cuspóir
Cineál an chonarthaSeirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 55120000 Hotel meeting and conference services
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Aicmiú breise (cpv): 55300000 Restaurant and food-serving services
404430-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok - Változtatásról szóló hirdetmény
Szolgáltatásmegrendelés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító116/BF/26/IŁ/FBW
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottigen
Cél
A szerződés jellegeSzolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 55120000 Szállodai találkozókkal és konferenciákkal kapcsolatos szolgáltatások
5. Rész
RészLOT-0001
További osztályozás (cpv): 55300000 Éttermi és felszolgálási szolgáltatások
404430-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka - Skelbimas apie pakeitimą
Paslaugos
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius116/BF/26/IŁ/FBW
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintataip
Tikslas
Sutarties objektasPaslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 55120000 Susitikimų ir konferencijų viešbučiuose paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 55300000 Restoranų ir maisto tiekimo paslaugos
404430-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Pakalpojumi
Iekšējais identifikators116/BF/26/IŁ/FBW
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 55120000 Viesnīcu sanāksmju un konferenču organizēšanas pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Papildu klasifikācija (cpv): 55300000 Restorānu un ēdināšanas pakalpojumi
404430-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard - Avviż tal-bidla
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern116/BF/26/IŁ/FBW
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċellerataiva
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 55120000 Servizzi ta' laqgħat u konferenzi f'lukandi
5. Lott
LottLOT-0001
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 55300000 Servizzi ta’ resturanti u tal-preżentazzjoni ta’ l-ikel
404430-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal - Anúncio de alteração
Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno116/BF/26/IŁ/FBW
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradosim
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 55120000 Serviços de congressos e conferências em hotéis
5. Lote
LoteLOT-0001
Classificação adicional (cpv): 55300000 Serviços de mesa e de restauração
404430-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard - Anunț de schimbare
Servicii
2. Procedură
Procedură
Identificator intern116/BF/26/IŁ/FBW
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratăda
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 55120000 Servicii de reuniuni şi conferinţe organizate la hotel
Clasificare suplimentară (cpv): 55300000 Servicii de restaurant şi de servire a mâncării
404430-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim - Oznámenie o zmene
2. Postup
Postup
Interný identifikátor116/BF/26/IŁ/FBW
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýáno
Druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 55120000 Služby na organizovanie stretnutí a konferencií v hoteloch
5. Časť
ČasťLOT-0001
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 55300000 Reštauračné služby a podávanie jedál