See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Sukcesywne dostawy jednorazowych wyrobów medycznych, zestawów zabiegowo-operacyjnych oraz obłożeń specjalistycznych
Описание: Przedmiotem zamówienia są Sukcesywne dostawy jednorazowych wyrobów medycznych, zestawów zabiegowo-operacyjnych oraz obłożeń specjalistycznych. Zamówienie obejmuje 5 części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres i wielkość zostały opisane w SWZ i jej załącznikach.
Вътрешен идентификатор: LM.261.24.2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33140000 Медицински консумативи
Допълнителна класификация (cpv): 33199000 Работно облекло за медицински персонал, 33157800 Устройство за подаване на кислород, 33151400 Принадлежности за рентгенова терапия
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Zadanie nr 1
Описание: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy fartuchów chirurgicznych Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres i wielkość zostały opisane w załączniku nr 2 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: LM.261.24.1.2026
Основна класификация (cpv): 33199000 Работно облекло за медицински персонал
Допълнителна класификация (cpv): 33140000 Медицински консумативи
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Zadanie nr 2
Описание: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy zestawów do zabiegów ginekologiczno-urologicznych, oraz chirurgicznych wykorzystywanych przy zabiegach do posiadanego przez Zamawiającego robota Da Vinci. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres i wielkość zostały opisane w załączniku nr 2 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: LM.261.24.2.2026
Допълнителна класификация (cpv): 33162100 Оборудване за операционен блок
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Zadanie nr 3
Описание: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy do siedziby zmawiającego obłożeń do posiadanego przez Zamawiającego urządzenia O’Arm. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres i wielkość zostały opisane w załączniku nr 2 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: LM.261.24.3.2026
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Zadanie nr 4
Описание: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy dozowników tlenowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres i wielkość zostały opisane w załączniku nr 2 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: LM.261.24.4.2026
Основна класификация (cpv): 33157800 Устройство за подаване на кислород
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Zadanie nr 5
Описание: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy znaczników na bazie złota stosowanych w radioterapii raka prostaty Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, jego zakres i wielkość zostały opisane w załączniku nr 2 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: LM.261.24.5.2026
Основна класификация (cpv): 33151400 Принадлежности за рентгенова терапия
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: LM.261.24.2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33140000 Zdravotnický spotřební materiál
Další klasifikace (cpv): 33199000 Zdravotní oblečení, 33157800 Jednotka k podávání kyslíku, 33151400 Doplňky pro radioterapii
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Zadanie nr 1
Interní identifikátor: LM.261.24.1.2026
Hlavní klasifikace (cpv): 33199000 Zdravotní oblečení
Další klasifikace (cpv): 33140000 Zdravotnický spotřební materiál
Část: LOT-0002
Název: Zadanie nr 2
Interní identifikátor: LM.261.24.2.2026
Další klasifikace (cpv): 33162100 Přístroje pro operační sály
Část: LOT-0003
Název: Zadanie nr 3
Interní identifikátor: LM.261.24.3.2026
Část: LOT-0004
Název: Zadanie nr 4
Interní identifikátor: LM.261.24.4.2026
Hlavní klasifikace (cpv): 33157800 Jednotka k podávání kyslíku
Část: LOT-0005
Název: Zadanie nr 5
Interní identifikátor: LM.261.24.5.2026
Hlavní klasifikace (cpv): 33151400 Doplňky pro radioterapii
2. Procedure
Procedure
Intern ID: LM.261.24.2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33140000 Medicinske forbrugsmaterialer
Supplerende klassifikation (cpv): 33199000 Beklædning til medicinsk personale, 33157800 Anlæg til ilttilførsel, 33151400 Artikler til radioterapi
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Intern ID: LM.261.24.1.2026
Primær klassifikation (cpv): 33199000 Beklædning til medicinsk personale
Supplerende klassifikation (cpv): 33140000 Medicinske forbrugsmaterialer
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2
Intern ID: LM.261.24.2.2026
Supplerende klassifikation (cpv): 33162100 Udstyr til operationsstuer
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3
Intern ID: LM.261.24.3.2026
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4
Intern ID: LM.261.24.4.2026
Primær klassifikation (cpv): 33157800 Anlæg til ilttilførsel
Delkontrakt: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5
Intern ID: LM.261.24.5.2026
Primær klassifikation (cpv): 33151400 Artikler til radioterapi
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: LM.261.24.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33199000 Medizinische Kleidung, 33157800 Sauerstoffzufuhranlage, 33151400 Ausstattung für Röntgentherapie
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: LM.261.24.1.2026
Haupteinstufung (cpv): 33199000 Medizinische Kleidung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0002
Interne Kennung: LM.261.24.2.2026
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33162100 OP-Ausrüstung
Los: LOT-0003
Interne Kennung: LM.261.24.3.2026
Los: LOT-0004
Interne Kennung: LM.261.24.4.2026
Haupteinstufung (cpv): 33157800 Sauerstoffzufuhranlage
Los: LOT-0005
Interne Kennung: LM.261.24.5.2026
Haupteinstufung (cpv): 33151400 Ausstattung für Röntgentherapie
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LM.261.24.2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33140000 Ιατρικά αναλώσιμα
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33199000 Ιατρικός ρουχισμός, 33157800 Μονάδα χορήγησης οξυγόνου, 33151400 Υλικά ακτινοθεραπείας
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Zadanie nr 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LM.261.24.1.2026
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33199000 Ιατρικός ρουχισμός
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33140000 Ιατρικά αναλώσιμα
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Zadanie nr 2
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LM.261.24.2.2026
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33162100 Εξοπλισμός χειρουργείου
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: Zadanie nr 3
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LM.261.24.3.2026
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: Zadanie nr 4
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LM.261.24.4.2026
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33157800 Μονάδα χορήγησης οξυγόνου
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: Zadanie nr 5
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LM.261.24.5.2026
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33151400 Υλικά ακτινοθεραπείας
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: LM.261.24.2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33140000 Material médico fungible
Clasificación adicional (cpv): 33199000 Vestuario médico, 33157800 Unidad de administración de oxígeno, 33151400 Material para radioterapia
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Zadanie nr 1
Identificador interno: LM.261.24.1.2026
Clasificación principal (cpv): 33199000 Vestuario médico
Clasificación adicional (cpv): 33140000 Material médico fungible
Lote: LOT-0002
Título: Zadanie nr 2
Identificador interno: LM.261.24.2.2026
Clasificación adicional (cpv): 33162100 Aparatos para quirófano
Lote: LOT-0003
Título: Zadanie nr 3
Identificador interno: LM.261.24.3.2026
Lote: LOT-0004
Título: Zadanie nr 4
Identificador interno: LM.261.24.4.2026
Clasificación principal (cpv): 33157800 Unidad de administración de oxígeno
Lote: LOT-0005
Título: Zadanie nr 5
Identificador interno: LM.261.24.5.2026
Clasificación principal (cpv): 33151400 Material para radioterapia
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: LM.261.24.2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33140000 Meditsiinilised tarbekaubad
Täiendav liigitus (cpv): 33199000 Meditsiinitöötajate rõivad, 33157800 Hapniku manustamise seadmed, 33151400 Radioteraapiatarvikud
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: Zadanie nr 1
Sisemine tunnus: LM.261.24.1.2026
Peamine liigitus (cpv): 33199000 Meditsiinitöötajate rõivad
Täiendav liigitus (cpv): 33140000 Meditsiinilised tarbekaubad
Osa: LOT-0002
Pealkiri: Zadanie nr 2
Sisemine tunnus: LM.261.24.2.2026
Täiendav liigitus (cpv): 33162100 Operatsioonisaali seadmed
Osa: LOT-0003
Pealkiri: Zadanie nr 3
Sisemine tunnus: LM.261.24.3.2026
Osa: LOT-0004
Pealkiri: Zadanie nr 4
Sisemine tunnus: LM.261.24.4.2026
Peamine liigitus (cpv): 33157800 Hapniku manustamise seadmed
Osa: LOT-0005
Pealkiri: Zadanie nr 5
Sisemine tunnus: LM.261.24.5.2026
Peamine liigitus (cpv): 33151400 Radioteraapiatarvikud
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: LM.261.24.2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33140000 Lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet
Lisäluokitus (cpv): 33199000 Sairaalahenkilöstön työasut, 33157800 Hapenantoyksikkö, 33151400 Sädehoitotarvikkeet
Ilmoituksen nimi: Zadanie nr 1
Sisäinen tunniste: LM.261.24.1.2026
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33199000 Sairaalahenkilöstön työasut
Lisäluokitus (cpv): 33140000 Lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet
Ilmoituksen nimi: Zadanie nr 2
Sisäinen tunniste: LM.261.24.2.2026
Lisäluokitus (cpv): 33162100 Leikkaussalilaitteet
Ilmoituksen nimi: Zadanie nr 3
Sisäinen tunniste: LM.261.24.3.2026
Ilmoituksen nimi: Zadanie nr 4
Sisäinen tunniste: LM.261.24.4.2026
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33157800 Hapenantoyksikkö
Ilmoituksen nimi: Zadanie nr 5
Sisäinen tunniste: LM.261.24.5.2026
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33151400 Sädehoitotarvikkeet
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: LM.261.24.2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33140000 Medical consumables
Aicmiú breise (cpv): 33199000 Medical clothing, 33157800 Oxygen administration unit, 33151400 Radiotherapy supplies
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: Zadanie nr 1
Aitheantóir inmheánach: LM.261.24.1.2026
Príomhaicmiú (cpv): 33199000 Medical clothing
Aicmiú breise (cpv): 33140000 Medical consumables
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: Zadanie nr 2
Aitheantóir inmheánach: LM.261.24.2.2026
Aicmiú breise (cpv): 33162100 Operating-theatre devices
Luchtóg: LOT-0003
Teideal: Zadanie nr 3
Aitheantóir inmheánach: LM.261.24.3.2026
Luchtóg: LOT-0004
Teideal: Zadanie nr 4
Aitheantóir inmheánach: LM.261.24.4.2026
Príomhaicmiú (cpv): 33157800 Oxygen administration unit
Luchtóg: LOT-0005
Teideal: Zadanie nr 5
Aitheantóir inmheánach: LM.261.24.5.2026
Príomhaicmiú (cpv): 33151400 Radiotherapy supplies
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: LM.261.24.2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33140000 Orvosi fogyóeszközök
További osztályozás (cpv): 33199000 Egészségügyi munkaruházat, 33157800 Oxigénadagoló egység, 33151400 Radioterápiás kellékek
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Zadanie nr 1
Belső azonosító: LM.261.24.1.2026
Fő osztályozás (cpv): 33199000 Egészségügyi munkaruházat
További osztályozás (cpv): 33140000 Orvosi fogyóeszközök
Rész: LOT-0002
Cím: Zadanie nr 2
Belső azonosító: LM.261.24.2.2026
További osztályozás (cpv): 33162100 Műtőtermi készülékek
Rész: LOT-0003
Cím: Zadanie nr 3
Belső azonosító: LM.261.24.3.2026
Rész: LOT-0004
Cím: Zadanie nr 4
Belső azonosító: LM.261.24.4.2026
Fő osztályozás (cpv): 33157800 Oxigénadagoló egység
Rész: LOT-0005
Cím: Zadanie nr 5
Belső azonosító: LM.261.24.5.2026
Fő osztályozás (cpv): 33151400 Radioterápiás kellékek
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: LM.261.24.2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33140000 Materiali medici
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33199000 Indumenti per personale medico, 33157800 Impianto per la somministrazione di ossigeno, 33151400 Presidi per terapia radiologica
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Zadanie nr 1
Identificativo interno: LM.261.24.1.2026
Classificazione principale (cpv): 33199000 Indumenti per personale medico
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33140000 Materiali medici
Lotto: LOT-0002
Titolo: Zadanie nr 2
Identificativo interno: LM.261.24.2.2026
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33162100 Apparecchi per sala operatoria
Lotto: LOT-0003
Titolo: Zadanie nr 3
Identificativo interno: LM.261.24.3.2026
Lotto: LOT-0004
Titolo: Zadanie nr 4
Identificativo interno: LM.261.24.4.2026
Classificazione principale (cpv): 33157800 Impianto per la somministrazione di ossigeno
Lotto: LOT-0005
Titolo: Zadanie nr 5
Identificativo interno: LM.261.24.5.2026
Classificazione principale (cpv): 33151400 Presidi per terapia radiologica
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: LM.261.24.2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33140000 Medicinos reikmenys
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33199000 Medikų drabužiai, 33157800 Deguonies pateikimo įranga, 33151400 Radioterapijos medžiagos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: Zadanie nr 1
Vidaus identifikatorius: LM.261.24.1.2026
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33199000 Medikų drabužiai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33140000 Medicinos reikmenys
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: Zadanie nr 2
Vidaus identifikatorius: LM.261.24.2.2026
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33162100 Operacinės įrenginiai
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: Zadanie nr 3
Vidaus identifikatorius: LM.261.24.3.2026
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pavadinimas: Zadanie nr 4
Vidaus identifikatorius: LM.261.24.4.2026
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33157800 Deguonies pateikimo įranga
Pirkimo dalis: LOT-0005
Pavadinimas: Zadanie nr 5
Vidaus identifikatorius: LM.261.24.5.2026
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33151400 Radioterapijos medžiagos
Interne identificatiecode: LM.261.24.2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33140000 Medische verbruiksartikelen
Aanvullende classificatie (cpv): 33199000 Kleding voor medisch personeel, 33157800 Unit voor het toedienen van zuurstof, 33151400 Benodigdheden voor radiotherapie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: LM.261.24.1.2026
Belangrijkste classificatie (cpv): 33199000 Kleding voor medisch personeel
Aanvullende classificatie (cpv): 33140000 Medische verbruiksartikelen
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: LM.261.24.2.2026
Aanvullende classificatie (cpv): 33162100 Instrumentarium voor OK
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: LM.261.24.3.2026
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: LM.261.24.4.2026
Belangrijkste classificatie (cpv): 33157800 Unit voor het toedienen van zuurstof
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: LM.261.24.5.2026
Belangrijkste classificatie (cpv): 33151400 Benodigdheden voor radiotherapie
Wewnętrzny identyfikator: LM.261.24.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33140000 Materiały medyczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33199000 Odzież medyczna, 33157800 Urządzenia do podawania tlenu, 33151400 Wyroby do radioterapii
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Zadanie nr 1
Wewnętrzny identyfikator: LM.261.24.1.2026
Główna klasyfikacja (cpv): 33199000 Odzież medyczna
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33140000 Materiały medyczne
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Zadanie nr 2
Wewnętrzny identyfikator: LM.261.24.2.2026
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33162100 Urządzenia używane na salach operacyjnych
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Zadanie nr 3
Wewnętrzny identyfikator: LM.261.24.3.2026
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Zadanie nr 4
Wewnętrzny identyfikator: LM.261.24.4.2026
Główna klasyfikacja (cpv): 33157800 Urządzenia do podawania tlenu
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Zadanie nr 5
Wewnętrzny identyfikator: LM.261.24.5.2026
Główna klasyfikacja (cpv): 33151400 Wyroby do radioterapii
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33140000 Material médico de consumo
Classificação adicional (cpv): 33199000 Vestuário para pessoal médico, 33157800 Dispositivo para administração de oxigénio, 33151400 Material para radioterapia
Classificação principal (cpv): 33199000 Vestuário para pessoal médico
Classificação adicional (cpv): 33140000 Material médico de consumo
Classificação adicional (cpv): 33162100 Aparelhos para blocos operatórios
Classificação principal (cpv): 33157800 Dispositivo para administração de oxigénio
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: LM.261.24.2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33140000 Consumabile medicale
Clasificare suplimentară (cpv): 33199000 Îmbrăcăminte pentru personalul medical, 33157800 Dispozitiv de administrare a oxigenului, 33151400 Accesorii de radioterapie
5. Lot
Lot: LOT-0001
Titlu: Zadanie nr 1
Identificator intern: LM.261.24.1.2026
Clasificarea principală (cpv): 33199000 Îmbrăcăminte pentru personalul medical
Clasificare suplimentară (cpv): 33140000 Consumabile medicale
Lot: LOT-0002
Titlu: Zadanie nr 2
Identificator intern: LM.261.24.2.2026
Clasificare suplimentară (cpv): 33162100 Dispozitive pentru blocul operator
Lot: LOT-0003
Titlu: Zadanie nr 3
Identificator intern: LM.261.24.3.2026
Lot: LOT-0004
Titlu: Zadanie nr 4
Identificator intern: LM.261.24.4.2026
Clasificarea principală (cpv): 33157800 Dispozitiv de administrare a oxigenului
Lot: LOT-0005
Titlu: Zadanie nr 5
Identificator intern: LM.261.24.5.2026
Clasificarea principală (cpv): 33151400 Accesorii de radioterapie
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: LM.261.24.2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33140000 Zdravotnícky spotrebný materiál
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33199000 Lekárske odevy, 33157800 Jednotka na podávanie kyslíka, 33151400 Rádioterapeutický spotrebný materiál
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Zadanie nr 1
Interný identifikátor: LM.261.24.1.2026
Hlavná klasifikácia (cpv): 33199000 Lekárske odevy
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33140000 Zdravotnícky spotrebný materiál
Časť: LOT-0002
Názov: Zadanie nr 2
Interný identifikátor: LM.261.24.2.2026
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33162100 Prístroje operačnej sály
Časť: LOT-0003
Názov: Zadanie nr 3
Interný identifikátor: LM.261.24.3.2026
Časť: LOT-0004
Názov: Zadanie nr 4
Interný identifikátor: LM.261.24.4.2026
Hlavná klasifikácia (cpv): 33157800 Jednotka na podávanie kyslíka
Časť: LOT-0005
Názov: Zadanie nr 5
Interný identifikátor: LM.261.24.5.2026
Hlavná klasifikácia (cpv): 33151400 Rádioterapeutický spotrebný materiál
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: LM.261.24.2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33140000 Proizvodi za medicinsko uporabo
Dodatna klasifikacija (cpv): 33199000 Zdravniška oblačila, 33157800 Enota za dovajanje kisika, 33151400 Potrebščine za radioterapijo
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Naslov: Zadanie nr 1
Notranji identifikator: LM.261.24.1.2026
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33199000 Zdravniška oblačila
Dodatna klasifikacija (cpv): 33140000 Proizvodi za medicinsko uporabo
Sklop: LOT-0002
Naslov: Zadanie nr 2
Notranji identifikator: LM.261.24.2.2026
Dodatna klasifikacija (cpv): 33162100 Naprave za operacijske dvorane
Sklop: LOT-0003
Naslov: Zadanie nr 3
Notranji identifikator: LM.261.24.3.2026
Sklop: LOT-0004
Naslov: Zadanie nr 4
Notranji identifikator: LM.261.24.4.2026
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33157800 Enota za dovajanje kisika
Sklop: LOT-0005
Naslov: Zadanie nr 5
Notranji identifikator: LM.261.24.5.2026
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33151400 Potrebščine za radioterapijo