Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 38421100 Водомери
Варианти:
Място на изпълнение
Град: Opole
Административно-териториална единица на държавата (NUTS): Opolski (PL524)
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 38421100 Vodoměry
Možnosti:
Místo plnění
Obec: Opole
Nižší územní jednotka země (NUTS): Opolski (PL524)
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 38421100 Vandmålere
Valgmuligheder:
Udførelsessted
By: Opole
Landsdel (NUTS): Opolski (PL524)
404954-2026 - Wettbewerb
Polen – Wasserzähler – Dostawa wodomierzy ultradźwiękowych DN 15-40 oraz dostawa elementów do zdalnego odczytu wodomierzy mechanicznych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa wodomierzy ultradźwiękowych DN 15-40 oraz dostawa elementów do zdalnego odczytu wodomierzy mechanicznych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: a) Część 1: sukcesywna dostawa wodomierzy ultradźwiękowych DN 15-40; b) Część 2: sukcesywna dostawa elementów do zdalnego odczytu wodomierzy mechanicznych tj. nakładek radiowych.
Interne KennungPU-252-24/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38421100 Wasserzähler
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32260000 Datenübertragungsanlagen
5. Los
LosLOT-0001
Titelczęść 1 - Sukcesywna dostawa wodomierzy ultradźwiękowych DN 15-40
BeschreibungCzęść 1:Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa fabrycznie nowych wodomierzy ultradźwiękowych DN 15-40. Rodzaje, ilości oraz parametry techniczne wodomierzy ultradźwiękowych zostały określone w cz. II SWZ - OPZ, który jest udostępniony na stronie internetowej prowadzonego postępowania tj. https://wikopole.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html
Interne KennungPU-252-24/26 cz.1
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega sobie prawo opcji tj. zmiany (zmniejszenia lub zwiększenia) ilości zakupionych Urządzeń, przy czym w przypadku: 1) zmniejszenia ilości - nie może ono przekroczyć 20% wartości umowy; Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w terminie obowiązywania niniejszej umowy i nie stanowi to zmiany umowy, Zamawiający poinformuje o zmniejszeniu ilości drogą elektroniczną, w przypadku zmniejszenia ilości, Wykonawcy nie przysługuje prawo kierowania do Zamawiającego jakichkolwiek roszczeń z tego tytułu; 2) zwiększenia ilości zakupywanych wodomierzy – w przypadku, gdy w okresie trwania umowy wyczerpaniu ulegnie zakres podstawowy i dodatkowo zakup dodatkowej ilości produktu będzie leżał w interesie Zamawiającego oraz wynikał z jego bieżących potrzeb - przy czym nie może ono przekroczyć 20 % wartości umowy. Dostawy Urządzeń objęte prawem opcji będą nabywane z zastosowaniem cen jednostkowych określonych w Formularzu ofertowym. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w terminie obowiązywania niniejszej umowy i nie stanowi to zmiany umowy. O zamiarze skorzystania z prawa opcji, w określonym zakresie, Zamawiający poinformuje Wykonawcę poprzez złożenie zamówienia, zgodnie z § 2 ust. 2 Umowy.
LosLOT-0002
Titelczęść 2 - Sukcesywna dostawa elementów do zdalnego odczytu wodomierzy mechanicznych tj. nakładek radiowych.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa elementów zdalnego odczytu wodomierzy mechanicznych tj. nakładek radiowych. Rodzaje, ilości oraz parametry techniczne elementów do zdalnego odczytu wodomierzy zostały określone w cz. II SWZ - OPZ, który jest udostępniony na stronie internetowej prowadzonego postępowania tj. https://wikopole.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html
Interne KennungPU-252-24/26 cz.2
Haupteinstufung (cpv): 32260000 Datenübertragungsanlagen
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega sobie prawo opcji tj. zmiany (zmniejszenia lub zwiększenia) ilości zakupionych Urządzeń, przy czym w przypadku: 1) zmniejszenia ilości - nie może ono przekroczyć 20% wartości umowy; Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w terminie obowiązywania niniejszej umowy i nie stanowi to zmiany umowy, Zamawiający poinformuje o zmniejszeniu ilości drogą elektroniczną, w przypadku zmniejszenia ilości, Wykonawcy nie przysługuje prawo kierowania do Zamawiającego jakichkolwiek roszczeń z tego tytułu; 2) zwiększenia ilości zakupywanych elementów do zdalnego odczytu wodomierzy – w przypadku, gdy w okresie trwania umowy wyczerpaniu ulegnie zakres podstawowy i dodatkowo zakup dodatkowej ilości produktu będzie leżał w interesie Zamawiającego oraz wynikał z jego bieżących potrzeb - przy czym nie może ono przekroczyć 20 % wartości umowy. Dostawy Urządzeń objęte prawem opcji będą nabywane z zastosowaniem cen jednostkowych określonych w Formularzu ofertowym. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w terminie obowiązywania niniejszej umowy i nie stanowi to zmiany umowy. O zamiarze skorzystania z prawa opcji, w określonym zakresie, Zamawiający poinformuje Wykonawcę poprzez złożenie zamówienia, zgodnie z § 2 ust. 2 Umowy.
404954-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόPU-252-24/26
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 38421100 Μετρητές νερού
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 32260000 Εξοπλισμός μετάδοσης δεδομένων
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικόPU-252-24/26 cz.1
Επιλογές
ΠαρτίδαLOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικόPU-252-24/26 cz.2
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 32260000 Εξοπλισμός μετάδοσης δεδομένων
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 38421100 Contadores de agua
Opciones:
Lugar de ejecución
Localidad: Opole
Subdivisión del país (NUTS): Opolski (PL524)
404954-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnistePU-252-24/26
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 38421100 Vesimittarit
Lisäluokitus (cpv): 32260000 Tiedonsiirtolaitteet
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisäinen tunnistePU-252-24/26 cz.1
Optiot
OsaLOT-0002
Sisäinen tunnistePU-252-24/26 cz.2
Pääasiallinen luokitus (cpv): 32260000 Tiedonsiirtolaitteet
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 38421100 Compteurs à eau
Options:
Lieu d’exécution
Ville: Opole
Subdivision pays (NUTS): Opolski (PL524)
404954-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachPU-252-24/26
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 38421100 Water meters
Aicmiú breise (cpv): 32260000 Data-transmission equipment
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Aitheantóir inmheánachPU-252-24/26 cz.1
Roghanna
LuchtógLOT-0002
Aitheantóir inmheánachPU-252-24/26 cz.2
Príomhaicmiú (cpv): 32260000 Data-transmission equipment
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 38421100 Vodomjeri
Opcije:
Mjesto izvršenja
Grad: Opole
Zemlja – podregija (NUTS): Opolski (PL524)
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 38421100 Vízmérő órák
Opciók:
A teljesítés helye
Város: Opole
404954-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoPU-252-24/26
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 38421100 Contatori di acqua
Classificazione aggiuntiva (cpv): 32260000 Apparecchiature per la trasmissione di dati
5. Lotto
LottoLOT-0001
Identificativo internoPU-252-24/26 cz.1
Opzioni
LottoLOT-0002
Identificativo internoPU-252-24/26 cz.2
Classificazione principale (cpv): 32260000 Apparecchiature per la trasmissione di dati
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 38421100 Vandens skaitikliai
Pasirinkimo galimybės:
Sutarties vykdymo vieta
Miestas: Opole
Šalies administracinis vienetas (NUTS): Opolski (PL524)
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 38421100 Arloġġi ta' l-ilma
Għażliet:
Post tal-prestazzjoni
Belt: Opole
Sottodiviżjoni tal-pajjiż (NUTS): Opolski (PL524)
404954-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecodePU-252-24/26
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38421100 Watermeters
Aanvullende classificatie (cpv): 32260000 Datatransmissie-uitrusting
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Interne identificatiecodePU-252-24/26 cz.1
Opties
PerceelLOT-0002
Interne identificatiecodePU-252-24/26 cz.2
Belangrijkste classificatie (cpv): 32260000 Datatransmissie-uitrusting
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 38421100 Contadores de água
Opções:
Local de execução
Cidade: Opole
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 38421100 Contoare de apă
Opțiuni:
Locul de executare
Localitate: Opole
Subdiviziunea țării (NUTS): Opolski (PL524)
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 38421100 Števci za vodo
Kraj izvajanja
Mesto: Opole
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38421100 Vattenmätare
Optioner:
Leveransplats
Ort: Opole
Del av land (NUTS): Opolski (PL524)