Цел
Естество на поръчката: Строителство
Основна класификация (cpv): 45232150 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на разпределителни водопроводи
Допълнителна класификация (cpv): 45231300 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на преносни водопроводи и канализация, 45231100 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на преносни и разпределителни тръбопроводи, 45231110 Строителни и монтажни работи по полагане на тръби
Място на изпълнение
Административно-териториална единица на държавата (NUTS): Dubrovačko-neretvanska županija (HR037)
Държава: Хърватия
Допълнителна информация: Grad Dubrovnik
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45232150 Trabajos relacionados con tuberías de distribución de agua
Clasificación adicional (cpv): 45231300 Trabajos de construcción de tuberías para agua y aguas residuales, 45231100 Trabajos generales de construcción de tuberías, 45231110 Trabajos de construcción de tendidos de tuberías
Lugar de ejecución
Subdivisión del país (NUTS): Dubrovačko-neretvanska županija (HR037)
País: Croacia
Información complementaria: Grad Dubrovnik
Eesmärk
Lepingu olemus: Ehitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45232150 Vesivarustustorudega seotud tööd
Täiendav liigitus (cpv): 45231300 Vee- ja kanalisatsioonitorustike ehitustööd, 45231100 Torujuhtmete üldehitustööd, 45231110 Torujuhtmete paigaldamisega seotud ehitustööd
Lepingu täitmise koht
Riik: Horvaatia
Lisateave: Grad Dubrovnik
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Rakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45232150 Vesiputkityöt
Lisäluokitus (cpv): 45231300 Vesi- ja viemäriputkien rakennustyöt, 45231100 Putkijohtojen yleiset rakentamistyöt, 45231110 Putkijohtojen asennukseen liittyvät rakennustyöt
Suorituspaikka
Maa: Kroatia
Lisätiedot: Grad Dubrovnik
Cuspóir
Cineál an chonartha: Oibreacha
Príomhaicmiú (cpv): 45232150 Works related to water-distribution pipelines
Aicmiú breise (cpv): 45231300 Construction work for water and sewage pipelines, 45231100 General construction work for pipelines, 45231110 Pipelaying construction work
An áit feidhmíochta
Tír: An Chróit
Eolas breise: Grad Dubrovnik
Svrha
Priroda ugovora: Radovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45232150 Radovi u vezi s cjevovodima za distribuciju vode
Dodatna klasifikacija (cpv): 45231300 Građevinski radovi na cjevovodu za vodu i kanalizaciju, 45231100 Opći građevinski radovi na cjevovodu, 45231110 Građevinski radovi polaganja cijevi
Mjesto izvršenja
Zemlja: Hrvatska
Dodatne informacije: Grad Dubrovnik
Cél
A szerződés jellege: Építési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 45232150 Vízelosztó csővezetékkel kapcsolatos munka
További osztályozás (cpv): 45231300 Víz- és szennyvízvezetékek építése, 45231100 Csővezeték általános építési munkái, 45231110 Csőfektetéssel kapcsolatos építési munkák
A teljesítés helye
Ország: Horvátország
További információk: Grad Dubrovnik
Għan
Natura tal-kuntratt: Xogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45232150 Xogħlijiet relatati mal-linji tal-pajpijiet tad-distrubuzzjoni ta’ l-ilma
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 45231300 Xogħol tal-kostruzzjoni tal-linji tal-pajpijiet ta’ l-ilma u tad-drenaġġ, 45231100 Xogħol ġenerali tal-kostruzzjoni għal-linji tal-pajpijiet, 45231110 Xogħol ta' kostruzzjoni għat-tqegħid tal-katusi
Post tal-prestazzjoni
Pajjiż: Il-Kroazja
Informazzjoni addizzjonali: Grad Dubrovnik
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45232150 Werkzaamheden in verband met waterleidingen
Aanvullende classificatie (cpv): 45231300 Bouwen van pijpleidingen voor water en afvalwater, 45231100 Algemene bouwwerkzaamheden voor pijpleidingen, 45231110 Bouwen van pijpleidingen
Plaats van uitvoering
Land: Kroatië
Aanvullende informatie: Grad Dubrovnik
Finalidade
Natureza do contrato: Obras
Classificação principal (cpv): 45232150 Obras relacionadas com condutas para abastecimento de água
Classificação adicional (cpv): 45231300 Construção de condutas para água e águas residuais, 45231100 Obras gerais de construção de condutas de longa distância, 45231110 Obras de colocação de condutas
Local de execução
País: Croácia
Informações adicionais: Grad Dubrovnik
Namen
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45232150 Dela, povezana s cevovodi za distribucijo vode
Dodatna klasifikacija (cpv): 45231300 Gradbena dela na cevovodih za vodo in odplake, 45231100 Splošna gradbena dela na cevovodih, 45231110 Gradbena dela pri polaganju cevi
Kraj izvajanja
Država: Hrvaška
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45232150 Arbeten för vattenledningar
Ytterligare klassificering (cpv): 45231300 Anläggningsarbete för vatten- och avloppsledningar, 45231100 Allmänna bygg- och anläggningsarbeten: rörledningar, 45231110 Rörläggningsarbete
Leveransplats
Land: Kroatien
Kompletterande information: Grad Dubrovnik