See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Špeciálny zdravotnícky materiál pre koronárne a štrukturálne kardiologické výkony
Описание: Predmetom zákazky je dodávka špeciálneho zdravotníckeho materiálu pre koronárne a štrukturálne kardiologické výkony u pre verejného obstarávateľa uvedené v Prílohe č. 12 súťažných podkladov. Predmet zákazky je rozdelený do 6 (slovom: šesť) častí. Uchádzač môže predložiť ponuku na jednu časť, niekoľko častí alebo všetky časti, v nadväznosti na kapitolu C. Opis predmetu zákazky. Ponuka musí byť predložená na celý rozsah príslušnej časti predmetu zákazky, na všetky položky príslušnej časti predmetu zákazky. Podrobný opis jednotlivých častí predmetu zákazky je uvedený v Prílohe č. 12 súťažných podkladov. Ponúkaný tovar sa musí nachádzať v registračnej databáze zdravotníckych pomôcok/špeciálneho zdravotníckeho materiálu, vedenej Štátnym ústavom pre kontrolu liečiv. Súčasťou predmetu zákazky je aj doprava na miesto plnenia.
Вътрешен идентификатор: 28-04/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Допълнителен характер на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 33141200 Катетри
Допълнителна класификация (cpv): 33141240 Аксесоари за катетър, 33184100 Хирургически имплантанти, 60000000 Транспортни услуги (с изключение на извозването на отпадъци)
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Časť 1
Описание: Časť 1: Skupina špeciálneho zdravotníckeho materiálu pre intervenčnú kardiológiu so zreteľom najmä na špeciálny aspiračný katéter určený pre odstránenie trombu z koronárnych ciev, jednolumenové a dvolumenové mikrokatétre, NC a SC dilatačné balóny, vodiace drôty, vodiace katétre a príslušenstvo pre intervenčné kardiologické výkony, vrátane ventilov a zavádzačov. Podrobná špecifikácia časti a jej položiek ako aj predpokladané množstvo jednotlivých položiek je uvedené v prílohe č. 12. Súťažných podkladov.
Вътрешен идентификатор: 28-04/2026-1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Časť 2
Описание: Časť 2: Skupina špeciálneho zdravotníckeho materiálu pre intervenčnú kardiológiu so zreteľom najmä na systém pre ultrazvukové vyšetrenie koronárnych ciev pri pracovnej frekvencii 40 & 60 MHz a hodnotenie stenóz koronárnych ciev parametrom cRR, špeciálny IVL dilatačný balónkový katéter použiteľný bez nutnosti prídavného prístrojového vybavenia, systém koronárneho bioadaptéra uvoľnujúceho Sirolimus alebo Novolimus s uvoľnením väzby medzi špirálovými vláknami po 6 mesiacoch, mikrokatéter so zúženým mäkkým hrotom a maximálnym vstupným profilom 1,5F. Podrobná špecifikácia časti a jej položiek ako aj predpokladané množstvo jednotlivých položiek je uvedené v prílohe č. 12. Súťažných podkladov.
Вътрешен идентификатор: 28-04/2026-2
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Časť 3
Описание: Časť 3: Skupina špeciálneho zdravotníckeho materiálu pre intervenčnú kardiológiu so zreteľom najmä na špeciálny IVL dilatačný balónkový katéter použiteľný s generátorom Vesscrack s indikáciou pre koronárne periférne cievy, NC a SC dilatačné balóny, vodiace drôty, liekom potiahnuté CoCr koronárne stenty, vodiace katétre a príslušenstvo pre intervenčné kardiologické výkony, vrátane ventilov, turniketov a zavádzačov. Podrobná špecifikácia časti a jej položiek ako aj predpokladané množstvo jednotlivých položiek je uvedené v prílohe č. 12. Súťažných podkladov.
Вътрешен идентификатор: 28-04/2026-3
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Časť 4
Описание: Časť 4: ŠZM pre intervenčnú kardiológiu so zameraním na koronárny stent s rýchlou endotelizáciou a vychytávaním endoteliálnych progenitorových buniek. Podrobná špecifikácia časti a jej položiek ako aj predpokladané množstvo jednotlivých položiek je uvedené v prílohe č. 12. Súťažných podkladov.
Вътрешен идентификатор: 28-04/2026-4
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Časť 5
Описание: Časť 5: Špeciálny zdravotnícky materiál pre invazívnu a intervenčnú kardiológiu so zameraním na katetrizačné riešenie štrukturálnych vád srdca a valvuloplastik: PFO okluder s flexibilným napojením katétra a designom podporujúcim rýchlu endothelizáciu, meracie balónikové katétre, hydrofilné vodiče so strednou a vysokou tuhosťou 0,018" a 0,035" priemery, Super Stiff PTFE vodiče 0,035"/260-275 cm, extrakčné slučky s variabilným diametrom, PTV katétre so samocentrujúcou konštrukciou, PTV katétre vysokotlakové, inflačné zariadenie pre veľkoobjemové balóniky. Podrobná špecifikácia časti a jej položiek ako aj predpokladané množstvo jednotlivých položiek je uvedené v prílohe č. 12. Súťažných podkladov.
Вътрешен идентификатор: 28-04/2026-5
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Časť 6
Описание: Časť 6: Špeciálny zdravotnícky materiál pre invazívnu a intervenčnú kardiológiu so zameraním na dilatácie problematických stenóz a uzáverov: nízkoprofilové vysokotlakové (RBP min. 19 atm) balónikové katétre s priemerom od 0,75mm vhodné pre CTO, scoringové monorail katétre, rezacie monorail katétre, balónikové katétre v dľžkách od 6mm a priemeroch 1,0 - 4,5mm, balónikové katétre pre techniku proximálnej optimalizácie bifurkačného stentingu (POT), Paclitaxel elutujúce balónikové katétre v dľžkách od 15 do 40 mm a priemeroch 1,5 - 4,0 mm, Y-konektor s príslušenstvom a rychloovládačom hemostatickej chlopne. Podrobná špecifikácia časti a jej položiek ako aj predpokladané množstvo jednotlivých položiek je uvedené v prílohe č. 12. Súťažných podkladov.
Вътрешен идентификатор: 28-04/2026-6
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 28-04/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141200 Katheter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141240 Katheterzubehör, 33184100 Chirurgische Implantate, 60000000 Transport- und Beförderungsdienstleistungen (außer Abfalltransport)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Časť 1
Interne Kennung: 28-04/2026-1
Los: LOT-0002
Titel: Časť 2
Interne Kennung: 28-04/2026-2
Los: LOT-0003
Titel: Časť 3
Interne Kennung: 28-04/2026-3
Los: LOT-0004
Titel: Časť 4
Interne Kennung: 28-04/2026-4
Los: LOT-0005
Titel: Časť 5
Interne Kennung: 28-04/2026-5
Los: LOT-0006
Titel: Časť 6
Interne Kennung: 28-04/2026-6
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 28-04/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 33141200 Catheters
Additional classification (cpv): 33141240 Catheter accessories, 33184100 Surgical implants, 60000000 Transport services (excl. Waste transport)
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Časť 1
Internal identifier: 28-04/2026-1
Lot: LOT-0002
Title: Časť 2
Internal identifier: 28-04/2026-2
Lot: LOT-0003
Title: Časť 3
Internal identifier: 28-04/2026-3
Lot: LOT-0004
Title: Časť 4
Internal identifier: 28-04/2026-4
Lot: LOT-0005
Title: Časť 5
Internal identifier: 28-04/2026-5
Lot: LOT-0006
Title: Časť 6
Internal identifier: 28-04/2026-6
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 28-04/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Lepingu täiendav olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 33141200 Kateetrid
Täiendav liigitus (cpv): 33141240 Kateetritarvikud, 33184100 Kirurgilised implantaadid, 60000000 Transporditeenused (v.a jäätmetransport)
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: Časť 1
Sisemine tunnus: 28-04/2026-1
Osa: LOT-0002
Pealkiri: Časť 2
Sisemine tunnus: 28-04/2026-2
Osa: LOT-0003
Pealkiri: Časť 3
Sisemine tunnus: 28-04/2026-3
Osa: LOT-0004
Pealkiri: Časť 4
Sisemine tunnus: 28-04/2026-4
Osa: LOT-0005
Pealkiri: Časť 5
Sisemine tunnus: 28-04/2026-5
Osa: LOT-0006
Pealkiri: Časť 6
Sisemine tunnus: 28-04/2026-6
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 28-04/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Täydentävä hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33141200 Katetrit
Lisäluokitus (cpv): 33141240 Katetrointitarvikkeet, 33184100 Kirurgiset implantit, 60000000 Kuljetuspalvelut (jätteen kuljetusta lukuun ottamatta)
Ilmoituksen nimi: Časť 1
Sisäinen tunniste: 28-04/2026-1
Ilmoituksen nimi: Časť 2
Sisäinen tunniste: 28-04/2026-2
Ilmoituksen nimi: Časť 3
Sisäinen tunniste: 28-04/2026-3
Ilmoituksen nimi: Časť 4
Sisäinen tunniste: 28-04/2026-4
Ilmoituksen nimi: Časť 5
Sisäinen tunniste: 28-04/2026-5
Ilmoituksen nimi: Časť 6
Sisäinen tunniste: 28-04/2026-6
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 28-04/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Cineál breise an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 33141200 Catheters
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: Časť 1
Aitheantóir inmheánach: 28-04/2026-1
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: Časť 2
Aitheantóir inmheánach: 28-04/2026-2
Luchtóg: LOT-0003
Teideal: Časť 3
Aitheantóir inmheánach: 28-04/2026-3
Luchtóg: LOT-0004
Teideal: Časť 4
Aitheantóir inmheánach: 28-04/2026-4
Luchtóg: LOT-0005
Teideal: Časť 5
Aitheantóir inmheánach: 28-04/2026-5
Luchtóg: LOT-0006
Teideal: Časť 6
Aitheantóir inmheánach: 28-04/2026-6
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 28-04/2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Dodatna priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 33141200 Kateteri
Dodatna klasifikacija (cpv): 33141240 Pribor za katetere, 33184100 Kirurški implantati, 60000000 Prijevozne usluge (osim prijevoza otpada)
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Časť 1
Interna identifikacijska oznaka: 28-04/2026-1
Grupa: LOT-0002
Naslov: Časť 2
Interna identifikacijska oznaka: 28-04/2026-2
Grupa: LOT-0003
Naslov: Časť 3
Interna identifikacijska oznaka: 28-04/2026-3
Grupa: LOT-0004
Naslov: Časť 4
Interna identifikacijska oznaka: 28-04/2026-4
Grupa: LOT-0005
Naslov: Časť 5
Interna identifikacijska oznaka: 28-04/2026-5
Grupa: LOT-0006
Naslov: Časť 6
Interna identifikacijska oznaka: 28-04/2026-6
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 28-04/2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
A szerződés kiegészítő jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 33141200 Katéterek
További osztályozás (cpv): 33141240 Katéter tartozékai, 33184100 Sebészeti implantátumok, 60000000 Szállítási szolgáltatások (kivéve szemétszállítás)
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Časť 1
Belső azonosító: 28-04/2026-1
Rész: LOT-0002
Cím: Časť 2
Belső azonosító: 28-04/2026-2
Rész: LOT-0003
Cím: Časť 3
Belső azonosító: 28-04/2026-3
Rész: LOT-0004
Cím: Časť 4
Belső azonosító: 28-04/2026-4
Rész: LOT-0005
Cím: Časť 5
Belső azonosító: 28-04/2026-5
Rész: LOT-0006
Cím: Časť 6
Belső azonosító: 28-04/2026-6
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 28-04/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Kiti sutarties objektai: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33141200 Kateteriai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33141240 Kateterių priedai, 33184100 Chirurginiai implantai, 60000000 Transporto paslaugos (išskyrus atliekų išvežimo transportą)
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: Časť 1
Vidaus identifikatorius: 28-04/2026-1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: Časť 2
Vidaus identifikatorius: 28-04/2026-2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: Časť 3
Vidaus identifikatorius: 28-04/2026-3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pavadinimas: Časť 4
Vidaus identifikatorius: 28-04/2026-4
Pirkimo dalis: LOT-0005
Pavadinimas: Časť 5
Vidaus identifikatorius: 28-04/2026-5
Pirkimo dalis: LOT-0006
Pavadinimas: Časť 6
Vidaus identifikatorius: 28-04/2026-6
Iekšējais identifikators: 28-04/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Līguma papildveids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 33141200 Katetri
Papildu klasifikācija (cpv): 33141240 Katetru piederumi, 33184100 Ķirurģiskie implanti, 60000000 Transporta pakalpojumi (izņemot atkritumu transportu)
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Časť 1
Iekšējais identifikators: 28-04/2026-1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Časť 2
Iekšējais identifikators: 28-04/2026-2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Časť 3
Iekšējais identifikators: 28-04/2026-3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Časť 4
Iekšējais identifikators: 28-04/2026-4
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: Časť 5
Iekšējais identifikators: 28-04/2026-5
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: Časť 6
Iekšējais identifikators: 28-04/2026-6
Interne identificatiecode: 28-04/2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 33141200 Katheters
Aanvullende classificatie (cpv): 33141240 Cathetertoebehoren, 33184100 Chirurgische implantaten, 60000000 Vervoersdiensten (uitg. vervoer van afval)
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 28-04/2026-1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 28-04/2026-2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 28-04/2026-3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: 28-04/2026-4
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: 28-04/2026-5
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: 28-04/2026-6
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 28-04/2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Natura suplimentară a contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 33141200 Catetere
Clasificare suplimentară (cpv): 33141240 Accesorii pentru cateter, 33184100 Implanturi chirurgicale, 60000000 Servicii de transport (cu excepţia transportului de deşeuri)
Titlu: Časť 1
Identificator intern: 28-04/2026-1
Titlu: Časť 2
Identificator intern: 28-04/2026-2
Titlu: Časť 3
Identificator intern: 28-04/2026-3
Titlu: Časť 4
Identificator intern: 28-04/2026-4
Titlu: Časť 5
Identificator intern: 28-04/2026-5
Titlu: Časť 6
Identificator intern: 28-04/2026-6
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 28-04/2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Doplňujúci druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 33141200 Katétre
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33141240 Príslušenstvo ku katétrom, 33184100 Chirurgické implantáty, 60000000 Dopravné služby (bez prepravy odpadu)
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Časť 1
Interný identifikátor: 28-04/2026-1
Časť: LOT-0002
Názov: Časť 2
Interný identifikátor: 28-04/2026-2
Časť: LOT-0003
Názov: Časť 3
Interný identifikátor: 28-04/2026-3
Časť: LOT-0004
Názov: Časť 4
Interný identifikátor: 28-04/2026-4
Časť: LOT-0005
Názov: Časť 5
Interný identifikátor: 28-04/2026-5
Časť: LOT-0006
Názov: Časť 6
Interný identifikátor: 28-04/2026-6
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 28-04/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 33141200 Katetrar
Ytterligare klassificering (cpv): 33141240 Katetertillbehör, 33184100 Kirurgiska implantat, 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 28-04/2026-1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 28-04/2026-2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: 28-04/2026-3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: 28-04/2026-4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Intern identifierare: 28-04/2026-5
Del (anbudsområde): LOT-0006
Intern identifierare: 28-04/2026-6