2. Процедура
Процедура
Заглавие: Základní škola Chomutov, Březenecká 4679, investice do vzdělávání – specializovaná audiovizuální technika
Описание: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka a montáž specializované audiovizuální techniky v objektu Základní školy Březenecká 4679 v Chomutově, související se stavebními úpravami a technickou modernizací vybraných prostor v objektu. Součástí dodávky je též doprava do místa plnění, montáž, kompletní instalace audiovizuální techniky, vč. dodávky potřebné propojovací kabeláže a úvodního zaškolení obsluhy.
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 30200000 Компютърно оборудване и принадлежности
Допълнителна класификация (cpv): 30230000 Компютърно оборудване, 30213200 Таблетен компютър, 30210000 Машини за обработване на данни (хардуер), 30213100 Преносими компютри (от 3 до 5 кг), 30232100 Принтери и плотери, 30195000 Табла, 30195200 Електронни табла или принадлежности, 32510000 Система за безжична телекомуникация, 35125100 Датчици, 38000000 Лабораторно, оптично и прецизно оборудване (без стъклени изделия), 38652120 Видеопроектори
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Вътрешен идентификатор: 1
Допълнителна класификация (cpv): 30195000 Табла, 30232100 Принтери и плотери, 38652120 Видеопроектори, 30213100 Преносими компютри (от 3 до 5 кг), 30213200 Таблетен компютър, 30210000 Машини за обработване на данни (хардуер), 30230000 Компютърно оборудване, 38000000 Лабораторно, оптично и прецизно оборудване (без стъклени изделия), 35125100 Датчици, 30195200 Електронни табла или принадлежности, 32510000 Система за безжична телекомуникация
Варианти:
Описание на опциите: navýšení, popřípadě snížení ceny v případě změny sazby DPH v daňových předpisech
2. Řízení
Řízení
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 30200000 Počítače
Další klasifikace (cpv): 30230000 Zařízení související s počítači, 30213200 Tablety (PC), 30210000 Stroje na zpracování dat (technické vybavení), 30213100 Přenosné počítače, 30232100 Tiskárny a kresliče, 30195000 Tabule, 30195200 Elektronické tabule a příslušenství, 32510000 Bezdrátové telekomunikační systémy, 35125100 Senzory, 38000000 Laboratorní, optické a přesné přístroje a zařízení (mimo skel), 38652120 Video projektory
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: 1
Další klasifikace (cpv): 30195000 Tabule, 30232100 Tiskárny a kresliče, 38652120 Video projektory, 30213100 Přenosné počítače, 30213200 Tablety (PC), 30210000 Stroje na zpracování dat (technické vybavení), 30230000 Zařízení související s počítači, 38000000 Laboratorní, optické a přesné přístroje a zařízení (mimo skel), 35125100 Senzory, 30195200 Elektronické tabule a příslušenství, 32510000 Bezdrátové telekomunikační systémy
Možnosti:
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 30200000 Edb-maskiner og -artikler
Supplerende klassifikation (cpv): 30230000 Computerrelateret udstyr, 30213200 Tabletcomputere, 30210000 Databehandlingsmaskiner (hardware), 30213100 Bærbare datamater, 30232100 Printere og plottere, 30195000 Tavler, 30195200 Elektroniske tavler eller tilbehør, 32510000 Trådløst telekommunikationssystem, 35125100 Følere, 38000000 Laboratorieudstyr, optisk udstyr og præcisionsudstyr (ikke briller), 38652120 Videoprojektionsapparater
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: 1
Supplerende klassifikation (cpv): 30195000 Tavler, 30232100 Printere og plottere, 38652120 Videoprojektionsapparater, 30213100 Bærbare datamater, 30213200 Tabletcomputere, 30210000 Databehandlingsmaskiner (hardware), 30230000 Computerrelateret udstyr, 38000000 Laboratorieudstyr, optisk udstyr og præcisionsudstyr (ikke briller), 35125100 Følere, 30195200 Elektroniske tavler eller tilbehør, 32510000 Trådløst telekommunikationssystem
Valgmuligheder:
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte, 30213200 Tablettcomputer, 30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware), 30213100 Tragbare Computer, 30232100 Drucker und Plotter, 30195000 Tafeln, 30195200 Elektronische Copyboards oder Zubehör, 32510000 Drahtloses Fernmeldesystem, 35125100 Sensoren, 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser), 38652120 Videoprojektoren
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30195000 Tafeln, 30232100 Drucker und Plotter, 38652120 Videoprojektoren, 30213100 Tragbare Computer, 30213200 Tablettcomputer, 30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware), 30230000 Computerbezogene Geräte, 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser), 35125100 Sensoren, 30195200 Elektronische Copyboards oder Zubehör, 32510000 Drahtloses Fernmeldesystem
Optionen:
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 30200000 Εξοπλισμός ηλεκτρονικών υπολογιστών και προμήθειες
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 30230000 Εξοπλισμός ηλεκτρονικών υπολογιστών, 30213200 Φορητοί υπολογιστές για την εισαγωγή χειρόγραφου κειμένου με τη χρήση γραφίδας, 30210000 Μηχανές επεξεργασίας δεδομένων (υλισμικό), 30213100 Φορητοί επιτραπέζιοι μικροϋπολογιστές, 30232100 Εκτυπωτές και σχεδιογράφοι, 30195000 Πίνακες, 30195200 Ηλεκτρονικοί πίνακες αντιγραφής ή εξαρτήματα, 32510000 Σύστημα ασύρματης τηλεπικοινωνίας, 35125100 Αισθητήρες, 38000000 Εξοπλισμός εργαστηριακός, οπτικός και ακριβείας (εκτός από γυαλιά), 38652120 Βιντεοπροβολείς
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 30195000 Πίνακες, 30232100 Εκτυπωτές και σχεδιογράφοι, 38652120 Βιντεοπροβολείς, 30213100 Φορητοί επιτραπέζιοι μικροϋπολογιστές, 30213200 Φορητοί υπολογιστές για την εισαγωγή χειρόγραφου κειμένου με τη χρήση γραφίδας, 30210000 Μηχανές επεξεργασίας δεδομένων (υλισμικό), 30230000 Εξοπλισμός ηλεκτρονικών υπολογιστών, 38000000 Εξοπλισμός εργαστηριακός, οπτικός και ακριβείας (εκτός από γυαλιά), 35125100 Αισθητήρες, 30195200 Ηλεκτρονικοί πίνακες αντιγραφής ή εξαρτήματα, 32510000 Σύστημα ασύρματης τηλεπικοινωνίας
Επιλογές:
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 30200000 Equipo y material informático
Clasificación adicional (cpv): 30230000 Equipo relacionado con la informática, 30213200 Tabletas digitales, 30210000 Máquinas procesadoras de datos (hardware), 30213100 Ordenadores portátiles, 30232100 Impresoras y trazadores gráficos, 30195000 Tableros, 30195200 Tableros electrónicos o accesorios, 32510000 Sistema inalámbrico de telecomunicaciones, 35125100 Sensores, 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas), 38652120 Videoproyectores
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 1
Clasificación adicional (cpv): 30195000 Tableros, 30232100 Impresoras y trazadores gráficos, 38652120 Videoproyectores, 30213100 Ordenadores portátiles, 30213200 Tabletas digitales, 30210000 Máquinas procesadoras de datos (hardware), 30230000 Equipo relacionado con la informática, 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas), 35125100 Sensores, 30195200 Tableros electrónicos o accesorios, 32510000 Sistema inalámbrico de telecomunicaciones
Opciones:
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 30200000 Arvutiseadmed ja nende tarvikud
Täiendav liigitus (cpv): 30230000 Arvutiga seotud seadmed, 30213200 Tahvelarvutid, 30210000 Andmetöötlusmasinad (riistvara), 30213100 Kaasaskantavad arvutid, 30232100 Printerid ja plotterid, 30195000 Tahvlid, 30195200 Elektroonilised originaalihoidjad või manused, 32510000 Traadita elektersidesüsteem, 35125100 Sensorid, 38000000 Laboriseadmed, optika- ja täppisinstrumendid (v.a klaasid), 38652120 Videoprojektorid
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 1
Täiendav liigitus (cpv): 30195000 Tahvlid, 30232100 Printerid ja plotterid, 38652120 Videoprojektorid, 30213100 Kaasaskantavad arvutid, 30213200 Tahvelarvutid, 30210000 Andmetöötlusmasinad (riistvara), 30230000 Arvutiga seotud seadmed, 38000000 Laboriseadmed, optika- ja täppisinstrumendid (v.a klaasid), 35125100 Sensorid, 30195200 Elektroonilised originaalihoidjad või manused, 32510000 Traadita elektersidesüsteem
Täiendavad hankevõimalused:
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 30200000 Atk-laitteet ja -tarvikkeet
Lisäluokitus (cpv): 30230000 Tietokoneisiin liittyvät laitteet ja varusteet, 30213200 Paneelitietokone, 30210000 Tietojenkäsittelylaitteet (laitteisto), 30213100 Kannettavat tietokoneet, 30232100 Kirjoittimet ja piirturit, 30195000 Taulut (kirjoittamista varten), 30195200 Elektroniset kopiotaulut tai tarvikkeet, 32510000 Langaton teleliikennejärjestelmä, 35125100 Tunnistimet, 38000000 Laboratoriolaitteet, optiset ja tarkkuuslaitteet (lukuun ottamatta silmälaseja), 38652120 Videoprojektorit
Sisäinen tunniste: 1
Lisäluokitus (cpv): 30195000 Taulut (kirjoittamista varten), 30232100 Kirjoittimet ja piirturit, 38652120 Videoprojektorit, 30213100 Kannettavat tietokoneet, 30213200 Paneelitietokone, 30210000 Tietojenkäsittelylaitteet (laitteisto), 30230000 Tietokoneisiin liittyvät laitteet ja varusteet, 38000000 Laboratoriolaitteet, optiset ja tarkkuuslaitteet (lukuun ottamatta silmälaseja), 35125100 Tunnistimet, 30195200 Elektroniset kopiotaulut tai tarvikkeet, 32510000 Langaton teleliikennejärjestelmä
Optiot:
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 30200000 Računarska oprema i potrepštine
Dodatna klasifikacija (cpv): 30230000 Računalna oprema, 30213200 Računalo pločica, 30210000 Strojevi za obradu podataka (hardware), 30213100 Prenosiva računala, 30232100 Pisači i ploteri, 30195000 Ploče, 30195200 Elektronske table ili pomagala, 32510000 Bežični telekomunikacijski sustav, 35125100 Senzori, 38000000 Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala), 38652120 Videoprojektori
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: 1
Dodatna klasifikacija (cpv): 30195000 Ploče, 30232100 Pisači i ploteri, 38652120 Videoprojektori, 30213100 Prenosiva računala, 30213200 Računalo pločica, 30210000 Strojevi za obradu podataka (hardware), 30230000 Računalna oprema, 38000000 Laboratorijska, optička i precizna oprema (osim naočala), 35125100 Senzori, 30195200 Elektronske table ili pomagala, 32510000 Bežični telekomunikacijski sustav
Opcije:
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 30200000 Kompiuterinė įranga ir reikmenys
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 30230000 Su kompiuteriais susijusi įranga, 30213200 Planšetiniai kompiuteriai, 30210000 Duomenų apdorojimo mašinos (techninė įranga), 30213100 Nešiojamieji kompiuteriai, 30232100 Spausdintuvai ir braižytuvai, 30195000 Lentos, 30195200 Elektroninės kopijavimo lentos arba reikmenys, 32510000 Bevielių telekomunikacijų sistema, 35125100 Jutikliai, 38000000 Laboratorinė, optinė ir precizinė įranga (išskyrus akinius), 38652120 Vaizdo projektoriai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 1
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 30195000 Lentos, 30232100 Spausdintuvai ir braižytuvai, 38652120 Vaizdo projektoriai, 30213100 Nešiojamieji kompiuteriai, 30213200 Planšetiniai kompiuteriai, 30210000 Duomenų apdorojimo mašinos (techninė įranga), 30230000 Su kompiuteriais susijusi įranga, 38000000 Laboratorinė, optinė ir precizinė įranga (išskyrus akinius), 35125100 Jutikliai, 30195200 Elektroninės kopijavimo lentos arba reikmenys, 32510000 Bevielių telekomunikacijų sistema
Pasirinkimo galimybės:
405084-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 30200000 Datoru iekārtas un piederumi
Papildu klasifikācija (cpv): 30230000 Datoru iekārtas, 30213200 Planšetdators, 30210000 Datu apstrādes iekārtas (aparatūra), 30213100 Portatīvie datori, 30232100 Printeri un ploteri, 30195000 Sienas tāfeles, 30195200 Elektroniskās tāfeles vai piederumi, 32510000 Bezvadu telekomunikāciju sistēma, 35125100 Sensori, 38000000 Laboratorijas, optiskās un precīzijas ierīces (izņemot brilles), 38652120 Videoprojektori
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iekšējais identifikators1
Papildu klasifikācija (cpv): 30195000 Sienas tāfeles, 30232100 Printeri un ploteri, 38652120 Videoprojektori, 30213100 Portatīvie datori, 30213200 Planšetdators, 30210000 Datu apstrādes iekārtas (aparatūra), 30230000 Datoru iekārtas, 38000000 Laboratorijas, optiskās un precīzijas ierīces (izņemot brilles), 35125100 Sensori, 30195200 Elektroniskās tāfeles vai piederumi, 32510000 Bezvadu telekomunikāciju sistēma
Iespējas
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 30200000 Apparat u aċċessorji tal-kompjuter
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 30230000 Tagħmir relatat mal-kompjuter, 30213200 Kompjuter tablet, 30210000 Magni għall-ipproċessar tad-dejta (ħardwer), 30213100 Kompjuters portabbli, 30232100 Printers u plotters, 30195000 Bords, 30195200 Copyboards elettroniċi u aċċessorji, 32510000 Sistema tat-telekomunikazzjoni mingħajr fili, 35125100 Sensuri, 38000000 Tagħmir tal-laboratorju, ottiku u ta' preċiżjoni (minbarra nuċċalijiet), 38652120 Projetturi tal-vidjow
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: 1
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 30195000 Bords, 30232100 Printers u plotters, 38652120 Projetturi tal-vidjow, 30213100 Kompjuters portabbli, 30213200 Kompjuter tablet, 30210000 Magni għall-ipproċessar tad-dejta (ħardwer), 30230000 Tagħmir relatat mal-kompjuter, 38000000 Tagħmir tal-laboratorju, ottiku u ta' preċiżjoni (minbarra nuċċalijiet), 35125100 Sensuri, 30195200 Copyboards elettroniċi u aċċessorji, 32510000 Sistema tat-telekomunikazzjoni mingħajr fili
Għażliet:
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
Aanvullende classificatie (cpv): 30230000 Computerapparatuur, 30213200 Tablet-pc's, 30210000 Machines voor dataprocessing (hardware), 30213100 Draagbare computers, 30232100 Printers en plotters, 30195000 Borden, 30195200 Elektronische copyboards of toebehoren, 32510000 Systeem voor draadloze telecommunicatie, 35125100 Sensoren, 38000000 Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen), 38652120 Videoprojectietoestellen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 30195000 Borden, 30232100 Printers en plotters, 38652120 Videoprojectietoestellen, 30213100 Draagbare computers, 30213200 Tablet-pc's, 30210000 Machines voor dataprocessing (hardware), 30230000 Computerapparatuur, 38000000 Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen), 35125100 Sensoren, 30195200 Elektronische copyboards of toebehoren, 32510000 Systeem voor draadloze telecommunicatie
Opties:
2. Procedura
Procedura
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 30200000 Urządzenia komputerowe
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 30230000 Sprzęt związany z komputerami, 30213200 Komputer tablet, 30210000 Maszyny do przetwarzania danych (sprzęt), 30213100 Komputery przenośne, 30232100 Drukarki i plotery, 30195000 Tablice, 30195200 Tablice do elektronicznego kopiowania lub akcesoria, 32510000 Bezprzewodowy system telekomunikacyjny, 35125100 Czujniki, 38000000 Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego), 38652120 Projektory wideo
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 1
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 30195000 Tablice, 30232100 Drukarki i plotery, 38652120 Projektory wideo, 30213100 Komputery przenośne, 30213200 Komputer tablet, 30210000 Maszyny do przetwarzania danych (sprzęt), 30230000 Sprzęt związany z komputerami, 38000000 Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego), 35125100 Czujniki, 30195200 Tablice do elektronicznego kopiowania lub akcesoria, 32510000 Bezprzewodowy system telekomunikacyjny
Opcje:
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 30200000 Equipamento e material informático
Classificação adicional (cpv): 30230000 Equipamento informático, 30213200 Computadores tabulares (tablet computers), 30210000 Máquinas de processamento de dados (hardware), 30213100 Computadores portáteis, 30232100 Impressoras e traçadores de gráficos, 30195000 Quadros, 30195200 Quadros electrónicos ou acessórios, 32510000 Sistema de telecomunicações sem fio, 35125100 Sensores, 38000000 Equipamento laboratorial, óptico e de precisão (exc. óculos), 38652120 Videoprojectores
Classificação adicional (cpv): 30195000 Quadros, 30232100 Impressoras e traçadores de gráficos, 38652120 Videoprojectores, 30213100 Computadores portáteis, 30213200 Computadores tabulares (tablet computers), 30210000 Máquinas de processamento de dados (hardware), 30230000 Equipamento informático, 38000000 Equipamento laboratorial, óptico e de precisão (exc. óculos), 35125100 Sensores, 30195200 Quadros electrónicos ou acessórios, 32510000 Sistema de telecomunicações sem fio
Opções:
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 30200000 Echipament şi accesorii pentru computer
Clasificare suplimentară (cpv): 30230000 Material informatic, 30213200 Tablet PC, 30210000 Maşini de procesare a datelor (hardware), 30213100 Computere portabile, 30232100 Imprimante şi trasatoare, 30195000 Table (de scris), 30195200 Table electronice cu posibilitate de copiere sau accesorii, 32510000 Sistem de telecomunicaţii fără fir, 35125100 Senzori, 38000000 Echipamente de laborator, optice şi de precizie (cu excepţia ochelarilor), 38652120 Videoproiectoare
5. Lot
Lot: LOT-0001
Identificator intern: 1
Clasificare suplimentară (cpv): 30195000 Table (de scris), 30232100 Imprimante şi trasatoare, 38652120 Videoproiectoare, 30213100 Computere portabile, 30213200 Tablet PC, 30210000 Maşini de procesare a datelor (hardware), 30230000 Material informatic, 38000000 Echipamente de laborator, optice şi de precizie (cu excepţia ochelarilor), 35125100 Senzori, 30195200 Table electronice cu posibilitate de copiere sau accesorii, 32510000 Sistem de telecomunicaţii fără fir
Opțiuni:
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 30200000 Računalniška oprema in pribor
Dodatna klasifikacija (cpv): 30230000 Oprema za računalnike, 30213200 Tablični računalnik, 30210000 Naprave za obdelavo podatkov (strojna oprema), 30213100 Prenosni računalniki, 30232100 Tiskalniki in risalniki, 30195000 Table, 30195200 Elektronske table ali pripomočki, 32510000 Sistem za brezžične telekomunikacije, 35125100 Senzorji, 38000000 Laboratorijska, optična in precizna oprema (razen očal), 38652120 Video projektorji
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 1
Dodatna klasifikacija (cpv): 30195000 Table, 30232100 Tiskalniki in risalniki, 38652120 Video projektorji, 30213100 Prenosni računalniki, 30213200 Tablični računalnik, 30210000 Naprave za obdelavo podatkov (strojna oprema), 30230000 Oprema za računalnike, 38000000 Laboratorijska, optična in precizna oprema (razen očal), 35125100 Senzorji, 30195200 Elektronske table ali pripomočki, 32510000 Sistem za brezžične telekomunikacije
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30200000 Datorer och datamateriel
Ytterligare klassificering (cpv): 30230000 Datorrelaterad utrustning, 30213200 Portföljdator, 30210000 Databehandlingsmaskiner (maskinvara), 30213100 Bärbara datorer, 30232100 Skrivare och kurvskrivare, 30195000 Tavlor, 30195200 Elektroniska (interaktiva) skrivtavlor och tillbehör, 32510000 Trådlös telekommunikationsutrustning, 35125100 Sensorer, 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas), 38652120 Videoprojektorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 1
Ytterligare klassificering (cpv): 30195000 Tavlor, 30232100 Skrivare och kurvskrivare, 38652120 Videoprojektorer, 30213100 Bärbara datorer, 30213200 Portföljdator, 30210000 Databehandlingsmaskiner (maskinvara), 30230000 Datorrelaterad utrustning, 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas), 35125100 Sensorer, 30195200 Elektroniska (interaktiva) skrivtavlor och tillbehör, 32510000 Trådlös telekommunikationsutrustning
Optioner: