404516-2026 - Състезателна процедура
Чехия – Електронни табла или принадлежности – Elektronické informační panely
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим - Обявление за промяна
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеElektronické informační panely
ОписаниеPředmětem veřejné zakázky je provedení, dodávka, instalace a zprovoznění celkem 33 ks elektronických informačních panelů. Elektronické informační panely budou realizovány na zastávkách v celkem 13 obcích a městech Zlínského kraje. Jedná se celkem o 2 typy informačních panelů. Provedením se rozumí dodávka panelů vč. konfigurace. Dodávkou se rozumí dodávka panelů na místo instalace (jednotlivá místa – viz příloha č. 1 obchodních podmínek - smlouvy o dílo). Instalací se rozumí montážní práce související s umístěním panelů na místě realizace (tj. upevňovací prvky); součástí je dodávka podružného materiálu vč. potřebných konektorů atd.). Zprovozněním se rozumí instalace a oživení panelů. Připojovací body 230 V a datové SIM budou zajištěny ze strany zadavatele. Součástí předmětu zakázky je také zajištění odborného servisu jednotlivých součástí dodávek vč. software, a to na základě samostatné servisní smlouvy. Dodavatel se zavazuje poskytovat servis, provozní podporu po dobu min. 10 let od okamžiku předání dokončeného díla (tj. po oboustranném podpisu předávacího protokolu o dodání, instalaci a zprovoznění informačních panelů).
Вътрешен идентификатор1/2026
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 30195200 Електронни табла или принадлежности
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
Варианти
Описание на опциитеPodmínky vyhrazení změny dodavatele jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
404516-2026 - Konkurrencevilkår
Tjekkiet – Elektroniske tavler eller tilbehør – Elektronické informační panely
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Varer
2. Procedure
Procedure
TitelElektronické informační panely
Intern ID1/2026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 30195200 Elektroniske tavler eller tilbehør
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Valgmuligheder
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Elektronické informační panely
Interne Kennung: 1/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30195200 Elektronische Copyboards oder Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Elektronické informační panely
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1/2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 30195200 Ηλεκτρονικοί πίνακες αντιγραφής ή εξαρτήματα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Επιλογές:
Title: Elektronické informační panely
Internal identifier: 1/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 30195200 Electronic copyboards or accessories
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Elektronické informační panely
Identificador interno: 1/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 30195200 Tableros electrónicos o accesorios
5. Lote
Lote: LOT-0001
Opciones:
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: Elektronické informační panely
Sisemine tunnus: 1/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 30195200 Elektroonilised originaalihoidjad või manused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Täiendavad hankevõimalused:
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 1/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 30195200 Elektroniset kopiotaulut tai tarvikkeet
Optiot:
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Teideal: Elektronické informační panely
Aitheantóir inmheánach: 1/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Roghanna:
404516-2026 - Nadmetanje
Češka – Elektronske table ili pomagala – Elektronické informační panely
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Roba
2. Postupak
Postupak
NaslovElektronické informační panely
Interna identifikacijska oznaka1/2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 30195200 Elektronske table ili pomagala
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Opcije
404516-2026 - Verseny
Csehország – Elektronikus táblamásolók vagy tartozékok – Elektronické informační panely
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok - Változtatásról szóló hirdetmény
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
CímElektronické informační panely
Belső azonosító1/2026
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 30195200 Elektronikus táblamásolók vagy tartozékok
5. Rész
RészLOT-0001
Opciók
2. Procedura
Procedura
Titolo: Elektronické informační panely
Identificativo interno: 1/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 30195200 Lavagne elettroniche o accessori
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Opzioni:
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 1/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 30195200 Elektroninės kopijavimo lentos arba reikmenys
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pasirinkimo galimybės:
Iekšējais identifikators: 1/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 30195200 Elektroniskās tāfeles vai piederumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iespējas:
404516-2026 - Kompetizzjoni
Iċ-Ċekja – Copyboards elettroniċi u aċċessorji – Elektronické informační panely
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard - Avviż tal-bidla
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
TitluElektronické informační panely
Identifikatur intern1/2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 30195200 Copyboards elettroniċi u aċċessorji
5. Lott
LottLOT-0001
Għażliet
Interne identificatiecode: 1/2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30195200 Elektronische copyboards of toebehoren
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Opties:
Tytuł: Elektronické informační panely
Wewnętrzny identyfikator: 1/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 30195200 Tablice do elektronicznego kopiowania lub akcesoria
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opcje:
404516-2026 - Concurso
Chéquia – Quadros electrónicos ou acessórios – Elektronické informační panely
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal - Anúncio de alteração
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
TítuloElektronické informační panely
Identificador interno1/2026
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 30195200 Quadros electrónicos ou acessórios
LoteLOT-0001
Opções
2. Procedură
Procedură
Titlu: Elektronické informační panely
Identificator intern: 1/2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 30195200 Table electronice cu posibilitate de copiere sau accesorii
Opțiuni:
2. Postup
Postup
Názov: Elektronické informační panely
Interný identifikátor: 1/2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 30195200 Elektronické držiaky predlohy alebo príslušenstvo
5. Časť
Časť: LOT-0001
Možnosti:
2. Postopek
Postopek
Naslov: Elektronické informační panely
Notranji identifikator: 1/2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 30195200 Elektronske table ali pripomočki
5. Sklop
Sklop: LOT-0001