2. Процедура
Процедура
Заглавие: „Sukcesywny odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów kodzie 19 12 12 oraz 19 12 04 z Przedsiębiorstwa Gospodarki Odpadami Sp. z o. o. z siedzibą w Promniku gm. Strawczyn”
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 - inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 oraz odpadów o kodzie 19 12 04 – tworzywa sztuczne i guma z Przedsiębiorstwa Gospodarki Odpadami Sp. z o. o. gm. Strawczyn do miejsca zagospodarowania. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na dwie części: Część nr 1: „Sukcesywny odbiór, transport oraz zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 - inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 z Przedsiębiorstwa Gospodarki Odpadami Sp. z o. o. z siedzibą w Promniku gm. Strawczyn” Szacowana ilość odpadów o kodzie 19 12 12 przeznaczona do odbioru, transportu i zagospodarowania, która zostanie przekazana Wykonawcy w okresie obowiązywania umowy wyniesie 1000 Mg (minimalna i gwarantowana ilość odpadów do przekazania wynosi 800 Mg). Podana ilość odpadów, tj. 1000 Mg jest ilością szacunkową, stanowiącą podstawę do obliczenia ceny. Zamawiający dopuszcza przekazanie odpadów w ilościach odbiegających od wskazanego limitu +/- 10%. Rozliczenie następować będzie powykonawczo na podstawie ilości odebranych odpadów. Część nr 2: „Sukcesywny odbiór, transport oraz zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 04 – tworzywa sztuczne i guma z Przedsiębiorstwa Gospodarki Odpadami Sp. z o. o. z siedzibą w Promniku gm. Strawczyn” Szacowana ilość odpadów przeznaczona do odbioru, transportu i zagospodarowania, która zostanie przekazana Wykonawcy w okresie obowiązywania umowy wyniesie 2000 Mg (minimalna i gwarantowana ilość odpadów do przekazania wynosi 1600 Mg). Podana ilość odpadów, tj. 2000 Mg jest ilością szacunkową, stanowiącą podstawę do obliczenia ceny. Zamawiający dopuszcza przekazanie odpadów w ilościach odbiegających od wskazanego limitu +/- 10%. Rozliczenie następować będzie powykonawczo na podstawie ilości odebranych odpadów.
Вътрешен идентификатор: PGO/02/05/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 90533000 Услуги по управление на сметища
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Część nr 1: „Sukcesywny odbiór, transport oraz zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 - inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 z Przedsiębiorstwa Gospodarki Odpadami Sp. z o. o. z siedzibą w Promniku gm. Strawczyn”
Описание: Część nr 1: „Sukcesywny odbiór, transport oraz zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 12 - inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 z Przedsiębiorstwa Gospodarki Odpadami Sp. z o. o. z siedzibą w Promniku gm. Strawczyn” Szacowana ilość odpadów o kodzie 19 12 12 przeznaczona do odbioru, transportu i zagospodarowania, która zostanie przekazana Wykonawcy w okresie obowiązywania umowy wyniesie 1000 Mg (minimalna i gwarantowana ilość odpadów do przekazania wynosi 800 Mg). Podana ilość odpadów, tj. 1000 Mg jest ilością szacunkową, stanowiącą podstawę do obliczenia ceny. Zamawiający dopuszcza przekazanie odpadów w ilościach odbiegających od wskazanego limitu +/- 10%. Rozliczenie następować będzie powykonawczo na podstawie ilości odebranych odpadów.
Вътрешен идентификатор: Część nr 1 - PGO/02/05/2026
Допълнителна класификация (cpv): 90512000 Услуги по събиране на хартия, 90511000 Услуги по събиране на битови отпадъци, 90513000 Услуги по превозване на отпадъци
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Część nr 2: „Sukcesywny odbiór, transport oraz zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 04 – tworzywa sztuczne i guma z Przedsiębiorstwa Gospodarki Odpadami Sp. z o. o. z siedzibą w Promniku gm. Strawczyn”
Описание: Część nr 2: „Sukcesywny odbiór, transport oraz zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 04 – tworzywa sztuczne i guma z Przedsiębiorstwa Gospodarki Odpadami Sp. z o. o. z siedzibą w Promniku gm. Strawczyn” Szacowana ilość odpadów przeznaczona do odbioru, transportu i zagospodarowania, która zostanie przekazana Wykonawcy w okresie obowiązywania umowy wyniesie 2000 Mg (minimalna i gwarantowana ilość odpadów do przekazania wynosi 1600 Mg). Podana ilość odpadów, tj. 2000 Mg jest ilością szacunkową, stanowiącą podstawę do obliczenia ceny. Zamawiający dopuszcza przekazanie odpadów w ilościach odbiegających od wskazanego limitu +/- 10%. Rozliczenie następować będzie powykonawczo na podstawie ilości odebranych odpadów.
Вътрешен идентификатор: Część nr 2 - PGO/02/05/2026
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: PGO/02/05/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90533000 Servicios de gestión de vertederos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: Część nr 1 - PGO/02/05/2026
Clasificación adicional (cpv): 90512000 Servicios de transporte de desperdicios, 90511000 Servicios de recogida de desperdicios, 90513000 Servicios de tratamiento y eliminación de desperdicios y residuos no peligrosos
Lote: LOT-0002
Identificador interno: Część nr 2 - PGO/02/05/2026
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: PGO/02/05/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 90533000 Ulaprügila haldusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: Część nr 1 - PGO/02/05/2026
Täiendav liigitus (cpv): 90512000 Jäätmeveoteenused, 90511000 Jäätmekogumisteenused, 90513000 Tavajäätmete käitlus- ja kõrvaldusteenused
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: Część nr 2 - PGO/02/05/2026
404644-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä - Ilmoituksen muutos
Palvelut
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnistePGO/02/05/2026
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 90533000 Avokaatopaikan hoitopalvelut
OsaLOT-0001
Lisäluokitus (cpv): 90512000 Jätteiden kuljetuspalvelut, 90511000 Jätteiden keruupalvelut, 90513000 Vaarattomien jätteiden käsittely ja poiskuljetus
OsaLOT-0002
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: PGO/02/05/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 90533000 Services de gestion de décharges
5. Lot
Lot: LOT-0001
Nomenclature complémentaire (cpv): 90512000 Services de transport des ordures ménagères, 90511000 Services de collecte des ordures, 90513000 Services de traitement et d'élimination des ordures ménagères et des déchets non dangereux
Lot: LOT-0002
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: PGO/02/05/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 90533000 Waste-tip management services
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: Część nr 1 - PGO/02/05/2026
Aicmiú breise (cpv): 90512000 Refuse transport services, 90511000 Refuse collection services, 90513000 Non-hazardous refuse and waste treatment and disposal services
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: Część nr 2 - PGO/02/05/2026
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: PGO/02/05/2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 90533000 Usluge upravljanja odlagalištem otpada
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: Część nr 1 - PGO/02/05/2026
Dodatna klasifikacija (cpv): 90512000 Usluge prijevoza otpada, 90511000 Usluge skupljanja otpada, 90513000 Usluge obrade i zbrinjavanja neopasnih otpadaka i neopasnog otpada
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: Część nr 2 - PGO/02/05/2026
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: PGO/02/05/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 90533000 Servizi di gestione discariche di rifiuti
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Classificazione aggiuntiva (cpv): 90512000 Servizi di trasporto di rifiuti, 90511000 Servizi di raccolta di rifiuti, 90513000 Servizi di trattamento e smaltimento di rifiuti urbani e domestici non pericolosi
Lotto: LOT-0002
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: PGO/02/05/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 90533000 Atliekų aikštelių tvarkymo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: Część nr 1 - PGO/02/05/2026
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 90512000 Atliekų vežimo paslaugos, 90511000 Atliekų rinkimo paslaugos, 90513000 Nepavojingų atliekų apdorojimo ir šalinimo paslaugos
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: Część nr 2 - PGO/02/05/2026
Iekšējais identifikators: PGO/02/05/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90533000 Atkritumu izgāztuves apsaimniekošanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: Część nr 1 - PGO/02/05/2026
Papildu klasifikācija (cpv): 90512000 Atkritumu transporta pakalpojumi, 90511000 Atkritumu (sadzīves) savākšanas pakalpojumi, 90513000 Nebīstamu atkritumu pārstrādes un apglabāšanas pakalpojumi
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: Część nr 2 - PGO/02/05/2026
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: PGO/02/05/2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 90533000 Servizzi ta' l-amministrazzjoni tar-radam ta' l-iskart
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: Część nr 1 - PGO/02/05/2026
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 90512000 Servizzi ta' trasport ta' l-iskart, 90511000 Servizzi ta' ġbir ta' l-iskart, 90513000 Servizzi ta' trattament u r-rimi ta' żibel u skart mhux perikoluż
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: Część nr 2 - PGO/02/05/2026
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PGO/02/05/2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90533000 Beheer van afvalstortplaats
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: Część nr 1 - PGO/02/05/2026
Aanvullende classificatie (cpv): 90512000 Diensten voor afvalvervoer, 90511000 Diensten voor ophalen van vuilnis, 90513000 Diensten voor het verwerken en storten van ongevaarlijk afval en vuilnis
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: Część nr 2 - PGO/02/05/2026
Wewnętrzny identyfikator: PGO/02/05/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90533000 Usługi gospodarki odpadami
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 1 - PGO/02/05/2026
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 90512000 Usługi transportu odpadów, 90511000 Usługi wywozu odpadów, 90513000 Usługi obróbki i usuwania odpadów, które nie są niebezpieczne
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: Część nr 2 - PGO/02/05/2026
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 90533000 Serviços de gestão de depósitos de resíduos
Classificação adicional (cpv): 90512000 Serviços de transporte de resíduos, 90511000 Serviços de recolha de resíduos, 90513000 Serviços de tratamento e eliminação de resíduos e lixos não-perigosos
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: PGO/02/05/2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 90533000 Servicii de gestionare a haldelor de deşeuri
Clasificare suplimentară (cpv): 90512000 Servicii de transport de deşeuri menajere, 90511000 Servicii de colectare a deşeurilor menajere, 90513000 Servicii de tratare şi eliminare de deşeuri menajere şi deşeuri nepericuloase
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: PGO/02/05/2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 90533000 Správa odvalov odpadu
5. Časť
Časť: LOT-0001
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 90512000 Služby na prepravu odpadu, 90511000 Služby na zber odpadu, 90513000 Služby na spracovanie a likvidáciu nie nebezpečného odpadu
Časť: LOT-0002
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: PGO/02/05/2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 90533000 Storitve upravljanja odlagališč odpadkov
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Dodatna klasifikacija (cpv): 90512000 Storitve prevoza odpadkov, 90511000 Storitve zbiranja odpadkov, 90513000 Storitve obdelave in odstranjevanja nenevarnih odpadkov
Sklop: LOT-0002
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: PGO/02/05/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90533000 Förvaltningstjänster i samband med avfallsupplag
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Część nr 1 - PGO/02/05/2026
Ytterligare klassificering (cpv): 90512000 Avfallstransport, 90511000 Sophämtning, 90513000 Hantering av ofarligt avfall
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: Część nr 2 - PGO/02/05/2026