404692-2026 - Състезателна процедура
Полша – Компютърно оборудване и принадлежности – Dostawa sprzętu informatycznego na wyposażenie Oddziału Neurologicznego
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим - Обявление за промяна
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеDostawa sprzętu informatycznego na wyposażenie Oddziału Neurologicznego
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest Dostawa sprzętu informatycznego na wyposażenie Oddziału Neurologicznego w ramach zadania Doposażenie i modernizacja Oddziału Neurologicznego Wojewódzkiego Szpitala Wielospecjalistycznego im. dr. Jana Jonstona w Lesznie - zgodnie z warunkami, szczegółowym opisem i ilością określoną w Załączniku nr 23.3. do SWZ „Formularz wymaganych–oferowanych parametrów”.
Вътрешен идентификаторDZ-751-48/26
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 30200000 Компютърно оборудване и принадлежности
Допълнителна класификация (cpv): 30232100 Принтери и плотери, 30216110 Скенери за компютри
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0020
ЗаглавиеPakiet 1: Komputery typu AIO
ОписаниеPakiet 1: Komputery typu AIO
Вътрешен идентификаторPakiet 1
Обособена позицияLOT-0021
ЗаглавиеPakiet 2: Drukarki
ОписаниеPakiet 2: Drukarki
Вътрешен идентификаторPakiet 2
Основна класификация (cpv): 30232100 Принтери и плотери
Обособена позицияLOT-0022
ЗаглавиеPakiet 3: Skaner
ОписаниеPakiet 3: Skaner
Вътрешен идентификаторPakiet 3
Основна класификация (cpv): 30216110 Скенери за компютри
404692-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Varer
2. Procedure
Procedure
Intern IDDZ-751-48/26
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 30200000 Edb-maskiner og -artikler
Supplerende klassifikation (cpv): 30232100 Printere og plottere, 30216110 Scannere til datamater
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0020
TitelPakiet 1: Komputery typu AIO
BeskrivelsePakiet 1: Komputery typu AIO
Intern IDPakiet 1
DelkontraktLOT-0021
TitelPakiet 2: Drukarki
BeskrivelsePakiet 2: Drukarki
Intern IDPakiet 2
Primær klassifikation (cpv): 30232100 Printere og plottere
DelkontraktLOT-0022
TitelPakiet 3: Skaner
BeskrivelsePakiet 3: Skaner
Intern IDPakiet 3
Primær klassifikation (cpv): 30216110 Scannere til datamater
404692-2026 - Διαγωνισμός
Πολωνία – Εξοπλισμός ηλεκτρονικών υπολογιστών και προμήθειες – Dostawa sprzętu informatycznego na wyposażenie Oddziału Neurologicznego
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς - Γνωστοποίηση αλλαγών
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόDZ-751-48/26
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 30200000 Εξοπλισμός ηλεκτρονικών υπολογιστών και προμήθειες
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 30232100 Εκτυπωτές και σχεδιογράφοι, 30216110 Σαρωτές για χρήση στον τομέα της πληροφορικής
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0020
ΤίτλοςPakiet 1: Komputery typu AIO
ΠεριγραφήPakiet 1: Komputery typu AIO
Εσωτερικό αναγνωριστικόPakiet 1
ΠαρτίδαLOT-0021
ΤίτλοςPakiet 2: Drukarki
ΠεριγραφήPakiet 2: Drukarki
Εσωτερικό αναγνωριστικόPakiet 2
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 30232100 Εκτυπωτές και σχεδιογράφοι
ΠαρτίδαLOT-0022
ΤίτλοςPakiet 3: Skaner
ΠεριγραφήPakiet 3: Skaner
Εσωτερικό αναγνωριστικόPakiet 3
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 30216110 Σαρωτές για χρήση στον τομέα της πληροφορικής
404692-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
Internal identifierDZ-751-48/26
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 30200000 Computer equipment and supplies
Additional classification (cpv): 30232100 Printers and plotters, 30216110 Scanners for computer use
5. Lot
LotLOT-0020
TitlePakiet 1: Komputery typu AIO
DescriptionPakiet 1: Komputery typu AIO
Internal identifierPakiet 1
LotLOT-0021
TitlePakiet 2: Drukarki
DescriptionPakiet 2: Drukarki
Internal identifierPakiet 2
Main classification (cpv): 30232100 Printers and plotters
LotLOT-0022
TitlePakiet 3: Skaner
DescriptionPakiet 3: Skaner
Internal identifierPakiet 3
Main classification (cpv): 30216110 Scanners for computer use
404692-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusDZ-751-48/26
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 30200000 Arvutiseadmed ja nende tarvikud
Täiendav liigitus (cpv): 30232100 Printerid ja plotterid, 30216110 Arvutiskannerid
5. Osa
OsaLOT-0020
PealkiriPakiet 1: Komputery typu AIO
KirjeldusPakiet 1: Komputery typu AIO
Sisemine tunnusPakiet 1
OsaLOT-0021
PealkiriPakiet 2: Drukarki
KirjeldusPakiet 2: Drukarki
Sisemine tunnusPakiet 2
Peamine liigitus (cpv): 30232100 Printerid ja plotterid
OsaLOT-0022
PealkiriPakiet 3: Skaner
KirjeldusPakiet 3: Skaner
Sisemine tunnusPakiet 3
Peamine liigitus (cpv): 30216110 Arvutiskannerid
404692-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä - Ilmoituksen muutos
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteDZ-751-48/26
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 30200000 Atk-laitteet ja -tarvikkeet
Lisäluokitus (cpv): 30232100 Kirjoittimet ja piirturit, 30216110 Kuvanlukijat
Ilmoituksen nimiPakiet 1: Komputery typu AIO
KuvausPakiet 1: Komputery typu AIO
Sisäinen tunnistePakiet 1
Ilmoituksen nimiPakiet 2: Drukarki
KuvausPakiet 2: Drukarki
Sisäinen tunnistePakiet 2
Pääasiallinen luokitus (cpv): 30232100 Kirjoittimet ja piirturit
Ilmoituksen nimiPakiet 3: Skaner
KuvausPakiet 3: Skaner
Sisäinen tunnistePakiet 3
Pääasiallinen luokitus (cpv): 30216110 Kuvanlukijat
404692-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire - Avis de changement
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Identifiant interneDZ-751-48/26
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 30200000 Matériel et fournitures informatiques
Nomenclature complémentaire (cpv): 30232100 Imprimantes et traceurs, 30216110 Scanners informatiques
TitrePakiet 1: Komputery typu AIO
Identifiant internePakiet 1
TitrePakiet 2: Drukarki
Identifiant internePakiet 2
Nomenclature principale (cpv): 30232100 Imprimantes et traceurs
TitrePakiet 3: Skaner
Identifiant internePakiet 3
Nomenclature principale (cpv): 30216110 Scanners informatiques
404692-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras - Fógra maidir le hathrú
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachDZ-751-48/26
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0020
TeidealPakiet 1: Komputery typu AIO
Cur síosPakiet 1: Komputery typu AIO
Aitheantóir inmheánachPakiet 1
LuchtógLOT-0021
TeidealPakiet 2: Drukarki
Cur síosPakiet 2: Drukarki
Aitheantóir inmheánachPakiet 2
LuchtógLOT-0022
TeidealPakiet 3: Skaner
Cur síosPakiet 3: Skaner
Aitheantóir inmheánachPakiet 3
404692-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaDZ-751-48/26
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 30200000 Računarska oprema i potrepštine
Dodatna klasifikacija (cpv): 30232100 Pisači i ploteri, 30216110 Skaneri za računala
5. Grupa
GrupaLOT-0020
NaslovPakiet 1: Komputery typu AIO
OpisPakiet 1: Komputery typu AIO
Interna identifikacijska oznakaPakiet 1
GrupaLOT-0021
NaslovPakiet 2: Drukarki
OpisPakiet 2: Drukarki
Interna identifikacijska oznakaPakiet 2
Glavna klasifikacija (cpv): 30232100 Pisači i ploteri
GrupaLOT-0022
NaslovPakiet 3: Skaner
OpisPakiet 3: Skaner
Interna identifikacijska oznakaPakiet 3
Glavna klasifikacija (cpv): 30216110 Skaneri za računala
404692-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok - Változtatásról szóló hirdetmény
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosítóDZ-751-48/26
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 30200000 Számítógépek és tartozékaik
További osztályozás (cpv): 30232100 Nyomtató- és rajzológépek, 30216110 Lapolvasók számítógéphez
5. Rész
RészLOT-0020
CímPakiet 1: Komputery typu AIO
LeírásPakiet 1: Komputery typu AIO
Belső azonosítóPakiet 1
RészLOT-0021
CímPakiet 2: Drukarki
LeírásPakiet 2: Drukarki
Belső azonosítóPakiet 2
Fő osztályozás (cpv): 30232100 Nyomtató- és rajzológépek
RészLOT-0022
CímPakiet 3: Skaner
LeírásPakiet 3: Skaner
Belső azonosítóPakiet 3
Fő osztályozás (cpv): 30216110 Lapolvasók számítógéphez
404692-2026 - Gara
Polonia – Apparecchiature informatiche e forniture – Dostawa sprzętu informatycznego na wyposażenie Oddziału Neurologicznego
Bando di gara o di concessione – regime ordinario - Avviso di rettifica
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoDZ-751-48/26
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 30200000 Apparecchiature informatiche e forniture
Classificazione aggiuntiva (cpv): 30232100 Stampanti e tracciatori, 30216110 Scanner per uso informatico
5. Lotto
LottoLOT-0020
TitoloPakiet 1: Komputery typu AIO
DescrizionePakiet 1: Komputery typu AIO
Identificativo internoPakiet 1
LottoLOT-0021
TitoloPakiet 2: Drukarki
DescrizionePakiet 2: Drukarki
Identificativo internoPakiet 2
Classificazione principale (cpv): 30232100 Stampanti e tracciatori
LottoLOT-0022
TitoloPakiet 3: Skaner
DescrizionePakiet 3: Skaner
Identificativo internoPakiet 3
Classificazione principale (cpv): 30216110 Scanner per uso informatico
404692-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka - Skelbimas apie pakeitimą
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusDZ-751-48/26
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 30200000 Kompiuterinė įranga ir reikmenys
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 30232100 Spausdintuvai ir braižytuvai, 30216110 Kompiuterių skaitytuvai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0020
PavadinimasPakiet 1: Komputery typu AIO
AprašymasPakiet 1: Komputery typu AIO
Vidaus identifikatoriusPakiet 1
Pirkimo dalisLOT-0021
PavadinimasPakiet 2: Drukarki
AprašymasPakiet 2: Drukarki
Vidaus identifikatoriusPakiet 2
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 30232100 Spausdintuvai ir braižytuvai
Pirkimo dalisLOT-0022
PavadinimasPakiet 3: Skaner
AprašymasPakiet 3: Skaner
Vidaus identifikatoriusPakiet 3
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 30216110 Kompiuterių skaitytuvai
404692-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Piegādes
Iekšējais identifikatorsDZ-751-48/26
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 30200000 Datoru iekārtas un piederumi
Papildu klasifikācija (cpv): 30232100 Printeri un ploteri, 30216110 Skeneri lietošanai ar datoriem
5. Daļa
DaļaLOT-0020
NosaukumsPakiet 1: Komputery typu AIO
AprakstsPakiet 1: Komputery typu AIO
Iekšējais identifikatorsPakiet 1
DaļaLOT-0021
NosaukumsPakiet 2: Drukarki
AprakstsPakiet 2: Drukarki
Iekšējais identifikatorsPakiet 2
Galvenā klasifikācija (cpv): 30232100 Printeri un ploteri
DaļaLOT-0022
NosaukumsPakiet 3: Skaner
AprakstsPakiet 3: Skaner
Iekšējais identifikatorsPakiet 3
Galvenā klasifikācija (cpv): 30216110 Skeneri lietošanai ar datoriem
404692-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling - Bericht van wijziging van een aankondiging
Leveringen
Interne identificatiecodeDZ-751-48/26
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
Aanvullende classificatie (cpv): 30232100 Printers en plotters, 30216110 Scanners voor computergebruik
5. Perceel
PerceelLOT-0020
Interne identificatiecodePakiet 1
PerceelLOT-0021
BeschrijvingPakiet 2: Drukarki
Interne identificatiecodePakiet 2
Belangrijkste classificatie (cpv): 30232100 Printers en plotters
PerceelLOT-0022
BeschrijvingPakiet 3: Skaner
Interne identificatiecodePakiet 3
Belangrijkste classificatie (cpv): 30216110 Scanners voor computergebruik
404692-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Dostawy
Wewnętrzny identyfikatorDZ-751-48/26
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 30200000 Urządzenia komputerowe
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 30232100 Drukarki i plotery, 30216110 Skanery komputerowe
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0020
TytułPakiet 1: Komputery typu AIO
Wewnętrzny identyfikatorPakiet 1
Część zamówieniaLOT-0021
TytułPakiet 2: Drukarki
Wewnętrzny identyfikatorPakiet 2
Główna klasyfikacja (cpv): 30232100 Drukarki i plotery
Część zamówieniaLOT-0022
TytułPakiet 3: Skaner
Wewnętrzny identyfikatorPakiet 3
Główna klasyfikacja (cpv): 30216110 Skanery komputerowe
404692-2026 - Procedură concurențială
Polonia – Echipament şi accesorii pentru computer – Dostawa sprzętu informatycznego na wyposażenie Oddziału Neurologicznego
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard - Anunț de schimbare
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator internDZ-751-48/26
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 30200000 Echipament şi accesorii pentru computer
Clasificare suplimentară (cpv): 30232100 Imprimante şi trasatoare, 30216110 Scanere informatice
TitluPakiet 1: Komputery typu AIO
DescrierePakiet 1: Komputery typu AIO
Identificator internPakiet 1
TitluPakiet 2: Drukarki
DescrierePakiet 2: Drukarki
Identificator internPakiet 2
Clasificarea principală (cpv): 30232100 Imprimante şi trasatoare
TitluPakiet 3: Skaner
DescrierePakiet 3: Skaner
Identificator internPakiet 3
Clasificarea principală (cpv): 30216110 Scanere informatice
404692-2026 - Súťaž
Poľsko – Počítačové zariadenia a spotrebný materiál – Dostawa sprzętu informatycznego na wyposażenie Oddziału Neurologicznego
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim - Oznámenie o zmene
Tovary
2. Postup
Postup
Interný identifikátorDZ-751-48/26
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 30200000 Počítačové zariadenia a spotrebný materiál
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 30232100 Tlačiarne a zapisovače, 30216110 Skenery na používanie s počítačom
5. Časť
ČasťLOT-0020
NázovPakiet 1: Komputery typu AIO
Interný identifikátorPakiet 1
ČasťLOT-0021
NázovPakiet 2: Drukarki
Interný identifikátorPakiet 2
Hlavná klasifikácia (cpv): 30232100 Tlačiarne a zapisovače
ČasťLOT-0022
NázovPakiet 3: Skaner
Interný identifikátorPakiet 3
Hlavná klasifikácia (cpv): 30216110 Skenery na používanie s počítačom
404692-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareDZ-751-48/26
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 30200000 Datorer och datamateriel
Ytterligare klassificering (cpv): 30232100 Skrivare och kurvskrivare, 30216110 Bildläsare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0020
BeskrivningPakiet 1: Komputery typu AIO
Intern identifierarePakiet 1
Del (anbudsområde)LOT-0021
BeskrivningPakiet 2: Drukarki
Intern identifierarePakiet 2
Huvudklassificering (cpv): 30232100 Skrivare och kurvskrivare
Del (anbudsområde)LOT-0022
BeskrivningPakiet 3: Skaner
Intern identifierarePakiet 3
Huvudklassificering (cpv): 30216110 Bildläsare