See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dostawy płynów infuzyjnych i produktów do żywienia do i pozajelitowego
Описание: Przedmiotem zamówienia są dostawy płynów infuzyjnych i produktów do żywienia do i pozajelitowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganymi parametrami, jak również zapotrzebowaniem ilościowym precyzuje załącznik nr 2 do SWZ – Formularz cenowy.
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Maksymalna liczba części zamówienia, na które jeden oferent może składać oferty:5
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33692500 Разтвори за инжектиране
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Część nr 1 - Dostawy płynów infuzyjnych i produktów do żywienia do i pozajelitowego
Описание: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganymi parametrami, jak również zapotrzebowaniem ilościowym precyzuje załącznik nr 2 do SWZ – Formularz cenowy.
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Część nr 2 - Dostawy płynów infuzyjnych i produktów do żywienia do i pozajelitowego
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Część nr 3 - Dostawy płynów infuzyjnych i produktów do żywienia do i pozajelitowego
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Część nr 4 - Dostawy płynów infuzyjnych i produktów do żywienia do i pozajelitowego
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Część nr 5 - Dostawy płynów infuzyjnych i produktów do żywienia do i pozajelitowego
2. Řízení
Řízení
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33692500 Injekční roztoky
5. Část
Část: LOT-0002
Část: LOT-0003
Část: LOT-0004
Část: LOT-0005
Část: LOT-0006
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33692500 Injektionsopløsninger
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0002
Delkontrakt: LOT-0003
Delkontrakt: LOT-0004
Delkontrakt: LOT-0005
Delkontrakt: LOT-0006
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33692500 Injizierbare Lösungen
5. Los
Los: LOT-0002
Los: LOT-0003
Los: LOT-0004
Los: LOT-0005
Los: LOT-0006
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33692500 Ενέσιμα διαλύματα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0002
Παρτίδα: LOT-0003
Παρτίδα: LOT-0004
Παρτίδα: LOT-0005
Παρτίδα: LOT-0006
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33692500 Injectable solutions
5. Lot
Lot: LOT-0002
Lot: LOT-0003
Lot: LOT-0004
Lot: LOT-0005
Lot: LOT-0006
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33692500 Soluciones inyectables
5. Lote
Lote: LOT-0002
Lote: LOT-0003
Lote: LOT-0004
Lote: LOT-0005
Lote: LOT-0006
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33692500 Injektioliuokset
5. Osa
Osa: LOT-0002
Osa: LOT-0003
Osa: LOT-0004
Osa: LOT-0005
Osa: LOT-0006
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Maksymalna liczba części zamówienia, na które jeden oferent może składać oferty:5
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33692500 Solutions injectables
404967-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 33692500 Injekcijske otopine
5. Grupa
GrupaLOT-0002
GrupaLOT-0003
GrupaLOT-0004
GrupaLOT-0005
GrupaLOT-0006
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33692500 Soluzioni iniettabili
5. Lotto
Lotto: LOT-0002
Lotto: LOT-0003
Lotto: LOT-0004
Lotto: LOT-0005
Lotto: LOT-0006
2. Procedūra
Procedūra
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33692500 Šķīdumi, kas paredzēti injicēšanai
5. Daļa
Daļa: LOT-0002
Daļa: LOT-0003
Daļa: LOT-0004
Daļa: LOT-0005
Daļa: LOT-0006
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33692500 Soluzzjonijiet injettabbli
5. Lott
Lott: LOT-0002
Lott: LOT-0003
Lott: LOT-0004
Lott: LOT-0005
Lott: LOT-0006
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33692500 Płyny dożylne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0002
Część zamówienia: LOT-0003
Część zamówienia: LOT-0004
Część zamówienia: LOT-0005
Część zamówienia: LOT-0006
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33692500 Soluções injectáveis
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33692500 Soluţii injectabile
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33692500 Injektionslösningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0002
Del (anbudsområde): LOT-0003
Del (anbudsområde): LOT-0004
Del (anbudsområde): LOT-0005
Del (anbudsområde): LOT-0006