See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Nabava građevinskih i drugih radova za projekt „Rekonstrukcija luke Rab (faza 1 - dio 2), Rekonstrukcije nerazvrstane ceste RB 1 prema luci – dionica DM – Slavija i Sanacija kolničke konstrukcije nerazvrstane ceste - dionica Slavija - rta Sv. Ante“
Описание: Nabava građevinskih i drugih radova za projekt „Rekonstrukcija luke Rab (faza 1 - dio 2), Rekonstrukcije nerazvrstane ceste RB 1 prema luci – dionica DM – Slavija i Sanacija kolničke konstrukcije nerazvrstane ceste - dionica Slavija - rta Sv. Ante“ sukladno Tehničkim specifikacijama - Opisu predmeta nabave, Projektnoj dokumentaciji, Prijedlogu ugovora i Troškovniku. Za predmetni postupak javne nabave provedeno je prethodno savjetovanje sa gospodarskim subjektima u trajanju od 30.03.2026. do 09.04.2026. godine.
Вътрешен идентификатор: EV-M-26/30
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Otvoreni postupak
Цел
Естество на поръчката: Строителство
Основна класификация (cpv): 45241000 Строителни и монтажни работи на пристанища
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Описание: Predmet nabave je izvođenje radova na: A. Rekonstrukciji luke Rab (faza 1 - dio 2), B. Rekonstrukciji nerazvrstane ceste RB 1 prema luci – dionica DM – Slavija i C. Sanacija kolničke konstrukcije nerazvrstane ceste - dionica Slavija - rta Sv. Ante
Допълнителна класификация (cpv): 45233220 Строителни работи по полагане на пътна настилка на други пътища, 45233224 Строителни и монтажни работи на пътища с две отделни платна
2. Procedure
Procedure
Intern ID: EV-M-26/30
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Hovedpunkterne i proceduren: Otvoreni postupak
Formål
Kontraktens hovedformål: Bygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 45241000 Arbejder i forbindelse med anlæg af havn
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
Supplerende klassifikation (cpv): 45233220 Belægningsarbejde på veje, 45233224 Anlægsarbejde: veje med delt kørebane
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: EV-M-26/30
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45241000 Bauarbeiten für Häfen
5. Los
Los: LOT-0000
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45233220 Oberbauarbeiten für Landstraßen, 45233224 Bau von Straßen mit zwei Fahrbahnen
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EV-M-26/30
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: Otvoreni postupak
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45241000 Κατασκευαστικές εργασίες για λιμάνια
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45233220 Επιφανειακές εργασίες οδοστρώματος οδών, 45233224 Κατασκευαστικές εργασίες για οδούς διαχωρισμένου οδοστρώματος με δύο λωρίδες κυκλοφορίας
Internal identifier: EV-M-26/30
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Otvoreni postupak
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45241000 Harbour construction works
5. Lot
Lot: LOT-0000
Additional classification (cpv): 45233220 Surface work for roads, 45233224 Dual carriageway construction work
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: EV-M-26/30
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Otvoreni postupak
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45241000 Trabajos de construcción de instalaciones portuarias
5. Lote
Lote: LOT-0000
Clasificación adicional (cpv): 45233220 Trabajos de pavimentación de carreteras, 45233224 Trabajos de construcción de carreteras de calzada doble
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: EV-M-26/30
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Menetluskorra kirjeldus: Otvoreni postupak
Eesmärk
Lepingu olemus: Ehitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45241000 Sadamaehitustööd
5. Osa
Osa: LOT-0000
Täiendav liigitus (cpv): 45233220 Teede pindamistööd, 45233224 Kahesuunaliste sõiduteede ehitustööd
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: EV-M-26/30
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Menettelyn tärkeimmät piirteet: Otvoreni postupak
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Rakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45241000 Satamanrakennustyöt
Lisäluokitus (cpv): 45233220 Teiden päällystystyöt, 45233224 Kaksiajorataisten teiden rakennustyöt
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: EV-M-26/30
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Otvoreni postupak
Objet
Nature principale du marché: Travaux
Nomenclature principale (cpv): 45241000 Travaux de construction de ports
Nomenclature complémentaire (cpv): 45233220 Travaux de revêtement de routes, 45233224 Travaux de construction de routes à deux chaussées séparées
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: EV-M-26/30
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Príomhghnéithe an nóis imeachta: Otvoreni postupak
Cuspóir
Cineál an chonartha: Oibreacha
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: EV-M-26/30
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Glavna obilježja postupka: Otvoreni postupak
Svrha
Priroda ugovora: Radovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45241000 Građevinski radovi na luci
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
Dodatna klasifikacija (cpv): 45233220 Radovi na površinskom sloju cesta, 45233224 Građevinski radovi na cesti s dvama kolničkim tracima
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: EV-M-26/30
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Pagrindiniai procedūros ypatumai: Otvoreni postupak
Tikslas
Sutarties objektas: Darbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45241000 Uostų statybos darbai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45233220 Kelių dangos darbai, 45233224 Dviejų eismo juostų kelių statybos darbai
Iekšējais identifikators: EV-M-26/30
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: Otvoreni postupak
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45241000 Ostu būvdarbi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Papildu klasifikācija (cpv): 45233220 Ceļu seguma būvdarbi, 45233224 Divvirzienu brauktuves būvdarbi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: EV-M-26/30
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Elementi prinċipali tal-proċedura: Otvoreni postupak
Għan
Natura tal-kuntratt: Xogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45241000 Xogħol tal-kostruzzjoni għall-portijiet
5. Lott
Lott: LOT-0000
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 45233220 Xogħlijiet fuq l-uċuħ għal toroq, 45233224 Xogħol ta' kostruzzjoni ta' kareġġjata doppja
Interne identificatiecode: EV-M-26/30
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Otvoreni postupak
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45241000 Havenbouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Aanvullende classificatie (cpv): 45233220 Wegdekwerkzaamheden voor wegen, 45233224 Aanleggen van dubbele rijbaan
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: EV-M-26/30
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: Otvoreni postupak
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45241000 Budowa portów
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45233220 Roboty w zakresie nawierzchni dróg, 45233224 Roboty budowlane w zakresie dróg dwupasmowych
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: Otvoreni postupak
Finalidade
Natureza do contrato: Obras
Classificação principal (cpv): 45241000 Construção de portos
Classificação adicional (cpv): 45233220 Pavimentação de estradas, 45233224 Construção de estrada com faixa de rodagem dupla
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: EV-M-26/30
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Principalele caracteristici ale procedurii: Otvoreni postupak
Scop
Natura contractului: Lucrări
Clasificarea principală (cpv): 45241000 Lucrări de construcţii de porturi
Clasificare suplimentară (cpv): 45233220 Lucrări de îmbrăcare a drumurilor, 45233224 Lucrări de construcţii de şosele cu două benzi pe fiecare sens de circulaţie
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: EV-M-26/30
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Otvoreni postupak
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45241000 Hamnanläggningsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Ytterligare klassificering (cpv): 45233220 Ytbehandling av vägar, 45233224 Anläggningsarbeten för körbanor med två körfält