See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dostawa zbrojenia szybowego dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń
Описание: Dostawa zbrojenia szybowego dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń, w tym: Część I: Dostawa konsol mocujących zbrojenie szybowe wraz z elementami złącznymi – Pompownia Pstrowski. Część II: Dostawa dźwigarów zbrojenia szybowego – Pompownia Pstrowski. Część III: Dostawa elementów zbrojenia szybowego – Pompownia Dębieńsko. Część IV: Dostawa dźwigarów zbrojenia szybowego – Pompownia Siemianowice. Część V: Dostawa prowadników szybowych – Pompownia Centrum. Część VI: Dostawa prowadników szybowych – Pompownia Śląsk. Część VII: Dostawa dźwigarów zbrojenia szybowego – Pompownia Śląsk”.
Вътрешен идентификатор: ZP-CZOK-0061/26
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: да
Обосновка на ускорената процедура: Ogłoszenie o publikacji wstępnego ogłoszenia informacyjnego lub okresowego ogłoszenia informacyjnego na profilu nabywcy nr 126730-2026 (OJ S 37/2026 23/02/2026)
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 44430000 Плоскости за блиндиране
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Dostawa konsol mocujących zbrojenie szybowe wraz z elementami złącznymi – Pompownia Pstrowski
Описание: Dostawa konsol mocujących zbrojenie szybowe wraz z elementami złącznymi – Pompownia Pstrowski
Вътрешен идентификатор: ZP-CZOK-0061/26 Część I
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Część II: Dostawa dźwigarów zbrojenia szybowego – Pompownia Pstrowski.
Описание: Część II: Dostawa dźwigarów zbrojenia szybowego – Pompownia Pstrowski.
Вътрешен идентификатор: ZP-CZOK-0061/26 Część II
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Część III: Dostawa elementów zbrojenia szybowego – Pompownia Dębieńsko
Описание: Część III: Dostawa elementów zbrojenia szybowego – Pompownia Dębieńsko
Вътрешен идентификатор: ZP-CZOK-0061/26 Część III
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Część IV: Dostawa dźwigarów zbrojenia szybowego – Pompownia Siemianowice
Описание: Część IV: Dostawa dźwigarów zbrojenia szybowego – Pompownia Siemianowice
Вътрешен идентификатор: ZP-CZOK-0061/26 Część IV
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Część V: Dostawa prowadników szybowych – Pompownia Centrum
Описание: Część V: Dostawa prowadników szybowych – Pompownia Centrum
Вътрешен идентификатор: ZP-CZOK-0061/26 Część V
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Część VI: Dostawa prowadników szybowych – Pompownia Śląsk
Описание: Część VI: Dostawa prowadników szybowych – Pompownia Śląsk
Вътрешен идентификатор: ZP-CZOK-0061/24 Część VI
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Część VII: Dostawa dźwigarów zbrojenia szybowego – Pompownia Śląsk
Описание: Część VII: Dostawa dźwigarów zbrojenia szybowego – Pompownia Śląsk
Вътрешен идентификатор: ZP-CZOK-0061/26 Część VII
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: ZP-CZOK-0061/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44430000 Blechpanzerung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ZP-CZOK-0061/26 Część I
Los: LOT-0002
Interne Kennung: ZP-CZOK-0061/26 Część II
Los: LOT-0003
Interne Kennung: ZP-CZOK-0061/26 Część III
Los: LOT-0004
Interne Kennung: ZP-CZOK-0061/26 Część IV
Los: LOT-0005
Interne Kennung: ZP-CZOK-0061/26 Część V
Los: LOT-0006
Interne Kennung: ZP-CZOK-0061/24 Część VI
Los: LOT-0007
Interne Kennung: ZP-CZOK-0061/26 Część VII
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: ZP-CZOK-0061/26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44430000 Armour plating
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: ZP-CZOK-0061/26 Część I
Lot: LOT-0002
Internal identifier: ZP-CZOK-0061/26 Część II
Lot: LOT-0003
Internal identifier: ZP-CZOK-0061/26 Część III
Lot: LOT-0004
Internal identifier: ZP-CZOK-0061/26 Część IV
Lot: LOT-0005
Internal identifier: ZP-CZOK-0061/26 Część V
Lot: LOT-0006
Internal identifier: ZP-CZOK-0061/24 Część VI
Lot: LOT-0007
Internal identifier: ZP-CZOK-0061/26 Część VII
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: ZP-CZOK-0061/26
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: sí
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 44430000 Blindaje
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: ZP-CZOK-0061/26 Część I
Lote: LOT-0002
Identificador interno: ZP-CZOK-0061/26 Część II
Lote: LOT-0003
Identificador interno: ZP-CZOK-0061/26 Część III
Lote: LOT-0004
Identificador interno: ZP-CZOK-0061/26 Część IV
Lote: LOT-0005
Identificador interno: ZP-CZOK-0061/26 Część V
Lote: LOT-0006
Identificador interno: ZP-CZOK-0061/24 Część VI
Lote: LOT-0007
Identificador interno: ZP-CZOK-0061/26 Część VII
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: ZP-CZOK-0061/26
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: jah
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 44430000 Soomusplaadid
5. Osa
Osa: LOT-0001
Osa: LOT-0002
Osa: LOT-0003
Osa: LOT-0004
Osa: LOT-0005
Osa: LOT-0006
Osa: LOT-0007
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: ZP-CZOK-0061/26
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: kyllä
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 44430000 Panssarilevyt
Sisäinen tunniste: ZP-CZOK-0061/26 Część I
Sisäinen tunniste: ZP-CZOK-0061/26 Część V
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: ZP-CZOK-0061/26
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: oui
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 44430000 Plaques de blindage
Identifiant interne: ZP-CZOK-0061/26 Część I
Identifiant interne: ZP-CZOK-0061/26 Część II
Identifiant interne: ZP-CZOK-0061/26 Część III
Identifiant interne: ZP-CZOK-0061/26 Część IV
Identifiant interne: ZP-CZOK-0061/26 Część V
Identifiant interne: ZP-CZOK-0061/24 Część VI
Identifiant interne: ZP-CZOK-0061/26 Część VII
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: ZP-CZOK-0061/26
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: tá
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: ZP-CZOK-0061/26 Część I
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: ZP-CZOK-0061/26 Część II
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: ZP-CZOK-0061/26 Część III
Luchtóg: LOT-0004
Aitheantóir inmheánach: ZP-CZOK-0061/26 Część IV
Luchtóg: LOT-0005
Aitheantóir inmheánach: ZP-CZOK-0061/26 Część V
Luchtóg: LOT-0006
Aitheantóir inmheánach: ZP-CZOK-0061/24 Część VI
Luchtóg: LOT-0007
Aitheantóir inmheánach: ZP-CZOK-0061/26 Część VII
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: ZP-CZOK-0061/26
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: da
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 44430000 Oklopne ploče
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: ZP-CZOK-0061/26 Część I
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: ZP-CZOK-0061/26 Część II
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: ZP-CZOK-0061/26 Część III
Grupa: LOT-0004
Interna identifikacijska oznaka: ZP-CZOK-0061/26 Część IV
Grupa: LOT-0005
Interna identifikacijska oznaka: ZP-CZOK-0061/26 Część V
Grupa: LOT-0006
Interna identifikacijska oznaka: ZP-CZOK-0061/24 Część VI
Grupa: LOT-0007
Interna identifikacijska oznaka: ZP-CZOK-0061/26 Część VII
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: ZP-CZOK-0061/26
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: igen
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 44430000 Páncélburkolat
5. Rész
Rész: LOT-0001
Rész: LOT-0002
Rész: LOT-0003
Rész: LOT-0004
Rész: LOT-0005
Rész: LOT-0006
Rész: LOT-0007
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: ZP-CZOK-0061/26
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: sì
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 44430000 Protezioni blindate
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Lotto: LOT-0002
Lotto: LOT-0003
Lotto: LOT-0004
Lotto: LOT-0005
Lotto: LOT-0006
Lotto: LOT-0007
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: ZP-CZOK-0061/26
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: taip
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 44430000 Apšarvavimas
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: ZP-CZOK-0061/26 Część I
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: ZP-CZOK-0061/26 Część II
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: ZP-CZOK-0061/26 Część III
Pirkimo dalis: LOT-0004
Vidaus identifikatorius: ZP-CZOK-0061/26 Część IV
Pirkimo dalis: LOT-0005
Vidaus identifikatorius: ZP-CZOK-0061/26 Część V
Pirkimo dalis: LOT-0006
Vidaus identifikatorius: ZP-CZOK-0061/24 Część VI
Pirkimo dalis: LOT-0007
Vidaus identifikatorius: ZP-CZOK-0061/26 Część VII
Iekšējais identifikators: ZP-CZOK-0061/26
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: jā
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 44430000 Bruņu plātnes
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: ZP-CZOK-0061/26 Część I
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: ZP-CZOK-0061/26 Część II
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: ZP-CZOK-0061/26 Część III
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: ZP-CZOK-0061/26 Część IV
Daļa: LOT-0005
Iekšējais identifikators: ZP-CZOK-0061/26 Część V
Daļa: LOT-0006
Iekšējais identifikators: ZP-CZOK-0061/24 Część VI
Daļa: LOT-0007
Iekšējais identifikators: ZP-CZOK-0061/26 Część VII
Wewnętrzny identyfikator: ZP-CZOK-0061/26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: tak
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 44430000 Zbrojenia
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: ZP-CZOK-0061/26 Część I
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: ZP-CZOK-0061/26 Część II
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: ZP-CZOK-0061/26 Część III
Część zamówienia: LOT-0004
Wewnętrzny identyfikator: ZP-CZOK-0061/26 Część IV
Część zamówienia: LOT-0005
Wewnętrzny identyfikator: ZP-CZOK-0061/26 Część V
Część zamówienia: LOT-0006
Wewnętrzny identyfikator: ZP-CZOK-0061/24 Część VI
Część zamówienia: LOT-0007
Wewnętrzny identyfikator: ZP-CZOK-0061/26 Część VII
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: sim
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 44430000 Blindagem
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: ZP-CZOK-0061/26
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: áno
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 44430000 Opancierovanie
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: ZP-CZOK-0061/26 Część I
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: ZP-CZOK-0061/26 Część II
Časť: LOT-0003
Interný identifikátor: ZP-CZOK-0061/26 Część III
Časť: LOT-0004
Interný identifikátor: ZP-CZOK-0061/26 Część IV
Časť: LOT-0005
Interný identifikátor: ZP-CZOK-0061/26 Część V
Časť: LOT-0006
Interný identifikátor: ZP-CZOK-0061/24 Część VI
Časť: LOT-0007
Interný identifikátor: ZP-CZOK-0061/26 Część VII
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: ZP-CZOK-0061/26
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: da
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 44430000 Armirana obloga
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Sklop: LOT-0002
Sklop: LOT-0003
Sklop: LOT-0004
Sklop: LOT-0005
Sklop: LOT-0006
Sklop: LOT-0007