2. Процедура
Процедура
Заглавие: Network Extension - Leck Road
Описание: installation of 1,760m of 80mm PE 100 pipe and associated fittings along the Leck Road, Stranooden, Co.Monaghan
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Строителство
Основна класификация (cpv): 45231300 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на преносни водопроводи и канализация
Допълнителна класификация (cpv): 45231110 Строителни и монтажни работи по полагане на тръби, 43300000 Строителни машини и оборудване
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Вътрешен идентификатор: 0
Количество: 1
2. Řízení
Řízení
Název: Network Extension - Leck Road
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45231300 Stavební práce pro vodovodní a kanalizační potrubí
Další klasifikace (cpv): 45231110 Stavební práce při kladení potrubí, 43300000 Stavební stroje a zařízení
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: 0
Množství: 1
2. Procedure
Procedure
Titel: Network Extension - Leck Road
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Bygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 45231300 Arbejder i forbindelse med vand- og kloakrørledninger
Supplerende klassifikation (cpv): 45231110 Rørlægningsarbejde, 43300000 Bygge-anlægsmaskiner og -udstyr
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: 0
Mængde: 1
404849-2026 - Wettbewerb
Irland – Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen – Network Extension - Leck Road
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNetwork Extension - Leck Road
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45231110 Rohrverlegearbeiten, 43300000 Baugerät
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung0
Menge1
Title: Network Extension - Leck Road
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45231300 Construction work for water and sewage pipelines
Additional classification (cpv): 45231110 Pipelaying construction work, 43300000 Construction machinery and equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0
Quantity: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Network Extension - Leck Road
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45231300 Trabajos de construcción de tuberías para agua y aguas residuales
Clasificación adicional (cpv): 45231110 Trabajos de construcción de tendidos de tuberías, 43300000 Maquinaria y equipo de construcción
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 0
Cantidad: 1
2. Procedūra
Procedūra
Pavadinimas: Network Extension - Leck Road
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Darbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45231300 Vandentiekio ir kanalizacijos vamzdynų tiesimo darbai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45231110 Vamzdžių tiesimo darbai, 43300000 Statybos mašinos ir įrenginiai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 0
Kiekis: 1
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45231300 Ūdens un notekūdeņu cauruļvadu būvdarbi
Papildu klasifikācija (cpv): 45231110 Cauruļvadu ielikšanas būvdarbi, 43300000 Būvniecības tehnika un iekārtas
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0
Daudzums: 1
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: Network Extension - Leck Road
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Xogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45231300 Xogħol tal-kostruzzjoni tal-linji tal-pajpijiet ta’ l-ilma u tad-drenaġġ
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 45231110 Xogħol ta' kostruzzjoni għat-tqegħid tal-katusi, 43300000 Tagħmir u makkinarju għall-kostruzzjoni
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: 0
Kwantità: 1
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Network Extension - Leck Road
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45231300 Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45231110 Roboty budowlane w zakresie kładzenia rurociągów, 43300000 Maszyny i sprzęt budowlany
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 0
Ilość: 1
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Obras
Classificação principal (cpv): 45231300 Construção de condutas para água e águas residuais
Classificação adicional (cpv): 45231110 Obras de colocação de condutas, 43300000 Maquinaria e equipamento de construção
Quantidade: 1
404849-2026 - Procedură concurențială
Irlanda – Lucrări de construcţii de conducte de apă şi de canalizare a apelor reziduale la mare distanţă – Network Extension - Leck Road
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Lucrări
2. Procedură
Procedură
TitluNetwork Extension - Leck Road
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiLucrări
Clasificarea principală (cpv): 45231300 Lucrări de construcţii de conducte de apă şi de canalizare a apelor reziduale la mare distanţă
Clasificare suplimentară (cpv): 45231110 Lucrări de pozare de conducte, 43300000 Maşini şi echipament de construcţii
LotLOT-0001
Identificator intern0
Cantitate1
2. Postup
Postup
Názov: Network Extension - Leck Road
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Práce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45231300 Stavebné práce na stavbe potrubných vedení vody a kanalizácie
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45231110 Stavebné práce na kladení potrubného vedenia, 43300000 Stavebné stroje a zariadenia
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: 0
Množstvo: 1
2. Postopek
Postopek
Naslov: Network Extension - Leck Road
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45231300 Gradbena dela na cevovodih za vodo in odplake
Dodatna klasifikacija (cpv): 45231110 Gradbena dela pri polaganju cevi, 43300000 Gradbeni stroji in oprema
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 0
Količina: 1