2. Процедура
Процедура
Заглавие: „Sprzątanie pomieszczeń w budynku przy ul. Dobrej 55 w Warszawie o powierzchni 30 629,97 m2 oraz wykonanie prac uzupełniających”
Описание: 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa „Opis przedmiotu zamówienia” wraz z załącznikami stanowiący załącznik nr 2 do SWZ oraz projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 10 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: POUZ-361/13/2026/DZP
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: да
Обосновка на ускорената процедура: pilny termin rozpoczęcia realizacji
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 90910000 Услуги по почистване на сгради, промишлени инсталации и превозни средства
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Sprzątanie pomieszczeń w budynku przy ul. Dobrej 55 w Warszawie o powierzchni 30 629,97 m2 oraz wykonanie prac uzupełniających
Описание: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa „Opis przedmiotu zamówienia” wraz z załącznikami stanowiący załącznik nr 2 do SWZ oraz projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 10 do SWZ.
Варианти:
Описание на опциите: Zamawiający przewiduje wznowienie zamówienia, na okres maksymalnie 12 miesięcy po zakończeniu realizacji przedmiotu zamówienia.
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: POUZ-361/13/2026/DZP
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ano
Odůvodnění zrychleného řízení: pilny termin rozpoczęcia realizacji
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 90910000 Úklidové služby
5. Část
Část: LOT-0001
Možnosti:
2. Procedure
Procedure
Intern ID: POUZ-361/13/2026/DZP
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: ja
Begrundelse for hasteproceduren: pilny termin rozpoczęcia realizacji
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 90910000 Rengøring
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Valgmuligheder:
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: POUZ-361/13/2026/DZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: pilny termin rozpoczęcia realizacji
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: POUZ-361/13/2026/DZP
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: ναι
Αιτιολόγηση για την επιτάχυνση της διαδικασίας: pilny termin rozpoczęcia realizacji
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 90910000 Υπηρεσίες καθαρισμού
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Επιλογές:
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: POUZ-361/13/2026/DZP
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: jah
Kiirendatud menetluse põhjendus: pilny termin rozpoczęcia realizacji
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 90910000 Puhastusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Täiendavad hankevõimalused:
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: POUZ-361/13/2026/DZP
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: oui
Justification de la procédure accélérée: pilny termin rozpoczęcia realizacji
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 90910000 Services de nettoyage
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: POUZ-361/13/2026/DZP
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: tá
An bonn cirt leis an nós imeachta brostaithe: pilny termin rozpoczęcia realizacji
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 90910000 Cleaning services
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Roghanna:
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: POUZ-361/13/2026/DZP
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: da
Obrazloženje ubrzanog postupka: pilny termin rozpoczęcia realizacji
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 90910000 Usluge čišćenja
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Opcije:
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: POUZ-361/13/2026/DZP
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: sì
Giustificazione della procedura accelerata: pilny termin rozpoczęcia realizacji
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 90910000 Servizi di pulizia
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Opzioni:
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: POUZ-361/13/2026/DZP
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: jā
Paātrinātās procedūras izmantošanas pamatojums: pilny termin rozpoczęcia realizacji
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90910000 Uzkopšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iespējas:
Interne identificatiecode: POUZ-361/13/2026/DZP
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: ja
Rechtvaardiging voor de versnelde procedure: pilny termin rozpoczęcia realizacji
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90910000 Reinigingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Opties:
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: áno
Odôvodnenie zrýchleného postupu: pilny termin rozpoczęcia realizacji
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 90910000 Upratovacie služby
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: POUZ-361/13/2026/DZP
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: ja
Motivering för det påskyndade förfarandet: pilny termin rozpoczęcia realizacji
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Optioner: