404946-2026 - Състезателна процедура
Норвегия – Консултантски услуги по хардуер – Procurement of Neptune assistance for CIT DRIVE 2026024431
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Услуги
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеProcurement of Neptune assistance for CIT DRIVE 2026024431
ОписаниеThe contracting authority shall enter into this agreement on behalf of Cyber Defence ́s IT Department (CIT) DRIV. The aim of this notice is to fill the role of team member and SAP developer in DRIV Logistics Department. The consultant shall take care of the role with a focus within: SAP S4/HANASAP ECCSAPUI5DFPS Personal and Functional Equipment (PBU) The role can involve cooperation with any other departments and/or projects in the Norwegian Armed Forces.
Вътрешен идентификатор2026024431
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Основни характеристики на процедуратаThis procurement will be made in accordance with the Act from 17 June 2016 no. 73 on public procurements (the Public Procurement Act - LOA) and the regulations 12 August 2016 no. 974 on public procurements (procurement regulations - FOA). The procurement will be carried out in accordance with the 'open tender contest' procedure in accordance with PPR § 13-1 first section. This procedure gives all interested tenderers the opportunity to submit tender offers. Negotiations are not allowed in this competition. Tenders cannot, therefore, be changed after the tender deadline has expired.
Цел
Естество на поръчкатаУслуги
Основна класификация (cpv): 72100000 Консултантски услуги по хардуер
Допълнителна класификация (cpv): 72200000 Програмиране и софтуерни консултантски услуги, 72211000 Услуги по програмиране на системен софтуер и потребителски софтуерни средства, 72212000 Услуги по програмиране на приложен софтуер, 72220000 Системни и технически консултантски услуги, 72230000 Услуги по разработване на поръчков (клиентски) софтуер, 72240000 Системен анализ и програмни услуги, 72250000 Услуги по поддържане на системи и оказване на помощ, 72260000 Услуги, свързани със софтуерни продукти, 72300000 Услуги по предаване и обработка на данни, 72500000 Услуги, свързани с използване на компютри, 72600000 Услуги по оказване на помощ и консултации в областта на компютърните системи
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0000
Варианти
Описание на опциитеOption for an extension for 1+1+1 year.
404946-2026 - Licitación
Noruega – Servicios de consultoría en equipo informático – Procurement of Neptune assistance for CIT DRIVE 2026024431
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno2026024431
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 72100000 Servicios de consultoría en equipo informático
Clasificación adicional (cpv): 72200000 Servicios de programación de software y de consultoría, 72211000 Servicios de programación de sistemas y software de usuario, 72212000 Servicios de programación de software de aplicación, 72220000 Servicios de consultoría en sistemas y consultoría técnica, 72230000 Servicios de desarrollo de software personalizado, 72240000 Servicios de análisis de sistemas y de programación, 72250000 Servicios de sistemas y apoyo, 72260000 Servicios relacionados con el software, 72300000 Servicios relacionados con datos, 72500000 Servicios informáticos, 72600000 Servicios de apoyo informático y de consultoría
5. Lote
LoteLOT-0000
Opciones
Descripción de las opcionesOption for an extension for 1+1+1 year.
404946-2026 - Procedură concurențială
Norvegia – Servicii de consultanţă pentru hardware – Procurement of Neptune assistance for CIT DRIVE 2026024431
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Servicii
2. Procedură
Procedură
Identificator intern2026024431
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 72100000 Servicii de consultanţă pentru hardware
Clasificare suplimentară (cpv): 72200000 Servicii de programare şi de consultanţă software, 72211000 Servicii de programare de sisteme informatice şi software utilitare, 72212000 Servicii de programare de software de aplicaţie, 72220000 Servicii de consultanţă privind sistemele informatice şi servicii de consultanţă tehnică, 72230000 Servicii de dezvoltare de software personalizat, 72240000 Servicii de analiză şi de programare de sisteme, 72250000 Servicii pentru sisteme şi asistenţă, 72260000 Servicii de software, 72300000 Servicii de înlocuire de date, 72500000 Servicii informatice, 72600000 Servicii de asistenţă şi de consultanţă informatică
5. Lot
LotLOT-0000
Opțiuni
404946-2026 - Súťaž
Nórsko – Hardvérové konzultačné služby (poradenstvo) – Procurement of Neptune assistance for CIT DRIVE 2026024431
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Služby
2. Postup
Postup
Interný identifikátor2026024431
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 72100000 Hardvérové konzultačné služby (poradenstvo)
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 72200000 Programovanie softvéru a poradenstvo, 72211000 Programovanie systémového a používateľského softvéru, 72212000 Programovanie aplikačného softvéru, 72220000 Systémové a technické poradenstvo, 72230000 Vývoj zákazníckeho softvéru (softvéru na objednávku), 72240000 Systémové analýzy a programovanie, 72250000 Služby týkajúce sa podpory systému, 72260000 Služby súvisiace so softvérom, 72300000 Dátové služby, 72500000 Služby súvisiace s počítačmi, 72600000 Počítačové podporné služby a poradenstvo
5. Časť
ČasťLOT-0000
Možnosti