2. Процедура
Процедура
Заглавие: Zakup oprogramowania do zarządzania Zakładem Patomorfologii Katowickiego Centrum Onkologii
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup oprogramowania do zarządzania Zakładem Patomorfologii Katowickiego Centrum Onkologii, zgodnie z Załącznikiem Nr 2 do SWZ – Oferta Cenowa. 2. Parametry techniczno-funkcjonalne określone zostały w Załączniku Nr 4 do SWZ. 3. Zamówienie obejmuje również: 1. dostarczenie, instalację, konfigurację, uruchomienie, udzielenie bezterminowych licencji na czas niekreślony na system 2. instruktaż personelu w zakresie obsługi i praktycznego wykorzystania systemu, po uprzednim pisemnym uzgodnieniu terminu z Zamawiającym zakończone podpisaniem „Protokołu instruktażu” , 3. przekazanie do użytkowania wraz z wszystkimi wymaganymi atestami, certyfikatami, 4. 24 miesięczną gwarancję liczoną od daty podpisania przez upoważnionych przedstawicieli Zamawiającego i Wykonawcy „Protokołu końcowego odbioru przedmiotu zamówienia”, 12 miesięczny serwis pogwarancyjny. Zadanie będzie realizowane w ramach Projektu współfinansowanego ze środków Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 nr FESL.08.06-IZ.01-216/25, Priorytet VIII Fundusze Europejskie na infrastrukturę dla mieszkańca Działanie.08.06 Infrastruktura ochrony zdrowia (typ projektu II). Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia postępowania na podstawie art. 257 ustawy z dnia 11.09.2019 r. Prawo zamówień publicznych, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane.
Вътрешен идентификатор: K.C.O. /PN/79/2025
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Допълнителен характер на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 48180000 Медицински софтуерни пакети
Допълнителна класификация (cpv): 72250000 Услуги по поддържане на системи и оказване на помощ
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest Zakup oprogramowania do zarządzania Zakładem Patomorfologii Katowickiego Centrum Onkologii, zgodnie z Załącznikiem Nr 2 do SIWZ – Oferta Cenowa. 2. Parametry techniczno-funkcjonalne sprzętu określone zostały w Załączniku Nr 4 do SWZ.
2. Procedure
Procedure
Intern ID: K.C.O. /PN/79/2025
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Supplerende kontrakttype: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 48180000 Programpakke til medicinsk brug
Supplerende klassifikation (cpv): 72250000 System- og supporttjenester
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: K.C.O. /PN/79/2025
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Πρόσθετος χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 48180000 Πακέτα ιατρικού λογισμικού
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 72250000 Υπηρεσίες συστήματος και υποστήριξης
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: K.C.O. /PN/79/2025
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nature complémentaire du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 48180000 Logiciels médicaux
Nomenclature complémentaire (cpv): 72250000 Services de maintenance des systèmes et services d'assistance
5. Lot
Lot: LOT-0001
404696-2026 - Konkursas
Lenkija – Medicinos programinės įrangos paketai – Zakup oprogramowania do zarządzania Zakładem Patomorfologii Katowickiego Centrum Onkologii
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka - Skelbimas apie pakeitimą
Prekės - Paslaugos
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusK.C.O. /PN/79/2025
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Pagrindiniai procedūros ypatumaihttps://kco.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Kiti sutarties objektaiPaslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 48180000 Medicinos programinės įrangos paketai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 72250000 Sistemų ir aptarnavimo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
404696-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Piegādes - Pakalpojumi
Iekšējais identifikatorsK.C.O. /PN/79/2025
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Procedūras galvenās iezīmeshttps://kco.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Līguma papildveidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 48180000 Medicīnas programmatūras pakotne
Papildu klasifikācija (cpv): 72250000 Sistēmas un atbalsta pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
404696-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Dostawy - Usługi
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikatorK.C.O. /PN/79/2025
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Dodatkowy charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 48180000 Pakiety oprogramowania medycznego
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 72250000 Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: K.C.O. /PN/79/2025
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Natura suplimentară a contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 48180000 Pachete software pentru uz medical
Clasificare suplimentară (cpv): 72250000 Servicii pentru sisteme şi asistenţă
404696-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim - Oznámenie o zmene
Tovary - Služby
2. Postup
Postup
Interný identifikátorK.C.O. /PN/79/2025
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvyTovary
Doplňujúci druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 48180000 Softvérový balík pre zdravotníctvo
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 72250000 Služby týkajúce sa podpory systému
5. Časť
ČasťLOT-0001