2. Процедура
Процедура
Заглавие: Výsadba biokoridoru LBK 14 v k.ú. Všeliby
Описание: Předmětem plnění nadlimitní veřejné zakázky na služby je realizace lokálního biokoridoru LBK 14 na parcelách č. 440 a 439 v k.ú. Všeliby, na celkové ploše 0,93 ha. Celkem bude vysazeno 113 stromů a 457 keřů. Součástí plnění je následná 3letá péče o porost. Lokální biokoridor LBK 14 bude realizován v souladu se schváleným plánem společných zařízení komplexních pozemkových úprav v k.ú. Všeliby.
Вътрешен идентификатор: SP5972/2026-514101
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 77310000 Услуги по създаване и поддържане на зелени площи
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Варианти:
Описание на опциите: Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 zákona vyhrazuje změnu dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky. Zadavatel je oprávněn změnit dodavatele v průběhu plnění smlouvy, a to v případě, že smlouva s vybraným dodavatelem bude ukončena některým z dále uvedených důvodů: • důvody uvedené v čl. XIII. odst. 1 a 3 smlouvy; • odstoupení od smlouvy z důvodů dle § 223 odst.2 zákona; • z důvodu zániku závazku pro následnou nemožnost plnění, zánikem právnické osoby dodavatele bez právního nástupce; • v případě zániku účasti některého z dodavatelů v případě společné účasti dodavatelů dle § 82 zákona, pokud zbývající dodavatelé nepřevezmou práva a povinnosti ze smlouvy v plném rozsahu; • v případě prohlášení insolvence na dodavatele, vstupu dodavatele do likvidace, vydání rozhodnutí o úpadku dodavatele, nařízení nucené správy podle jiného právního předpisu na dodavatele nebo nastane-li u dodavatele obdobná situace podle právního řádu země jeho sídla; • v důsledku zániku právnické osoby nebo smrti fyzické osoby, která je jinou osobou, prostřednictvím níž prokazoval dodavatel splnění kvalifikace dle ust. § 83 zákona.
404848-2026 - Διαγωνισμός
Τσεχία – Φύτευση και συντήρηση χώρων πρασίνου – Výsadba biokoridoru LBK 14 v k.ú. Všeliby
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς - Γνωστοποίηση αλλαγών
Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόSP5972/2026-514101
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 77310000 Φύτευση και συντήρηση χώρων πρασίνου
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Επιλογές
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: SP5972/2026-514101
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 77310000 Servicios de plantación y mantenimiento de zonas verdes
5. Lote
Lote: LOT-0001
Opciones:
404848-2026 - Hange
Tšehhi – Haljasalade istutus- ja hooldusteenused – Výsadba biokoridoru LBK 14 v k.ú. Všeliby
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Teenused
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusSP5972/2026-514101
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 77310000 Haljasalade istutus- ja hooldusteenused
5. Osa
OsaLOT-0001
Täiendavad hankevõimalused
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: SP5972/2026-514101
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 77310000 Réalisation et entretien d'espaces verts
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: SP5972/2026-514101
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 77310000 Planting and maintenance services of green areas
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Roghanna:
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: SP5972/2026-514101
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 77310000 Usluge sadnje i održavanja zelenih površina
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Opcije:
404848-2026 - Konkursas
Čekija – Žaliųjų zonų sodinimo ir priežiūros paslaugos – Výsadba biokoridoru LBK 14 v k.ú. Všeliby
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka - Skelbimas apie pakeitimą
Paslaugos
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusSP5972/2026-514101
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPaslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 77310000 Žaliųjų zonų sodinimo ir priežiūros paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Pasirinkimo galimybės
Iekšējais identifikators: SP5972/2026-514101
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 77310000 Zaļo platību apzaļumošanas un kopšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iespējas:
404848-2026 - Kompetizzjoni
Iċ-Ċekja – Servizzi tat-tħawwil u l-manutenzjoni ta' oqsma ħodor – Výsadba biokoridoru LBK 14 v k.ú. Všeliby
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard - Avviż tal-bidla
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internSP5972/2026-514101
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 77310000 Servizzi tat-tħawwil u l-manutenzjoni ta' oqsma ħodor
5. Lott
LottLOT-0001
Għażliet
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: SP5972/2026-514101
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 77310000 Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opcje:
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 77310000 Serviços de plantação e manutenção de áreas verdes
Opções:
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: SP5972/2026-514101
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 77310000 Amenajare şi întreţinere de spaţii verzi
Opțiuni:
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 77310000 Storitve sajenja in vzdrževanja zelenih površin
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Možnosti:
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: SP5972/2026-514101
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77310000 Plantering och skötsel av grönområden
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Optioner: