See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dostawa asortymentu do operacji laparoskopowych i klasycznych z jednoczesnym utworzeniem magazynu depozytowego dla potrzeb Bloku Operacyjnego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu, na okres 24 miesięcy
Описание: Dostawa asortymentu do operacji laparoskopowych i klasycznych z jednoczesnym utworzeniem magazynu depozytowego dla potrzeb Bloku Operacyjnego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu, na okres 24 miesięcy
Вътрешен идентификатор: 15/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33100000 Медицинско оборудване
Допълнителна класификация (cpv): 33162000 Уреди и инструменти за операционен блок
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Pakiet Nr 1
Описание: Pakiet zawiera 6 pozycji.Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 1 do SWZ.
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Pakiet Nr 2
Описание: Pakiet zawiera 1 pozycję.Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 2 do SWZ.
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Pakiet Nr 3
Описание: Pakiet zawiera 4 pozycję.Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 3 do SWZ.
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Pakiet Nr 4
Описание: Pakiet zawiera 4 pozycję.Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 4 do SWZ.
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Pakiet Nr 5
Описание: Pakiet zawiera 3 pozycje.Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 5 do SWZ.
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Pakiet Nr 6
Описание: Pakiet zawiera 3 pozycje.Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 6 do SWZ.
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Pakiet Nr 7
Описание: Pakiet zawiera 1 pozycje.Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 7 do SWZ.
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Pakiet Nr 8
Описание: Pakiet zawiera 2 pozycje.Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 8 do SWZ.
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: Pakiet Nr 9
Описание: Pakiet zawiera 2 pozycje.Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 9 do SWZ.
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: Pakiet Nr 10
Описание: Pakiet zawiera 1 pozycje.Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 10 do SWZ.
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: Pakiet Nr 11
Описание: Pakiet zawiera 3 pozycje.Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 11 do SWZ.
Обособена позиция: LOT-0012
Заглавие: Pakiet Nr 12
Описание: Pakiet zawiera 2 pozycje.Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 12 do SWZ.
Обособена позиция: LOT-0013
Заглавие: Pakiet Nr 13
Описание: Pakiet zawiera 2 pozycje.Szczegółowy opis zawarty jest w załączniku Nr 13 do SWZ.
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: 15/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33100000 Zdravotnické přístroje
Další klasifikace (cpv): 33162000 Přístroje a nástroje pro operační sály
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Pakiet Nr 1
Část: LOT-0002
Název: Pakiet Nr 2
Část: LOT-0003
Název: Pakiet Nr 3
Část: LOT-0004
Název: Pakiet Nr 4
Část: LOT-0005
Název: Pakiet Nr 5
Část: LOT-0006
Název: Pakiet Nr 6
Část: LOT-0007
Název: Pakiet Nr 7
Část: LOT-0008
Název: Pakiet Nr 8
Část: LOT-0009
Název: Pakiet Nr 9
Část: LOT-0010
Název: Pakiet Nr 10
Část: LOT-0011
Název: Pakiet Nr 11
Část: LOT-0012
Název: Pakiet Nr 12
Část: LOT-0013
Název: Pakiet Nr 13
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33100000 Medicinsk udstyr
Udførelsessted
Postadresse: ul.Królewiecka 146
By: Elbląg
Postnummer: 82-300
Landsdel (NUTS): Elbląski (PL621)
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Erfüllungsort
Postanschrift: ul.Królewiecka 146
Stadt: Elbląg
Postleitzahl: 82-300
Land, Gliederung (NUTS): Elbląski (PL621)
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 15/2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33100000 Ιατρικές συσκευές
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33162000 Συσκευές και όργανα χειρουργείου
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Pakiet Nr 1
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Pakiet Nr 2
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: Pakiet Nr 3
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: Pakiet Nr 4
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: Pakiet Nr 5
Παρτίδα: LOT-0006
Τίτλος: Pakiet Nr 6
Παρτίδα: LOT-0007
Τίτλος: Pakiet Nr 7
Παρτίδα: LOT-0008
Τίτλος: Pakiet Nr 8
Παρτίδα: LOT-0009
Τίτλος: Pakiet Nr 9
Παρτίδα: LOT-0010
Τίτλος: Pakiet Nr 10
Παρτίδα: LOT-0011
Τίτλος: Pakiet Nr 11
Παρτίδα: LOT-0012
Τίτλος: Pakiet Nr 12
Παρτίδα: LOT-0013
Τίτλος: Pakiet Nr 13
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33100000 Medical equipments
Place of performance
Postal address: ul.Królewiecka 146
Town: Elbląg
Postcode: 82-300
Country subdivision (NUTS): Elbląski (PL621)
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 15/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33100000 Equipamiento médico
Clasificación adicional (cpv): 33162000 Instrumentos y aparatos de quirófano
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Pakiet Nr 1
Lote: LOT-0002
Título: Pakiet Nr 2
Lote: LOT-0003
Título: Pakiet Nr 3
Lote: LOT-0004
Título: Pakiet Nr 4
Lote: LOT-0005
Título: Pakiet Nr 5
Lote: LOT-0006
Título: Pakiet Nr 6
Lote: LOT-0007
Título: Pakiet Nr 7
Lote: LOT-0008
Título: Pakiet Nr 8
Lote: LOT-0009
Título: Pakiet Nr 9
Lote: LOT-0010
Título: Pakiet Nr 10
Lote: LOT-0011
Título: Pakiet Nr 11
Lote: LOT-0012
Título: Pakiet Nr 12
Lote: LOT-0013
Título: Pakiet Nr 13
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33100000 Meditsiiniseadmed
Lepingu täitmise koht
Postiaadress: ul.Królewiecka 146
Linn: Elbląg
Sihtnumber: 82-300
Riik – jaotus (NUTS): Elbląski (PL621)
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 15/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33100000 Équipements médicaux
Nomenclature complémentaire (cpv): 33162000 Appareils et instruments pour bloc opératoire
5. Lot
Lot: LOT-0001
Titre: Pakiet Nr 1
Lot: LOT-0002
Titre: Pakiet Nr 2
Lot: LOT-0003
Titre: Pakiet Nr 3
Lot: LOT-0004
Titre: Pakiet Nr 4
Lot: LOT-0005
Titre: Pakiet Nr 5
Lot: LOT-0006
Titre: Pakiet Nr 6
Lot: LOT-0007
Titre: Pakiet Nr 7
Lot: LOT-0008
Titre: Pakiet Nr 8
Lot: LOT-0009
Titre: Pakiet Nr 9
Lot: LOT-0010
Titre: Pakiet Nr 10
Lot: LOT-0011
Titre: Pakiet Nr 11
Lot: LOT-0012
Titre: Pakiet Nr 12
Lot: LOT-0013
Titre: Pakiet Nr 13
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
An áit feidhmíochta
Seoladh poist: ul.Królewiecka 146
Baile: Elbląg
Cód poist: 82-300
Foroinn tíre (NUTS): Elbląski (PL621)
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33100000 Medicinske naprave
Mjesto izvršenja
Poštanska adresa: ul.Królewiecka 146
Grad: Elbląg
Poštanski broj: 82-300
Zemlja – podregija (NUTS): Elbląski (PL621)
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 15/2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33100000 Orvosi felszerelések
További osztályozás (cpv): 33162000 Műtőtermi készülékek és műszerek
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Pakiet Nr 1
Rész: LOT-0002
Cím: Pakiet Nr 2
Rész: LOT-0003
Cím: Pakiet Nr 3
Rész: LOT-0004
Cím: Pakiet Nr 4
Rész: LOT-0005
Cím: Pakiet Nr 5
Rész: LOT-0006
Cím: Pakiet Nr 6
Rész: LOT-0007
Cím: Pakiet Nr 7
Rész: LOT-0008
Cím: Pakiet Nr 8
Rész: LOT-0009
Cím: Pakiet Nr 9
Rész: LOT-0010
Cím: Pakiet Nr 10
Rész: LOT-0011
Cím: Pakiet Nr 11
Rész: LOT-0012
Cím: Pakiet Nr 12
Rész: LOT-0013
Cím: Pakiet Nr 13
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33100000 Apparecchiature mediche
Luogo di esecuzione
Indirizzo postale: ul.Królewiecka 146
Località: Elbląg
Codice postale: 82-300
Suddivisione del paese (NUTS): Elbląski (PL621)
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33100000 Medicinos įranga
Sutarties vykdymo vieta
Pašto adresas: ul.Królewiecka 146
Miestas: Elbląg
Pašto kodas: 82-300
Šalies administracinis vienetas (NUTS): Elbląski (PL621)
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33100000 Medicīniskās ierīces
Izpildes vieta
Pasta adrese: ul.Królewiecka 146
Pilsēta: Elbląg
Pasta indekss: 82-300
Valsts apakšiedalījums (NUTS): Elbląski (PL621)
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33100000 Medische apparatuur
Plaats van uitvoering
Postadres: ul.Królewiecka 146
Stad: Elbląg
Onderverdeling land (NUTS): Elbląski (PL621)
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: 15/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33100000 Urządzenia medyczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33162000 Urządzenia i przyrządy używane na salach operacyjnych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Pakiet Nr 1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Pakiet Nr 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Pakiet Nr 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Pakiet Nr 4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Pakiet Nr 5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Pakiet Nr 6
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Pakiet Nr 7
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Pakiet Nr 8
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Pakiet Nr 9
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: Pakiet Nr 10
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: Pakiet Nr 11
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: Pakiet Nr 12
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: Pakiet Nr 13
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33100000 Equipamento médico
Classificação adicional (cpv): 33162000 Aparelhos e instrumentos para blocos operatórios
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 15/2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33100000 Echipamente medicale
Clasificare suplimentară (cpv): 33162000 Dispozitive şi instrumente pentru blocul operator
Titlu: Pakiet Nr 1
Titlu: Pakiet Nr 2
Titlu: Pakiet Nr 3
Titlu: Pakiet Nr 4
Titlu: Pakiet Nr 5
Titlu: Pakiet Nr 6
Titlu: Pakiet Nr 7
Titlu: Pakiet Nr 8
Titlu: Pakiet Nr 9
Titlu: Pakiet Nr 10
Titlu: Pakiet Nr 11
Titlu: Pakiet Nr 12
Titlu: Pakiet Nr 13
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 15/2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33100000 Zdravotnícke vybavenie
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33162000 Prístroje a nástroje operačnej sály
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Pakiet Nr 1
Časť: LOT-0002
Názov: Pakiet Nr 2
Časť: LOT-0003
Názov: Pakiet Nr 3
Časť: LOT-0004
Názov: Pakiet Nr 4
Časť: LOT-0005
Názov: Pakiet Nr 5
Časť: LOT-0006
Názov: Pakiet Nr 6
Časť: LOT-0007
Názov: Pakiet Nr 7
Časť: LOT-0008
Názov: Pakiet Nr 8
Časť: LOT-0009
Názov: Pakiet Nr 9
Časť: LOT-0010
Názov: Pakiet Nr 10
Časť: LOT-0011
Názov: Pakiet Nr 11
Časť: LOT-0012
Názov: Pakiet Nr 12
Časť: LOT-0013
Názov: Pakiet Nr 13
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33100000 Medicinska oprema
Kraj izvajanja
Poštni naslov: ul.Królewiecka 146
Mesto: Elbląg
Poštna številka: 82-300
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 15/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33162000 Apparatur och instrument för operationssalar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Pakiet Nr 1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Pakiet Nr 2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Pakiet Nr 3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Pakiet Nr 4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Pakiet Nr 5
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Pakiet Nr 6
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Pakiet Nr 7
Del (anbudsområde): LOT-0008
Titel: Pakiet Nr 8
Del (anbudsområde): LOT-0009
Titel: Pakiet Nr 9
Del (anbudsområde): LOT-0010
Titel: Pakiet Nr 10
Del (anbudsområde): LOT-0011
Titel: Pakiet Nr 11
Del (anbudsområde): LOT-0012
Titel: Pakiet Nr 12
Del (anbudsområde): LOT-0013
Titel: Pakiet Nr 13