2. Процедура
Процедура
Заглавие: Rozvoj produkčního systému ProArc v roce 2026 a Kramerius 2026: Optimalizace správy a chytré vyhledávání
Описание: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění analytických a programátorských prací financovaných z programů a projektů: (i) Veřejné informační služby knihoven, podprogramu: VISK 1 – Projekty s celostátním dopadem a implementace Koncepce rozvoje knihoven v ČR, projekt: Rozvoj produkčního systému ProArc v roce 2026, registrační číslo projektu 1521000006 na jehož realizaci poskytuje finanční podporu Ministerstvo kultury ČR; (ii) Veřejné informační služby knihoven, podprogramu: VISK 1 – Projekty s celostátním dopadem a implementace Koncepce rozvoje knihoven v ČR, projekt: Kramerius 2026: Optimalizace správy a chytré vyhledávání, registrační číslo projektu 1521000004 na jehož realizaci poskytuje finanční podporu Ministerstvo kultury ČR; Na každou část veřejné zakázky bude uzavírána samostatná smlouva (viz dále). Zajištění analytických a programátorských prací bude realizováno na základě smlouvy, resp. smluv, které budou uzavírány na následující části veřejné zakázky, což odpovídá specifikám požadavků na jednotlivou veřejnou zakázku.
Вътрешен идентификатор: Rozvoj produkčního systému ProArc v roce 2026 a Kramerius 2026: Optimalizace správy a chytré vyhledávání POPIS
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 72000000 ИТ услуги: консултации, разработване на софтуер, Интернет и поддръжка
Допълнителна класификация (cpv): 72200000 Програмиране и софтуерни консултантски услуги, 72210000 Услуги по програмиране на софтуерни пакети, 72212000 Услуги по програмиране на приложен софтуер
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Rozvoj produkčního systému ProArc v roce 2026
Описание: Předmět této části veřejné zakázky je vymezen v příloze č. 2 Zadávací dokumentace a v příslušné smlouvě dle přílohy 5 Zadávací dokumentace.
Вътрешен идентификатор: Rozvoj produkčního systému ProArc v roce 2026 a Kramerius 2026: Optimalizace správy a chytré vyhledávání ČÁST 1.
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Kramerius 2026: Úpravy čtenářského rozhraní
Описание: Předmět této části veřejné zakázky je vymezen v příloze č. 4 Zadávací dokumentace a dle příslušné smlouvě dle přílohy 7 Zadávací dokumentace.
Вътрешен идентификатор: Rozvoj produkčního systému ProArc v roce 2026 a Kramerius 2026: Optimalizace správy a chytré vyhledávání ČÁAS 3.
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Kramerius 2026: Optimalizace jádra a systémové administrace
Описание: Předmět této části veřejné zakázky je vymezen v příloze č. 3 Zadávací dokumentace a v příslušné smlouvě dle přílohy 6 Zadávací dokumentace
Вътрешен идентификатор: Rozvoj produkčního systému ProArc v roce 2026 a Kramerius 2026: Optimalizace správy a chytré vyhledávání ČÁST 2.
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 72000000 It-tjenester: rådgivning, programmeludvikling, internet og support
Supplerende klassifikation (cpv): 72200000 Programmering af software og konsulentvirksomhed, 72210000 Programmeringsservice i forbindelse med programmelpakker, 72212000 Programmeringsservice i forbindelse med applikationsprogrammel
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Delkontrakt: LOT-0003
Delkontrakt: LOT-0002
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung, 72210000 Programmierung von Softwarepaketen, 72212000 Programmierung von Anwendersoftware
5. Los
Los: LOT-0001
Los: LOT-0003
Los: LOT-0002
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 72000000 Υπηρεσίες τεχνολογίας των πληροφοριών: παροχή συμβουλών, ανάπτυξη λογισμικού, Διαδίκτυο και υποστήριξη
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 72200000 Υπηρεσίες προγραμματισμού λογισμικού και παροχής συμβουλών, 72210000 Υπηρεσίες προγραμματισμού πακέτων λογισμικού, 72212000 Υπηρεσίες προγραμματισμού λογισμικού εφαρμογών
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Παρτίδα: LOT-0003
Παρτίδα: LOT-0002
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 72000000 Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo
Clasificación adicional (cpv): 72200000 Servicios de programación de software y de consultoría, 72210000 Servicios de programación de paquetes de software, 72212000 Servicios de programación de software de aplicación
5. Lote
Lote: LOT-0001
Lote: LOT-0003
Lote: LOT-0002
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 72000000 IT-teenused: nõuande-, tarkvaraarendus-, Interneti- ja tugiteenused
Täiendav liigitus (cpv): 72200000 Tarkvara programmeerimis- ja nõustamisteenused, 72210000 Tarkvarapakettide programmeerimisteenused, 72212000 Rakendustarkvara programmeerimine
5. Osa
Osa: LOT-0001
Osa: LOT-0003
Osa: LOT-0002
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 72000000 Tietotekniset palvelut: neuvonta, ohjelmistojen kehittäminen, Internet ja tuki
Lisäluokitus (cpv): 72200000 Ohjelmointi ja siihen liittyvät neuvontapalvelut, 72210000 Valmisohjelmien ohjelmointipalvelut, 72212000 Sovellusohjelmiston ohjelmointipalvelut
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 72000000 Services de technologies de l'information, conseil, développement de logiciels, internet et appui
Nomenclature complémentaire (cpv): 72200000 Services de programmation et de conseil en logiciels, 72210000 Services de programmation de progiciels, 72212000 Services de programmation de logiciels d'application
5. Lot
Lot: LOT-0001
Lot: LOT-0003
Lot: LOT-0002
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
Aicmiú breise (cpv): 72200000 Software programming and consultancy services, 72210000 Programming services of packaged software products, 72212000 Programming services of application software
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Luchtóg: LOT-0003
Luchtóg: LOT-0002
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 72000000 Usluge informacijske tehnologije: savjetovanje, razvoj programske podrške, internet i podrška
Dodatna klasifikacija (cpv): 72200000 Usluge programiranja i usluge savjetovanja, 72210000 Usluge programiranja paketa programske podrške (softverskih paketa), 72212000 Usluge programiranja aplikacijske podrške
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Grupa: LOT-0003
Grupa: LOT-0002
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 72000000 IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás
További osztályozás (cpv): 72200000 Szoftverprogramozási és tanácsadási szolgáltatások, 72210000 Szoftvercsomag-programozási szolgáltatások, 72212000 Alkalmazási szoftverek programozási szolgáltatásai
5. Rész
Rész: LOT-0001
Rész: LOT-0003
Rész: LOT-0002
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 72000000 Servizi informatici: consulenza, sviluppo di software, Internet e supporto
Classificazione aggiuntiva (cpv): 72200000 Programmazione di software e servizi di consulenza, 72210000 Servizi di programmazione di prodotti software in pacchetti, 72212000 Servizi di programmazione di software applicativi
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Lotto: LOT-0003
Lotto: LOT-0002
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 72000000 IT paslaugos: konsultavimas, programinės įrangos kūrimas, internetas ir aptarnavimo paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 72200000 Programinės įrangos programavimo ir konsultacinės paslaugos, 72210000 Programavimo paslaugos, susijusios su programinės įrangos produktų paketais, 72212000 Programavimo paslaugos, susijusios su taikomąja programine įranga
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pirkimo dalis: LOT-0002
404463-2026 - Konkurss
Čehija – IT pakalpojumi konsultēšana, programmatūras izstrāde, internets un atbalsts – Rozvoj produkčního systému ProArc v roce 2026 a Kramerius 2026: Optimalizace správy a chytré vyhledávání
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72000000 IT pakalpojumi konsultēšana, programmatūras izstrāde, internets un atbalsts
Papildu klasifikācija (cpv): 72200000 Programmatūras izstrādes un konsultāciju pakalpojumi, 72210000 Programmatūras pakešu programmēšanas pakalpojumi, 72212000 Lietojumprogrammu programmēšanas pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
DaļaLOT-0003
DaļaLOT-0002
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 72200000 Softwareprogrammering en -advies, 72210000 Programmering van softwarepakketten, 72212000 Programmering van toepassingssoftware
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Perceel: LOT-0003
Perceel: LOT-0002
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 72000000 Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 72200000 Usługi doradcze w zakresie programowania oprogramowania, 72210000 Usługi programowania pakietów oprogramowania, 72212000 Usługi programowania oprogramowania aplikacyjnego
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Część zamówienia: LOT-0003
Część zamówienia: LOT-0002
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 72000000 Serviços de TI: consultoria, desenvolvimento de software, Internet e apoio
Classificação adicional (cpv): 72200000 Serviços de consultoria e de programação de software, 72210000 Serviços de programação de pacotes de software, 72212000 Serviços de programação de software de aplicação
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 72000000 Servicii IT: consultanţă, dezvoltare de software, internet şi asistenţă
Clasificare suplimentară (cpv): 72200000 Servicii de programare şi de consultanţă software, 72210000 Servicii de programare a pachetelor de produse software, 72212000 Servicii de programare de software de aplicaţie
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 72000000 Služby informačných technológií: konzultácie, vývoj softvéru, internet a podpora
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 72200000 Programovanie softvéru a poradenstvo, 72210000 Programovanie softvérových balíkov, 72212000 Programovanie aplikačného softvéru
5. Časť
Časť: LOT-0001
Časť: LOT-0003
Časť: LOT-0002
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 72000000 Storitve informacijske tehnologije: svetovanje, razvoj programske opreme, internet in podpora
Dodatna klasifikacija (cpv): 72200000 Storitve programiranja programske opreme in svetovanja pri programski opremi, 72210000 Storitve programiranja paketne programske opreme, 72212000 Storitve programiranja aplikacijske programske opreme
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Sklop: LOT-0003
Sklop: LOT-0002