See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Izbira dobaviteljev sukcesivne dobave konvencionalnih živil in živil iz shem kakovosti
Описание: Izbira dobaviteljev sukcesivne dobave konvencionalnih živil in živil iz shem kakovosti
Вътрешен идентификатор: JN-75217
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 15000000 Хранителни продукти, напитки, тютюн и свързани с него продукти
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Описание: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Вътрешен идентификатор: 489822
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: KRUH IN PECIVO
Описание: KRUH IN PECIVO
Вътрешен идентификатор: 489823
Допълнителна класификация (cpv): 15000000 Хранителни продукти, напитки, тютюн и свързани с него продукти
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: SVEŽA ZELENJAVA IN SADJE
Описание: SVEŽA ZELENJAVA IN SADJE
Вътрешен идентификатор: 489824
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: ZAMRZNJENA ZELENJAVA ,SADJE IN RIBE
Описание: ZAMRZNJENA ZELENJAVA ,SADJE IN RIBE
Вътрешен идентификатор: 489825
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: SVEŽA KOKOŠJA JAJCA
Описание: SVEŽA KOKOŠJA JAJCA
Вътрешен идентификатор: 489826
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: SADNI SOKOVI
Описание: SADNI SOKOVI
Вътрешен идентификатор: 489827
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: MESO
Описание: MESO
Вътрешен идентификатор: 489828
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: PERUTNINA
Описание: PERUTNINA
Вътрешен идентификатор: 489829
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: MESNI IZDELKI
Описание: MESNI IZDELKI
Вътрешен идентификатор: 489830
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: ZAMRZNJENA ZELENJAVA, SADJE IN RIBE
Описание: ZAMRZNJENA ZELENJAVA, SADJE IN RIBE
Вътрешен идентификатор: 489831
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: JAJČNE TESTENINE
Описание: JAJČNE TESTENINE
Вътрешен идентификатор: 489832
Обособена позиция: LOT-0012
Заглавие: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Описание: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Вътрешен идентификатор: 489833
Обособена позиция: LOT-0013
Заглавие: EKOLOŠKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Описание: EKOLOŠKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Вътрешен идентификатор: 489834
Обособена позиция: LOT-0014
Заглавие: EKOLOŠKI KRUH
Описание: EKOLOŠKI KRUH
Вътрешен идентификатор: 489835
Обособена позиция: LOT-0015
Заглавие: EKOLOŠKO SADJE IN ZELENJAVA
Описание: EKOLOŠKO SADJE IN ZELENJAVA
Вътрешен идентификатор: 489836
Обособена позиция: LOT-0016
Заглавие: EKOLOŠKO MESO
Описание: EKOLOŠKO MESO
Вътрешен идентификатор: 489837
Обособена позиция: LOT-0017
Заглавие: DIETNI IZDELKI
Описание: DIETNI IZDELKI
Вътрешен идентификатор: 489838
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: JN-75217
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 15000000 Potraviny, nápoje, tabák a související produkty
5. Část
Část: LOT-0001
Název: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Popis: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Interní identifikátor: 489822
Část: LOT-0002
Název: KRUH IN PECIVO
Popis: KRUH IN PECIVO
Interní identifikátor: 489823
Další klasifikace (cpv): 15000000 Potraviny, nápoje, tabák a související produkty
Část: LOT-0003
Název: SVEŽA ZELENJAVA IN SADJE
Popis: SVEŽA ZELENJAVA IN SADJE
Interní identifikátor: 489824
Část: LOT-0004
Interní identifikátor: 489825
Část: LOT-0005
Název: SVEŽA KOKOŠJA JAJCA
Popis: SVEŽA KOKOŠJA JAJCA
Interní identifikátor: 489826
Část: LOT-0006
Název: SADNI SOKOVI
Popis: SADNI SOKOVI
Interní identifikátor: 489827
Část: LOT-0007
Název: MESO
Popis: MESO
Interní identifikátor: 489828
Část: LOT-0008
Název: PERUTNINA
Popis: PERUTNINA
Interní identifikátor: 489829
Část: LOT-0009
Název: MESNI IZDELKI
Popis: MESNI IZDELKI
Interní identifikátor: 489830
Část: LOT-0010
Interní identifikátor: 489831
Část: LOT-0011
Název: JAJČNE TESTENINE
Popis: JAJČNE TESTENINE
Interní identifikátor: 489832
Část: LOT-0012
Název: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Popis: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Interní identifikátor: 489833
Část: LOT-0013
Název: EKOLOŠKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Popis: EKOLOŠKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Interní identifikátor: 489834
Část: LOT-0014
Název: EKOLOŠKI KRUH
Popis: EKOLOŠKI KRUH
Interní identifikátor: 489835
Část: LOT-0015
Název: EKOLOŠKO SADJE IN ZELENJAVA
Popis: EKOLOŠKO SADJE IN ZELENJAVA
Interní identifikátor: 489836
Část: LOT-0016
Název: EKOLOŠKO MESO
Popis: EKOLOŠKO MESO
Interní identifikátor: 489837
Část: LOT-0017
Název: DIETNI IZDELKI
Popis: DIETNI IZDELKI
Interní identifikátor: 489838
2. Procedure
Procedure
Intern ID: JN-75217
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 15000000 Fødevarer, drikkevarer, tobak og beslægtede produkter
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Beskrivelse: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Intern ID: 489822
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: KRUH IN PECIVO
Beskrivelse: KRUH IN PECIVO
Intern ID: 489823
Supplerende klassifikation (cpv): 15000000 Fødevarer, drikkevarer, tobak og beslægtede produkter
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: SVEŽA ZELENJAVA IN SADJE
Beskrivelse: SVEŽA ZELENJAVA IN SADJE
Intern ID: 489824
Delkontrakt: LOT-0004
Intern ID: 489825
Delkontrakt: LOT-0005
Titel: SVEŽA KOKOŠJA JAJCA
Beskrivelse: SVEŽA KOKOŠJA JAJCA
Intern ID: 489826
Delkontrakt: LOT-0006
Titel: SADNI SOKOVI
Beskrivelse: SADNI SOKOVI
Intern ID: 489827
Delkontrakt: LOT-0007
Titel: MESO
Beskrivelse: MESO
Intern ID: 489828
Delkontrakt: LOT-0008
Titel: PERUTNINA
Beskrivelse: PERUTNINA
Intern ID: 489829
Delkontrakt: LOT-0009
Titel: MESNI IZDELKI
Beskrivelse: MESNI IZDELKI
Intern ID: 489830
Delkontrakt: LOT-0010
Intern ID: 489831
Delkontrakt: LOT-0011
Titel: JAJČNE TESTENINE
Beskrivelse: JAJČNE TESTENINE
Intern ID: 489832
Delkontrakt: LOT-0012
Titel: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Beskrivelse: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Intern ID: 489833
Delkontrakt: LOT-0013
Titel: EKOLOŠKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Intern ID: 489834
Delkontrakt: LOT-0014
Titel: EKOLOŠKI KRUH
Beskrivelse: EKOLOŠKI KRUH
Intern ID: 489835
Delkontrakt: LOT-0015
Titel: EKOLOŠKO SADJE IN ZELENJAVA
Beskrivelse: EKOLOŠKO SADJE IN ZELENJAVA
Intern ID: 489836
Delkontrakt: LOT-0016
Titel: EKOLOŠKO MESO
Beskrivelse: EKOLOŠKO MESO
Intern ID: 489837
Delkontrakt: LOT-0017
Titel: DIETNI IZDELKI
Beskrivelse: DIETNI IZDELKI
Intern ID: 489838
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: JN-75217
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Interne Kennung: 489822
Los: LOT-0002
Beschreibung: KRUH IN PECIVO
Interne Kennung: 489823
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Los: LOT-0003
Beschreibung: SVEŽA ZELENJAVA IN SADJE
Interne Kennung: 489824
Los: LOT-0004
Interne Kennung: 489825
Los: LOT-0005
Beschreibung: SVEŽA KOKOŠJA JAJCA
Interne Kennung: 489826
Los: LOT-0006
Beschreibung: SADNI SOKOVI
Interne Kennung: 489827
Los: LOT-0007
Beschreibung: MESO
Interne Kennung: 489828
Los: LOT-0008
Beschreibung: PERUTNINA
Interne Kennung: 489829
Los: LOT-0009
Beschreibung: MESNI IZDELKI
Interne Kennung: 489830
Los: LOT-0010
Interne Kennung: 489831
Los: LOT-0011
Beschreibung: JAJČNE TESTENINE
Interne Kennung: 489832
Los: LOT-0012
Beschreibung: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Interne Kennung: 489833
Los: LOT-0013
Interne Kennung: 489834
Los: LOT-0014
Beschreibung: EKOLOŠKI KRUH
Interne Kennung: 489835
Los: LOT-0015
Interne Kennung: 489836
Los: LOT-0016
Beschreibung: EKOLOŠKO MESO
Interne Kennung: 489837
Los: LOT-0017
Beschreibung: DIETNI IZDELKI
Interne Kennung: 489838
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: JN-75217
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 15000000 Τρόφιμα, ποτά, καπνός και συναφή προϊόντα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Περιγραφή: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489822
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: KRUH IN PECIVO
Περιγραφή: KRUH IN PECIVO
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489823
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15000000 Τρόφιμα, ποτά, καπνός και συναφή προϊόντα
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: SVEŽA ZELENJAVA IN SADJE
Περιγραφή: SVEŽA ZELENJAVA IN SADJE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489824
Παρτίδα: LOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489825
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: SVEŽA KOKOŠJA JAJCA
Περιγραφή: SVEŽA KOKOŠJA JAJCA
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489826
Παρτίδα: LOT-0006
Τίτλος: SADNI SOKOVI
Περιγραφή: SADNI SOKOVI
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489827
Παρτίδα: LOT-0007
Τίτλος: MESO
Περιγραφή: MESO
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489828
Παρτίδα: LOT-0008
Τίτλος: PERUTNINA
Περιγραφή: PERUTNINA
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489829
Παρτίδα: LOT-0009
Τίτλος: MESNI IZDELKI
Περιγραφή: MESNI IZDELKI
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489830
Παρτίδα: LOT-0010
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489831
Παρτίδα: LOT-0011
Τίτλος: JAJČNE TESTENINE
Περιγραφή: JAJČNE TESTENINE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489832
Παρτίδα: LOT-0012
Τίτλος: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Περιγραφή: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489833
Παρτίδα: LOT-0013
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489834
Παρτίδα: LOT-0014
Τίτλος: EKOLOŠKI KRUH
Περιγραφή: EKOLOŠKI KRUH
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489835
Παρτίδα: LOT-0015
Τίτλος: EKOLOŠKO SADJE IN ZELENJAVA
Περιγραφή: EKOLOŠKO SADJE IN ZELENJAVA
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489836
Παρτίδα: LOT-0016
Τίτλος: EKOLOŠKO MESO
Περιγραφή: EKOLOŠKO MESO
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489837
Παρτίδα: LOT-0017
Τίτλος: DIETNI IZDELKI
Περιγραφή: DIETNI IZDELKI
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 489838
Internal identifier: JN-75217
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15000000 Food, beverages, tobacco and related products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Description: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Internal identifier: 489822
Lot: LOT-0002
Title: KRUH IN PECIVO
Description: KRUH IN PECIVO
Internal identifier: 489823
Additional classification (cpv): 15000000 Food, beverages, tobacco and related products
Lot: LOT-0003
Title: SVEŽA ZELENJAVA IN SADJE
Description: SVEŽA ZELENJAVA IN SADJE
Internal identifier: 489824
Lot: LOT-0004
Internal identifier: 489825
Lot: LOT-0005
Title: SVEŽA KOKOŠJA JAJCA
Description: SVEŽA KOKOŠJA JAJCA
Internal identifier: 489826
Lot: LOT-0006
Title: SADNI SOKOVI
Description: SADNI SOKOVI
Internal identifier: 489827
Lot: LOT-0007
Title: MESO
Description: MESO
Internal identifier: 489828
Lot: LOT-0008
Title: PERUTNINA
Description: PERUTNINA
Internal identifier: 489829
Lot: LOT-0009
Title: MESNI IZDELKI
Description: MESNI IZDELKI
Internal identifier: 489830
Lot: LOT-0010
Internal identifier: 489831
Lot: LOT-0011
Title: JAJČNE TESTENINE
Description: JAJČNE TESTENINE
Internal identifier: 489832
Lot: LOT-0012
Title: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Description: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Internal identifier: 489833
Lot: LOT-0013
Title: EKOLOŠKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Internal identifier: 489834
Lot: LOT-0014
Title: EKOLOŠKI KRUH
Description: EKOLOŠKI KRUH
Internal identifier: 489835
Lot: LOT-0015
Title: EKOLOŠKO SADJE IN ZELENJAVA
Internal identifier: 489836
Lot: LOT-0016
Title: EKOLOŠKO MESO
Description: EKOLOŠKO MESO
Internal identifier: 489837
Lot: LOT-0017
Title: DIETNI IZDELKI
Description: DIETNI IZDELKI
Internal identifier: 489838
405112-2026 - Licitación
Eslovenia – Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines – Izbira dobaviteljev sukcesivne dobave konvencionalnih živil in živil iz shem kakovosti
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoJN-75217
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
5. Lote
LoteLOT-0001
TítuloMLEKO IN MLEČNI IZDELKI
DescripciónMLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Identificador interno489822
LoteLOT-0002
TítuloKRUH IN PECIVO
DescripciónKRUH IN PECIVO
Identificador interno489823
Clasificación adicional (cpv): 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
LoteLOT-0003
TítuloSVEŽA ZELENJAVA IN SADJE
DescripciónSVEŽA ZELENJAVA IN SADJE
Identificador interno489824
LoteLOT-0004
Identificador interno489825
LoteLOT-0005
TítuloSVEŽA KOKOŠJA JAJCA
DescripciónSVEŽA KOKOŠJA JAJCA
Identificador interno489826
LoteLOT-0006
TítuloSADNI SOKOVI
DescripciónSADNI SOKOVI
Identificador interno489827
LoteLOT-0007
TítuloMESO
DescripciónMESO
Identificador interno489828
LoteLOT-0008
TítuloPERUTNINA
DescripciónPERUTNINA
Identificador interno489829
LoteLOT-0009
TítuloMESNI IZDELKI
DescripciónMESNI IZDELKI
Identificador interno489830
LoteLOT-0010
Identificador interno489831
LoteLOT-0011
TítuloJAJČNE TESTENINE
DescripciónJAJČNE TESTENINE
Identificador interno489832
LoteLOT-0012
TítuloOSTALO PREHRAMBENO BLAGO
DescripciónOSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Identificador interno489833
LoteLOT-0013
TítuloEKOLOŠKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Identificador interno489834
LoteLOT-0014
TítuloEKOLOŠKI KRUH
DescripciónEKOLOŠKI KRUH
Identificador interno489835
LoteLOT-0015
TítuloEKOLOŠKO SADJE IN ZELENJAVA
DescripciónEKOLOŠKO SADJE IN ZELENJAVA
Identificador interno489836
LoteLOT-0016
TítuloEKOLOŠKO MESO
DescripciónEKOLOŠKO MESO
Identificador interno489837
LoteLOT-0017
TítuloDIETNI IZDELKI
DescripciónDIETNI IZDELKI
Identificador interno489838
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: JN-75217
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 15000000 Produits alimentaires, boissons, tabac et produits connexes
Titre: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Identifiant interne: 489822
Titre: KRUH IN PECIVO
Identifiant interne: 489823
Nomenclature complémentaire (cpv): 15000000 Produits alimentaires, boissons, tabac et produits connexes
Titre: SVEŽA ZELENJAVA IN SADJE
Identifiant interne: 489824
Identifiant interne: 489825
Titre: SVEŽA KOKOŠJA JAJCA
Identifiant interne: 489826
Titre: SADNI SOKOVI
Identifiant interne: 489827
Titre: MESO
Identifiant interne: 489828
Titre: PERUTNINA
Identifiant interne: 489829
Titre: MESNI IZDELKI
Identifiant interne: 489830
Identifiant interne: 489831
Titre: JAJČNE TESTENINE
Identifiant interne: 489832
Titre: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Identifiant interne: 489833
Titre: EKOLOŠKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Identifiant interne: 489834
Titre: EKOLOŠKI KRUH
Identifiant interne: 489835
Titre: EKOLOŠKO SADJE IN ZELENJAVA
Identifiant interne: 489836
Titre: EKOLOŠKO MESO
Identifiant interne: 489837
Titre: DIETNI IZDELKI
Identifiant interne: 489838
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: JN-75217
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 15000000 Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Opis: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Interna identifikacijska oznaka: 489822
Grupa: LOT-0002
Naslov: KRUH IN PECIVO
Opis: KRUH IN PECIVO
Interna identifikacijska oznaka: 489823
Dodatna klasifikacija (cpv): 15000000 Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi
Grupa: LOT-0003
Naslov: SVEŽA ZELENJAVA IN SADJE
Opis: SVEŽA ZELENJAVA IN SADJE
Interna identifikacijska oznaka: 489824
Grupa: LOT-0004
Interna identifikacijska oznaka: 489825
Grupa: LOT-0005
Naslov: SVEŽA KOKOŠJA JAJCA
Opis: SVEŽA KOKOŠJA JAJCA
Interna identifikacijska oznaka: 489826
Grupa: LOT-0006
Naslov: SADNI SOKOVI
Opis: SADNI SOKOVI
Interna identifikacijska oznaka: 489827
Grupa: LOT-0007
Naslov: MESO
Opis: MESO
Interna identifikacijska oznaka: 489828
Grupa: LOT-0008
Naslov: PERUTNINA
Opis: PERUTNINA
Interna identifikacijska oznaka: 489829
Grupa: LOT-0009
Naslov: MESNI IZDELKI
Opis: MESNI IZDELKI
Interna identifikacijska oznaka: 489830
Grupa: LOT-0010
Interna identifikacijska oznaka: 489831
Grupa: LOT-0011
Naslov: JAJČNE TESTENINE
Opis: JAJČNE TESTENINE
Interna identifikacijska oznaka: 489832
Grupa: LOT-0012
Naslov: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Opis: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Interna identifikacijska oznaka: 489833
Grupa: LOT-0013
Opis: EKOLOŠKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Interna identifikacijska oznaka: 489834
Grupa: LOT-0014
Naslov: EKOLOŠKI KRUH
Opis: EKOLOŠKI KRUH
Interna identifikacijska oznaka: 489835
Grupa: LOT-0015
Naslov: EKOLOŠKO SADJE IN ZELENJAVA
Opis: EKOLOŠKO SADJE IN ZELENJAVA
Interna identifikacijska oznaka: 489836
Grupa: LOT-0016
Naslov: EKOLOŠKO MESO
Opis: EKOLOŠKO MESO
Interna identifikacijska oznaka: 489837
Grupa: LOT-0017
Naslov: DIETNI IZDELKI
Opis: DIETNI IZDELKI
Interna identifikacijska oznaka: 489838
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: JN-75217
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 15000000 Prodotti alimentari, bevande, tabacco e prodotti affini
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Descrizione: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Identificativo interno: 489822
Lotto: LOT-0002
Titolo: KRUH IN PECIVO
Descrizione: KRUH IN PECIVO
Identificativo interno: 489823
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15000000 Prodotti alimentari, bevande, tabacco e prodotti affini
Lotto: LOT-0003
Titolo: SVEŽA ZELENJAVA IN SADJE
Descrizione: SVEŽA ZELENJAVA IN SADJE
Identificativo interno: 489824
Lotto: LOT-0004
Identificativo interno: 489825
Lotto: LOT-0005
Titolo: SVEŽA KOKOŠJA JAJCA
Descrizione: SVEŽA KOKOŠJA JAJCA
Identificativo interno: 489826
Lotto: LOT-0006
Titolo: SADNI SOKOVI
Descrizione: SADNI SOKOVI
Identificativo interno: 489827
Lotto: LOT-0007
Titolo: MESO
Descrizione: MESO
Identificativo interno: 489828
Lotto: LOT-0008
Titolo: PERUTNINA
Descrizione: PERUTNINA
Identificativo interno: 489829
Lotto: LOT-0009
Titolo: MESNI IZDELKI
Descrizione: MESNI IZDELKI
Identificativo interno: 489830
Lotto: LOT-0010
Identificativo interno: 489831
Lotto: LOT-0011
Titolo: JAJČNE TESTENINE
Descrizione: JAJČNE TESTENINE
Identificativo interno: 489832
Lotto: LOT-0012
Titolo: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Descrizione: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Identificativo interno: 489833
Lotto: LOT-0013
Identificativo interno: 489834
Lotto: LOT-0014
Titolo: EKOLOŠKI KRUH
Descrizione: EKOLOŠKI KRUH
Identificativo interno: 489835
Lotto: LOT-0015
Titolo: EKOLOŠKO SADJE IN ZELENJAVA
Identificativo interno: 489836
Lotto: LOT-0016
Titolo: EKOLOŠKO MESO
Descrizione: EKOLOŠKO MESO
Identificativo interno: 489837
Lotto: LOT-0017
Titolo: DIETNI IZDELKI
Descrizione: DIETNI IZDELKI
Identificativo interno: 489838
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: JN-75217
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 15000000 Maistas, gėrimai, tabakas ir susiję produktai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Aprašymas: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Vidaus identifikatorius: 489822
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: KRUH IN PECIVO
Aprašymas: KRUH IN PECIVO
Vidaus identifikatorius: 489823
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 15000000 Maistas, gėrimai, tabakas ir susiję produktai
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: SVEŽA ZELENJAVA IN SADJE
Aprašymas: SVEŽA ZELENJAVA IN SADJE
Vidaus identifikatorius: 489824
Pirkimo dalis: LOT-0004
Vidaus identifikatorius: 489825
Pirkimo dalis: LOT-0005
Pavadinimas: SVEŽA KOKOŠJA JAJCA
Aprašymas: SVEŽA KOKOŠJA JAJCA
Vidaus identifikatorius: 489826
Pirkimo dalis: LOT-0006
Pavadinimas: SADNI SOKOVI
Aprašymas: SADNI SOKOVI
Vidaus identifikatorius: 489827
Pirkimo dalis: LOT-0007
Pavadinimas: MESO
Aprašymas: MESO
Vidaus identifikatorius: 489828
Pirkimo dalis: LOT-0008
Pavadinimas: PERUTNINA
Aprašymas: PERUTNINA
Vidaus identifikatorius: 489829
Pirkimo dalis: LOT-0009
Pavadinimas: MESNI IZDELKI
Aprašymas: MESNI IZDELKI
Vidaus identifikatorius: 489830
Pirkimo dalis: LOT-0010
Vidaus identifikatorius: 489831
Pirkimo dalis: LOT-0011
Pavadinimas: JAJČNE TESTENINE
Aprašymas: JAJČNE TESTENINE
Vidaus identifikatorius: 489832
Pirkimo dalis: LOT-0012
Pavadinimas: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Aprašymas: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Vidaus identifikatorius: 489833
Pirkimo dalis: LOT-0013
Vidaus identifikatorius: 489834
Pirkimo dalis: LOT-0014
Pavadinimas: EKOLOŠKI KRUH
Aprašymas: EKOLOŠKI KRUH
Vidaus identifikatorius: 489835
Pirkimo dalis: LOT-0015
Aprašymas: EKOLOŠKO SADJE IN ZELENJAVA
Vidaus identifikatorius: 489836
Pirkimo dalis: LOT-0016
Pavadinimas: EKOLOŠKO MESO
Aprašymas: EKOLOŠKO MESO
Vidaus identifikatorius: 489837
Pirkimo dalis: LOT-0017
Pavadinimas: DIETNI IZDELKI
Aprašymas: DIETNI IZDELKI
Vidaus identifikatorius: 489838
Iekšējais identifikators: JN-75217
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 15000000 Pārtikas produkti, dzērieni, tabaka un saistītā produkcija
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Apraksts: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Iekšējais identifikators: 489822
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: KRUH IN PECIVO
Apraksts: KRUH IN PECIVO
Iekšējais identifikators: 489823
Papildu klasifikācija (cpv): 15000000 Pārtikas produkti, dzērieni, tabaka un saistītā produkcija
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: SVEŽA ZELENJAVA IN SADJE
Apraksts: SVEŽA ZELENJAVA IN SADJE
Iekšējais identifikators: 489824
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: 489825
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: SVEŽA KOKOŠJA JAJCA
Apraksts: SVEŽA KOKOŠJA JAJCA
Iekšējais identifikators: 489826
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: SADNI SOKOVI
Apraksts: SADNI SOKOVI
Iekšējais identifikators: 489827
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: MESO
Apraksts: MESO
Iekšējais identifikators: 489828
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: PERUTNINA
Apraksts: PERUTNINA
Iekšējais identifikators: 489829
Daļa: LOT-0009
Nosaukums: MESNI IZDELKI
Apraksts: MESNI IZDELKI
Iekšējais identifikators: 489830
Daļa: LOT-0010
Iekšējais identifikators: 489831
Daļa: LOT-0011
Nosaukums: JAJČNE TESTENINE
Apraksts: JAJČNE TESTENINE
Iekšējais identifikators: 489832
Daļa: LOT-0012
Nosaukums: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Apraksts: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Iekšējais identifikators: 489833
Daļa: LOT-0013
Iekšējais identifikators: 489834
Daļa: LOT-0014
Nosaukums: EKOLOŠKI KRUH
Apraksts: EKOLOŠKI KRUH
Iekšējais identifikators: 489835
Daļa: LOT-0015
Nosaukums: EKOLOŠKO SADJE IN ZELENJAVA
Apraksts: EKOLOŠKO SADJE IN ZELENJAVA
Iekšējais identifikators: 489836
Daļa: LOT-0016
Nosaukums: EKOLOŠKO MESO
Apraksts: EKOLOŠKO MESO
Iekšējais identifikators: 489837
Daļa: LOT-0017
Nosaukums: DIETNI IZDELKI
Apraksts: DIETNI IZDELKI
Iekšējais identifikators: 489838
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: JN-75217
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 15000000 Ikel, xorb, tabakk u prodotti relatati
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Deskrizzjoni: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Identifikatur intern: 489822
Lott: LOT-0002
Titlu: KRUH IN PECIVO
Deskrizzjoni: KRUH IN PECIVO
Identifikatur intern: 489823
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 15000000 Ikel, xorb, tabakk u prodotti relatati
Lott: LOT-0003
Titlu: SVEŽA ZELENJAVA IN SADJE
Deskrizzjoni: SVEŽA ZELENJAVA IN SADJE
Identifikatur intern: 489824
Lott: LOT-0004
Identifikatur intern: 489825
Lott: LOT-0005
Titlu: SVEŽA KOKOŠJA JAJCA
Deskrizzjoni: SVEŽA KOKOŠJA JAJCA
Identifikatur intern: 489826
Lott: LOT-0006
Titlu: SADNI SOKOVI
Deskrizzjoni: SADNI SOKOVI
Identifikatur intern: 489827
Lott: LOT-0007
Titlu: MESO
Deskrizzjoni: MESO
Identifikatur intern: 489828
Lott: LOT-0008
Titlu: PERUTNINA
Deskrizzjoni: PERUTNINA
Identifikatur intern: 489829
Lott: LOT-0009
Titlu: MESNI IZDELKI
Deskrizzjoni: MESNI IZDELKI
Identifikatur intern: 489830
Lott: LOT-0010
Identifikatur intern: 489831
Lott: LOT-0011
Titlu: JAJČNE TESTENINE
Deskrizzjoni: JAJČNE TESTENINE
Identifikatur intern: 489832
Lott: LOT-0012
Titlu: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Deskrizzjoni: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Identifikatur intern: 489833
Lott: LOT-0013
Titlu: EKOLOŠKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Identifikatur intern: 489834
Lott: LOT-0014
Titlu: EKOLOŠKI KRUH
Deskrizzjoni: EKOLOŠKI KRUH
Identifikatur intern: 489835
Lott: LOT-0015
Titlu: EKOLOŠKO SADJE IN ZELENJAVA
Identifikatur intern: 489836
Lott: LOT-0016
Titlu: EKOLOŠKO MESO
Deskrizzjoni: EKOLOŠKO MESO
Identifikatur intern: 489837
Lott: LOT-0017
Titlu: DIETNI IZDELKI
Deskrizzjoni: DIETNI IZDELKI
Identifikatur intern: 489838
Interne identificatiecode: JN-75217
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15000000 Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Interne identificatiecode: 489822
Perceel: LOT-0002
Beschrijving: KRUH IN PECIVO
Interne identificatiecode: 489823
Aanvullende classificatie (cpv): 15000000 Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten
Perceel: LOT-0003
Beschrijving: SVEŽA ZELENJAVA IN SADJE
Interne identificatiecode: 489824
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: 489825
Perceel: LOT-0005
Beschrijving: SVEŽA KOKOŠJA JAJCA
Interne identificatiecode: 489826
Perceel: LOT-0006
Beschrijving: SADNI SOKOVI
Interne identificatiecode: 489827
Perceel: LOT-0007
Beschrijving: MESO
Interne identificatiecode: 489828
Perceel: LOT-0008
Beschrijving: PERUTNINA
Interne identificatiecode: 489829
Perceel: LOT-0009
Beschrijving: MESNI IZDELKI
Interne identificatiecode: 489830
Perceel: LOT-0010
Interne identificatiecode: 489831
Perceel: LOT-0011
Beschrijving: JAJČNE TESTENINE
Interne identificatiecode: 489832
Perceel: LOT-0012
Beschrijving: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Interne identificatiecode: 489833
Perceel: LOT-0013
Interne identificatiecode: 489834
Perceel: LOT-0014
Beschrijving: EKOLOŠKI KRUH
Interne identificatiecode: 489835
Perceel: LOT-0015
Interne identificatiecode: 489836
Perceel: LOT-0016
Beschrijving: EKOLOŠKO MESO
Interne identificatiecode: 489837
Perceel: LOT-0017
Beschrijving: DIETNI IZDELKI
Interne identificatiecode: 489838
Wewnętrzny identyfikator: JN-75217
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 15000000 Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Wewnętrzny identyfikator: 489822
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: KRUH IN PECIVO
Wewnętrzny identyfikator: 489823
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15000000 Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: SVEŽA ZELENJAVA IN SADJE
Wewnętrzny identyfikator: 489824
Część zamówienia: LOT-0004
Wewnętrzny identyfikator: 489825
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: SVEŽA KOKOŠJA JAJCA
Wewnętrzny identyfikator: 489826
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: SADNI SOKOVI
Wewnętrzny identyfikator: 489827
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: MESO
Wewnętrzny identyfikator: 489828
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: PERUTNINA
Wewnętrzny identyfikator: 489829
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: MESNI IZDELKI
Wewnętrzny identyfikator: 489830
Część zamówienia: LOT-0010
Wewnętrzny identyfikator: 489831
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: JAJČNE TESTENINE
Wewnętrzny identyfikator: 489832
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Wewnętrzny identyfikator: 489833
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: EKOLOŠKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Wewnętrzny identyfikator: 489834
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: EKOLOŠKI KRUH
Wewnętrzny identyfikator: 489835
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: EKOLOŠKO SADJE IN ZELENJAVA
Wewnętrzny identyfikator: 489836
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: EKOLOŠKO MESO
Wewnętrzny identyfikator: 489837
Część zamówienia: LOT-0017
Tytuł: DIETNI IZDELKI
Wewnętrzny identyfikator: 489838
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: JN-75217
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 15000000 Produtos alimentares, bebidas, tabaco e produtos afins
Lote: LOT-0001
Título: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Descrição: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Identificador interno: 489822
Lote: LOT-0002
Título: KRUH IN PECIVO
Descrição: KRUH IN PECIVO
Identificador interno: 489823
Classificação adicional (cpv): 15000000 Produtos alimentares, bebidas, tabaco e produtos afins
Lote: LOT-0003
Título: SVEŽA ZELENJAVA IN SADJE
Descrição: SVEŽA ZELENJAVA IN SADJE
Identificador interno: 489824
Lote: LOT-0004
Identificador interno: 489825
Lote: LOT-0005
Título: SVEŽA KOKOŠJA JAJCA
Descrição: SVEŽA KOKOŠJA JAJCA
Identificador interno: 489826
Lote: LOT-0006
Título: SADNI SOKOVI
Descrição: SADNI SOKOVI
Identificador interno: 489827
Lote: LOT-0007
Título: MESO
Descrição: MESO
Identificador interno: 489828
Lote: LOT-0008
Título: PERUTNINA
Descrição: PERUTNINA
Identificador interno: 489829
Lote: LOT-0009
Título: MESNI IZDELKI
Descrição: MESNI IZDELKI
Identificador interno: 489830
Lote: LOT-0010
Identificador interno: 489831
Lote: LOT-0011
Título: JAJČNE TESTENINE
Descrição: JAJČNE TESTENINE
Identificador interno: 489832
Lote: LOT-0012
Título: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Descrição: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Identificador interno: 489833
Lote: LOT-0013
Identificador interno: 489834
Lote: LOT-0014
Título: EKOLOŠKI KRUH
Descrição: EKOLOŠKI KRUH
Identificador interno: 489835
Lote: LOT-0015
Título: EKOLOŠKO SADJE IN ZELENJAVA
Descrição: EKOLOŠKO SADJE IN ZELENJAVA
Identificador interno: 489836
Lote: LOT-0016
Título: EKOLOŠKO MESO
Descrição: EKOLOŠKO MESO
Identificador interno: 489837
Lote: LOT-0017
Título: DIETNI IZDELKI
Descrição: DIETNI IZDELKI
Identificador interno: 489838
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: JN-75217
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 15000000 Alimente, băuturi, tutun şi produse conexe
Descriere: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Identificator intern: 489822
Descriere: KRUH IN PECIVO
Identificator intern: 489823
Clasificare suplimentară (cpv): 15000000 Alimente, băuturi, tutun şi produse conexe
Descriere: SVEŽA ZELENJAVA IN SADJE
Identificator intern: 489824
Identificator intern: 489825
Descriere: SVEŽA KOKOŠJA JAJCA
Identificator intern: 489826
Descriere: SADNI SOKOVI
Identificator intern: 489827
Descriere: MESO
Identificator intern: 489828
Descriere: PERUTNINA
Identificator intern: 489829
Descriere: MESNI IZDELKI
Identificator intern: 489830
Identificator intern: 489831
Descriere: JAJČNE TESTENINE
Identificator intern: 489832
Descriere: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Identificator intern: 489833
Identificator intern: 489834
Descriere: EKOLOŠKI KRUH
Identificator intern: 489835
Descriere: EKOLOŠKO SADJE IN ZELENJAVA
Identificator intern: 489836
Descriere: EKOLOŠKO MESO
Identificator intern: 489837
Descriere: DIETNI IZDELKI
Identificator intern: 489838
405112-2026 - Súťaž
Slovinsko – Potraviny, nápoje, tabak a príbuzné produkty – Izbira dobaviteljev sukcesivne dobave konvencionalnih živil in živil iz shem kakovosti
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary
2. Postup
Postup
Interný identifikátorJN-75217
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 15000000 Potraviny, nápoje, tabak a príbuzné produkty
5. Časť
ČasťLOT-0001
NázovMLEKO IN MLEČNI IZDELKI
OpisMLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Interný identifikátor489822
ČasťLOT-0002
NázovKRUH IN PECIVO
OpisKRUH IN PECIVO
Interný identifikátor489823
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 15000000 Potraviny, nápoje, tabak a príbuzné produkty
ČasťLOT-0003
NázovSVEŽA ZELENJAVA IN SADJE
OpisSVEŽA ZELENJAVA IN SADJE
Interný identifikátor489824
ČasťLOT-0004
OpisZAMRZNJENA ZELENJAVA ,SADJE IN RIBE
Interný identifikátor489825
ČasťLOT-0005
NázovSVEŽA KOKOŠJA JAJCA
OpisSVEŽA KOKOŠJA JAJCA
Interný identifikátor489826
ČasťLOT-0006
NázovSADNI SOKOVI
OpisSADNI SOKOVI
Interný identifikátor489827
ČasťLOT-0007
NázovMESO
OpisMESO
Interný identifikátor489828
ČasťLOT-0008
NázovPERUTNINA
OpisPERUTNINA
Interný identifikátor489829
ČasťLOT-0009
NázovMESNI IZDELKI
OpisMESNI IZDELKI
Interný identifikátor489830
ČasťLOT-0010
OpisZAMRZNJENA ZELENJAVA, SADJE IN RIBE
Interný identifikátor489831
ČasťLOT-0011
NázovJAJČNE TESTENINE
OpisJAJČNE TESTENINE
Interný identifikátor489832
ČasťLOT-0012
NázovOSTALO PREHRAMBENO BLAGO
OpisOSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Interný identifikátor489833
ČasťLOT-0013
NázovEKOLOŠKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
OpisEKOLOŠKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Interný identifikátor489834
ČasťLOT-0014
NázovEKOLOŠKI KRUH
OpisEKOLOŠKI KRUH
Interný identifikátor489835
ČasťLOT-0015
NázovEKOLOŠKO SADJE IN ZELENJAVA
OpisEKOLOŠKO SADJE IN ZELENJAVA
Interný identifikátor489836
ČasťLOT-0016
NázovEKOLOŠKO MESO
OpisEKOLOŠKO MESO
Interný identifikátor489837
ČasťLOT-0017
NázovDIETNI IZDELKI
OpisDIETNI IZDELKI
Interný identifikátor489838
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: JN-75217
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Intern identifierare: 489822
Del (anbudsområde): LOT-0002
Beskrivning: KRUH IN PECIVO
Intern identifierare: 489823
Ytterligare klassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
Del (anbudsområde): LOT-0003
Beskrivning: SVEŽA ZELENJAVA IN SADJE
Intern identifierare: 489824
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: 489825
Del (anbudsområde): LOT-0005
Beskrivning: SVEŽA KOKOŠJA JAJCA
Intern identifierare: 489826
Del (anbudsområde): LOT-0006
Beskrivning: SADNI SOKOVI
Intern identifierare: 489827
Del (anbudsområde): LOT-0007
Beskrivning: MESO
Intern identifierare: 489828
Del (anbudsområde): LOT-0008
Beskrivning: PERUTNINA
Intern identifierare: 489829
Del (anbudsområde): LOT-0009
Beskrivning: MESNI IZDELKI
Intern identifierare: 489830
Del (anbudsområde): LOT-0010
Intern identifierare: 489831
Del (anbudsområde): LOT-0011
Beskrivning: JAJČNE TESTENINE
Intern identifierare: 489832
Del (anbudsområde): LOT-0012
Beskrivning: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Intern identifierare: 489833
Del (anbudsområde): LOT-0013
Intern identifierare: 489834
Del (anbudsområde): LOT-0014
Beskrivning: EKOLOŠKI KRUH
Intern identifierare: 489835
Del (anbudsområde): LOT-0015
Intern identifierare: 489836
Del (anbudsområde): LOT-0016
Beskrivning: EKOLOŠKO MESO
Intern identifierare: 489837
Del (anbudsområde): LOT-0017
Beskrivning: DIETNI IZDELKI
Intern identifierare: 489838