See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Publiek Vervoer Groningen Drenthe 2027–2035
Описание: De aanleiding van deze aanbesteding is dat de huidige overeenkomsten met vervoerders aflopen op 31 juli 2027. De aanbesteding heeft tot doel om voor alle deelnemende gemeenten en het OV-bureau Groningen Drenthe kwalitatief hoogwaardig, doelmatig en duurzaam doelgroepenvervoer te contracteren. PVGD streeft naar een toekomstbestendig vervoerssysteem dat aansluit bij de principes van publieke mobiliteit, met oog voor duurzaamheid, betaalbaarheid en klantgerichtheid. Zie beschrijvend document.
Вид процедура: Открита
Основни характеристики на процедурата: Zie beschrijvend document. Gunnen op Waarde
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 60130000 Специализирани услуги за пътен превоз на пътници
Допълнителна класификация (cpv): 60112000 Услуги на обществения пътен транспорт, 60120000 Таксиметрови услуги
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Noord-Groningen
Описание: Zie beschrijvend document. Zie beschrijvend document.
Вътрешен идентификатор: 1
Допълнителна класификация (cpv): 60120000 Таксиметрови услуги
Варианти:
Описание на опциите: Optie tot verlenging van twee (2) maal één (1) jaar.
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Oost-Groningen
Вътрешен идентификатор: 2
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Centraal-Groningen
Описание: Zie beschrijvend document.
Вътрешен идентификатор: 3
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Zuidwest-Groningen
Вътрешен идентификатор: 4
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Noord- en Midden-Drenthe
Вътрешен идентификатор: 5
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Zuidwest-Drenthe
Вътрешен идентификатор: 6
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Zuidoost-Drenthe
Вътрешен идентификатор: 7
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 60130000 Služby jednoúčelové silniční osobní dopravy
Další klasifikace (cpv): 60120000 Taxislužba
Možnosti:
Místo plnění
Země: Nizozemsko
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Hovedpunkterne i proceduren: Zie beschrijvend document. Gunnen op Waarde
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 60130000 Specialiseret personbefordring ad vej
Supplerende klassifikation (cpv): 60112000 Offentlig vejtransport, 60120000 Taxikørsel
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Noord-Groningen
Intern ID: 1
Supplerende klassifikation (cpv): 60120000 Taxikørsel
Valgmuligheder:
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Oost-Groningen
Intern ID: 2
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: Centraal-Groningen
Beskrivelse: Zie beschrijvend document.
Intern ID: 3
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: Zuidwest-Groningen
Intern ID: 4
Delkontrakt: LOT-0005
Titel: Noord- en Midden-Drenthe
Intern ID: 5
Delkontrakt: LOT-0006
Titel: Zuidwest-Drenthe
Intern ID: 6
Delkontrakt: LOT-0007
Titel: Zuidoost-Drenthe
Intern ID: 7
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie beschrijvend document. Gunnen op Waarde
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße), 60120000 Taxiverkehr
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60120000 Taxiverkehr
Optionen:
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Beschreibung: Zie beschrijvend document.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Interne Kennung: 7
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: Zie beschrijvend document. Gunnen op Waarde
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 60130000 Υπηρεσίες ειδικών οδικών μεταφορών επιβατών
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 60112000 Υπηρεσίες δημόσιων οδικών μεταφορών, 60120000 Υπηρεσίες ταξί
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Noord-Groningen
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 60120000 Υπηρεσίες ταξί
Επιλογές:
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Oost-Groningen
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: Centraal-Groningen
Περιγραφή: Zie beschrijvend document.
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 3
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: Zuidwest-Groningen
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 4
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: Noord- en Midden-Drenthe
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5
Παρτίδα: LOT-0006
Τίτλος: Zuidwest-Drenthe
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 6
Παρτίδα: LOT-0007
Τίτλος: Zuidoost-Drenthe
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 7
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60130000 Special-purpose road passenger-transport services
Additional classification (cpv): 60120000 Taxi services
Options:
Place of performance
Country: Netherlands
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
Principales características del procedimiento: Zie beschrijvend document. Gunnen op Waarde
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 60130000 Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera
Clasificación adicional (cpv): 60112000 Servicios de transporte por la vía pública, 60120000 Servicios de taxi
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Noord-Groningen
Identificador interno: 1
Clasificación adicional (cpv): 60120000 Servicios de taxi
Opciones:
Lote: LOT-0002
Título: Oost-Groningen
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0003
Título: Centraal-Groningen
Descripción: Zie beschrijvend document.
Identificador interno: 3
Lote: LOT-0004
Título: Zuidwest-Groningen
Identificador interno: 4
Lote: LOT-0005
Título: Noord- en Midden-Drenthe
Identificador interno: 5
Lote: LOT-0006
Título: Zuidwest-Drenthe
Identificador interno: 6
Lote: LOT-0007
Título: Zuidoost-Drenthe
Identificador interno: 7
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 60130000 Matkustajien erikoismaantiekuljetukset
Lisäluokitus (cpv): 60112000 Joukkoliikennepalvelut maanteitse, 60120000 Taksipalvelut
5. Osa
Osa: LOT-0001
Ilmoituksen nimi: Noord-Groningen
Sisäinen tunniste: 1
Lisäluokitus (cpv): 60120000 Taksipalvelut
Optiot:
Osa: LOT-0002
Ilmoituksen nimi: Oost-Groningen
Sisäinen tunniste: 2
Osa: LOT-0003
Ilmoituksen nimi: Centraal-Groningen
Kuvaus: Zie beschrijvend document.
Sisäinen tunniste: 3
Osa: LOT-0004
Ilmoituksen nimi: Zuidwest-Groningen
Sisäinen tunniste: 4
Osa: LOT-0005
Ilmoituksen nimi: Noord- en Midden-Drenthe
Sisäinen tunniste: 5
Osa: LOT-0006
Ilmoituksen nimi: Zuidwest-Drenthe
Sisäinen tunniste: 6
Osa: LOT-0007
Ilmoituksen nimi: Zuidoost-Drenthe
Sisäinen tunniste: 7
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Zie beschrijvend document. Gunnen op Waarde
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 60130000 Services spécialisés de transport routier de passagers
Nomenclature complémentaire (cpv): 60112000 Services de transport routier public, 60120000 Services de taxi
5. Lot
Lot: LOT-0001
Titre: Noord-Groningen
Identifiant interne: 1
Nomenclature complémentaire (cpv): 60120000 Services de taxi
Lot: LOT-0002
Titre: Oost-Groningen
Identifiant interne: 2
Lot: LOT-0003
Titre: Centraal-Groningen
Description: Zie beschrijvend document.
Identifiant interne: 3
Lot: LOT-0004
Titre: Zuidwest-Groningen
Identifiant interne: 4
Lot: LOT-0005
Titre: Noord- en Midden-Drenthe
Identifiant interne: 5
Lot: LOT-0006
Titre: Zuidwest-Drenthe
Identifiant interne: 6
Lot: LOT-0007
Titre: Zuidoost-Drenthe
Identifiant interne: 7
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupka: Otvoren
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 60130000 Usluge cestovnog putničkog prijevoza za posebne namjene
Dodatna klasifikacija (cpv): 60112000 Usluge javnog cestovnog prijevoza, 60120000 Taksi usluge
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Noord-Groningen
Interna identifikacijska oznaka: 1
Dodatna klasifikacija (cpv): 60120000 Taksi usluge
Opcije:
Grupa: LOT-0002
Naslov: Oost-Groningen
Interna identifikacijska oznaka: 2
Grupa: LOT-0003
Naslov: Centraal-Groningen
Opis: Zie beschrijvend document.
Interna identifikacijska oznaka: 3
Grupa: LOT-0004
Naslov: Zuidwest-Groningen
Interna identifikacijska oznaka: 4
Grupa: LOT-0005
Naslov: Noord- en Midden-Drenthe
Interna identifikacijska oznaka: 5
Grupa: LOT-0006
Naslov: Zuidwest-Drenthe
Interna identifikacijska oznaka: 6
Grupa: LOT-0007
Naslov: Zuidoost-Drenthe
Interna identifikacijska oznaka: 7
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás legfontosabb jellemzői: Zie beschrijvend document. Gunnen op Waarde
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 60130000 Különleges közúti személyszállítási szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 60112000 Közúti tömegközlekedési szolgáltatások, 60120000 Taxiszolgáltatás
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Noord-Groningen
Belső azonosító: 1
További osztályozás (cpv): 60120000 Taxiszolgáltatás
Opciók:
Rész: LOT-0002
Cím: Oost-Groningen
Belső azonosító: 2
Rész: LOT-0003
Cím: Centraal-Groningen
Leírás: Zie beschrijvend document.
Belső azonosító: 3
Rész: LOT-0004
Cím: Zuidwest-Groningen
Belső azonosító: 4
Rész: LOT-0005
Cím: Noord- en Midden-Drenthe
Belső azonosító: 5
Rész: LOT-0006
Cím: Zuidwest-Drenthe
Belső azonosító: 6
Rész: LOT-0007
Cím: Zuidoost-Drenthe
Belső azonosító: 7
2. Procedūra
Procedūra
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 60130000 Īpaša nolūka pasažieru autopārvadājumu pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 60112000 Sabiedriskie autotransporta pakalpojumi, 60120000 Taksometru pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Noord-Groningen
Iekšējais identifikators: 1
Papildu klasifikācija (cpv): 60120000 Taksometru pakalpojumi
Iespējas:
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Oost-Groningen
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Centraal-Groningen
Apraksts: Zie beschrijvend document.
Iekšējais identifikators: 3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Zuidwest-Groningen
Iekšējais identifikators: 4
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: Noord- en Midden-Drenthe
Iekšējais identifikators: 5
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: Zuidwest-Drenthe
Iekšējais identifikators: 6
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: Zuidoost-Drenthe
Iekšējais identifikators: 7
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Elementi prinċipali tal-proċedura: Zie beschrijvend document. Gunnen op Waarde
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 60130000 Servizzi ta' trasport b'għan speċjali tal-passiġġieri bit-triq
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 60112000 Servizzi ta' trasport pubbliku bit-triq, 60120000 Servizzi tat-taxi
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: Noord-Groningen
Identifikatur intern: 1
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 60120000 Servizzi tat-taxi
Għażliet:
Lott: LOT-0002
Titlu: Oost-Groningen
Identifikatur intern: 2
Lott: LOT-0003
Titlu: Centraal-Groningen
Identifikatur intern: 3
Lott: LOT-0004
Titlu: Zuidwest-Groningen
Identifikatur intern: 4
Lott: LOT-0005
Titlu: Noord- en Midden-Drenthe
Identifikatur intern: 5
Lott: LOT-0006
Titlu: Zuidwest-Drenthe
Identifikatur intern: 6
Lott: LOT-0007
Titlu: Zuidoost-Drenthe
Identifikatur intern: 7
2. Procedura
Procedura
Rodzaj procedury: Otwarta
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 60130000 Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 60112000 Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego, 60120000 Usługi taxi
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Noord-Groningen
Wewnętrzny identyfikator: 1
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 60120000 Usługi taxi
Opcje:
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Oost-Groningen
Wewnętrzny identyfikator: 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Centraal-Groningen
Wewnętrzny identyfikator: 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Zuidwest-Groningen
Wewnętrzny identyfikator: 4
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Noord- en Midden-Drenthe
Wewnętrzny identyfikator: 5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Zuidwest-Drenthe
Wewnętrzny identyfikator: 6
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Zuidoost-Drenthe
Wewnętrzny identyfikator: 7
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
Principais características do processo: Zie beschrijvend document. Gunnen op Waarde
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 60130000 Serviços de transporte rodoviário de passageiros com finalidade específica
Classificação adicional (cpv): 60112000 Serviços de transporte público rodoviário, 60120000 Serviços de táxis
Classificação adicional (cpv): 60120000 Serviços de táxis
Opções:
Descrição: Zie beschrijvend document.
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Principalele caracteristici ale procedurii: Zie beschrijvend document. Gunnen op Waarde
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 60130000 Servicii de transport rutier specializat de pasageri
Clasificare suplimentară (cpv): 60112000 Servicii de transport rutier public, 60120000 Servicii de taxi
Identificator intern: 1
Clasificare suplimentară (cpv): 60120000 Servicii de taxi
Opțiuni:
Identificator intern: 2
Descriere: Zie beschrijvend document.
Identificator intern: 3
Identificator intern: 4
Identificator intern: 5
Identificator intern: 6
Identificator intern: 7
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 60130000 Služby osobnej cestnej dopravy na osobitné účely
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 60112000 Služby verejnej cestnej dopravy, 60120000 Taxislužba
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Noord-Groningen
Interný identifikátor: 1
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 60120000 Taxislužba
Časť: LOT-0002
Názov: Oost-Groningen
Interný identifikátor: 2
Časť: LOT-0003
Názov: Centraal-Groningen
Interný identifikátor: 3
Časť: LOT-0004
Názov: Zuidwest-Groningen
Interný identifikátor: 4
Časť: LOT-0005
Názov: Noord- en Midden-Drenthe
Interný identifikátor: 5
Časť: LOT-0006
Názov: Zuidwest-Drenthe
Interný identifikátor: 6
Časť: LOT-0007
Názov: Zuidoost-Drenthe
Interný identifikátor: 7
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandets viktigaste kännetecken: Zie beschrijvend document. Gunnen op Waarde
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60130000 Passagerartransport på väg för särskilda ändamål
Ytterligare klassificering (cpv): 60112000 Kollektivtrafik på väg, 60120000 Taxitjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 1
Ytterligare klassificering (cpv): 60120000 Taxitjänster
Optioner:
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Beskrivning: Zie beschrijvend document.
Intern identifierare: 3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: 4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Intern identifierare: 5
Del (anbudsområde): LOT-0006
Intern identifierare: 6
Del (anbudsområde): LOT-0007
Intern identifierare: 7