404583-2026 - Състезателна процедура
Полша – Медицински консумативи – DOSTAWA ZESTAWÓW DO OPERACJI WITREKTOMII I FAKOEMULSYFIKACJI WRAZ Z DZIERŻAWĄ URZĄDZENIA DO FAKOWITREKTOMII DLA MAZOWIECKIEGO SZPITALA SPECJALISTYCZNEGO Sp. z o.o. w RADOMIU
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим - Обявление за промяна
Доставки - Услуги
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеDOSTAWA ZESTAWÓW DO OPERACJI WITREKTOMII I FAKOEMULSYFIKACJI WRAZ Z DZIERŻAWĄ URZĄDZENIA DO FAKOWITREKTOMII DLA MAZOWIECKIEGO SZPITALA SPECJALISTYCZNEGO Sp. z o.o. w RADOMIU
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia dostawa zestawów do operacji witrektomii i fakoemulsyfikacji szczegółowo określonych w załączniku nr 1 do projektowanych postanowień umowy wraz z dzierżawą aparatu do fakowitrektomii szczegółowo określonych w załączniku nr 1 do umowy dzierżawy dla Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego Sp. z o.o. w Radomiu. Przedmiot dostawy musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022r. o wyrobach medycznych. Dla wyrobów nie sklasyfikowanych jako wyrób medyczny i zgodnie z dyrektywami europejskimi i ustawą o wyrobach medycznych nie jest objęty deklaracjami zgodności i nie podlega żadnemu wpisowi do rejestru Zamawiający wymaga złożenia stosownego oświadczenia
Вътрешен идентификаторDZP.341.42.2026
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Допълнителен характер на поръчкатаУслуги
Основна класификация (cpv): 33140000 Медицински консумативи
Допълнителна класификация (cpv): 33100000 Медицинско оборудване
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ЗаглавиеDOSTAWA ZESTAWÓW DO OPERACJI WITREKTOMII I FAKOEMULSYFIKACJI WRAZ Z DZIERŻAWĄ URZĄDZENIA DO FAKOWITREKTOMII
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów do operacji witrektomii i fakoemulsyfikacji wraz z dzierżawą urządzenia do fakowitrektomii
404583-2026 - Zadávání
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim - Oznámení oprav
Dodávky - Služby
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátorDZP.341.42.2026
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Další charakteristika zakázkySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 33140000 Zdravotnický spotřební materiál
Další klasifikace (cpv): 33100000 Zdravotnické přístroje
5. Část
ČástLOT-0001
404583-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Varer - Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
Intern IDDZP.341.42.2026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Supplerende kontrakttypeTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 33140000 Medicinske forbrugsmaterialer
Supplerende klassifikation (cpv): 33100000 Medicinsk udstyr
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
404583-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungDZP.341.42.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0001
404583-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς - Γνωστοποίηση αλλαγών
Αγαθά - Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόDZP.341.42.2026
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Πρόσθετος χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33140000 Ιατρικά αναλώσιμα
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33100000 Ιατρικές συσκευές
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
404583-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies - Services
Internal identifierDZP.341.42.2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Additional nature of the contractServices
Main classification (cpv): 33140000 Medical consumables
Additional classification (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Lot
LotLOT-0001
404583-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras - Fógra maidir le hathrú
Soláthairtí - Seirbhísí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachDZP.341.42.2026
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Cineál breise an chonarthaSeirbhísí
Aicmiú breise (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
404583-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Roba - Usluge
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaDZP.341.42.2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Dodatna priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 33140000 Medicinski potrošni materijal
Dodatna klasifikacija (cpv): 33100000 Medicinske naprave
5. Grupa
GrupaLOT-0001
404583-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Piegādes - Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikatorsDZP.341.42.2026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Līguma papildveidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 33140000 Medicīnas palīgmateriāli
Papildu klasifikācija (cpv): 33100000 Medicīniskās ierīces
5. Daļa
DaļaLOT-0001
404583-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling - Bericht van wijziging van een aankondiging
Leveringen - Diensten
Interne identificatiecodeDZP.341.42.2026
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Aanvullende aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 33140000 Medische verbruiksartikelen
Aanvullende classificatie (cpv): 33100000 Medische apparatuur
5. Perceel
PerceelLOT-0001
404583-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Dostawy - Usługi
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikatorDZP.341.42.2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Dodatkowy charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 33140000 Materiały medyczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33100000 Urządzenia medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
404583-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard - Anunț de schimbare
Produse - Servicii
2. Procedură
Procedură
Identificator internDZP.341.42.2026
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Natura suplimentară a contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 33140000 Consumabile medicale
Clasificare suplimentară (cpv): 33100000 Echipamente medicale
404583-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim - Oznámenie o zmene
Tovary - Služby
2. Postup
Postup
Interný identifikátorDZP.341.42.2026
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvyTovary
Doplňujúci druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 33140000 Zdravotnícky spotrebný materiál
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33100000 Zdravotnícke vybavenie
5. Časť
ČasťLOT-0001
404583-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev - Obvestilo o spremembi obvestila
Blago - Storitve
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorDZP.341.42.2026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Dodatna vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33140000 Proizvodi za medicinsko uporabo
Dodatna klasifikacija (cpv): 33100000 Medicinska oprema
5. Sklop
SklopLOT-0001
404583-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor - Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareDZP.341.42.2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Ytterligare om kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001