Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33182100 Дефибрилатор
Допълнителна класификация (cpv): 33141623 Комплекти за оказване на първа помощ
Място на изпълнение
Административно-териториална единица на държавата (NUTS): Asturias (ES120)
Държава: Иcпaния
Стойност
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33182100 Defibrilátor
Další klasifikace (cpv): 33141623 Brašny a krabice s první pomocí
Místo plnění
Nižší územní jednotka země (NUTS): Asturias (ES120)
Země: Španělsko
Hodnota
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33182100 Defibrillator
Supplerende klassifikation (cpv): 33141623 Førstehjælpskasser
Udførelsessted
Landsdel (NUTS): Asturias (ES120)
Land: Spanien
Værdi
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33182100 Defibrillator
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141623 Verbandkästen
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Asturias (ES120)
Wert
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33182100 Απινιδωτής
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33141623 Κυτία πρώτων βοηθειών
Τόπος εκτέλεσης
Υποδιαίρεση χώρας (NUTS): Asturias (ES120)
Χώρα: Ισπανία
Αξία
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33182100 Desfibrilador
Clasificación adicional (cpv): 33141623 Botiquines de primeros auxilios
Lugar de ejecución
Subdivisión del país (NUTS): Asturias (ES120)
País: España
Valor
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33182100 Defibrillaatorid
Täiendav liigitus (cpv): 33141623 Esmaabikarbid
Lepingu täitmise koht
Riik – jaotus (NUTS): Asturias (ES120)
Riik: Hispaania
Maksumus
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33182100 Defibrillaattori
Lisäluokitus (cpv): 33141623 Ensiapupakkaukset
Suorituspaikka
Maaryhmittely (NUTS): Asturias (ES120)
Maa: Espanja
Arvo
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Aicmiú breise (cpv): 33141623 First-aid boxes
An áit feidhmíochta
Foroinn tíre (NUTS): Asturias (ES120)
Tír: An Spáinn
Luach
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33182100 Defibrilator
Dodatna klasifikacija (cpv): 33141623 Kutije prve pomoći
Mjesto izvršenja
Zemlja – podregija (NUTS): Asturias (ES120)
Zemlja: Španjolska
Vrijednost
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33182100 Defibrillatore cardiaco
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33141623 Cassette di pronto soccorso
Luogo di esecuzione
Suddivisione del paese (NUTS): Asturias (ES120)
Paese: Spagna
Valore
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33182100 Defibriliatorius
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33141623 Pirmosios pagalbos rinkiniai – dėžutės
Sutarties vykdymo vieta
Šalies administracinis vienetas (NUTS): Asturias (ES120)
Šalis: Ispanija
Vertė
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33182100 Defibrillatur
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33141623 Kaxxi ta' l-ewwel għajnuna
Post tal-prestazzjoni
Sottodiviżjoni tal-pajjiż (NUTS): Asturias (ES120)
Pajjiż: Spanja
Valur
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33182100 Defibrillator
Aanvullende classificatie (cpv): 33141623 EHBO-trommels
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Asturias (ES120)
Land: Spanje
Waarde
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33182100 Defibrylatory
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33141623 Zestawy pierwszej pomocy
Miejsce realizacji
Podpodział krajowy (NUTS): Asturias (ES120)
Kraj: Hiszpania
Wartość
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33182100 Desfibrilhador
Classificação adicional (cpv): 33141623 Kits de primeiros-socorros
Local de execução
País: Espanha
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33182100 Defibrilator
Clasificare suplimentară (cpv): 33141623 Truse de prim ajutor
Locul de executare
Subdiviziunea țării (NUTS): Asturias (ES120)
Țara: Spania
Valoare
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33182100 Defribrilátory
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33141623 Lekárničky
Miesto plnenia
Nižšia územná jednotka krajiny (NUTS): Asturias (ES120)
Krajina: Španielsko
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33182100 Defibrilator
Dodatna klasifikacija (cpv): 33141623 Škatle prve pomoči
Kraj izvajanja
Država: Španija
Vrednost