2. Процедура
Процедура
Заглавие: Elektrische Anlagen_ kompakte Trafostation - Betriebshofe Giebel 46
Описание: Für die Stromversorgung des Neubaus des Betriebshofs soll eine neue kompakte Trafostation errichtet werden.
Вътрешен идентификатор: B-0300-26
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Строителство
Основна класификация (cpv): 45317200 Строителни и монтажни работи на електрически инсталации на трансформатори
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: B-0300-26
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45317200 Elektroinstalační práce pro transformátory
5. Část
Část: LOT-0000
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: B-0300-26
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45317200 Εργασίες ηλεκτρικής εγκατάστασης μετασχηματιστών
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: B-0300-26
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45317200 Electrical installation work of transformers
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: B-0300-26
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45317200 Trabajos de instalación eléctrica de transformadores
5. Lote
Lote: LOT-0000
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: B-0300-26
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Ehitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45317200 Trafode elektripaigaldustööd
5. Osa
Osa: LOT-0000
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: B-0300-26
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Rakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45317200 Muuntajien sähköasennukset
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: B-0300-26
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Oibreacha
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: B-0300-26
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Radovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45317200 Elektroinstalaterski radovi na transformatorima
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: B-0300-26
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Építési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 45317200 Transzformátorok villamos szerelése
5. Rész
Rész: LOT-0000
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: B-0300-26
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Lavori
Classificazione principale (cpv): 45317200 Lavori di installazione elettrica di trasformatori
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: B-0300-26
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Darbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45317200 Transformatorių elektros instaliacijos montavimo darbai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Iekšējais identifikators: B-0300-26
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45317200 Transformatoru elektroinstalācijas darbi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: B-0300-26
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Xogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45317200 Xogħol ta’ stallazzjoni elettrika ta’ l-apparat tat-transformers
5. Lott
Lott: LOT-0000
Interne identificatiecode: B-0300-26
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45317200 Elektrische installatiewerkzaamheden voor transformatoren
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: B-0300-26
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Lucrări
Clasificarea principală (cpv): 45317200 Lucrări de instalare electrică de transformatoare
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: B-0300-26
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Práce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45317200 Elektroinštalačné práce na transformátoroch
5. Časť
Časť: LOT-0000
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: B-0300-26
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45317200 Elinstallation av transformatorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000