405123-2026 - Състезателна процедура
България – Хранителни продукти, напитки, тютюн и свързани с него продукти – “Доставка на хранителни продукти за нуждите на детските градини на територията на Община Созопол”
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
Заглавие“Доставка на хранителни продукти за нуждите на детските градини на територията на Община Созопол”
ОписаниеПредмет на поръчката е: “Доставка на хранителни продукти за нуждите на детските градини на територията на Община Созопол”
Вътрешен идентификатор589074
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 15000000 Хранителни продукти, напитки, тютюн и свързани с него продукти
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
405123-2026 - Zadávání
Bulharsko – Potraviny, nápoje, tabák a související produkty – “Доставка на хранителни продукти за нуждите на детските градини на територията на Община Созопол”
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor589074
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 15000000 Potraviny, nápoje, tabák a související produkty
5. Část
ČástLOT-0001
405123-2026 - Konkurrencevilkår
Bulgarien – Fødevarer, drikkevarer, tobak og beslægtede produkter – “Доставка на хранителни продукти за нуждите на детските градини на територията на Община Созопол”
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
Intern ID589074
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 15000000 Fødevarer, drikkevarer, tobak og beslægtede produkter
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
405123-2026 - Wettbewerb
Bulgarien – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – “Доставка на хранителни продукти за нуждите на детските градини на територията на Община Созопол”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung589074
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
LosLOT-0001
405123-2026 - Διαγωνισμός
Βουλγαρία – Τρόφιμα, ποτά, καπνός και συναφή προϊόντα – “Доставка на хранителни продукти за нуждите на детските градини на територията на Община Созопол”
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό589074
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 15000000 Τρόφιμα, ποτά, καπνός και συναφή προϊόντα
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
405123-2026 - Kilpailu
Bulgaria – Elintarvikkeet, juomat, tupakka ja vastaavat tuotteet – “Доставка на хранителни продукти за нуждите на детските градини на територията на Община Созопол”
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste589074
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 15000000 Elintarvikkeet, juomat, tupakka ja vastaavat tuotteet
5. Osa
OsaLOT-0001
405123-2026 - Mise en concurrence
Bulgarie – Produits alimentaires, boissons, tabac et produits connexes – “Доставка на хранителни продукти за нуждите на детските градини на територията на Община Созопол”
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne589074
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 15000000 Produits alimentaires, boissons, tabac et produits connexes
5. Lot
LotLOT-0001
405123-2026 - Nadmetanje
Bugarska – Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi – “Доставка на хранителни продукти за нуждите на детските градини на територията на Община Созопол”
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka589074
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 15000000 Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi
5. Grupa
GrupaLOT-0001
405123-2026 - Verseny
Bulgária – Élelmiszerek, italok, dohány és kapcsolódó termékek – “Доставка на хранителни продукти за нуждите на детските градини на територията на Община Созопол”
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító589074
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 15000000 Élelmiszerek, italok, dohány és kapcsolódó termékek
5. Rész
RészLOT-0001
405123-2026 - Gara
Bulgaria – Prodotti alimentari, bevande, tabacco e prodotti affini – “Доставка на хранителни продукти за нуждите на детските градини на територията на Община Созопол”
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno589074
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 15000000 Prodotti alimentari, bevande, tabacco e prodotti affini
5. Lotto
LottoLOT-0001
405123-2026 - Konkursas
Bulgarija – Maistas, gėrimai, tabakas ir susiję produktai – “Доставка на хранителни продукти за нуждите на детските градини на територията на Община Созопол”
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius589074
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 15000000 Maistas, gėrimai, tabakas ir susiję produktai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
405123-2026 - Konkurss
Bulgārija – Pārtikas produkti, dzērieni, tabaka un saistītā produkcija – “Доставка на хранителни продукти за нуждите на детските градини на територията на Община Созопол”
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
Iekšējais identifikators589074
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 15000000 Pārtikas produkti, dzērieni, tabaka un saistītā produkcija
5. Daļa
DaļaLOT-0001
405123-2026 - Kompetizzjoni
Il-Bulgarija – Ikel, xorb, tabakk u prodotti relatati – “Доставка на хранителни продукти за нуждите на детските градини на територията на Община Созопол”
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern589074
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 15000000 Ikel, xorb, tabakk u prodotti relatati
5. Lott
LottLOT-0001
405123-2026 - Mededinging
Bulgarije – Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten – “Доставка на хранителни продукти за нуждите на детските градини на територията на Община Созопол”
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
Interne identificatiecode589074
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15000000 Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten
5. Perceel
PerceelLOT-0001