2. Процедура
Процедура
Заглавие: L’ACQUISITION D’UN LASER IMPULSIONNEL PICOSECONDE POUR APPLICATIONS D’IMAGERIE OPTIQUE RESOLUE EN TEMPS
Описание: L’ACQUISITION D’UN LASER IMPULSIONNEL PICOSECONDE POUR APPLICATIONS D’IMAGERIE OPTIQUE RESOLUE EN TEMPS
Вътрешен идентификатор: 26B28
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 38636110 Промишлени лазери
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 26B28
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 38636110 Lasere til industriel brug
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 26B28
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38636110 Industrielaser
5. Los
Los: LOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 26B28
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 38636110 Βιομηχανικά λέιζερ
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Internal identifier: 26B28
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38636110 Industrial lasers
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 26B28
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 38636110 Tööstuslaserid
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 26B28
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 26B28
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 38636110 Industrijski laseri
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 26B28
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 38636110 Ipari lézerek
5. Rész
Rész: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 26B28
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 38636110 Laser industriali
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 26B28
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 38636110 Pramoniniai lazeriai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 26B28
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 38636110 Rūpnieciskie lāzeri
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Interne identificatiecode: 26B28
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38636110 Industriële lasers
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 26B28
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 38636110 Lasere industriale
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 26B28
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 38636110 Industrijski laserji
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 26B28
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38636110 Industrilasrar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001