2. Процедура
Процедура
Заглавие: Suministro de productos de alimentación congelados con destino a la "Residencia Provincial Sagrado Corazón de Jesús"
Описание: Suministro de productos de alimentación congelados con destino a la "Residencia Provincial Sagrado Corazón de Jesús"
Вътрешен идентификатор: 20P/26
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 15896000 Дълбоко замразени продукти
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 20P/26
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 15896000 Hluboce zmrazené výrobky
5. Část
Část: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 20P/26
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 15896000 Dybfrostvarer
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
404514-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung20P/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15896000 Tiefkühlprodukte
5. Los
LosLOT-0000
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 20P/26
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 15896000 Προϊόντα βαθείας καταψύξεως
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
404514-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno20P/26
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 15896000 Productos congelados
5. Lote
LoteLOT-0000
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 20P/26
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 15896000 Sügavkülmutatud tooted
5. Osa
Osa: LOT-0000
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 20P/26
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 15896000 Pakasteet
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 20P/26
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 15896000 Produits surgelés
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 20P/26
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 15896000 Deep-frozen products
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 20P/26
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 15896000 Duboko smrznuti proizvodi
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 20P/26
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 15896000 Prodotti surgelati
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 20P/26
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 15896000 Stipriai sušaldyti produktai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 20P/26
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 15896000 Prodotti ffriżati bil-qawwi
5. Lott
Lott: LOT-0000
Interne identificatiecode: 20P/26
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15896000 Diepvriesproducten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: 20P/26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 15896000 Produkty głęboko mrożone
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: 20P/26
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 15896000 Produtos ultracongelados
Lote: LOT-0000
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 20P/26
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 15896000 Produse congelate
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 20P/26
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 15896000 Globoko zamrznjeni proizvodi
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 20P/26
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15896000 Djupfrysta livsmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000