2. Процедура
Процедура
Заглавие: Munkagépek tartós bérlete
Описание: 5 db új univerzális gumikerekes kotró-rakodógép (a továbbiakban: kotró-rakodógép, vagy munkagép) bérlése kezelő nélkül a Fővárosi Vízművek Zrt. ( a továbbiakban: Ajánlatkérő, AK) fenntartási és beruházási munkáihoz (burkolatbontás, földmunka, tereprendezés, rakodási munkák) kapcsolódóan 2 részben. Részekre vonatkozó információk: • 1. rész: 4 db új, univerzális gumikerekes kotró-rakodógép bérlése kezelő nélkül Ajánlatkérő fenntartási és beruházási munkáihoz kapcsolódóan, • 2. rész: 1 db új, univerzális gumikerekes, kanalat forgatni és dönteni képes adapterrel felszerelt kotró-rakodógép bérlése kezelő nélkül Ajánlatkérő fenntartási és beruházási munkáihoz kapcsolódóan. A bérleti futamidő időtartam lejártával Ajánlatkérő a munkagépe(ke)t visszaszolgáltatja. Nyertes ajánlattevő által elvégzendő feladatok: - a munkagép teljesítés helyszínére szállítása; - a munkagép közúti közlekedésre alkalmas állapotban, a közúti közlekedés szabályairól 1/1975. (II. 5.) KPM-BM együttes rendelet (KRESZ) előírásai szerinti felszereltséggel ellátva, üzembe és forgalomba helyezetten, érvényes műszaki vizsgával és rendszámmal ellátva történő átadása az ajánlatkérő részére; - oktatás a munkagép használatával és karbantartásával kapcsolatban a műszaki leírásban meghatározottak szerint; - a munkagép üzemképes állapotban történő használatának biztosítása. - munkagép karbantartása, javítása (jótállás alapján történő és azon kívüli javítások is). A munkagép e célból szervizbe szállítása 48 órán belül, majd a Bérlő telephelyére visszaszállítása. - Munkagép műszaki vizsgáztatása - Biztosítás (kötelező munkagép felelősségbiztosítás) kötése, teljes körű biztosítási ügyintézés. Szállítási határidő: a szerződés hatályba lépésétől számított 2. értékelési szempont szerinti, ajánlattevő által vállalt határidő, de legfeljebb 220 naptári nap (előteljesítés lehetséges). A további részleteket, az elvárt műszaki és egyéb feltételeket a Közbeszerzési Dokumentumok (a továbbiakban: KD) részeként a gazdasági szereplők rendelkezésére bocsátott műszaki leírás és a szerződéstervezet tartalmazzák. A tárgyi felhívásban alkalmazott rövidítések: Ajánlattevő: AT; AIRSZ: alkalmassági követelmény igazolásában résztvevő szervezet; Ajánlatkérő: AK; Gazdasági Szereplő: GSZ 2015. évi CXLIII törvény: Kbt.; 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet: R.; 424/2017. (XII.19.) Korm. rendelet: EKRr.; Egységes Európai Közbeszerzési Dokumentum: EEKD; Ajánlati felhívás: AF; Közbeszerzési dokumentumok: KD;
Вътрешен идентификатор: EKR001144642026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 43210000 Машини за извършване на изкопно-насипни работи
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: 4 db új kotró-rakodógép bérlése kezelő nélkül
Описание: 4 db új univerzális gumikerekes, kotró-rakodógép bérlése kezelő nélkül, Ajánlatkérő fenntartási és beruházási munkáihoz kapcsolódóan tartós bérleti szerződés keretében. Új munkagépnek minősül az a munkagép, amely forgalomba helyezve nem volt (sem Magyarországon, sem külföldön) és a munkagép igénybevétele nem éri el az 50 üzemórát. Várható igénybevétel: 176 üzemóra/munkagép/hónap. A járműveket (munkagépenként) az ajánlatkérő a bérlet időtartama alatt tervezetten összesen 6336 üzemórát fogja használni. Érvényes forgalmi engedéllyel, AK nevére forgalomba helyezett, üzemképes és rendszámmal ellátott állapotban kell átadni a munkagépvet az AK telephelyén (1044 Budapest, Váci út 102.). A munkagépnek meg kell felelnie a közúti járművek forgalomba helyezésének és forgalomban tartásának műszaki feltételeiről szóló 6 /1990. (IV. 12.) KöHÉM rendeletben [a továbbiakban: 6/1990. (IV. 12.) KöHÉM rendelet] meghatározott – a szállítás tervezett időpontjában hatályos – követelményeknek. A járművek átadás-átvételekor az AK rendelkezésére kell bocsátani a következő dokumentumokat: jótállási dokumentáció, kezelési és karbantartási útmutató magyar nyelven (nyomtatott formában és /vagy elektronikus adathordozón), munkavédelmi és gépvizsgálati jegyzőkönyv, megfelelőségi tanúsítvány Szállítási határidő: a 2. értékelési szempont szerint vállalt határidő, de legfeljebb a szerződés hatályba lépésétől számított 220 naptári nap (előteljesítés lehetséges). Az ajánlati árnak magában kell foglalnia a jármű üzembe helyezését, forgalom helyezés költségét is. A további részleteket, az elvárt műszaki és egyéb feltételeket a KD részeként a gazdasági szereplők rendelkezésére bocsátott műszaki leírás és a szerződéstervezet tartalmazzák
Вътрешен идентификатор: EKR001144642026/1
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: 1 db új kotró-rakodógép bérlése kezelő nélkül
Описание: 1 db új univerzális gumikerekes, kanalat forgatni és dönteni képes adapterrel felszerelt kotró-rakodógép bérlése kezelő nélkül, Ajánlatkérő fenntartási és beruházási munkáihoz kapcsolódóan tartós bérleti szerződés keretében. Új munkagépnek minősül az a munkagép, amely forgalomba helyezve nem volt (sem Magyarországon, sem külföldön) és a munkagép igénybevétele nem éri el az 50 üzemórát. Várható igénybevétel: 176 üzemóra/munkagép/hónap. A járműveket (munkagépenként) az ajánlatkérő a bérlet időtartama alatt tervezetten összesen 6336 üzemórát fogja használni. Érvényes forgalmi engedéllyel, AK nevére forgalomba helyezett, üzemképes és rendszámmal ellátott állapotban kell átadni a munkagépvet az AK telephelyén (1044 Budapest, Váci út 102.). A munkagépnek meg kell felelnie a közúti járművek forgalomba helyezésének és forgalomban tartásának műszaki feltételeiről szóló 6 /1990. (IV. 12.) KöHÉM rendeletben [a továbbiakban: 6/1990. (IV. 12.) KöHÉM rendelet] meghatározott – a szállítás tervezett időpontjában hatályos – követelményeknek. A járművek átadás-átvételekor az AK rendelkezésére kell bocsátani a következő dokumentumokat: jótállási dokumentáció, kezelési és karbantartási útmutató magyar nyelven (nyomtatott formában és /vagy elektronikus adathordozón), munkavédelmi és gépvizsgálati jegyzőkönyv, megfelelőségi tanúsítvány Szállítási határidő: a 2. értékelési szempont szerint vállalt határidő, de legfeljebb a szerződés hatályba lépésétől számított 220 naptári nap (előteljesítés lehetséges). Az ajánlati árnak magában kell foglalnia a jármű üzembe helyezését, forgalom helyezés költségét is. A további részleteket, az elvárt műszaki és egyéb feltételeket a KD részeként a gazdasági szereplők rendelkezésére bocsátott műszaki leírás és a szerződéstervezet tartalmazzák
Вътрешен идентификатор: EKR001144642026/2
404575-2026 - Konkurrencevilkår
Ungarn – Jordflytningsmaskiner – Munkagépek tartós bérlete
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
TitelMunkagépek tartós bérlete
Intern IDEKR001144642026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 43210000 Jordflytningsmaskiner
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Intern IDEKR001144642026/1
DelkontraktLOT-0002
Intern IDEKR001144642026/2
404575-2026 - Kilpailu
Unkari – Maansiirtokoneet – Munkagépek tartós bérlete
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimiMunkagépek tartós bérlete
Sisäinen tunnisteEKR001144642026
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 43210000 Maansiirtokoneet
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisäinen tunnisteEKR001144642026/1
OsaLOT-0002
Sisäinen tunnisteEKR001144642026/2
2. Procédure
Procédure
Titre: Munkagépek tartós bérlete
Identifiant interne: EKR001144642026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 43210000 Machines de terrassement
5. Lot
Lot: LOT-0001
Identifiant interne: EKR001144642026/1
Lot: LOT-0002
Identifiant interne: EKR001144642026/2
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Teideal: Munkagépek tartós bérlete
Aitheantóir inmheánach: EKR001144642026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 43210000 Earthmoving machinery
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: EKR001144642026/1
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: EKR001144642026/2
2. Eljárás
Eljárás
Cím: Munkagépek tartós bérlete
Belső azonosító: EKR001144642026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 43210000 Földmunkagépek
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: EKR001144642026/1
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: EKR001144642026/2
2. Procedura
Procedura
Titolo: Munkagépek tartós bérlete
Identificativo interno: EKR001144642026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 43210000 Macchinari per movimento terra
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: EKR001144642026/1
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: EKR001144642026/2