404690-2026 - Състезателна процедура
Чехия – Лабораторно, оптично и прецизно оборудване (без стъклени изделия) – GC/FID systém s pokročilou automatizací analýz a HPLC systém s vícekanálovou detekcí
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеGC/FID systém s pokročilou automatizací analýz a HPLC systém s vícekanálovou detekcí
ОписаниеPředmětem veřejné zakázky je dodávka dvou laboratorních přístrojů pro Fakultu rybářství a ochrany vod, kterými jsou: 1) GC/FID s robotickým dávkovačem, automatickou předúpravou vzorků a vlastními generátory vodíku, dusíku a vzduchu pro plně autonomní provoz. 2) HPLC vybavené detektory DAD, FLD, CAD a IRD. Oba přístroje budou řízeny jednotným softwarovým prostředím, které zajišťuje snadnou obsluhu, spolehlivé zpracování dat a kompatibilitu s dosavadními výsledky laboratoře, včetně počítače a programového vybavení.
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 38000000 Лабораторно, оптично и прецизно оборудване (без стъклени изделия)
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
Заглавиеčást 1: GC/FID systém s pokročilou automatizací analýz
ОписаниеPředmětem plnění veřejné zakázky pro část 1 je dodávka přístroje GC/FID s robotickým dávkovačem, automatickou předúpravou vzorků a vlastními generátory vodíku, dusíku a vzduchu pro plně autonomní provoz.
Вътрешен идентификаторID 250527 část 1
Варианти
Описание на опциитеZadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje právo změny dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky. Podmínky vyhrazené změny závazku jsou stanoveny v čl. 11. závazného návrhu smlouvy.
Обособена позицияLOT-0002
Заглавиеčást 2: HPLC systém s vícekanálovou detekcí
ОписаниеPředmětem plnění veřejné zakázky pro část 2 je dodávka přístroje HPLC vybavené detektory DAD, FLD, CAD a IRD.
Вътрешен идентификаторID 250527 část 2
404690-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser) – GC/FID systém s pokročilou automatizací analýz a HPLC systém s vícekanálovou detekcí
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungID 250527 část 1
Optionen
LosLOT-0002
Interne KennungID 250527 část 2
404690-2026 - Διαγωνισμός
Τσεχία – Εξοπλισμός εργαστηριακός, οπτικός και ακριβείας (εκτός από γυαλιά) – GC/FID systém s pokročilou automatizací analýz a HPLC systém s vícekanálovou detekcí
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 38000000 Εξοπλισμός εργαστηριακός, οπτικός και ακριβείας (εκτός από γυαλιά)
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικόID 250527 část 1
Επιλογές
ΠαρτίδαLOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικόID 250527 část 2
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: ID 250527 část 1
Options:
Lot: LOT-0002
Internal identifier: ID 250527 část 2
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 38000000 Laboriseadmed, optika- ja täppisinstrumendid (v.a klaasid)
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: ID 250527 část 1
Täiendavad hankevõimalused:
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: ID 250527 část 2
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 38000000 Laboratoriolaitteet, optiset ja tarkkuuslaitteet (lukuun ottamatta silmälaseja)
Sisäinen tunniste: ID 250527 část 1
Optiot:
Sisäinen tunniste: ID 250527 část 2
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 38000000 Équipements de laboratoire, d'optique et de précision (excepté les lunettes)
Identifiant interne: ID 250527 část 1
Identifiant interne: ID 250527 část 2
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: ID 250527 část 1
Roghanna:
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: ID 250527 část 2
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 38000000 Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala)
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: ID 250527 část 1
Opcije:
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: ID 250527 část 2
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 38000000 Laboratóriumi, optikai és precíziós felszerelések (kivéve szemüvegek)
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: ID 250527 část 1
Opciók:
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: ID 250527 část 2
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 38000000 Laboratorinė, optinė ir precizinė įranga (išskyrus akinius)
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: ID 250527 část 1
Pasirinkimo galimybės:
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: ID 250527 část 2
404690-2026 - Konkurss
Čehija – Laboratorijas, optiskās un precīzijas ierīces (izņemot brilles) – GC/FID systém s pokročilou automatizací analýz a HPLC systém s vícekanálovou detekcí
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 38000000 Laboratorijas, optiskās un precīzijas ierīces (izņemot brilles)
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iekšējais identifikatorsID 250527 část 1
Iespējas
DaļaLOT-0002
Iekšējais identifikatorsID 250527 část 2
404690-2026 - Kompetizzjoni
Iċ-Ċekja – Tagħmir tal-laboratorju, ottiku u ta' preċiżjoni (minbarra nuċċalijiet) – GC/FID systém s pokročilou automatizací analýz a HPLC systém s vícekanálovou detekcí
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 38000000 Tagħmir tal-laboratorju, ottiku u ta' preċiżjoni (minbarra nuċċalijiet)
5. Lott
LottLOT-0001
Identifikatur internID 250527 část 1
Għażliet
LottLOT-0002
Identifikatur internID 250527 část 2
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38000000 Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen)
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: ID 250527 část 1
Opties:
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: ID 250527 část 2
404690-2026 - Procedură concurențială
Cehia – Echipamente de laborator, optice şi de precizie (cu excepţia ochelarilor) – GC/FID systém s pokročilou automatizací analýz a HPLC systém s vícekanálovou detekcí
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 38000000 Echipamente de laborator, optice şi de precizie (cu excepţia ochelarilor)
LotLOT-0001
Identificator internID 250527 část 1
Opțiuni
LotLOT-0002
Identificator internID 250527 část 2
404690-2026 - Javni razpis
Češka – Laboratorijska, optična in precizna oprema (razen očal) – GC/FID systém s pokročilou automatizací analýz a HPLC systém s vícekanálovou detekcí
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 38000000 Laboratorijska, optična in precizna oprema (razen očal)
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikatorID 250527 část 1
Možnosti
SklopLOT-0002
Notranji identifikatorID 250527 část 2
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: ID 250527 část 1
Optioner:
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: ID 250527 část 2