2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dobava in montaža opreme za daljinsko vodenje transformatorskih postaj (SN/NN)
Описание: Naročnik Elektro Ljubljana d.d. vabi ponudnike k predložitvi pisne ponudbe za »Dobava in montaža opreme za daljinsko vodenje transformatorskih postaj (SN/NN)«.
Вътрешен идентификатор: JN2026/028
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 65320000 Експлоатация на електрически съоръжения
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: dobava in montaža opreme za daljinsko vodenje TP – novogradnje
Описание: Predmet javnega razpisa je »Dobava in montaža opreme za daljinsko vodenje transformatorskih postaj (SN/NN)« ki ga sestavljata dva razpisna sklopa, in sicer: - sklop št. 1: dobava in montaža opreme za daljinsko vodenje TP – novogradnje in - sklop št. 2: dobava in montaža opreme za daljinsko vodenje TP – rekonstrukcije, skladno s specifikacijami ter razpisnimi pogoji iz 3. Poglavja - Tehničnih razpisnih pogojev te dokumentacije v zvezi z oddajo javnega naročila
Вътрешен идентификатор: 490181
Допълнителна класификация (cpv): 65320000 Експлоатация на електрически съоръжения
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: dobava in montaža opreme za daljinsko vodenje TP – rekonstrukcije
Описание: Predmet javnega razpisa je »Dobava in montaža opreme za daljinsko vodenje transformatorskih postaj (SN/NN)« ki ga sestavljata dva razpisna sklopa, in sicer: - sklop št. 1: dobava in montaža opreme za daljinsko vodenje TP – novogradnje in - sklop št. 2: dobava in montaža opreme za daljinsko vodenje TP – rekonstrukcije, skladno s specifikacijami ter razpisnimi pogoji iz 3. Poglavja - Tehničnih razpisnih pogojev te dokumentacije v zvezi z oddajo javnega naročila.
Вътрешен идентификатор: 490193
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: JN2026/028
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 65320000 Provoz elektrických zařízení
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: 490181
Další klasifikace (cpv): 65320000 Provoz elektrických zařízení
Část: LOT-0002
Interní identifikátor: 490193
2. Procedure
Procedure
Intern ID: JN2026/028
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 65320000 Drift af elektriske anlæg
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: 490181
Supplerende klassifikation (cpv): 65320000 Drift af elektriske anlæg
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: 490193
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: JN2026/028
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 65320000 Betrieb von elektrischen Anlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 490181
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65320000 Betrieb von elektrischen Anlagen
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 490193
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: JN2026/028
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 65320000 Λειτουργία ηλεκτρικών εγκαταστάσεων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 490181
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 65320000 Λειτουργία ηλεκτρικών εγκαταστάσεων
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 490193
Internal identifier: JN2026/028
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 65320000 Operation of electrical installations
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 490181
Additional classification (cpv): 65320000 Operation of electrical installations
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 490193
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: JN2026/028
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 65320000 Sähkölaitosten käyttö
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisäinen tunniste: 490181
Lisäluokitus (cpv): 65320000 Sähkölaitosten käyttö
Osa: LOT-0002
Sisäinen tunniste: 490193
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: JN2026/028
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 490181
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: 490193
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: JN2026/028
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 65320000 Upravljanje električnim instalacijama
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: 490181
Dodatna klasifikacija (cpv): 65320000 Upravljanje električnim instalacijama
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: 490193
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: JN2026/028
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 65320000 Villamos létesítmények üzemeltetése
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: 490181
További osztályozás (cpv): 65320000 Villamos létesítmények üzemeltetése
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: 490193
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: JN2026/028
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 65320000 Gestione di impianti elettrici
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 490181
Classificazione aggiuntiva (cpv): 65320000 Gestione di impianti elettrici
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: 490193
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: JN2026/028
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 65320000 Elektros įrangos eksploatavimas
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 490181
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 65320000 Elektros įrangos eksploatavimas
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: 490193
Iekšējais identifikators: JN2026/028
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 65320000 Elektroiekārtu ekspluatācija
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 490181
Papildu klasifikācija (cpv): 65320000 Elektroiekārtu ekspluatācija
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: 490193
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: JN2026/028
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 65320000 L-operat ta' l-istallazzjonijiet elettriċi
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: 490181
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 65320000 L-operat ta' l-istallazzjonijiet elettriċi
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: 490193
Interne identificatiecode: JN2026/028
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 65320000 Exploitatie van elektrische installaties
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 490181
Aanvullende classificatie (cpv): 65320000 Exploitatie van elektrische installaties
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 490193
Wewnętrzny identyfikator: JN2026/028
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 65320000 Eksploatacja instalacji elektrycznych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 490181
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 65320000 Eksploatacja instalacji elektrycznych
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: 490193
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: JN2026/028
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 65320000 Prevádzka elektrických inštalácií
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: 490181
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 65320000 Prevádzka elektrických inštalácií
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: 490193
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: JN2026/028
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 65320000 Obratovanje električnih naprav
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 490181
Dodatna klasifikacija (cpv): 65320000 Obratovanje električnih naprav
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 490193
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: JN2026/028
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 65320000 Drift av elektriska anläggningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 490181
Ytterligare klassificering (cpv): 65320000 Drift av elektriska anläggningar
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 490193