Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 63510000 Услуги на туристически агенции и спомагателни туристически услуги
Варианти:
Описание на опциите: Se prevé la posibilidad de dos prórrogas adicionales anuales, de conformidad con el apartado 34 del PCAP
Място на изпълнение
Административно-териториална единица на държавата (NUTS): Valencia / València (ES523)
Държава: Иcпaния
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 63510000 Provozování cestovních agentur a podobné služby
Možnosti:
Místo plnění
Nižší územní jednotka země (NUTS): Valencia / València (ES523)
Země: Španělsko
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 63510000 Rejsebureauvirksomhed og lignende
Valgmuligheder:
Udførelsessted
Landsdel (NUTS): Valencia / València (ES523)
Land: Spanien
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63510000 Dienstleistungen von Reisebüros und ähnliche Dienste
Optionen:
Erfüllungsort
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 63510000 Υπηρεσίες ταξιδιωτικών πρακτορείων και συναφείς υπηρεσίες
Επιλογές:
Τόπος εκτέλεσης
Χώρα: Ισπανία
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 63510000 Travel agency and similar services
Options:
Place of performance
Country: Spain
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 63510000 Servicios de agencias de viajes y servicios similares
Opciones:
Lugar de ejecución
País: España
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 63510000 Reisibüroo- ja samalaadsed teenused
Täiendavad hankevõimalused:
Lepingu täitmise koht
Riik: Hispaania
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 63510000 Matkatoimistopalvelut ja vastaavat palvelut
Optiot:
Suorituspaikka
Maa: Espanja
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Roghanna:
An áit feidhmíochta
Tír: An Spáinn
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 63510000 Usluge putničkih agencija i slične usluge
Opcije:
Mjesto izvršenja
Zemlja: Španjolska
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 63510000 Servizi di agenzie di viaggi e servizi affini
Opzioni:
Luogo di esecuzione
Paese: Spagna
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 63510000 Kelionių agentūrų ir panašios paslaugos
Pasirinkimo galimybės:
Sutarties vykdymo vieta
Šalies administracinis vienetas (NUTS): Valencia / València (ES523)
Šalis: Ispanija
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 63510000 Servizzi mill-aġenziji ta’ l-ivvjaġġar, u simili
Għażliet:
Post tal-prestazzjoni
Sottodiviżjoni tal-pajjiż (NUTS): Valencia / València (ES523)
Pajjiż: Spanja
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 63510000 Reisbureaudiensten en dergelijke
Opties:
Plaats van uitvoering
Land: Spanje
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 63510000 Usługi biur podróży i podobne
Opcje:
Miejsce realizacji
Kraj: Hiszpania
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 63510000 Serviços de agências de viagens e serviços similares
Opções:
Local de execução
País: Espanha
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 63510000 Servicii de agenţii de turism şi servicii conexe
Opțiuni:
Locul de executare
Țara: Spania
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 63510000 Služby cestovných kancelárií a podobné služby
Miesto plnenia
Nižšia územná jednotka krajiny (NUTS): Valencia / València (ES523)
Krajina: Španielsko
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 63510000 Storitve potovalnih agencij in podobne storitve
Kraj izvajanja
Država: Španija